Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Finał Projektu 366 Maratonów w 366 Dni

Wyniki - 15 sierpnia 2015, Witunia

Martombike

Msc
Nr
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1665Piotr UciechowskiLZS TarchalankaOPOLEPOL1963M03:43:34
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !217Piotr KrieseTKKF Wodnik WięcborkRunowo KrajeńskiePOL1966M03:44:38
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3218Tomasz ŁawniczakDrużyna SzpikuPoznańPOL1982M03:50:01
#4 426Jarosław PikulikLZS " JEDNOŚĆ" ŁOBŻENICATrzebońPOL1987M03:52:13
#5 5254Krzysztof BrączykTKKF Wodnik WięcborkWięcborkPOL1971M04:00:18
#6 6572Tomasz Bachorski0OWSISZCZEPOL1969M04:06:55
#7 7355Rafał GackaLUPUS TEAMSicienkoPOL1976M04:07:53
#8 8608Edward KrólikowskiKB Maniac PoznańPlewiska/PoznańPOL1970M04:11:07
#9 9633Kamil DudekkuźniaSępólno KrajeńskiePOL1988M04:11:29
#10 10418Paweł Kuźniak0SzamotułyPOL1976M04:11:49
#11 11624Waldemar WielewskiGrupa TrójmiastoLubniaPOL1969M04:12:38
#12 12273Dariusz MańkowskiJastrowieJastrowiePOL1966M04:12:48
#13 13233Witold SikorskiKB RUN 42RosnowoPOL1961M04:12:49
#14 14621Tomasz FurmanKlub Matiego JeżoweWarszwaPOL1971M04:13:20
#15 1511Katarzyna PrzybylskaTKKF WięcborkWięcborkPOL1968K04:15:00
#16 16292Zygmunt ŁuczkowskiT K K F KolejarzBydgoszczPOL1950M04:15:11
#17 17315Karol Tessa0Lisi OgonPOL1981M04:15:13
#18 18384Mirosławcisek &Quot Tomir&QuotKB Galeria WarszawaPiasecznoPOL1972M04:17:27
#19 19363Adam Grzeszczak0GdyniaPOL1971M04:18:17
#20 20511Jacek ShmidtSzczecinPOL1968M04:18:47
#21 21222Michał RemberkWarszawski ŻółwikWarszawaPOL1971M04:18:50
#22 228Jacek ŁożyńskiFLORIAN ChojniceChojnicePOL1970M04:22:05
#23 22733Piotr Rybakowicz-SzczecinPOL1972M04:22:19
#24 24206Dariusz GruszczyńskiBEŁCHATÓWPOL1968M04:23:34
#25 25694Przemysław KiełkowskiKołobrzeg Morzem SportówKołobrzegPOL1982M04:24:41
#26 26693Jan StopkaStopkaCięcinaPOL1981M04:25:31
#27 27114Paweł ŻukTEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIEWarszawaPOL1975M04:26:15
#28 28139Mateusz NowakowskiKM UMK TORUŃCiechocinekPOL1991M04:26:17
#29 29151Monika Wyrobek0WięcborkPOL1995K04:29:36
#30 30604Bartłomiej JóskowskiMebS TeaMSierakowicePOL1981M04:30:58
#31 31157Artur Sikora0BydgoszczPOL1971M04:32:25
#32 325Sebastian ZachTKKF WODNIK WIĘCBORKWięcborkPOL1973M04:32:46
#33 3314Wojciech MellerBYDGOSZCZPOL1970M04:32:53
#34 34210Piotrek StoleckiKB Spartakus BełchatówBełchatówPOL1979M04:33:48
#35 35742Tadeusz KwidzińskiPępowoPOL1981M04:35:04
#36 36127Krzysztof MrozińskiWięcboRKPOL-M04:35:12
#37 37607Zbigniew SankowskiAmatorChojniczkiPOL1973M04:35:25
#38 38193Dariusz SlotałaLeśny LudekZakrzewoPOL1962M04:35:47
#39 39684Tomasz DolatowskiAC/DC rock or bustKORONOWOPOL1979M04:37:26
#40 40473Grzegorz WieseMGLKS GROM WIĘCBORKKoronowoPOL1961M04:37:27
#41 41676Jacek SandomierzOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W KORONOWIEKoronowoPOL1984M04:37:27
#42 42313Zbyszek ŚwierczyńskiOKSWiM OlsztynCzerskPOL1950M04:38:27
#43 434Jerzy PikulikTKKF WodnikWięcborkPOL1952M04:38:27
#44 44217Krzysztof LipińskiKB MANIAC POZNAŃKoziegłowyPOL1962M04:38:50
#45 45287Monika Lica - GorzyńskaFLORIANChojnicePOL1974K04:39:53
#46 46336Krzysztof AleksandrowiczBiegający TczewTczewPOL1958M04:39:59
#47 47616Jarosław GurbowiczBiegający TczewTczewPOL1972M04:39:59
#48 48412Adam Hass0BydgoszczPOL1982M04:40:08
#49 49455Marek PfajferMaratonyPolskie.PL TEAMLegbądPOL1984M04:40:38
#50 50601Jan Pietrzakznajomi sędziegoWrocławPOL1988M04:41:30
#51 5123Karol MejgierTKKF Wodnik WięcborkWięcborkPOL1974M04:42:16
#52 52660Urszula ZaborowskaGOCH BYTÓWBorzytuchomPOL1962K04:42:59
#53 53696Sylwia Lipska0BorzytuchomPOL1987K04:43:22
#54 54437Klaudiusz Kozłowski0KaczoryPOL1986M04:44:15
#55 55642Oskar PasternackiSPM-GP Kamień Kraj.Kamień KrajeńskiPOL1970M04:44:47
#56 5628Bartosz DąbrowskiB-SPORT / bartoszdabrowski.plBydgoszczPOL1984M04:45:05
#57 57640Michał WawrzyniakBIL biegaSolec KujawskiPOL1979M04:46:22
#58 58389Bartosz WiesekuźniaSępólno KrajeńskiePOL1988M04:46:44
#59 59637Fabian Siemiątkowski0InowrocławPOL1973M04:48:18
#60 60420Lukasz SobczykKołobrzeg BiegaKołobrzegPOL1975M04:49:22
#61 61701Łukasz Cieślak0Ośno LubuskiePOL1979M04:50:21
#62 62612Krzysztof CieślakCiemna Strona MocyRzepinPOL1984M04:50:24
#63 63661Marek TarabaszSUPERMARATON KALISZGołuchówPOL1968M04:51:28
#64 64277Katarzyna BorkowskaTri4Fun ZłotówZłotówPOL1978K04:52:00
#65 65456Dariusz Łasekznajomi sędziegoGŁOGÓWPOL1960M04:52:00
#66 66370Robert RadtkeSBZZ ZłotowNowinyPOL1969M04:52:32
#67 67414Damian KwapińskiFriday StyleBydgoszczPOL1981M04:53:00
#68 68230Józef MałkińskiRWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZPOL1957M04:53:14
#69 692Irena Lasota0WałczPOL1951K04:54:09
#70 70501Krzysztof Zakościelny0więcborkPOL1965M04:54:34
#71 71685Adam Błociński0WituniaPOL1976M04:56:19
#72 72427Łukasz Kwasigroch0SĘPÓLNO KRAJEŃSKEPOL1983M04:56:20
#73 73650Wojciech KrajewskiKB GOCH BYTÓWPiłaPOL1974M04:57:11
#74 74644Mirosław Piesik-WIĘCBORKPOL1963M04:57:18
#75 75236Przemysław IgarzewskiŚremPOL1971M04:57:45
#76 76666Monika WsułNight RunnersSzczecinPOL1977K04:57:45
#77 7786Karol HasLO WięcborkWięcborkPOL1998M04:57:57
#78 7848Stanisław Giemza0Bielsko-BiałaPOL1951M04:59:29
#79 791Ryszard KałaczyńskiTKKF WięcborkWituniaPOL1960M04:59:30
#80 80260Bogusław MaciejewskiIP Kwidzyn TeamKwidzynPOL1958M04:59:30
#81 8129Roman AsayevichAmatarMinskBLR1964M04:59:31
#82 8263Dominik Drygalski42195 BydgoszczBydgoszczPOL1963M04:59:32
#83 8360Tomasz Kuliński0KatowicePOL1975M04:59:34
#84 84552Paweł AubrechtPruszcz GdańskiPOL1987M04:59:41
#85 85703Andrzej Góralczyk0KoziegłowyPOL1960M05:00:07
#86 86308Łukasz Boruch0Solec KujawskiPOL1986M05:00:14
#87 87686Bartosz HarmacińskiBiegający WągrowiecWągrowiecPOL1978M05:01:35
#88 88134Wojciech Sobczak0ChojnicePOL1969M05:02:25
#89 89283Paweł SzynalLKS OLYMP BłonieBłoniePOL1973M05:03:16
#90 90285Dariusz CiećwierzLKS OLYMP BŁONIEBŁONIEPOL1977M05:03:16
#91 91284Andrzej RadzikowskiLKS OLYMP BŁONIEKiścinnePOL1981M05:03:16
#92 92635Grzegorz DudziakNight RunnersMosinaPOL1987M05:03:18
#93 93383Rafał SzarafińskiWilcze echaBydgoszczPOL1986M05:03:33
#94 94282Piotr ŁańskiNiezrzeszonyLondonGBR1976M05:04:13
#95 95187Jarosław KomajdaGOSIR OsielskoSolec KujawskiPOL1965M05:06:35
#96 96623Dawid TeklińskiAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGrudziądzPOL1983M05:09:31
#97 97190Andrzej PydynSBZZ ZłotówZłotówPOL1961M05:10:33
#98 98189Regina PydynSBZZ ZłotówZłotówPOL1962K05:10:34
#99 9949Wojciech SzwedaTKKF Wodnik WięcborkWięcborkPOL1983M05:10:38
#100 100117Justyna Bona-Szweda0WięcborkPOL1984K05:10:38

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności