Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Bieg Ultra Granią Tatr

Wyniki - 15 sierpnia 2015, Zakopane

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21Przemysław SobczykTatrarunning.plZakopane1978M-Sen2-03:11:22105:37:26209:47:23
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !175Bartosz GorczycaBuff Team PolskaSkołyszyn1991M-Sen1-03:11:46205:27:37109:16:05
#3 4348Jacek ŻebrackiGOPR/ KandaharSzczawnica1976M-Sen4-03:14:19305:44:36310:17:18
#4 8321Mariusz WargockiKW ZakopaneZakopane1970M-Mas8-03:22:53406:04:46710:58:45
#5 6297Łukasz SzumiecJSC JasłoJasło1977M-Sen6-03:24:28506:06:38810:34:44
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 391Piotr HercogSalomon Suunto TeamKudowa Zdrój1976M-Sen3-03:26:14605:57:13410:05:59
#7 7110Michał JochymekGOPR KarkonoszeBukówka1982M-Sen7-03:28:53706:02:22610:42:05
#8 5278Henryk SobczakTC Orzel SpytkowiceNowy Targ1983M-Sen5-03:29:24805:59:23510:23:08
#9 1216Piotr BiernawskiATTIQ Fake RunnersNowy Targ1977M-Sen12-03:33:48906:12:221011:12:50
#10 10342Łukasz ZdanowskiKS Chochołów/KW LublinSiedlce1990M-Sen10-03:34:141006:23:021211:01:57
#11 968Rafał Gaczyńskiind.Warszawa1979M-Sen9-03:34:391106:12:02910:59:05
#12 14126Paweł KaszycaIgloo BochniaJankowice1978M-Sen14-03:34:451206:20:491111:38:42
#13 15159Mateusz KuligKW ZakopaneZakopane1988M-Sen15-03:40:131306:41:011611:41:51
#14 13197Piotr MędońKS KandaharSzczawnica1982M-Sen13-03:44:501406:33:371311:38:08
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2064Anna FiguraKW ZakopaneBrzegi1990K-Sen-103:46:081506:42:562011:51:33
#16 25365Marcin Krysikbieganie.plWujówka1988M-Sen24-03:47:091606:42:181912:06:07
#17 22332Dominik WłodarkiewiczBUFF TeamPoznań1974M-Mas21-03:48:151706:41:181712:02:53
#18 -350Tomasz BaranowPlaterów1976M-Sen--03:49:251806:47:1822
#19 1999Mieczysław JałochaPrzemyski Klub BiegaczaPrzemyśl1967M-Mas19-03:51:011906:39:511511:46:43
#20 21120Jakub KałużnyTIGER Team Palestra / OTK RzeźnikSopot1991M-Sen20-03:51:252006:49:302311:54:54
#21 18345Oskar ZimnyWarszawa1982M-Sen18-03:51:302106:42:161811:45:54
#22 17245Adam PieprzyckiTOPRZakopane1975M-Mas17-03:51:322206:45:222111:41:51
#23 11178Błażej Łyjakbikestats.plWrocław1979M-Sen11-03:51:342306:35:321411:03:55
#24 2836Konrad CiuraszkiewiczUltrAspire PolskaOlkusz1984M-Sen27-03:52:122406:53:122412:12:14
#25 34349Tomasz ŻurawskiPoznań1987M-Sen32-03:52:122406:55:202512:26:05
#26 24267Piotr Sawicki9.DywersyjnaWarszawa1974M-Mas23-03:52:382606:56:562812:05:13
#27 23185Andrzej MałekGOPR BieszczadyZarszyn1976M-Sen22-03:53:282706:57:512912:04:52
#28 30308Marcin TopolskiJadowniki1976M-Sen28-03:56:192806:55:282612:16:15
#29 109252Krzysztof PogorzelskiNowa Słupia1979M-Sen100-03:56:562907:06:293214:56:32
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !29179Olga ŁyjakBiegam w GórachKościelisko1980K-Sen-203:58:483006:58:023012:14:36
#31 16233Artur PaszczakKW WarszawaKonstancin Jez.1968M-Mas16-03:59:563106:56:552711:41:51
#32 -268Szymon SawickiTKN Tatra TeamNowy Targ1975M-Mas--04:00:253207:35:0451
#33 81259Wojciech RolińskiDąbrówka k. Poznania1975M-Mas73-04:00:333307:18:194014:10:02
#34 33235Przemek PawlikowskiTOPR/KW ZakopaneZakopane1983M-Sen31-04:01:193407:14:083612:24:48
#35 -109Mateusz JędraszczykBiegowe TatryZakopane1988M-Sen--04:01:593507:31:3949
#36 2733Mariusz CiapaEndorfiny WadowiceBabica1987M-Sen26-04:04:123607:04:413112:11:04
#37 74215Mateusz NiedbałaVolkswagen Samochody Użytkowe MTB TeamMurowana Goślina1977M-Sen66-04:04:243707:36:315314:07:37
#38 -264Remigiusz Rzepkaclearex ChorzówMikołów1972M-Mas--04:05:0138-
#39 3189Piotr HajdukMadnessJarosław1987M-Sen29-04:05:283907:07:063312:17:26
#40 26115Rafał JuraKMP KrakówKozy1987M-Sen25-04:05:314007:07:063312:08:36
#41 38282Sebastian SowaDecathlon Kraków PlazaKraków1983M-Sen34-04:05:574107:13:483512:50:59
#42 51148Mikołaj Kowalski-BarysznikowKingrunner.comNowica1985M-Sen45-04:06:544207:28:474713:35:00
#43 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 35306Natalia TomasiakSalco Sport TeamKraków1986K-Sen-304:07:384307:14:573712:29:17
#44 46167Michał Linkowski(Buff)Suchy Las1977M-Sen40-04:07:404407:16:063913:12:27
#45 115188Andrzej MarasekTOPR/TKN Tatra TeamZakopane1981M-Sen106-04:08:044507:40:125815:00:17
#46 116286Piotr StolarczykKW ZakopaneRabka Zdrój1979M-Sen107-04:08:054607:40:135915:00:17
#47 90177Tomasz ŁużyńskiTT SzczecinPolice1976M-Sen81-04:09:034707:31:384814:27:27
#48 39249Ewelina PisarekNavigatoria- Proskates - CRSWarszawa1987K-Sen-504:09:244807:20:034112:51:02
#49 63101Patryk JanickiPoranny Patrol, Biegam Bo Lubię KrakówKocmyrzów1982M-Sen57-04:09:414907:43:566314:00:41
#50 32137Jędrzej Konwerskiind.Sidzina1982M-Sen30-04:09:435007:15:013812:24:07
#51 88262Michał RucińskiPłock1985M-Sen79-04:10:285107:40:095714:21:18
#52 417Jacek BanakB&B KielceKielce1972M-Mas36-04:14:205207:34:325012:53:17
#53 43323Adam WasiewiczWarszawa1983M-Sen37-04:14:395307:22:074213:03:03
#54 54237Wojciech PawulGOPR Bieszczady/ Łemkowyna ultra TrailKrosno1992M-Sen48-04:15:065407:45:246713:43:21
#55 9383Paweł GramackiGeopartners.plTrzcielin1984M-Sen84-04:15:125508:07:249814:28:40
#56 50305Paweł TimofiejukAlbatrosyWarszawa1978M-Sen44-04:15:405607:26:094513:34:15
#57 8580Grzegorz GrablewskiLUKS ŻórawinaWrocław1975M-Mas77-04:16:235707:53:448114:19:03
#58 10048Wojtek DębickiNTT TriadaNamysłów1979M-Sen91-04:16:485807:56:468514:38:04
#59 97223Paweł OlekKW WarszawaWarszawa1975M-Mas88-04:16:535907:57:228814:34:10
#60 48317Daniel WahlT.S. AKS ChorzówChorzów1977M-Sen42-04:17:066007:36:035213:19:31
#61 7957Aleksander DzidowskiBiegaj Razem z Nami ZawiercieZawiercie1981M-Sen71-04:18:136107:45:196614:09:29
#62 -8Tomasz Barszczind.Gorlice1980M-Sen--04:18:2362-
#63 40117Marcin JurgaNight RunnersKościan1986M-Sen35-04:18:286307:26:054412:52:33
#64 150152Daniel KrasulakWKS Śląsk WrocławWrocław1981M-Sen139-04:19:136408:14:4811215:47:59
#65 96361Łukasz DziubanBieszczady1981M-Sen87-04:19:476507:45:086514:33:48
#66 57357Dominik KaczorekWarszawa1983M-Sen51-04:20:026607:45:406813:50:45
#67 6234Paweł CiecieraDead On ArrivalWarszawa1972M-Mas56-04:20:416707:43:116114:00:40
#68 53155Norbert KubaczBiegam NaturalnieWarszawa1972M-Mas47-04:20:446807:43:126213:43:21
#69 49280Tomasz SołczykiewiczWoda Ląd PowietrzeKozy1992M-Sen43-04:20:456907:22:084313:24:38
#70 64193Mariusz MatejaRat TeamNysa1986M-Sen58-04:20:467007:51:207514:00:41
#71 47130Kamil KlichUltrAspire PolskaOlkusz1978M-Sen41-04:20:497107:37:025513:16:39
#72 6061Paweł ElantkowskiTOPRZakopane1973M-Mas54-04:21:007207:46:006913:59:40
#73 36166Michał LinekCLEAREXCzechowice-Dziedzice1975M-Mas33-04:21:047307:37:495612:32:02
#74 8460Michał DziubińskiFamily ExtremeMosty1981M-Sen76-04:21:067407:52:237714:15:40
#75 59198Jakub MędralaBrzeg1983M-Sen53-04:21:227507:56:498613:57:31
#76 6747Kamil DąbrowskiBiegiem Po PiwoWrocław1988M-Sen60-04:21:357607:58:398914:02:26
#77 44176Łukasz ŁozińskiTTSzczecinSzczecin1978M-Sen38-04:22:067707:44:146413:06:44
#78 45200Adam MichalikKraków1971M-Mas39-04:22:157807:36:455413:08:25
#79 69254Karol PoszalskiŚKAKielce1970M-Mas62-04:22:257907:49:567114:02:59
#80 6842Maciej CzekajsieBiega KielceKielce1981M-Sen61-04:22:268007:54:478214:02:31
#81 111344Marek ZielinskiJaworzno1987M-Sen102-04:22:298108:11:5311014:58:30
#82 72111Radek JopekLondon1977M-Sen64-04:22:318207:51:467614:06:29
#83 195151Wojciech KozłowskiSudety MTB ChallengeZielona Góra1968M-Mas182-04:22:328308:00:149016:28:12
#84 37138Aga KorpalPoco LocoPoznań1987K-Sen-404:22:438407:27:134612:49:55
#85 5290Paweł HankusŻywcem ZabieganiŻywiec1977M-Sen46-04:22:458507:50:217313:40:25
#86 113266Marek SacewiczTT SzczeciSzczecin1974M-Mas104-04:22:508608:05:239514:59:30
#87 82335Mariusz WojtczakBrzeziny1975M-Mas74-04:23:348707:52:347814:14:59
#88 77358Artur MorońDziabnięciChorzów1974M-Mas69-04:24:228807:52:407914:08:25
#89 9421Gaweł Bogutanapieraj.plWarszawa1976M-Sen85-04:24:378908:08:4710414:30:28
#90 7655Mariusz Dybalskiind.Bełchatów1983M-Sen68-04:24:419007:56:518714:07:57
#91 56363Piotr Muchazapłacone1751982M-Sen50-04:24:449108:01:329113:50:26
#92 -96Dominik JagiełaGOPR Bieszczady KBLKrosno1990M-Sen--04:25:3192-
#93 654Anna ArseniukT.S. Opatrunki ToruńZławieś Wielka1981K-Sen-704:25:379307:55:128314:01:17
#94 8397Dominik Jagiełłoind.Warszawa1971M-Mas75-04:25:389407:50:077214:15:39
#95 -105Piotr Jasińskiind.Bełchatów1985M-Sen--04:25:409508:33:47140
#96 108221Jan NykaWarszawa1970M-Mas99-04:26:429608:16:5211514:55:19
#97 70231Joanna PalkaBOOT CAMP POLSKAWarszawa1988K-Sen-804:27:159707:52:428014:05:25
#98 55243Rafał PiaseckiUKA WarszawaWarszawa1985M-Sen49-04:28:019807:46:317013:44:59
#99 13119Jakub BłędowskiTruchtacz.plWola Rębkowska1973M-Mas121-04:28:159908:15:2811415:22:24
#100 103246Dawid PigłowskiS-ULTRAKłodawa1982M-Sen94-04:28:2110008:19:3911914:41:37

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności