Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXVIII Ogólnopolski Bieg Zbąskich IX Półmaraton

Wyniki - 20 września 2015, Zbąszyń

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 494722Biały Anna1975JERZMANOWAPolskaK401202:04:2202:03:43-77
#2 289488Sieczkarek Klaudia1992SŁUPCANIGHT RUNNERSPolskaK201201:47:5201:47:27-29
#3 36546Szymczyk Rafał1982ZIELONA GÓRABRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRAPolskaM301201:28:1501:28:1330-
#4 55222Jaśkowiak Maciej1974GRODZISK WLKPGRDZISKI KLUB BIEGACZAPolskaM401201:30:5301:30:4949-
#5 312191Siedlarz Anna1983CHROŚNICAPolskaK301201:49:1901:48:48-30
#6 320381Rosolska Rita1986ZBĄSZYŃPolskaK201301:49:5601:49:29-32
#7 322298Sawicka- Moczulskaagnieszka1980LUBOŃPolskaK301301:50:0201:49:22-33
#8 76484Drobnik Błażej1987OPALENICAPROMIEN OPALENICAPolskaM201301:33:0801:32:5769-
#9 176580Adamczak Krzysztof1958STARGARD SZCZECIŃSKISZWLA STARGARDPolskaM501301:40:1801:40:13159-
#10 480708Siekierski Marek1953POZNAŃPolskaM601302:01:5702:01:05407-
#11 502235Bródka Magdalena1975POZNAŃNIEZRZESZONAPolskaK401302:05:1402:04:27-79
#12 37377Gucze Mariusz1980NĄDNIAPolskaM301301:28:1701:28:1431-
#13 57333Baer Tomasz1968BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPolskaM401301:31:0701:30:5951-
#14 324656Stryjakowska Marta1981POZNAŃBULA TEAMPolskaK301401:50:0301:49:27-34
#15 330219Janowicz Honorata1995OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPolskaK201401:50:3301:49:58-36
#16 84684Jerzewski Bartosz1987ZBĄSZYŃPolskaM201401:34:1001:33:5977-
#17 177648Kieslich Mariusz1962POZNAŃBRYLANT KÓRNIKPolskaM501401:40:2401:40:19160-
#18 512668Chłopek Magdalena1969ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaK401402:06:5502:05:57-82
#19 39346Broczkowski Tomasz1985ROSTARZEWOGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPolskaM301401:28:2201:28:1233-
#20 564175Zawadzki Józef1949POZNAŃPolskaM601402:16:3402:15:30459-
#21 59495Floraszek Arkadiusz1972DĄBRÓWKAGALOPUJĄCE FLORASZKIPolskaM401401:31:2301:30:3553-
#22 327424Jakus Sylwia1980POZNAŃPolskaK301501:50:2901:50:04-35
#23 341234Mucha Malwina1989SWARZĘDZSWARZĘDZPolskaK201501:50:5901:50:24-39
#24 92345Mazur Wiktor1986KOŚCIANPolskaM201501:34:3301:34:2483-
#25 610572Najda Tadeusz1949ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM601502:52:5702:51:57479-
#26 182416Szott Leszek1962ZBĄSZYŃPolskaM501501:40:3301:40:08165-
#27 525198Borkowska Bożena1968SULECHÓWPolskaK401502:08:5702:07:58-90
#28 40611Drgas Roman1982PROCHYPKO BANK POLSKIPolskaM301501:28:2201:28:1834-
#29 6082Szymański Robert1974POZNAŃPolskaM401501:31:3401:31:3254-
#30 73218Rolnik Jarosław1971GOSTYŃPolskaM401601:32:3401:32:1966-
#31 334400Michalska Sylwia1977SIEDLECWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaK301601:50:4201:50:22-37
#32 343736Sikorska Joanna1992GUBINBBL GUBINPolskaK201601:51:0801:50:46-40
#33 115326Szofer Filip1990ZBĄSZYNEKPolskaM201601:36:3301:36:11105-
#34 189486Ratajczak Rajmund1962POZNAŃPolskaM501601:41:2201:41:06172-
#35 540556Dolecka Ela1975NOWY TOMYŚLPolskaK401602:11:0402:10:11-98
#36 44464Kolecki Damian1976ZBASZYNEKKOLECTEAMPolskaM301601:29:1801:29:1538-
#37 75323Nowiński Rafał1974WSCHOWABIEGAJ WSCHOWO !!!PolskaM401701:32:5301:32:4268-
#38 347643Fojud Maja1979GOWARZEWOPolskaK301701:51:3101:51:08-41
#39 128228Ligęza Patryk1993ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM201701:37:3401:37:19117-
#40 393374Pozorska Marta1989WILCZYNPolskaK201701:54:2101:53:53-46
#41 193224Flens Tadeusz1958MIĘDZYCHÓDKB WOJTUŚPolskaM501701:41:2901:41:15176-
#42 45745Wojtkowiak Mariusz1982POZNAŃPolskaM301701:29:2501:29:1939-
#43 561511Stepczak Renata1973GRODZISK WLKPPolskaK401702:15:5002:14:49-104
#44 80246Szylak Piotr1975PNIEWY31.BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPolskaM401801:33:3401:33:2973-
#45 373534Michalik-Tomczak Hanna1976POZNAŃMALTA POZNAŃPolskaK301801:52:5301:52:30-42
#46 129398Chwalisz Łukasz1990BOLEWICEKB BOLEWICE / VOLKSWAGEN POZNAŃPolskaM201801:37:4401:37:38118-
#47 431596Lech Marta1989ŚWIEBODZINPolskaK201801:58:0201:57:21-56
#48 201607Wesoły Piotr1963BOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPolskaM501801:42:2101:41:59184-
#49 46291Budkiekwicz Adrian1979POZNAŃNIGHT RUNNERSPolskaM301801:29:3301:29:2740-
#50 568129Kamińska Sylwia1973POZNAŃPolskaK401802:17:2002:16:13-109
#51 81119Kaczmarek Mirosław1970KOŚCIANPolskaM401901:33:3701:33:3574-
#52 382526Jarnót Agnieszka1977STARY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolskaK301901:53:1601:52:30-43
#53 139460Jedliński Michał1991POZNAŃPIĘNI MŁODZI NIEWYSPANIPolskaM201901:38:0001:37:51128-
#54 459341Lewandowska Martyna1996WOLSZTYNPolskaK201902:00:0501:59:24-66
#55 208391Krzyżański Remigiusz1962KOŚCIANKB KOŚCIANPolskaM501901:42:5501:42:40190-
#56 47698Małecki Bartłomiej1979GORZÓW WLKP.PolskaM301901:29:3601:29:3141-
#57 572154Dudziak Arleta1972WOLSZTYNPolskaK401902:18:1302:17:18-112
#58 573496Mortka Elżbieta1971OPALENICAOSP OPALENICAPolskaK402002:18:5602:18:06-113
#59 85615Tarsa Tomasz1972WOLSZTYNNIEZRZESZONYPolskaM402001:34:1101:34:0078-
#60 385591Karmolińska-Peta Iwona1979LUBOŃPolskaK302001:53:2101:52:47-44
#61 144594Wiśniewski Patryk1988RAKONIEWICEDRINKING TEAM RAKONIEWICEPolskaM202001:38:1301:37:50132-
#62 464244Zimna Marta1993KUŚLINPolskaK202002:00:1701:59:28-67
#63 217601Chodkiewicz Wieslaw1960SWIEBODZINKB CHODAK TEAMPolskaM502001:43:3301:43:15198-
#64 51598Lech Radosław1976ŚWIEBODZINPolskaM302001:30:1601:30:1245-
#65 598318Piechocka Beata1975GRODZISK WIELKOPOLSKISTADOPolskaK402102:28:5702:28:20-125
#66 88314Pernak Andrzej1972POZNAŃPolskaM402101:34:2301:34:1679-
#67 387289Gembicka Natalia1984POZNAŃPolskaK302101:53:2301:52:14-45
#68 155528Molenda Tomasz1993ZBĄSZYŃPolskaM202101:38:5801:38:45141-
#69 467238Woźniczka Anna1987PNIEWYKOBIETY NA MEDALPolskaK202102:00:4101:59:58-68
#70 220696Nowicki Jacek1963POZNAŃPolskaM502101:43:5801:43:39201-
#71 52530Klimaszewski Daniel1976JABŁONÓWPolskaM302101:30:3201:30:3046-
#72 93109Kamiński Jerzy1970OBRNIKIMAGDALENAPolskaM402201:34:4101:34:3484-
#73 60775Wysoczańska Irena1968KOŚCIANAMPER KOŚCIANPolskaK402202:40:3402:39:45-130
#74 397616Szańca Monika1979WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPolskaK302201:54:3901:53:43-47
#75 157543Mikołajewski Mateusz1991IGNACÓWPolskaM202201:39:1101:38:40143-
#76 470373Szajdak Ada1989SZAMOTUŁYBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaK202202:00:5902:00:34-69
#77 221501Marchewka Marek1959JASTRZĘBSKO ST.NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolskaM502201:44:0001:43:16202-
#78 54595Nowak Przemysław1976OPALENICAOPALENICKIKLUB BIEGACZAPolskaM302201:30:3801:30:3148-
#79 96315Sołtysik Jarosław1972ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM402301:34:5001:34:3187-
#80 399132Bielawa Kamila1981NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYSLPolskaK302301:54:4701:53:59-48
#81 160610Patalas Alan1992CHROŚNICAPolskaM202301:39:2301:38:38146-
#82 478445Łakoma Paulina1987POZNAŃPolskaK202302:01:4402:01:21-72
#83 245342Mika Józef1960POZNAŃBRYLANT KÓRNIKPolskaM502301:45:0601:44:48225-
#84 5689Czachor Marek1982ŚWIEBODZINWULKANY MIŁOŚCIPolskaM302301:30:5701:30:5150-
#85 99529Rygiel Krzysztof1974KAMIENIEC WROCŁAWSKITRENERPERSONALNYWROCLAW.PLPolskaM402401:34:5601:34:5590-
#86 405489Krotoszyńska Agnieszka1983POZNAŃPolskaK302401:55:3001:55:19-49
#87 161401Tobys Marcin1987ZBĄSZYŃPolskaM202401:39:2501:39:00147-
#88 486555Para Dorota1990ZBĄSZYŃPolskaK202402:02:3602:01:53-75
#89 254313Kaptur Wojciech1963CZEMPIŃPolskaM502401:45:3201:45:11232-
#90 58283Sikora Robert1980POZNAŃWOLNY STRZELECPolskaM302401:31:0901:31:0452-
#91 61356Moraczewski Konrad1976MAGDALENKAPolskaM302501:31:3601:31:2755-
#92 10285Madajczak Jarosław1973TRZCIANKAPolskaM402501:35:0701:35:0194-
#93 415695Piasecka Lucyna1978KASZCZORPolskaK302501:56:2001:55:48-50
#94 166480Molenda Daniel1989ZBĄSZYŃPolskaM202501:39:4001:39:22151-
#95 506163Burnos-Paszczak Aleksandra1987POZNAŃHEVEA TEAM / HERNIK TEAMPolskaK202502:05:4502:04:58-81
#96 261472Skrzypczak Marian1959KOŚCIANOKFIR ŚMIGIELPolskaM502501:45:5701:45:34238-
#97 63744Nowaczyk Maciej1979POZNAŃNOJMANY BIEGAJA NAJŁADNIEJPolskaM302601:32:0101:31:5257-
#98 108265Giełda Tomasz1975BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaM402601:35:3701:35:2999-
#99 421426Błażejczak Agnieszka1979ZIELONA GÓRAPolskaK302601:57:1201:56:16-51
#100 188392Ganczarek Mateusz1986ZBASZYNPolskaM202601:41:1501:40:50171-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności