Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XI Bieg o Skarb Portiusa

Wyniki - 23 sierpnia 2015, Krosno

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1526Szymon KulkaM1993PL4FLEX SPORT TEAMROPA00:19:43
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2355Pavlo VeretskyiM1985UADONETSK00:20:05
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 391Henryk SzostM1982PLAZS PWSZ KROSNOMUSZYNA00:20:17
#4 4524Taras SaloM1981UALVIV00:20:41
#5 5402Hubert WierdakM1976PLKORCZYNA00:21:30
#6 6527Tomasz PociechaM1988PLKRYG00:21:44
#7 7518Michał GąsiorskiM1988PLSPORTIVARZESZÓW00:21:56
#8 8124Paweł SmędowskiM1994PLSPORTIVA.PLSĘKOWA00:22:21
#9 9373Oleksandr ChenikaloM1991UALVOV00:22:23
#10 106Marcin NiezgodaM1990PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:22:38
#11 1142Paweł SikorskiM1978PLNIEZRZESZONYKROSNO00:22:41
#12 12374Bohdan DobranskyyM1995UALVOV00:22:45
#13 13366Stanisław JaźwieckiM1995PLKB KROŚCIENKO WYŻNEKROSNO00:22:52
#14 14385Paweł JachymM1989PLPWSZ KROSNOKROSNO00:22:56
#15 1541Andrzej SzpunarM1975PLKM PSP RZESZÓWRZESZÓW00:23:07
#16 16369Sofiya YaremchukK1994UALVIV00:23:17
#17 17534Łukasz MadejczykM1990PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:23:30
#18 18390Bartłomiej TomkiewiczM1974PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:23:36
#19 19138Marcin KuligaM1997PLKKB MOSIR KROSNOIWONICZ ZDRÓJ00:23:53
#20 20356Valentyna KiliarskaK1990UACHEMIK NOXY PULAWYNIKOLAIU00:23:59
#21 21289Marcin MichalecM1988PLKROSNO00:24:02
#22 22154Jacek WójcikM1978PLGODOWA00:24:07
#23 233Mateusz HaczelaM1994PLMUKS JEDLICZE AZS PWSZ KROSNOJEDLICZE00:24:11
#24 24135Anna WojnaK1986PLULKS LIPINKIŁUŻNA00:24:16
#25 25133Bartłomiej RaśM1998PLKKB MOSIR KROSNOWROCANKA00:24:35
#26 26260Oliwier MutwilM1999PLMIEKESZ COACHWODZISŁAW ŚLĄSKI00:24:40
#27 27148Grzegorz SurowiecM1982PLRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓW00:24:42
#28 28372Mykwailo BuchatskyiM1996UALVOV00:24:47
#29 29153Sławomir LaskowskiM1974PLKROSNO00:24:50
#30 30371Mariia HudakK1993UALVOV00:24:52
#31 31266Kamil MezglewskiM1999PLKB KROŚCIENKO WYŻNEKROŚCIENKO WYŻNE00:25:27
#32 3279Katarzyna AlbrychtK1982PLKROŚCIENKO WYŻNE00:25:32
#33 33394Marta PrajznerK1981PLKROŚCIENKO WYŻNE00:25:33
#34 34398Przemysław MikołajewiczM1987PLSĄDKOWA00:25:38
#35 3531Maciek HuniaM1997PLTG SOKÓŁ SANOKZAGÓRZ00:25:46
#36 36268Jan RodzinkaM1975PLKB ATHLETIC ZRĘCINZRĘCIN00:26:02
#37 37150Jacek OpielaM1981PLMUNINA00:26:14
#38 3898Paweł GuzikM1980PLKLUB SZTUK WALK GARYU KROSNOKROSNO00:26:15
#39 3997Sara MarmonK1992PLAZS AWF KRAKÓWMUSZYNA00:26:38
#40 41448Piotr WęgrzynM1984PLKITA MUKROSNO00:26:46
#41 42283Mirosław CzyżowiczM1982PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:26:57
#42 43140Grzegorz GuzikM1984PLPDW KARPATYKROSNO00:26:59
#43 44141Tomasz HejnowiczM1981PLKROSNO00:27:01
#44 45541Maciej ChlebińskiM1985PLRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓW00:27:02
#45 46365Mykola KulynychM1961UALVIV00:27:02
#46 47386Sylwester KoziołM1973PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:27:08
#47 4868Dawid SasM1991PLKROSNO00:27:25
#48 49540Edward KasperkowiczM1966PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:27:39
#49 50512Marcin WęgielM1988PLJASŁO00:27:42
#50 51285Wojciech GołąbekM1975PLMTB MOSIR DUKLADUKLA00:27:48
#51 52136Damian WyderkaM1982PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:27:53
#52 5381Szymon MaroszM1999PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:27:55
#53 54130Patryk DziubczykM1998PLBRAKPRZYSIETNICA00:27:56
#54 5588Weronika KoziołK1994PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:27:56
#55 56392Katarzyna SzepieniecK1990PLRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYKLIMKÓWKA00:27:58
#56 5792Bogdan LechM1960PLZIELONIBARTĄG00:28:14
#57 58413Marcin WilguckiM1981PLALIPNA RUN TEAMROZTOKI00:28:37
#58 59151Justyna GwizdakK1984PLWATER TEAMRZESZÓW00:28:45
#59 60403Daniel FilipM1988PLJASŁO00:28:46
#60 6185Kamil GórniakM1998PLFINISZ RYMANÓWWIDACZ00:28:49
#61 62278Sławomir DrozdM1974PLPWSZ KROSNORZESZÓW00:28:52
#62 63262Oliwia MutwilK1997PLMIEKESZ COACHWODZISŁAW ŚLĄSKI00:28:54
#63 6493Jacek KiełtM1987PLŁAŃCUT00:28:58
#64 6512Sławomir KukulskiM1974PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:29:01
#65 66544Piotr KubitM1984PLSTRZYŻÓW00:29:03
#66 67397Arkadiusz MichalskiM1977PLBENIAMINEK KROSNODOBIESZYN00:29:07
#67 68107Piotr KarolM1979PLPRZEBIEGLI STRZYŻÓWSTRZYŻÓW00:29:09
#68 69152Jacek SikoraM1972PLWATER TEAMCZUDEC00:29:14
#69 7022Bartosz SmolikM1993PLKHS KROSNOKROSNO00:29:20
#70 71543Jarosław CebulaM1993PLKORNIAKTÓW PÓŁNOCNY00:29:22
#71 72405Artur PanaśM1971PLSZCZEPAŃCOWA00:29:25
#72 7362Artur SobejkoM1969PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZABOLESTRASZYCE00:29:26
#73 7489Tomasz FarbaniecM1994PLZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJRYMANÓW-ZDRÓJ00:29:31
#74 75454Jacek StajniakM1965PLMIEJSCE PIASTOWE00:29:32
#75 76106Anna BerdekK1983PLLUKS KROŚNIANKAKROSNO00:29:34
#76 7726Marzena MoskalK1972PLKROSNO00:29:36
#77 7833Jerzy StawarzM1960PLRZESZÓW00:29:57
#78 79281Robert PażkaM1967PLZSL LESKOLESKO00:30:09
#79 80450Maciej PelczarM1971PLKROSNO00:30:09
#80 8182Jan GindaM1965PLRYMANÓW00:30:14
#81 82145Michał JanochaM2003PLMUKS PODKARPACIE JEDLICZEJEDLICZE00:30:19
#82 83276Jerzy KrukarM1958PLFINISZ RYMANÓWRYMANÓW00:30:31
#83 84377Dariusz PiszczM1974PLRZESZÓW00:30:34
#84 85528Michał ZygowiczM1999PLPUSTYNY00:30:34
#85 86395Sławomir WłochM1970PLUKS SOKÓŁ KROSNOKROSNO00:30:34
#86 87481Marcin NiżnikM1977PLNOWY STYL RUNNING TEAMMIEJSCE PIASTOWE00:30:38
#87 88376Maciej SteligaM1974PLBYCZEK TEAMKROSNO00:30:40
#88 89536Antoni TrądM1992PLKROSNO00:30:42
#89 9052Krzysztof BłyskalM1980PLUSTRZYKI DOLNE00:30:43
#90 91274Edyta BielecK1997PLUSTRZYKI DOLNE00:30:44
#91 92271Cezary LebiedźM1984PLDOBRKÓW00:30:46
#92 93416Henryk MussurM1952PLMOSIR KROSNOKROSNO00:30:50
#93 94396Waldemar UliaszM1976PLKROSNO00:30:50
#94 95530Filip NowakM2000PLKROSNO00:30:58
#95 96468Sławek MarkuszkaM1972PLBIEGAM BO LUBIĘRÓWNE00:31:04
#96 97264Sabina GierlickaK1980PLKORCZYNA00:31:09
#97 98469Adolf PasterczykM1963PLSZCZEPAŃCOWA00:31:22
#98 99389Mariusz WójcikM1974PL-----GODOWA00:31:29
#99 100139Wiesław KoziołM1952PLKROSNO00:31:31
#100 10170Arkadiusz BorekM2001PLGOSIR JEDLICZEZRĘCIN00:31:32

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności