Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXVIII Ogólnopolski Bieg Zbąskich IX Półmaraton

Wyniki - 20 września 2015, Zbąszyń

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 210285Michalski Radosław1980LWÓWEKPolskaM308601:43:0401:42:44192-
#2 209378Woźniak Dawid1986RASZKÓWPolskaM202901:42:5601:42:48191-
#3 208391Krzyżański Remigiusz1962KOŚCIANKB KOŚCIANPolskaM501901:42:5501:42:40190-
#4 207439Targosz Wojciech1976OPALENICAOPALENICAPolskaM308501:42:5001:42:19189-
#5 20660Kowalczyk Emil1990KOŚCIANPolskaM202801:42:4601:42:27188-
#6 205655Stachowiak Tomasz1978WOLSZTYNPolskaM308401:42:3601:42:22187-
#7 204126Przybylak Dorota1993SWARZEDZBEZPolskaK20901:42:3301:42:20-18
#8 203231Skowroński Paweł1955POZNAŃN/ZPolskaM60801:42:2901:42:18186-
#9 202412Kopaczyński Ryszard1983POZNAŃKLUB METAPolskaM308301:42:2801:42:16185-
#10 201607Wesoły Piotr1963BOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPolskaM501801:42:2101:41:59184-
#11 20058Hernik Krzysztof1966POZNANHERNIK TEAMPolskaM405001:42:1501:41:47183-
#12 199581Tomczak Zbigniew1954GNIEZNOALTOM GNIEZNOPolskaM60701:41:5701:41:41182-
#13 198452Węgłowski Maciej1971ŚRODA WIELKOPOLSKAPolskaM404901:41:5401:41:32181-
#14 197267Strabel Jacek1980KOMORNIKIKB INTREX POZNAŃPolskaM308201:41:4401:41:29180-
#15 196376Pal Emilian1974PEŁCZYCEKŁ SOKÓŁPolskaM404801:41:3601:41:18179-
#16 195487Jaroni Tomasz1977POZNAŃHANDEX POZNAŃPolskaM308101:41:3401:41:26178-
#17 194721Reiman Mateusz1992JASTRZĘBSKO STAREPolskaM202701:41:3101:41:02177-
#18 192220Podwójci Michał1981DĄBRÓWKAZABIEGANI LUSÓWKOPolskaM308001:41:2901:41:20175-
#19 193224Flens Tadeusz1958MIĘDZYCHÓDKB WOJTUŚPolskaM501701:41:2901:41:15176-
#20 191629Michałowicz Jakub1983NOWY TOMYŚLPolskaM307901:41:2701:41:01174-
#21 190209Zaremba Piotr1966WOLSZTYNNIEZRZESZONYPolskaM404701:41:2501:41:03173-
#22 189486Ratajczak Rajmund1962POZNAŃPolskaM501601:41:2201:41:06172-
#23 188392Ganczarek Mateusz1986ZBASZYNPolskaM202601:41:1501:40:50171-
#24 18778Kukawa Hubert1983OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPolskaM307801:41:1301:40:54170-
#25 186679Hauffa Adam1972ZĘBOWONIEZRZESZONYPolskaM404601:41:0401:40:42169-
#26 185388Popławski-Niewiadomski Wiesław1972WARSZAWAPolskaM404501:40:5101:40:20168-
#27 184576Górny Marek1955ŚWIĘCIECHOWAMARATON LESZNO-DRUŻYNA SZPIKUPolskaM60601:40:5001:40:27167-
#28 183100Elminowski Jacek1976KALISKAPolskaM307701:40:3601:40:19166-
#29 182416Szott Leszek1962ZBĄSZYŃPolskaM501501:40:3301:40:08165-
#30 181352Kowczyk Łukasz1977SZPROTAWAPolskaM307601:40:3201:39:42164-
#31 180368Rybak Paweł1983NOWY TOMYŚLPolskaM307501:40:3101:40:05163-
#32 179707Pałucki Zbigniew1985POZNAŃPolskaM307401:40:2801:40:11162-
#33 178365Zerbst Jacek1974NOWY TOMYŚLNIEZRZESZONYPolskaM404401:40:2501:40:09161-
#34 177648Kieslich Mariusz1962POZNAŃBRYLANT KÓRNIKPolskaM501401:40:2401:40:19160-
#35 176580Adamczak Krzysztof1958STARGARD SZCZECIŃSKISZWLA STARGARDPolskaM501301:40:1801:40:13159-
#36 175465Kaźmierowski Dariusz1978PAPROĆPolskaM307301:40:1501:40:02158-
#37 174349Łysiak Michał1978ZBĄSZYNEKZBĄSZYNEKPolskaM307201:40:0201:39:41157-
#38 173121Walczak Dariusz1972POZNAŃTRUSTPolskaM404301:39:5501:39:37156-
#39 172590Duszyński Tomasz1985NOWA WIEŚPolskaM307101:39:4801:39:12155-
#40 171139Peta Rafał1977LUBOŃPolskaM307001:39:4601:39:34154-
#41 16873Piosik Artur1976BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPolskaM306901:39:4301:39:23153-
#42 169462Sterna Żaneta1991ZBĄSZYNEKKOLECTEAMPolskaK20801:39:4301:39:22-16
#43 170463Kolecka Sylwia1977ZBASZYNEKKOLECTEAMPolskaK30601:39:4301:39:22-17
#44 167614Wróblewski Rafał1973ZBĄSZYŃPolskaM404201:39:4201:39:22152-
#45 166480Molenda Daniel1989ZBĄSZYŃPolskaM202501:39:4001:39:22151-
#46 165312Świątek Agata1993OPALENICAOSP OPALENICAPolskaK20701:39:3901:39:20-15
#47 164420Maryniak Krzysztof1968PSZCZEWPolskaM404101:39:3701:39:16150-
#48 163457Skornowicz Paweł1971KAŹMIERZBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPolskaM404001:39:3401:39:20149-
#49 161401Tobys Marcin1987ZBĄSZYŃPolskaM202401:39:2501:39:00147-
#50 162741Borowczak Leszek1975WOJCIECHOWOPolskaM403901:39:2501:39:11148-
#51 160610Patalas Alan1992CHROŚNICAPolskaM202301:39:2301:38:38146-
#52 159192Gaca Dominik1982DOPIEWIECPolskaM306801:39:1301:39:02145-
#53 157543Mikołajewski Mateusz1991IGNACÓWPolskaM202201:39:1101:38:40143-
#54 158483Wojnicz Przemek1972ZIELONA GÓRAKRÓL JULIAN TEAMPolskaM403801:39:1101:39:02144-
#55 156167Szczerbal Adam1961KOŚCIANPolskaM501201:38:5901:38:45142-
#56 155528Molenda Tomasz1993ZBĄSZYŃPolskaM202101:38:5801:38:45141-
#57 154137Wiatr Dariusz1972WRZEŚNIAPolskaM403701:38:5701:38:29140-
#58 153475Banaszczak Izabela1984KOŚCIANTGV RUNNING TEAMPolskaK30501:38:4801:38:48-14
#59 15261Kurzyński Piotr1980ZBĄSZYNEKZBĄSZYNEKPolskaM306701:38:4101:38:20139-
#60 151156Białas Aldona1977GRUSZCZYNPolskaK30401:38:3701:38:24-13
#61 150434Kandulski Andrzej1953BORÓWIECMALTA POZNAŃPolskaM60501:38:3301:38:29138-
#62 149561Sterczewski Wojciech1949POZNAŃNEW QRDE BALANCEPolskaM60401:38:2401:38:16137-
#63 148308Witkowski Tomasz1972KAMIONKIALTO KAMIONKIPolskaM403601:38:2201:38:17136-
#64 146134Nowakowski Ryszard1976POZNAŃPolskaM306501:38:1901:38:02134-
#65 147432Fornalik Sławomir1976KOMOROWOPolskaM306601:38:1901:37:59135-
#66 14553Donaj Adam1974KOŚCIANNIEZRZESZONYPolskaM403501:38:1601:38:00133-
#67 144594Wiśniewski Patryk1988RAKONIEWICEDRINKING TEAM RAKONIEWICEPolskaM202001:38:1301:37:50132-
#68 143682Puzynowicz Mariusz1982POZNAŃPolskaM306401:38:1001:38:04131-
#69 142196Szygenda Jarosław1972POZNAŃMARATOŃCZYK POZNAŃPolskaM403401:38:0701:37:50130-
#70 141633Tomiak Ania1987WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaK20601:38:0101:37:43-12
#71 139460Jedliński Michał1991POZNAŃPIĘNI MŁODZI NIEWYSPANIPolskaM201901:38:0001:37:51128-
#72 140560Roszak Bartosz1983WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPolskaM306301:38:0001:37:43129-
#73 138620Mańkowski Bartosz1983POZNAŃPolskaM306201:37:5801:37:47127-
#74 137490Miller Adrian1984GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAPolskaM306101:37:5701:37:46126-
#75 136564Gliński Jarosław1966POZNAŃPOLSKA BIEGAPolskaM403301:37:5501:37:51125-
#76 135645Lis Marcin1977SWARZĘDZHARCERSKI KLUB TURYSTYCZNY AZYMUTPolskaM306001:37:5401:37:46124-
#77 134692Pawłowski Sławomir1972WOLSZTYNNIEZRZESZONYPolskaM403201:37:5301:37:34123-
#78 133444Kowalczyk Sebastian1985STĘSZEWPolskaM305901:37:4601:37:24122-
#79 129398Chwalisz Łukasz1990BOLEWICEKB BOLEWICE / VOLKSWAGEN POZNAŃPolskaM201801:37:4401:37:38118-
#80 130152Matysik Piotr1984WIRYPolskaM305601:37:4401:37:29119-
#81 131421Nafalski Artur1984TARNOWO PODGORNEPolskaM305701:37:4401:37:42120-
#82 132467Warczewski Tomasz1980LESZNOPolskaM305801:37:4401:37:24121-
#83 128228Ligęza Patryk1993ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM201701:37:3401:37:19117-
#84 127399Bryński Dariusz1963ZIELONA GÓRAPolskaM501101:37:2901:37:24116-
#85 126347Ceglarek Tomasz1977WOLSZTYNPolskaM305501:37:2401:37:17115-
#86 125663Skórnicki Leszek1971POZNAŃNIGHT RUNNERSPolskaM403101:37:2301:37:18114-
#87 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !124274Besz-Malinowska Katarzyna1973POZNAŃPolskaK40201:37:2201:37:17-11
#88 123677Miadziołko Tomasz1981WIELEŃPolskaM305401:37:1601:37:08113-
#89 122637Ludwiczak Konrad1985POZNAŃSTR POZNAŃPolskaM305301:37:0501:36:55112-
#90 121516Frański Hubert1978LEWICZYNEKPolskaM305201:37:0201:36:38111-
#91 120302Zielenda Andrzej1961ROSTARZEWOWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaM501001:37:0001:36:36110-
#92 119211Szymaniak Bartosz1979KOŚCIANPolskaM305101:36:4801:36:34109-
#93 118733Urbaniak Łukasz1980TRZEMESZNOPolskaM305001:36:4701:36:40108-
#94 117634Wieczorek Zbigniew1975RAKONIEWICEPolskaM403001:36:3801:36:28107-
#95 116147Wiśniewski Arkadiusz1970POZNAŃPolskaM402901:36:3501:36:26106-
#96 115326Szofer Filip1990ZBĄSZYNEKPolskaM201601:36:3301:36:11105-
#97 114605Wałowski Przemysław1981WSCHOWAPolskaM304901:36:3001:36:10104-
#98 113366Jessa Włodzimierz1965ŚREMRUNNER\S POWER ŚREMPolskaM50901:36:2301:36:04103-
#99 112276Kostrzewa Zbigniew1973STARA ŁUBIANKASTOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOPolskaM402801:36:2101:36:04102-
#100 111122Chylak Witold1976LUBOŃPolskaM304801:36:0901:36:02101-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności