Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXVIII Ogólnopolski Bieg Zbąskich IX Półmaraton

Wyniki - 20 września 2015, Zbąszyń

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 92345Mazur Wiktor1986KOŚCIANPolskaM201501:34:3301:34:2483-
#2 360449Kruk Maciek1986WRZEŚNIANAPIERDA...Y :)PolskaM204701:52:1301:51:44319-
#3 361397Kruk Maciek1986WRZEŚNIADRUŻYNA SZPIKUPolskaM204801:52:1401:51:45320-
#4 404659Krotoszyński Jerzy1986GRODZISK WLKP.PolskaM205201:55:3001:55:20356-
#5 188392Ganczarek Mateusz1986ZBASZYNPolskaM202601:41:1501:40:50171-
#6 209378Woźniak Dawid1986RASZKÓWPolskaM202901:42:5601:42:48191-
#7 493664Grabowski Michał1986SWARZĘDZPolskaM206002:04:2102:03:39417-
#8 262417Giel Jarosław1986NOWY TOMYŚLPolskaM203401:46:0701:45:33239-
#9 283548Woźny Przemysław1986MIĘDZYCHÓDPROJTAGON TEAMPolskaM203601:47:3801:47:12256-
#10 288360Malowany Ksawery1986ZBĄSZYŃPolskaM203701:47:5101:47:13260-
#11 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 34563Staniewska Agnieszka1986POZNAŃPolskaK20301:27:5201:27:48-6
#12 76484Drobnik Błażej1987OPALENICAPROMIEN OPALENICAPolskaM201301:33:0801:32:5769-
#13 84684Jerzewski Bartosz1987ZBĄSZYŃPolskaM201401:34:1001:33:5977-
#14 354375Tobys Łukasz1987NĄDNIAPolskaM204601:51:5501:51:48313-
#15 141633Tomiak Ania1987WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaK20601:38:0101:37:43-12
#16 161401Tobys Marcin1987ZBĄSZYŃPolskaM202401:39:2501:39:00147-
#17 467238Woźniczka Anna1987PNIEWYKOBIETY NA MEDALPolskaK202102:00:4101:59:58-68
#18 474479Wojsa Damian1987MIĘDZYRZECZPolskaM205902:01:1902:00:49404-
#19 478445Łakoma Paulina1987POZNAŃPolskaK202302:01:4402:01:21-72
#20 239181Dolatowski Marek1987ŚWIEBODZINPolskaM203201:44:5601:44:28219-
#21 506163Burnos-Paszczak Aleksandra1987POZNAŃHEVEA TEAM / HERNIK TEAMPolskaK202502:05:4502:04:58-81
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !136Chesang Dorcus1987ITENSKKS DORCUS SPORTKeniaK20201:18:4301:18:42-2
#23 14294Jaśniewicz Mateusz1987SWARZĘDZPolskaM20501:18:5001:18:4812-
#24 18538Michalak Mirosław1987KOŚCIANPolskaM20701:21:3501:21:3315-
#25 557606Pawlak Patrycja1987BOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPolskaK203202:14:5902:14:07-102
#26 571187Piosik Weronika1987TUCHORZAPolskaK203302:18:1302:17:21-111
#27 65328Maciąg Iwona1988BOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPolskaK20401:32:0101:31:54-7
#28 353552Miler Dariusz1988POZNAŃPolskaM204501:51:5001:50:47312-
#29 144594Wiśniewski Patryk1988RAKONIEWICEDRINKING TEAM RAKONIEWICEPolskaM202001:38:1301:37:50132-
#30 469714Skrzypczak Patryk1988TRZCIELSPARTAKUS MIĘDZYRZECZPolskaM205702:00:5602:00:25401-
#31 225665Połka Błażej1988ZBĄSZYŃPolskaM203001:44:2501:44:06206-
#32 498507Zasiński Przemysław1988PRZYPROSTYNIASWLPolskaM206102:04:4102:03:47420-
#33 250411Andrys Łukasz1988GRODZISK WIELKOPOLSKIPolskaM203301:45:2401:44:55229-
#34 26451Kubicka Marta1988KOŚCIANPolskaK201101:46:2101:46:19-24
#35 1693Graczyk Adrian1988CZARNKÓWBIEGI.WLKPPolskaM20601:19:3501:19:3513-
#36 30352Bandur Grzegorz1988GORZÓW WLKP.KB MANIAC POZNAŃPolskaM203801:48:3901:48:14274-
#37 68304Kociński Radosław1989PolskaM201201:32:1501:32:1061-
#38 581442Pawlik Żaneta1989ZBĄSZYŃPolskaK203502:21:0902:20:11-117
#39 596150Nowak Dawid1989POZNAŃPolskaM207302:28:3402:27:52473-
#40 341234Mucha Malwina1989SWARZĘDZSWARZĘDZPolskaK201501:50:5901:50:24-39
#41 342230Jarnut Łukasz1989LWÓWEKLB TEAM LWÓWEKPolskaM204201:51:0801:50:34303-
#42 599141Piątek Kamila1989DĄBRÓWKAPolskaK203702:29:0202:28:19-126
#43 352461Jankowiak Maciej1989NOWY TOMYŚLPolskaM204401:51:5001:51:10311-
#44 393374Pozorska Marta1989WILCZYNPolskaK201701:54:2101:53:53-46
#45 166480Molenda Daniel1989ZBĄSZYŃPolskaM202501:39:4001:39:22151-
#46 431596Lech Marta1989ŚWIEBODZINPolskaK201801:58:0201:57:21-56
#47 432569Kaczmarek Przemysław1989WOLSZTYNPolskaM205401:58:1801:57:54376-
#48 470373Szajdak Ada1989SZAMOTUŁYBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaK202202:00:5902:00:34-69
#49 233477Lewandowski Michał1989SIEDLECFC MELANŻPolskaM203101:44:3701:44:10214-
#50 500189Badziński Adrian Dariusz1989BUKNIEZRZESZONYPolskaM206202:05:1302:04:38422-
#51 246300Mika Karolina1989POZNAŃPolskaK201001:45:0601:44:48-21
#52 518504Lisek Beata1989LWÓWEKPolskaK202802:08:3202:07:49-87
#53 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 74Kononov Dmytro1989UKRAINAKS ICE MAT TEAM OSTROW WLKPUkrainaM20301:15:5101:15:517-
#54 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !87Cheboi Gladys1989KAPCHEROPSKKS PORCUS SPORTKeniaK20101:17:1001:17:09-1
#55 10603Humerski Piotr1989GOŹDZICHOWODANFLOR TEAMPolskaM20401:18:0101:18:009-
#56 270143Kubaczyk Artur1989POZNAŃPolskaM203501:46:4601:46:05245-
#57 28217Matuszewski Nikodem1989POZNAŃWWW.KONRADMATUSZEWSKI.PLPolskaM20801:25:5401:25:5123-
#58 311299Węglarski Bartosz1989POZNAŃVOLKSWAGEN POZNAŃPolskaM204001:49:1901:48:52282-
#59 575286Olejnik Krzysztof1990STARY LUBOSZKP MOSINAPolskaM207202:19:1102:18:15462-
#60 67214Woźny Przemysław1990KUŚLINBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaM201101:32:1301:32:0660-
#61 86527Perz Emilia1990BUKOWIECPolskaK20501:34:1101:33:57-8
#62 115326Szofer Filip1990ZBĄSZYNEKPolskaM201601:36:3301:36:11105-
#63 129398Chwalisz Łukasz1990BOLEWICEKB BOLEWICE / VOLKSWAGEN POZNAŃPolskaM201801:37:4401:37:38118-
#64 441535Tobys Mateusz1990KIEŁKOWOPolskaM205501:58:5901:58:13383-
#65 20660Kowalczyk Emil1990KOŚCIANPolskaM202801:42:4601:42:27188-
#66 486555Para Dorota1990ZBĄSZYŃPolskaK202402:02:3602:01:53-75
#67 516742Mikołajczak Dorota1990GOSTYŃ365 GOSTYŃPolskaK202602:08:0102:07:37-85
#68 517644Jankowska Paulina1990SKOKIPolskaK202702:08:1802:07:40-86
#69 533491Gindera Patryk1990RYDZYNAPolskaM206602:09:4702:08:42439-
#70 538414Grześko Patrycja1990ZBĄSZYŃPolskaK203002:10:4302:10:31-96
#71 548613Dąbrowski Krzysztof1990ZBĄSZYŃPolskaM206802:12:5602:12:02448-
#72 139460Jedliński Michał1991POZNAŃPIĘNI MŁODZI NIEWYSPANIPolskaM201901:38:0001:37:51128-
#73 157543Mikołajewski Mateusz1991IGNACÓWPolskaM202201:39:1101:38:40143-
#74 419372Borys Patryk1991STĘSZEWTRZYNASTKA PLUSPolskaM205301:56:5101:56:30369-
#75 169462Sterna Żaneta1991ZBĄSZYNEKKOLECTEAMPolskaK20801:39:4301:39:22-16
#76 473574Jędrzejczak Mateusz1991BOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPolskaM205802:01:1802:00:25403-
#77 539166Grelka Adrianna1991OPALENICAOSP OPALENICAPolskaK203102:10:4702:09:55-97
#78 50427Urbaniak Przemysław1991ZAGÓRÓWPolskaM20901:30:0901:30:0544-
#79 53537Sieroń Kamil1991NOWY TOMYŚLPolskaM201001:30:3601:30:3047-
#80 576287Grzesiak Bernadeta1992STARY LUBOSZPolskaK203402:19:1102:18:14-114
#81 590113Śliwińska Weronika1992BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaK203602:24:2502:23:31-121
#82 343736Sikorska Joanna1992GUBINBBL GUBINPolskaK201601:51:0801:50:46-40
#83 345245Jarnut Paweł1992LWÓWEKLB TEAM LWÓWEKPolskaM204301:51:1501:50:41305-
#84 160610Patalas Alan1992CHROŚNICAPolskaM202301:39:2301:38:38146-
#85 194721Reiman Mateusz1992JASTRZĘBSKO STAREPolskaM202701:41:3101:41:02177-
#86 461386Walkowiak Konrad1992WOLSZTYNPolskaM205602:00:0601:59:24395-
#87 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4700Wostal Aleksander1992SZPROTAWALLKS OSOWA SIEŃPolskaM20201:11:4201:11:424-
#88 532221Cyprian Paula1992OPALENICAPolskaK202902:09:3402:08:42-94
#89 289488Sieczkarek Klaudia1992SŁUPCANIGHT RUNNERSPolskaK201201:47:5201:47:27-29
#90 546358Weihs Szymon1992ZBĄSZYŃPolskaM206702:12:2702:11:36446-
#91 55170Puchacz Wojciech1992ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM206902:14:0702:13:14451-
#92 363658Grabia Mikołaj1993POZNAŃKOHORTA POZNAŃPolskaM204901:52:1801:51:21322-
#93 128228Ligęza Patryk1993ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM201701:37:3401:37:19117-
#94 155528Molenda Tomasz1993ZBĄSZYŃPolskaM202101:38:5801:38:45141-
#95 165312Świątek Agata1993OPALENICAOSP OPALENICAPolskaK20701:39:3901:39:20-15
#96 204126Przybylak Dorota1993SWARZEDZBEZPolskaK20901:42:3301:42:20-18
#97 464244Zimna Marta1993KUŚLINPolskaK202002:00:1701:59:28-67
#98 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !38Kwalia Lauren1993ELDORETSKKS DORCUS SPORTKeniaM20101:10:0101:10:003-
#99 554405Chłopek Jakub1993ZBĄSZYŃPolskaM207102:14:1602:14:01453-
#100 305229Jokś Jakub1993NOWY TOMYŚLNIEZRZESZONYPolskaM203901:48:4501:48:17276-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności