Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXVIII Ogólnopolski Bieg Zbąskich IX Półmaraton

Wyniki - 20 września 2015, Zbąszyń

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 395281Pawłowski Krzysztof1975ZBĄSZYŃPolskaM4010101:54:3501:53:57349-
#2 140560Roszak Bartosz1983WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPolskaM306301:38:0001:37:43129-
#3 396213Cyprian Jarosław1969OPALENICAOSP OPALENICAPolskaM4010201:54:3801:53:59350-
#4 141633Tomiak Ania1987WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaK20601:38:0101:37:43-12
#5 397616Szańca Monika1979WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPolskaK302201:54:3901:53:43-47
#6 142196Szygenda Jarosław1972POZNAŃMARATOŃCZYK POZNAŃPolskaM403401:38:0701:37:50130-
#7 398282Konieczny Piotr1981NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolskaM3014901:54:4301:53:55351-
#8 143682Puzynowicz Mariusz1982POZNAŃPolskaM306401:38:1001:38:04131-
#9 399132Bielawa Kamila1981NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYSLPolskaK302301:54:4701:53:59-48
#10 144594Wiśniewski Patryk1988RAKONIEWICEDRINKING TEAM RAKONIEWICEPolskaM202001:38:1301:37:50132-
#11 400738Mejza Janusz1963ŁAGÓWPolskaM503701:54:4901:54:07352-
#12 14553Donaj Adam1974KOŚCIANNIEZRZESZONYPolskaM403501:38:1601:38:00133-
#13 401727Błoch Mirosław1985PRZEŹMIEROWOWUEF KLUBPolskaM3015001:55:1501:54:13353-
#14 146134Nowakowski Ryszard1976POZNAŃPolskaM306501:38:1901:38:02134-
#15 402171Gładziszewski Krzysztof1975STARY TOMYSLPolskaM4010301:55:2001:54:19354-
#16 147432Fornalik Sławomir1976KOMOROWOPolskaM306601:38:1901:37:59135-
#17 403174Zgoła Przemysław1971LUSÓWKOWUEF CLUB POZIOM WYŻEJ TARNOWO PODGÓRNEPolskaM4010401:55:2801:54:27355-
#18 148308Witkowski Tomasz1972KAMIONKIALTO KAMIONKIPolskaM403601:38:2201:38:17136-
#19 404659Krotoszyński Jerzy1986GRODZISK WLKP.PolskaM205201:55:3001:55:20356-
#20 149561Sterczewski Wojciech1949POZNAŃNEW QRDE BALANCEPolskaM60401:38:2401:38:16137-
#21 405489Krotoszyńska Agnieszka1983POZNAŃPolskaK302401:55:3001:55:19-49
#22 150434Kandulski Andrzej1953BORÓWIECMALTA POZNAŃPolskaM60501:38:3301:38:29138-
#23 406130Konieczny Rafał1979ŁOPUCHÓWKOSHOOTBOXER MOSINAPolskaM3015101:55:3701:55:00357-
#24 151156Białas Aldona1977GRUSZCZYNPolskaK30401:38:3701:38:24-13
#25 407173Konieczny Jakub1978NOWY TOMYŚLPTLGPolskaM3015201:55:3901:54:45358-
#26 15261Kurzyński Piotr1980ZBĄSZYNEKZBĄSZYNEKPolskaM306701:38:4101:38:20139-
#27 408549Wojciechowski Wojciech1981POZNAŃBBL GUBINPolskaM3015301:55:4201:55:22359-
#28 153475Banaszczak Izabela1984KOŚCIANTGV RUNNING TEAMPolskaK30501:38:4801:38:48-14
#29 409672Krzywiecki Krzysztof1980NĄDNIATKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM3015401:55:4401:55:17360-
#30 154137Wiatr Dariusz1972WRZEŚNIAPolskaM403701:38:5701:38:29140-
#31 410172Chałupka Marcin1968WOLSZTYNCHALUPCZOK TEAMPolskaM4010501:55:5901:55:18361-
#32 155528Molenda Tomasz1993ZBĄSZYŃPolskaM202101:38:5801:38:45141-
#33 411566Rybicki Daniel1979OBRAPolskaM3015501:56:0101:55:35362-
#34 156167Szczerbal Adam1961KOŚCIANPolskaM501201:38:5901:38:45142-
#35 412518Sawiński Radosław1979WARSZAWAZGRYŹLIWI TETRYCYPolskaM3015601:56:0501:55:08363-
#36 157543Mikołajewski Mateusz1991IGNACÓWPolskaM202201:39:1101:38:40143-
#37 413519Jerzykowski Tomasz1979ZBĄSZYNEKZGRYŹLIWI TETRYCYPolskaM3015701:56:0501:55:07364-
#38 158483Wojnicz Przemek1972ZIELONA GÓRAKRÓL JULIAN TEAMPolskaM403801:39:1101:39:02144-
#39 414338Fornalik Marcin1975DABRÓWKAPolskaM4010601:56:1701:55:30365-
#40 159192Gaca Dominik1982DOPIEWIECPolskaM306801:39:1301:39:02145-
#41 415695Piasecka Lucyna1978KASZCZORPolskaK302501:56:2001:55:48-50
#42 160610Patalas Alan1992CHROŚNICAPolskaM202301:39:2301:38:38146-
#43 416470Pańczak Michał1967POZNAŃPolskaM4010701:56:2501:56:09366-
#44 161401Tobys Marcin1987ZBĄSZYŃPolskaM202401:39:2501:39:00147-
#45 417608Bartczak Paweł1982KRUSZWICADRUŻYNA SZPIKUPolskaM3015801:56:2801:55:49367-
#46 162741Borowczak Leszek1975WOJCIECHOWOPolskaM403901:39:2501:39:11148-
#47 418536Kaczmarek Jacek1981WŁOSZAKOWICEPolskaM3015901:56:4401:55:47368-
#48 163457Skornowicz Paweł1971KAŹMIERZBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPolskaM404001:39:3401:39:20149-
#49 419372Borys Patryk1991STĘSZEWTRZYNASTKA PLUSPolskaM205301:56:5101:56:30369-
#50 164420Maryniak Krzysztof1968PSZCZEWPolskaM404101:39:3701:39:16150-
#51 420577Piesik Benek1962WOLSZTYNPolskaM503801:57:0601:56:56370-
#52 165312Świątek Agata1993OPALENICAOSP OPALENICAPolskaK20701:39:3901:39:20-15
#53 421426Błażejczak Agnieszka1979ZIELONA GÓRAPolskaK302601:57:1201:56:16-51
#54 166480Molenda Daniel1989ZBĄSZYŃPolskaM202501:39:4001:39:22151-
#55 42290Klupś Mieczysław1959SUCHY LASPolskaM503901:57:1701:56:30372-
#56 167614Wróblewski Rafał1973ZBĄSZYŃPolskaM404201:39:4201:39:22152-
#57 423652Zawadzki Marcin1978POZNAŃPolskaM3016001:57:1701:56:30371-
#58 16873Piosik Artur1976BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPolskaM306901:39:4301:39:23153-
#59 424523Perz Marzenna1968BUKOWIECNKB CHYŻY NOWY TOMYSLPolskaK40701:57:1701:56:30-52
#60 169462Sterna Żaneta1991ZBĄSZYNEKKOLECTEAMPolskaK20801:39:4301:39:22-16
#61 425309Witkowska Aleksandra1973KAMIONKIALTO KAMIONKIPolskaK40801:57:1901:57:06-53
#62 170463Kolecka Sylwia1977ZBASZYNEKKOLECTEAMPolskaK30601:39:4301:39:22-17
#63 426162Kucz-Zaworska Karolina1977MUROWANA GOŚLINASCIMPolskaK302701:57:3201:57:06-54
#64 171139Peta Rafał1977LUBOŃPolskaM307001:39:4601:39:34154-
#65 427293Pysiak Damian1980SŁUBICEFSL VERUS AOK.PL TEAMPolskaM3016101:57:3501:56:40373-
#66 172590Duszyński Tomasz1985NOWA WIEŚPolskaM307101:39:4801:39:12155-
#67 428693Klonowski Michał1973KÓRNIKBRYLANT KÓRNIKPolskaM4010801:57:3501:56:43374-
#68 173121Walczak Dariusz1972POZNAŃTRUSTPolskaM404301:39:5501:39:37156-
#69 429632Mackiewicz Katarzyna1976ŚWIEBODZINŚWIEBODZINSKA GRUPA BIEGOWAPolskaK302801:57:4601:57:05-55
#70 174349Łysiak Michał1978ZBĄSZYNEKZBĄSZYNEKPolskaM307201:40:0201:39:41157-
#71 430697Kopeć Bogdan1970GORZÓW WLKP.PolskaM4010901:58:0001:57:18375-
#72 175465Kaźmierowski Dariusz1978PAPROĆPolskaM307301:40:1501:40:02158-
#73 431596Lech Marta1989ŚWIEBODZINPolskaK201801:58:0201:57:21-56
#74 176580Adamczak Krzysztof1958STARGARD SZCZECIŃSKISZWLA STARGARDPolskaM501301:40:1801:40:13159-
#75 432569Kaczmarek Przemysław1989WOLSZTYNPolskaM205401:58:1801:57:54376-
#76 177648Kieslich Mariusz1962POZNAŃBRYLANT KÓRNIKPolskaM501401:40:2401:40:19160-
#77 433739Jarosz Michał1981NOWY TOMYŚLPolskaM3016201:58:1801:57:42377-
#78 178365Zerbst Jacek1974NOWY TOMYŚLNIEZRZESZONYPolskaM404401:40:2501:40:09161-
#79 434146Woźniak Tomasz1980KOMORNIKISPEEDY GONZALES TEAMPolskaM3016301:58:2101:57:52378-
#80 179707Pałucki Zbigniew1985POZNAŃPolskaM307401:40:2801:40:11162-
#81 435320Sołtysik Maciej1976ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM3016401:58:3201:57:40379-
#82 180368Rybak Paweł1983NOWY TOMYŚLPolskaM307501:40:3101:40:05163-
#83 436164Bachszyjew Eldar1980ZBĄSZYŃPolskaM3016501:58:4701:57:54380-
#84 181352Kowczyk Łukasz1977SZPROTAWAPolskaM307601:40:3201:39:42164-
#85 437592Górna Małgorzata1974ŚWIEBODZINPolskaK40901:58:5301:58:11-57
#86 182416Szott Leszek1962ZBĄSZYŃPolskaM501501:40:3301:40:08165-
#87 438227Fimiński Bartosz1979NĄDNIATKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM3016601:58:5601:58:18381-
#88 183100Elminowski Jacek1976KALISKAPolskaM307701:40:3601:40:19166-
#89 439136Kreft Marcin1981ZBĄSZYŃPolskaM3016701:58:5701:58:26382-
#90 184576Górny Marek1955ŚWIĘCIECHOWAMARATON LESZNO-DRUŻYNA SZPIKUPolskaM60601:40:5001:40:27167-
#91 440389Teresiak-Piechocka Katarzyna1980POZNAŃWILDA BIEGAPolskaK302901:58:5901:58:16-58
#92 185388Popławski-Niewiadomski Wiesław1972WARSZAWAPolskaM404501:40:5101:40:20168-
#93 441535Tobys Mateusz1990KIEŁKOWOPolskaM205501:58:5901:58:13383-
#94 186679Hauffa Adam1972ZĘBOWONIEZRZESZONYPolskaM404601:41:0401:40:42169-
#95 442639Nitschke Maciej1972WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaM4011001:59:0001:58:14384-
#96 18778Kukawa Hubert1983OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPolskaM307801:41:1301:40:54170-
#97 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !443149Fras Ewa1964POZNAŃPolskaK50201:59:0501:58:16-59
#98 188392Ganczarek Mateusz1986ZBASZYNPolskaM202601:41:1501:40:50171-
#99 444612Antczak Jacek1969WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPolskaM4011101:59:1101:58:15385-
#100 189486Ratajczak Rajmund1962POZNAŃPolskaM501601:41:2201:41:06172-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności