Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Półmaraton Lubaczowski

Wyniki - 6 września 2015, Lubaczów

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1172Kostiantin KoliadaM1993UALVOV01:15:1601:15:15
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2108Mateusz RawskiM1982PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓW01:15:3501:15:33
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 362Łukasz KutrynM1985PLBISZCZA01:16:1501:16:14
#4 4155Rostyslav KartashovM1990UASC ULTRALVIV01:17:0001:16:59
#5 5152Volodymyr KhanasM1984UAULTRALVIV01:18:5101:18:49
#6 6174Andriy TyndykM1987PLLVOV01:20:2601:20:24
#7 7156Andrzej DubovskyjM1992UALWÓW01:20:2601:20:25
#8 8162Roman DovbushM1985UAULTRALWOW01:20:4901:20:47
#9 9113Grzegorz RycykM1975PLKRASNYSTAW BIEGAKRASNYSTAW01:22:1001:22:08
#10 10163Maria HudakK1993UALWÓW01:22:1301:22:11
#11 1147Paweł KlojzyM1983PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZALUBACZÓW01:23:3301:23:31
#12 1256Amadeusz KowalM1987PLNAPRZÓD MŁOCINYLUBACZÓW01:23:4901:23:44
#13 1365Wojciech LipaM1978PLRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓW01:25:1001:25:07
#14 14158Ruslan DrylM1987UAULTRALVIV01:25:1501:25:13
#15 15125Tomasz SzadyM1985PLUNIA HRUBIESZÓWLUBACZÓW01:26:0101:25:56
#16 16102Andrzej PołońskiM1966PLBIEGIEM RADOMRADOM01:26:3501:26:33
#17 1754Janusz KornagaM1962PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWHORYNIEC-ZDRÓJ01:26:4801:26:47
#18 18104Tomasz PukasM1991PLRUN RUN OLESZYCEZALESIE01:27:1601:27:14
#19 1975Jacek MaślankaM1975PLJGB SOKÓŁJAROSŁAW01:27:2201:27:19
#20 2028Zbyszek DorotaM1972PLRUN RUN OLESZYCEOLESZYCE01:27:4801:27:46
#21 21173Yuliya KukmarK1992UALVOV01:28:0401:28:02
#22 2216Andrzej CiosmakM1977PLBRATKOWICE01:28:1301:28:10
#23 23154Yurii MudrikM1993UAULTRALWOW01:28:3301:28:32
#24 2472Grzegorz MajewskiM1990PLRUNNERS CIESZANÓWCIESZANÓW01:29:1301:29:09
#25 25134Krzysztof TrynieckiM1971PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓW01:30:0501:30:04
#26 2655Łukasz KotM1982PLRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓW01:30:1301:30:08
#27 2753Łukasz KordowiczM1979PLBIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJ01:31:2001:31:16
#28 2861Wojciech KułakowskiM1960PLLUBACZÓW01:31:4001:31:38
#29 291Damian AntończakM1995PLKRASNYSTAW BIEGAŻÓŁKIEWKA01:31:5701:31:54
#30 3088Łukasz NowakowiczM1985PLLUBACZÓW01:32:1301:32:09
#31 3190Grzegorz ObroślakM1977PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓW01:32:5901:32:58
#32 3248Bogdan KlóskaM1970PLNIEZALEŻNYHORYNIEC-ZDRÓJ01:33:0001:32:59
#33 33119Maciej SochackiM1988PLZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAMDUBIECKO01:33:0301:32:58
#34 3430Łukasz DziukM1987PLSIETESZ01:33:3101:33:26
#35 3510Andrzej BurdaM1978PLRUDNIK NAD SANEM01:34:0001:33:54
#36 36165Sławomir HadroM1987PLZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAMDUBIECKO01:34:0901:34:04
#37 3739Artur HassM1988PLLUBACZÓW01:34:3001:34:20
#38 38142Krzysztof WęgrzynM1966PLRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYKRASNE01:34:4001:34:37
#39 392Marek AntończakM1982PLKRASNYSTAW BIEGAŻÓŁKIEWKA01:34:5101:34:46
#40 40171Sebastian GądekM1981PLTARNÓW01:35:1501:35:07
#41 41122Bartłomiej StanowskiM1988PLRUNNERS CIESZANÓWCIESZANÓW01:35:4401:35:37
#42 4238Tomasz HandziakM1982PLLUBACZÓW01:36:0001:35:49
#43 43145Stanisław WitM1963PLKLUB BIEGACZA LUBACZÓWLUBACZÓW01:36:1601:36:13
#44 44115Bartłomiej SkrzyniarzM1988PLJGB SOKÓŁJAROSŁAW01:36:3501:36:24
#45 4524Piotr DecM1968PLLUBYCZA KRÓLEWSKA01:36:4501:36:40
#46 4637Grzegorz HajdukM1977PLG.B.U.RRZESZÓW01:36:5901:36:55
#47 4749Damian KobelukM1977PLBIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJ01:37:3901:37:34
#48 4879Krzysztof MazurekM1973PLZAMOŚĆ01:37:4901:37:45
#49 49130Ryszard SzpytM1970PLBIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJ01:37:5401:37:50
#50 5069Paweł ŁukasikM1996PLRAPY MASTERSBIŁGORAJ01:38:4301:38:39
#51 51124Marcin StempakM1983PLJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁSZÓWSKO01:38:5001:38:43
#52 5291Marek OsiniakM1984PLTUCZEMPY01:38:5501:38:43
#53 5382Maciej MederM1973PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓW01:38:5501:38:48
#54 54157Tetyana YevstratyevaK1978UAULTRALWOW01:39:1201:39:09
#55 5514Andrzej ChmieleckiM1967PLRADOM01:39:1501:39:06
#56 56100Mateusz PliśM1988PLBLOK EKIPARZESZÓW01:39:2601:39:22
#57 57135Zbigniew TuroszM1959PLLEŻAJSK01:39:5001:39:44
#58 5841Wacław HołubM1967PLBBLJAROSŁAW01:39:5601:39:49
#59 5911Sławek BździuchM1975PLBIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJ01:39:5901:39:49
#60 6040Krzysztof HendzelM1980PLRADYMNO01:40:0101:39:50
#61 6142Marek HyzM1976PLBIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJ01:40:1101:40:01
#62 6260Piotr KrzychM1982PLLUBACZÓW01:40:2601:40:20
#63 6397Jacek PikorM1973PLBIEGUSIEM.PLZAMOŚĆ01:40:3801:40:25
#64 64114Janusz SamolewiczM1955PLHANDLOPEXRZESZÓW01:41:2301:41:22
#65 65128Jan SzczygiełM1952PLKLUB BIEGACZA LUBACZÓWLUBACZÓW01:41:2401:41:17
#66 66129Robert SzkodaM1985PLBIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJ01:41:2801:41:17
#67 67159Piotr ŁukasikM1972PLBIŁGORAJ01:41:5601:41:51
#68 6887Magdalena MusialikK1984PLRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓW01:41:5901:41:55
#69 6932Ewelina Gajewska-CzernyszK1977PLLUBACZÓW01:42:5501:42:52
#70 70139Radosław WareckiM1981PLPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSK01:43:2501:43:16
#71 7143Tomasz JagiełaM1980PLPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSK01:43:3901:43:30
#72 7289Artur ObcowskiM1974PLRUN RUN OLESZYCESTARE SIOŁO01:43:4801:43:43
#73 7320Paweł CzekirdaM1977PLLEŻAJSK01:44:0001:43:52
#74 7474Dawid MaszlankaM2000PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWDĄBROWA01:44:1101:44:09
#75 7566Jolanta LudwinK1966PLRZESZÓW01:44:2601:44:23
#76 7615Małgorzata CieślachowskaK1960PL-WYSOKA01:44:2601:44:23
#77 7750Józef KołodziejM1953PLKLUB BIEGACZA LUBACZÓWLUBACZÓW01:45:0201:44:58
#78 78126Marek SzczurkoM1978PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓW01:45:2501:45:17
#79 79169Yurij KmitM1974UA-NOWOYAWORIWSK01:45:2701:45:27
#80 8021Janusz CzernyszM1972PLLUBACZÓW01:46:2401:46:21
#81 81160Krzysztof WigluszM1980PL-GAĆ01:46:3401:46:24
#82 8246Andrzej KijankaM1967PLPRZEWORSK01:46:3501:46:27
#83 8393Bogdan PeszekM1973PLAKTYWNY DYNÓWDYNÓW01:46:4901:46:44
#84 84146Janusz WoźniakM1963PLSKOŁYSZYN01:47:1401:47:06
#85 8599Marek PiwowarczykM1961PLBIEGAM BO LUBIĘLUBACZÓW01:47:4301:47:39
#86 866Marcin BroźM1995PLKLUB BIEGACZA LUBACZÓWLUBACZÓW01:48:1101:47:59
#87 8713Dariusz CencoraM1973PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓW01:48:2201:48:17
#88 8885Anna Meder-GuzyK1975PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓW01:48:2501:48:22
#89 8936Leszek GurakM1988PLGNIEWCZYNA01:48:3501:48:26
#90 9025Przemysław DębiecM1974PLZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAMRZESZÓW01:48:3901:48:31
#91 915Małgorzata BoculK1971PLPRZEMYŚL01:48:4101:48:34
#92 9231Beata FerencK1972PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓW01:48:4501:48:43
#93 9322Paweł DąbekM1970PLRUDNIK NAD SANEM01:48:4701:48:34
#94 94105Adam RachfałM1980PLGNIEWCZYAN TEAM GNIEWCZYNA ŁAŃCUCKA01:49:2501:49:16
#95 9557Wiesław KozłowskiM1964PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWDACHNÓW01:49:3601:49:31
#96 96123Marek StecM1976PLJGB SOKÓŁJAROSŁAW01:50:1201:50:00
#97 979Grzegorz BuczkoM1979PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓW01:50:2001:50:14
#98 98598Jacek WąsikM1959PLCBFSLUBLIN01:50:2101:50:08
#99 99151Mariusz CzerebaM1968PLRUN RUN OLESZYCEOLESZYCE01:50:3201:50:25
#100 10023Wioeltta DecK1968PLLUBYCZA KRÓLEWSKA01:50:4301:50:39

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności