Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

33 PKO Wrocław Maraton

Wyniki - 13 września 2015, Wrocław

Grupa zawodów :

Msc
Nr
5
Km
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 376Lewandowski Przemysław5123/POLŚrem00:22:5400:46:1601:09:0201:37:3501:56:1902:20:4502:46:0503:13:3303:25:23
#2 927Zagrobelny Radosław4784/ Mobicafe Sports TeamPOLWrocław00:23:0100:46:2301:09:0201:38:0401:57:5502:26:3202:58:1403:30:2703:43:35
#3 987Marek Paweł446/ -POLWadowice00:23:1000:46:0301:09:0501:38:2601:57:5202:23:2202:50:4603:28:5703:44:43
#4 202Koch Artur2318/POLSosnowiec00:23:2000:46:2801:09:0501:37:1901:55:0102:18:0202:41:0903:04:4903:15:02
#5 216Strug Artur3547/POLLublin00:23:0600:46:2301:09:0601:37:2301:55:0802:18:1202:41:2803:05:5103:15:49
#6 594Szmit Radosław4424/POLBiały Kościół00:23:0401:09:0601:37:2201:55:3102:20:3702:48:3303:19:3503:33:06
#7 1181Krupa Łukasz727/ Olaws ZłotoryjaPOLChojnów00:22:5900:46:1501:09:0601:37:4901:58:2502:25:2303:05:0103:37:3003:49:50
#8 423Szewczyk Jarosław1998/POLNowy Bedoń00:23:1000:46:1301:09:0601:37:2401:56:0802:20:5202:46:2803:17:0803:27:09
#9 4789Sadurski Dariusz4721/ TobyPOLWrocław00:23:0900:46:1101:09:0601:38:4802:00:2702:34:15
#10 1053Krzaczyński Maciej2437/POLWarszawa00:23:0300:46:3001:09:0801:37:3101:56:2402:22:5602:54:2703:33:1603:46:21
#11 210Kurczewski Bartosz4621/ Kb Maniac PoznańPOLGruszczyn00:22:5100:46:0101:09:0901:37:2901:55:0902:18:1902:42:1603:06:0703:15:24
#12 378Barnaś Dariusz4356/ Gimnazjum JaźwinyPOLJaźwiny00:23:1900:46:1001:09:0901:37:3701:56:1902:21:3102:47:0803:13:3803:25:27
#13 399Pągowski Andrzej1489/POLWrocław00:23:1200:46:1701:09:0901:37:1601:55:3202:19:3802:47:0503:14:4103:26:22
#14 413Janik Jerzy4618/ Osir Strzelce OpolskiePOLStrzelce Opolskie00:23:0100:46:2001:09:0901:38:0401:57:2102:22:5402:49:2803:15:4903:26:52
#15 177Niwińska Aleksandra24/ Azs Awf KatowicePOLChojnów00:22:1700:46:0401:09:0901:37:3001:55:1102:18:1602:41:1903:03:4903:13:37
#16 365Rybitwa Jarosław4160/POLGrodzisk Mazowiecki00:23:0100:46:0901:09:1101:37:3301:55:5902:20:2502:46:1503:13:3803:24:58
#17 451Jezewski Konstanty5581/POLWroclaw00:23:0700:46:1801:09:1101:38:2001:57:3302:23:5202:51:1903:18:1603:28:05
#18 839Stachowiak Wojciech2076/POLDopiewiec00:22:5700:46:0601:09:1201:38:2801:58:1402:26:0202:56:2303:27:3103:41:04
#19 440Wójcik Monika2776/POLZiębice00:22:5700:46:0401:09:1201:38:4701:58:3402:23:4202:49:3903:16:2903:27:42
#20 462Zybura Paweł2696/ Nysa BiegaPOLPoznań00:23:0800:46:2201:09:1201:37:1601:55:3702:20:1802:48:2503:17:2003:28:41
#21 311Korzeń Artur1319/ AtmaPOLOława00:23:1900:46:2101:09:1301:37:3801:55:5602:19:4702:43:4903:10:1703:22:19
#22 1571Waszek Sławomir2984/POLWrocław00:23:5300:46:4701:09:1401:37:4501:57:1902:28:5403:07:3903:41:5703:57:34
#23 375Waleński Tomasz120/POLWrocław00:23:1100:46:1901:09:1801:37:4901:56:3102:21:2402:46:5503:13:5503:25:17
#24 2437Ogłoza Krzysztof3339/ Akademia HolistycznaPOLSkarzysko-kamienna00:23:5600:46:4001:09:1801:38:3202:06:3002:45:0903:23:5904:02:1004:15:27
#25 971Hanyż Mateusz4676/ Olimpia SycówPOLSyców00:22:5900:46:0301:09:1801:38:0601:57:1202:24:3602:55:5103:30:2803:44:28
#26 2642Birecki Maciej4614/ Ku Azs Śum Katowice Nasz-basket.plPOLPrudnik00:22:5000:45:4801:09:1901:40:4902:04:1902:43:2203:28:5304:06:3604:20:19
#27 248Jarecki Ryszard4758/ NowogardPOLNowogard00:23:3500:46:2001:09:2001:37:0201:54:5602:18:1302:42:2103:07:4803:18:11
#28 288Kownacki Jacek7570/ Wrocław Marathon TeamPOLWrocław00:23:2100:46:2101:09:2101:37:3701:55:4702:19:3002:44:1903:09:3203:20:24
#29 631Gil Zygmunt1951/POLWrocław00:23:1200:46:2301:09:2101:38:3101:58:3102:25:4702:53:3303:22:1603:34:21
#30 206Kłonowski Tomasz1938/POLOława00:23:0300:46:1101:09:2101:37:3801:54:4102:16:1302:39:1203:04:5803:15:16
#31 370Kraka3971/ Izerska Grupa BiegowaPOLLubomierz00:23:3000:46:1501:09:2201:37:5701:56:4302:21:5102:47:2303:14:0403:25:04
#32 576Kubiak Przemysław2969/ Pro-run WrocławPOLWilczyce00:23:1600:46:2301:09:2401:37:4501:56:2202:21:0402:49:1803:20:1503:32:29
#33 384Gdaniec Jakub630/ Goggle Pae TeamPOLWrocław00:23:1200:46:1901:09:2401:38:0401:56:5502:21:4602:47:3303:14:2203:25:39
#34 401Teklak Marcin715/ Wielka SowaPOLBielawa00:23:1400:46:2601:09:2401:37:3801:56:1302:21:3102:46:0103:14:5603:26:23
#35 1002Wojtkowski Dariusz3664/ Mkb Team MałkiniaPOLMałkinia Górna00:22:5900:46:2501:09:2501:39:2001:59:3602:27:1102:55:5703:31:1503:45:08
#36 262Giemza Michał1430/ Pro-run WrocławPOLJawor00:23:1600:46:2301:09:2501:37:4101:55:5902:19:1402:43:0603:08:1903:19:16
#37 286Morawska Bożena2679/ Wielka SowaPOLŚwidnica00:23:1600:46:3001:09:2601:37:4001:56:0102:19:1902:43:2903:09:0103:20:20
#38 377Szpularz Adam5676/POLWrocław00:22:5700:46:0701:09:2801:38:2701:57:0902:21:1702:46:1103:13:3303:25:25
#39 1161Górski Wojciech1173/POLLegnica00:23:0400:46:2701:09:2801:38:5501:59:4002:27:5202:58:2503:34:0303:49:21
#40 1171Anisiewicz Albert3579/ Klubbiegacza.plPOLWarszawa00:23:2100:46:2901:09:2901:38:1701:58:0302:24:4102:53:1903:28:3903:49:38
#41 506Łuczak Jarosław2172/ Oldboys Polanica ZdrójPOLPolanica Zdrój00:23:0400:46:2901:09:3001:38:2601:58:2102:25:0902:51:2603:18:2603:29:50
#42 272Hajdukiewicz Grzegorz804/ Biegająca KuraPOLToruń00:23:1000:46:2101:09:3001:37:3101:55:3202:18:3702:42:2403:08:2203:19:38
#43 373Pietrzak Jacek3630/POLŁódź00:23:1100:46:3401:09:3001:37:5901:56:3002:20:5202:45:0503:12:0103:25:09
#44 236Staszkiewicz Piotr3702/ Judo Mifune GdańskPOLGdynia00:22:5200:46:2101:09:3101:37:3701:55:3402:18:5802:42:4103:06:5203:17:13
#45 804Skrętkowski Krzysztof2116/ OławaPOLOława00:23:1500:46:3701:09:3601:38:0701:56:3502:21:5502:51:4703:26:5103:39:55
#46 699Dyduch Damian3204/POLBaranów00:23:3600:46:5301:09:3601:37:1301:55:5302:21:2802:47:5103:17:0503:36:47
#47 796Krymski Tomasz2007/POLJaroszów00:23:1500:46:3701:09:3701:37:5101:55:5802:21:3302:49:5003:21:4603:39:37
#48 2144Messyasz Krzysztof4891/ Kp Psp OławaPOLGać00:23:1200:46:2701:09:3701:38:0801:56:4402:24:5702:58:0403:47:3704:09:41
#49 473Matwiejczyk Krzysztof3532/ Kb WyszkówPOLWyszków00:23:1200:46:2701:09:4201:38:5101:57:4002:22:1402:48:0903:16:5403:29:03
#50 416Natański Dawid1104/ Basina TeamPOLBrodnica00:23:2500:46:4201:09:4201:38:0301:56:2702:20:2502:46:4603:15:5203:27:02
#51 697Bożek Arkadiusz4306/POLTrzebnica00:23:3900:46:4001:09:4301:37:2201:55:4702:20:5102:49:3803:21:3403:36:43
#52 305Stępień Marcin4399/POLWrocław00:23:3900:46:3601:09:4401:38:1901:56:4802:20:3002:45:0303:10:5003:21:44
#53 239Biernacki Grzegorz5187/POLWrocław00:23:0200:46:4401:09:4601:38:2001:56:1302:19:4302:43:3603:07:5303:17:19
#54 290Głów Tomasz2332/POLSzamotuły00:23:0700:46:3301:09:4601:38:0001:56:3502:20:2202:44:3503:09:5903:20:39
#55 626Kupczyk Sławomir2407/ Bbl PolkowicePOLPolkowice00:23:0600:46:2501:09:4601:38:3701:57:3602:23:2702:50:5603:20:4803:34:11
#56 937Górski Krzysztof983/ Biegowi ZajawkowiczePOLDąbrówka Nowa00:22:3300:46:0601:09:4701:39:5001:59:1902:25:2102:55:0903:30:4603:43:51
#57 551Zając Krzysztof2559/ Kmp WroclawPOLJelcz-laskowice00:23:0500:46:2701:09:4801:39:2901:59:1002:25:2202:52:1303:19:5803:31:27
#58 361Boczek Leszek896/POLWrocław00:23:0300:46:4401:09:4801:38:2001:56:1402:20:5202:46:4203:13:4203:24:55
#59 291Gierak Kris1312/ Warsaw Red DevilsPOLWarszawa00:23:4000:46:5101:09:4901:38:2101:56:5902:21:0202:45:1403:10:1303:20:45
#60 1555Kuchta Mirosław5179/ Remagum MysłowicePOLKatowice00:23:0700:46:2401:09:5001:39:2502:01:2502:33:4703:09:3103:44:4303:57:21
#61 322Szymoniak Jakub3988/POLWołów00:23:2100:46:4001:09:5001:38:1201:56:5902:21:3802:46:2903:12:4703:23:05
#62 138Żołnowski Mateusz4923/ Clima GoldPOLNakla00:25:1600:47:5501:09:5001:36:2201:53:2102:15:2202:37:1803:00:0003:09:41
#63 1949Pięta Tomasz5297/ MirszczakiPOLMirsk00:24:1100:46:5701:09:5101:37:5201:56:3302:23:0902:56:1303:42:1104:05:17
#64 1060Lewiński Michał1335/POLWrocław00:23:0900:46:3401:09:5201:39:0201:58:3202:25:1402:56:2903:32:0603:46:38
#65 414Zawadzki Dariusz2394/ -POLRadlin00:24:0200:46:5401:09:5201:37:3501:55:5002:20:0802:45:2503:15:3003:26:55
#66 2019Gronek Kamil5222/POLEłk00:23:2200:46:3101:09:5601:39:2101:59:3802:29:2303:05:1803:48:1304:06:46
#67 1141Demby Michał2051/ Mud GoatsPOLPakość00:23:0600:46:1801:09:5601:40:0501:59:3702:27:3002:57:3903:32:5003:48:52
#68 633Sieklucki Robert2772/POLLębork00:23:0600:46:2301:09:5801:40:0001:59:3502:25:5902:53:4903:22:3803:34:21
#69 367Stępnik Paweł4133/ ŚmigasięPOLKielce00:23:2700:46:3101:09:5901:39:0901:58:1502:23:2602:48:2203:14:0503:25:01
#70 1294Jędrychowski Edward2675/POLSosnowiec00:22:3100:45:4101:10:0001:39:4302:00:2602:30:2503:03:3903:37:4303:52:46
#71 556Wawro Grzegorz4102/ Cross LajkonikPOLKraków00:23:2500:46:4601:10:0001:38:4501:57:3702:22:2502:49:1403:18:5303:31:45
#72 502Pospiszyl Benedykt5137/ Zsm BranicePOLBranice00:22:4800:46:1501:10:0101:39:3501:59:0702:24:4102:50:5003:18:2303:29:45
#73 547Oleksiewicz Michał5331/POLJankowice00:23:3100:46:4201:10:0101:39:0401:58:3002:24:4202:52:3603:19:5003:31:18
#74 1562Litwin Mariusz2999/ Luks ŻórawinaPOLWrocław00:22:2800:45:5401:10:0301:40:2802:00:4102:28:1903:01:2603:42:4603:57:26
#75 1355Troszczyński Wojciech378/POLWałbrzych00:23:0300:46:3901:10:0401:41:5302:03:2002:33:3503:05:3303:39:4503:54:06
#76 251Widuła Przemysław3153/POLCzęstochowa00:23:3700:46:5501:10:0601:38:1501:56:4002:20:1002:44:2003:08:2803:18:20
#77 1038Maruszak Henryk2036/POLSkarbimierz Osiedle00:23:4900:46:4701:10:0601:38:5501:58:0302:27:2702:58:5803:33:1003:45:52
#78 446Bielawski Jan636/ Start ŚcinawaPOLŚcinawa00:23:2000:46:4101:10:0601:38:5101:57:3802:22:2302:48:2003:17:0903:27:54
#79 281Grzegorzewski Konrad2563/ 4fiterPOLDąbrówka00:23:2500:46:5101:10:1101:38:3301:57:0302:20:4902:44:5703:09:4003:20:04
#80 1241Plewa Tomasz2967/ Biegnę Żeby Bartek Mógł BiegaćPOLKielce00:22:5900:46:2501:10:1301:41:3102:02:5402:33:1403:04:4003:39:0503:51:24
#81 282Verheyden Sam4717/POLNysa00:23:2300:46:4701:10:1301:38:4401:57:1602:20:4202:44:1403:08:5503:20:08
#82 273Drzewiński Zbigniew2266/ -POLLubawka00:23:1300:46:3001:10:1401:38:5801:57:3702:21:4302:45:5703:09:4303:19:38
#83 733Kaucka Alicja881/ Wielka SowaPOLBielawa00:22:4900:46:0801:10:1501:41:1502:03:1202:31:3403:00:0503:26:4703:37:57
#84 3070Poprawa Przemysław985/ Ks Krotosz KrotoszynPOLKobylin00:23:0500:46:2701:10:1501:42:2702:10:0502:50:5103:33:3404:15:2304:29:48
#85 309Marzec Krystian3120/ Mission Impossible TeamPOLNowe Brzesko00:23:5700:47:1001:10:1501:38:4001:57:0102:21:0602:45:3203:10:5303:22:00
#86 458Luks Tomasz2863/ Serock Biega Z Hotelem NarvilPOLSerock00:23:4200:47:1301:10:1501:38:1401:56:0702:19:0702:42:5203:14:3403:28:24
#87 304Jończyk Jakub3128/ Mission Impossible TeamPOLNowe Brzesko00:23:5700:47:1201:10:1601:38:4001:57:0502:21:0802:45:3403:10:5403:21:36
#88 350Niżyński Janusz2514/POLWrocław00:23:1800:46:4201:10:1701:39:0601:58:0602:23:1402:48:5403:13:5103:24:35
#89 1678Piotrowski Damian4173/POLWrocław00:22:3200:45:5201:10:1801:43:3302:05:2402:38:2903:11:3303:45:3903:59:06
#90 278Szczepaniak Michał2951/ KsiężycPOLWołomin00:23:2800:47:0101:10:2001:38:5401:57:2002:21:0002:45:0403:09:5303:20:03
#91 342Szpiter Tomasz1777/ Olaws ZłotoryjaPOLZłotoryja00:23:4300:47:1101:10:2001:38:4901:57:0602:21:2102:46:4803:13:0403:24:17
#92 418Matysiak Bartłomiej2299/ Jacekbiega Running TeamPOLCzachówek00:23:1500:46:4001:10:2001:40:1101:59:1602:23:4302:49:0703:16:0103:27:04
#93 464Kieliszek Dariusz4000/POLRumia00:22:5700:46:3001:10:2501:39:5401:59:0502:24:0802:50:1103:17:2203:28:44
#94 270Osiatycki Grzegorz2952/ Ntt TriadaPOLNamysłów00:23:5300:47:1501:10:2801:38:4001:56:5902:20:3402:44:1103:08:5703:19:37
#95 364Góryński Rafał4298/ Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemPOLRybnik00:23:5900:47:2001:10:2801:38:4901:57:1502:21:2702:46:4103:13:2603:24:57
#96 1063Szklarczyk Kamil5028/POLChełmek00:22:4500:46:1601:10:2901:40:1702:00:0502:27:4802:58:0903:30:2803:46:47
#97 301Lepka Piotr4736/POLWrocław00:23:4000:47:1601:10:3001:38:4501:57:1902:21:0402:45:0803:10:4203:21:25
#98 319Borowik Tomasz5039/POL00:23:3300:47:0601:10:3001:38:5001:57:2202:20:5702:44:5903:11:0803:22:48
#99 581Bahlay Mykola2347/ Biegunka Team PolandUKRRzeszów00:23:2500:46:5901:10:3101:39:1701:57:4402:21:5902:51:1503:21:0203:32:37
#100 310Jachimowski Bartłomiej6666/POLSiedliska00:23:2500:47:0001:10:3201:39:1701:57:4402:21:2702:45:2203:10:5203:22:09

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności