Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

33 PKO Wrocław Maraton

Wyniki - 13 września 2015, Wrocław

Grupa zawodów :

Msc
Nr
5
Km
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 4094Frąckowiak Tomasz3/ Pko Bank PolskiPOLGniezno00:30:0800:59:5001:29:4402:08:3802:33:0203:11:2403:56:5104:40:4204:59:14
#2 2328Stankiewicz Antoni6/ Kb SobótkaPOLSobótka00:28:0900:57:1101:25:4202:00:0802:22:3402:50:4203:18:4403:59:1104:13:28
#3 2346Jurkowlaniec Rafał11/ Dolny ŚląskPOLWrocław00:28:4200:57:2001:25:4502:00:0702:22:2602:51:0603:22:4203:57:2704:13:47
#4 5Pascal Mombo12/ Bez KlubuTANArusha00:16:2200:32:1900:48:4501:09:0801:22:3601:40:0401:58:2202:16:5402:24:07
#5 19Sobczyk Tomasz13/ Luks ŻórawinaPOLWrocław00:17:3700:35:0600:52:4901:15:3501:30:5201:51:0602:11:2702:32:1102:41:06
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Semenovych Bogdan14/ Finisz KaliszUKRKiwszowata00:16:2100:32:0200:48:0201:07:0801:19:5201:36:2901:54:0002:14:1002:22:45
#7 8Rybalchenko Oleksii15/UKRKharkov00:16:5200:33:3900:50:3501:11:2901:25:2201:42:5602:01:1602:19:3402:27:39
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Kiprono Justus Kipchirchir17/ Benedek-teamKENEldoret00:16:2100:32:0100:48:0301:08:3701:21:5101:38:4601:55:5002:13:1402:21:11
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Too Silas Kiprono18/ Benedek-teamKENEldoret00:16:2200:32:0200:48:0201:07:3901:20:4701:37:1401:53:5602:11:3802:20:00
#10 3226Łożyński Michał19/ Brubeck TeamPOLWrocław00:28:2400:56:5301:25:3902:02:3802:27:3203:02:1403:38:1404:17:3604:33:27
#11 7Pieterczyk Damian20/POLOlsztyn00:17:0200:34:2700:51:3701:12:1601:25:4001:42:4702:00:3402:18:4902:26:53
#12 4732Borkowska Ewa21/ SbzzPOLZłotów00:37:2301:15:3801:57:1802:52:2703:28:0104:15:4505:02:1605:46:1006:04:37
#13 11Kern Artur22/ Perfect Runner LublinPOLHrubieszów00:17:0800:34:2700:51:3701:12:3901:26:5901:45:4402:05:0602:26:0602:34:08
#14 6Oskierko Łukasz23/ Trisfera PolskaPOLWarszawa00:16:5200:33:3900:50:3501:11:2901:25:1601:42:3501:59:4802:17:0202:24:17
#15 177Niwińska Aleksandra24/ Azs Awf KatowicePOLChojnów00:22:1700:46:0401:09:0901:37:3001:55:1102:18:1602:41:1903:03:4903:13:37
#16 4805Kalicińska Monika25/POLWrocław00:20:3900:41:2101:03:0301:31:2201:57:55
#17 48Paduszyńska Wioletta26/ Pretorian Gorzów WlkpPOLGorzów Wielkopolski00:19:4000:39:3000:59:2601:24:1401:40:4402:02:2402:24:0802:46:4102:56:47
#18 28Mańczuk Angelika27/POLBiałystok00:17:5600:35:5900:54:3001:17:5801:33:4901:54:3302:15:2902:37:4302:47:08
#19 30Jebet Salina29/ Benedek-teamKENEldoret00:17:5600:36:1700:55:2101:20:0101:36:3301:57:2202:18:1902:39:4502:49:00
#20 4Emuria James30/ Benedek-teamKENEldoret00:16:2700:32:2300:48:4601:09:1101:22:3601:39:3301:57:1802:15:2302:22:53
#21 18Biwott Gladys Jepkurui31/ Benedek-teamKENEldoret00:17:5600:35:5900:54:2901:17:1201:32:2101:51:4002:11:1902:31:2602:40:27
#22 13Barsosio Stellah Jepngetich32/ Benedek-teamKENEldoret00:17:5600:35:5900:54:2901:17:0101:31:3601:50:0902:08:4702:27:5502:36:15
#23 27Mach Angelika33/ Azs Umcs LublinPOLBabice00:18:3100:37:2400:57:0701:20:5301:37:0801:57:1202:17:0802:37:4302:46:14
#24 39Jagielska Ewa34/ Lks Omega KleszczówPOLOtwock00:20:1300:40:2301:00:4001:25:3601:41:5202:02:5602:23:4102:45:1302:54:00
#25 40Rybalchenko Tetiana35/UKRKharkov00:20:1200:40:1101:00:3101:25:3601:41:5302:02:5502:23:4002:45:1202:54:29
#26 1148Trawkowska Małgorzata36/ Night RunnersPOLPoznań00:25:0400:50:1301:14:5501:45:1302:05:3002:33:2103:04:0003:36:3203:49:02
#27 1208Tarczyński Tomasz37/ Pro-run WrocławPOLWrocław00:25:5100:51:2301:16:5001:48:0502:08:1102:34:1303:03:4703:36:5603:50:28
#28 859Wieczór Szczerbowicz Jarosław38/POLŚcinawa00:24:4800:49:5101:14:4101:45:0802:04:3602:29:3002:54:4803:27:2103:41:48
#29 1918Burakowski Marek39/ Brubeck TeamPOLTychy00:28:4400:58:2701:27:4502:03:1902:26:0802:54:0603:22:3703:51:3804:04:30
#30 2525Mucha40/ Lks `orkan`POLOstrzeszów00:28:0300:55:5001:23:3501:58:5102:20:3502:51:3703:22:0804:02:5004:17:14
#31 3495Franczak Edyta41/ Brubeck TeamPOLKsięginice00:31:1801:01:5401:32:4202:11:1502:37:0903:12:3003:53:5604:27:0804:40:29
#32 4219Dominikowska Łucja43/ Brubeck TeamPOLKraków00:34:1001:09:0001:43:4102:27:1902:54:4303:31:4504:08:4504:48:0305:05:08
#33 3545Rudnicki Marcin45/POLWrocław00:28:5200:57:2801:26:0502:02:2902:26:4003:04:3003:48:1104:28:1504:42:19
#34 3205Glapinski Krzysztof46/ Brubeck TeamPOLSzadek00:27:3400:55:3301:23:2401:57:3802:20:1803:00:1903:47:2604:21:1704:32:53
#35 2789Antosz Michał47/ Tta BieruńPOLBieruń00:27:5200:56:4501:25:3002:01:1002:24:2902:56:1203:31:4004:08:2904:23:20
#36 3821Taraska Bernadeta48/POLKraków00:27:5400:59:1701:31:2902:13:2802:41:4303:18:3503:57:4204:35:3004:49:51
#37 2066Pilch Agnieszka49/POLWrocław00:27:0000:54:4901:22:1201:57:2202:20:2202:50:5003:21:4303:54:1204:07:57
#38 436Wraga Rafał50/POLGdańsk00:22:3800:45:0901:07:3301:35:2001:53:0802:16:5102:44:4503:14:4303:27:38
#39 4748Pauliński Piotr51/POLKonin00:33:1501:11:1201:51:5702:47:0403:23:4904:17:0205:06:3505:55:3506:20:30
#40 1632Andrzejewski Przemysław52/POLGdańsk00:27:3500:55:3401:23:2401:57:3802:19:4002:47:3703:16:2103:45:5203:58:22
#41 803Jaremko Piotr53/POLWrocław00:26:0600:51:5201:17:1501:48:0902:08:0802:34:1703:00:3803:28:1503:39:54
#42 562Śmigiel Łukasz54/ Brubeck TeamPOLPrądy00:22:1200:45:0401:07:3801:35:2701:53:4202:20:3802:50:0103:20:2103:31:58
#43 1475Rostrygin Katarzyna55/ Szczecin BiegaPOLSzczecin00:27:4000:55:5601:24:4401:58:2402:19:4102:48:2403:16:3203:44:5403:56:16
#44 4422Szałaśny Piotr56/ Brubeck TeamPOLKobiór00:29:2000:58:3401:28:0702:14:0402:51:1203:37:5304:22:2805:04:1805:19:01
#45 189Weinzettel Rudolf57/ Ts Chrząszcz ChrząszczycePOLChrząszczyce00:21:2000:43:2801:06:1101:34:1001:52:1302:15:3302:38:5503:03:5203:14:14
#46 2253Dąbrowski Jacek58/ Dąbrowski BrothersPOLWilczyce00:28:0300:55:5501:23:3601:57:3302:19:3702:49:2103:21:3703:57:0004:11:46
#47 641Oszmałek Agata59/ Agatosz.blog.plPOLWronki00:23:1600:46:5101:11:2101:42:1702:02:5102:30:2102:57:4103:24:2603:35:04
#48 1268Jaskuła Katarzyna60/ Brubeck TeamPOLWrocław00:25:4200:51:1401:17:0101:50:1302:12:1502:41:5303:10:2703:39:4203:52:08
#49 590Leśniak Karolina61/POLWrocław00:25:4100:51:1301:17:0001:47:5102:07:3702:32:5402:57:4403:22:4203:32:52
#50 3321Wnęk Maksymilian62/ Brubeck TeamPOLWrocław00:27:5500:55:1301:20:5501:52:4602:14:0502:51:0203:33:5504:22:2804:35:47
#51 4419Wójciak Artur63/ Brubeck TeamPOLKąty Wrocławskie00:31:3301:03:0701:36:4102:22:1602:53:3003:37:1504:19:1005:02:1805:18:56
#52 1537Maciejończyk Mariusz65/ Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemPOLRybnik00:26:3300:53:1501:19:3601:51:5002:13:0502:41:0503:09:5003:43:2403:57:04
#53 4582Woźniak Katarzyna66/ Brubeck TeamPOLKoziegłowy00:34:2201:11:2101:49:5602:38:3803:11:3703:56:0604:37:3405:18:1305:33:55
#54 1995Napieraj Grzegorz67/ Run Vegan Run!POLWieluń00:27:1400:55:2101:23:1201:57:3402:19:4002:48:2303:18:3203:52:2504:06:15
#55 3800Koniec Krzysztof68/ Tkkf Wodnik WięcborkPOLWięcbork00:28:1900:56:5301:25:5302:09:2802:36:3203:19:4403:58:5704:36:1104:49:03
#56 1113Batko Paweł69/ Brubeck TeamPOLŻory00:26:1700:52:2701:17:4801:49:2502:10:1402:37:0403:05:3103:35:4903:48:24
#57 2556Madej Dariusz70/ Wkb Piast WrocławPOLWrocław00:30:3601:00:3001:30:5402:09:4802:34:5103:06:5903:36:4404:06:5104:18:06
#58 526Kosioł Andrzej71/ Wkw WiadrusPOLWrocław00:23:5400:47:4701:11:2501:40:4101:59:5102:25:1102:51:2303:18:4303:30:28
#59 387Wilk Czesław72/ Pro-run WrocławPOLWęgrów00:23:5500:47:4701:11:2601:40:0701:58:2502:22:5102:48:1703:14:5203:25:49
#60 538Drewnicka74/ IntensoPOLWrocław-przemiłów00:21:4000:43:5401:06:4901:35:5001:55:1202:20:4602:47:1903:17:0303:30:54
#61 593Piotraschke Paweł75/ Szkoła Policji Słupsk- Lkb Braci Petk LęborkPOLSłupsk00:17:0700:34:2900:51:5801:28:5202:11:0102:39:0003:01:5803:24:0503:33:03
#62 1941Wesołowski Stanisław76/ Wkb Piast WrocławPOLUraz00:25:1800:51:2401:17:2801:49:5802:11:1002:39:3003:12:1003:49:1904:05:02
#63 965Chromik Aleksander77/POLBluszczów00:26:0500:51:2201:16:2301:47:0802:07:1502:33:4503:00:4703:32:2103:44:21
#64 4753Samiec Marek80/ Przyjaźń Czech-polCZEBystřice (okres Frýdek-mí00:50:5101:28:1802:02:5902:51:2403:28:4904:30:4205:17:1006:03:3606:23:15
#65 4358Bomba Robert81/ Dare2run.plPOLBędzin00:31:1201:05:3301:39:2502:25:0102:56:4503:39:1404:20:1704:59:3105:14:33
#66 2857Sikorski Rafał82/ Brubeck TeamPOLBrzeg00:27:3600:54:3701:21:5001:58:0002:27:2103:03:2203:36:4804:11:1304:24:54
#67 1708Zbyryt Marek83/ Usks Ludwikowice KłodzkiePOLNowa Ruda00:24:2600:49:1601:14:3601:48:2902:10:5702:43:3703:16:0703:47:4303:59:30
#68 3659Pękała Michał84/ Brubeck TeamPOLKobiór00:28:2000:56:0501:33:5302:10:3902:34:3803:10:1203:50:1404:28:4404:45:13
#69 2561Borof Linda85/ Brubeck TeamPOLPieszyce00:27:4400:56:2601:24:5102:00:3602:23:5502:55:5003:28:5004:06:1604:18:15
#70 1668Majek Zbigniew86/POLChorzów00:24:2500:48:5601:14:2001:49:1302:14:4402:44:1603:15:0503:47:0303:58:54
#71 1316Drożak Tomasz87/ Brubeck TeamPOLTarnów Opolski00:22:5400:47:5901:15:3101:50:2502:13:0202:43:1203:12:5103:41:3603:53:13
#72 3232Sowisz Danuta88/ Ruchowa Akademia ZdrowiaPOLSzczecin00:29:5400:59:5501:29:5402:07:5802:32:5603:06:4703:42:0104:19:3404:33:39
#73 3768Sowisz Ada89/ Ruchowa Akademia ZdrowiaPOLSzczecin00:29:4600:59:4801:30:1602:10:3002:37:1803:13:4503:49:4004:31:4304:48:06
#74 3188Osmolak Agnieszka90/ Brubeck TeamPOLWrocław00:24:1300:50:4101:16:5401:52:4302:17:1602:59:0603:38:2004:20:4804:32:30
#75 984Jach Paweł I Maciek91/ Brubeck TeamPOLWrocław00:26:1400:51:5801:17:2201:48:3302:09:4002:37:2003:04:3103:32:2903:44:41
#76 4473Sulich Grzegorz92/ Brubeck TeamPOLWrocław00:34:0801:07:5301:42:0002:25:1702:55:0903:39:0604:22:2605:06:1005:23:07
#77 4654Żuk Józef93/POLWałbrzych00:36:3301:14:5801:51:4102:39:5703:12:0403:56:1404:40:3805:24:4205:42:42
#78 3985Musiał Marek94/POLBystrzyca Górna00:24:3100:49:1601:18:1001:59:4102:26:3703:11:0503:50:2704:35:5804:55:53
#79 277Leśniak Jan95/POLWałbrzych00:23:0400:46:3201:10:3301:39:2001:58:1102:22:3302:46:1903:10:0303:20:01
#80 2482Lechowski Grzegorz96/ Piast WrocławPOLWrocław00:24:2000:48:3901:13:0101:43:2102:04:1302:36:2003:13:4303:57:0404:16:17
#81 23Kramarz Edmund97/GERBerlin00:19:0100:38:0700:57:1701:20:5001:36:1501:55:3302:15:1202:35:0202:43:31
#82 3556Wlizło Aleksander98/ Wkb Piast WrocławPOLWrocław00:27:4400:56:2201:25:2502:01:5802:26:4003:02:0303:41:3004:26:1504:42:38
#83 2360Polko Roman99/ Wkb Meta LubliniecPOLTychy00:25:4400:53:0901:21:0201:56:0102:19:3402:51:1003:24:4303:59:0904:14:06
#84 4216Paluszkiewicz Jakub100/ NiezrzeszonyPOLSwarzędz00:32:5201:05:5401:39:1602:22:3202:49:4803:26:2404:05:4004:46:4805:04:57
#85 2026Kowalczyk Alan101/GBRNottingham00:28:4700:57:2401:26:2102:03:4502:26:5002:56:4003:26:3303:55:1204:06:55
#86 2068Waloszczyk Paweł102/ NiezrzeszonyPOLWarszawa00:25:1600:49:4701:14:5501:47:4702:09:1502:41:2803:17:4603:53:0504:07:58
#87 1961Huczek Tomasz103/ Ks Gryf Kietrz Easy Run RacibórzPOLRacibórz00:28:2200:56:1301:24:1301:58:1802:20:1402:50:1403:21:0003:53:0904:05:36
#88 671Szymański Sebastian105/POLWarszawa00:25:1400:50:0501:14:5201:45:0702:04:2802:29:4902:56:4103:24:4603:36:02
#89 3494Fijałkowski Waldemar106/POLTrzebnica00:31:1901:01:5501:32:4502:11:1502:37:1003:12:3103:54:0104:27:0904:40:29
#90 632Kałużny Ryszard107/ Kb 422 LipianyPOLMostkowo00:24:3500:48:4301:12:1801:41:0001:59:5002:24:4302:50:3803:19:3203:34:21
#91 1206Janik Roman108/ Kbr PolandPOLKwidzyn00:24:3100:50:2201:16:3001:49:3202:11:0702:40:0003:08:2103:38:1103:50:22
#92 3913Pykało Monika109/POLWarszawa00:30:4801:01:5101:35:4602:16:3302:44:4303:24:0804:00:3004:37:2804:52:30
#93 3296Karnicki Zygmunt110/ 4 Run Tkkf KoszalinPOLKoszalin00:26:2300:53:2301:22:2401:59:4302:27:0203:03:3503:43:0804:20:3404:34:58
#94 3872Lewandowski Jerzy111/ Runbox.plPOLPoznań00:26:5800:54:5201:24:2902:02:5702:37:4003:15:3003:56:3504:34:0104:51:16
#95 243Starżyk Paweł112/POLŁęknica00:22:2500:44:3201:06:3701:33:3701:50:5502:13:4902:38:4903:05:4703:17:53
#96 1873Pysiewicz Marcin113/ 3. Wrocławska Brygada RadiotechnicznaPOLWysoka00:28:1800:57:0301:24:3901:59:0302:21:3202:49:5703:19:0903:50:2404:03:30
#97 4215Michalczak Paweł114/POLKraków00:31:4901:03:5401:36:1802:17:0502:43:5903:20:3303:59:3404:47:0705:04:56
#98 4205Piasecki Paweł116/POLWrocław00:29:3900:59:3301:29:3602:06:0502:33:4603:16:1804:03:4104:47:2905:04:12
#99 1164Głowacki Tomasz117/POLSiechnice00:27:2900:53:5401:20:1301:51:5102:12:1502:38:5403:05:5803:35:0403:49:25
#100 3461Dudek Witold119/POLOleśnica00:28:0500:56:3601:24:4302:00:5302:27:1503:06:1303:46:2404:25:2004:39:48

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności