Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

30. SPAR Budapest Marathon - Polacy

Wyniki - 11 października 2015, Budapeszt

Cityzen_ General
Msc
Rok
Nr
Kat
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !16Morawska Bozena1969POLWielka SowaSwidnicaF5464W3103:20:4403:19:05
#2 18Ochmanska Ewa1973POLLodzF7571W2603:21:4203:19:57
#3 52Korzeniowski Tomasz1985POLYULO RUN TEAM SIEDLCESiedlceM6219F41202:54:5702:54:38
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !60Makowski Marek1960POLNysa BiegaWęgorzewoM7544S4102:55:5802:55:56
#5 61Piotrowski Marcin1975POLBaltic-StarGdyniaM5457S11202:56:1202:55:59
#6 67Ziolkowski Juliusz1967POLYULO RUN TEAM SIEDLCESiedlceM6217S2402:57:1202:56:53
#7 68Stefaniak Mieczyslaw1962POLRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRybnikM6297S3402:57:0702:57:01
#8 70Fajger Janusz1970POL34BKPancŻAGAŃM7262S2502:57:1902:57:10
#9 73Jozwiak Barbara1980POLYULO RUN TEAM SIEDLCESiedlceF6214N41903:38:4203:35:59
#10 96Golczak Piotr1982POLGrodziski Klub BiegaczaGrodzisk Wlkp.M5445F41902:59:1002:59:06
#11 104Skowronski Jacek1977POLWarszawaM4259F52602:59:4102:59:28
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !119Wójcik Wieslaw1959POLChociwelM6773S4203:00:4303:00:26
#13 132Latala Krzysztof1981POLBiegamy Z Sercem.plKrakówM7540F42703:02:4103:02:23
#14 138Maczka Martyna1984POLKrakowF6242N43103:55:4603:45:59
#15 149Lubomir Lubas1974POLTRINERGY TEAMWarszawaM7169S12703:04:3803:04:31
#16 150Grala Maria1983POLRzozówF7829N43303:54:0403:47:16
#17 151Rutke Monika1974POLWarszawaF7767W22803:57:1103:47:35
#18 153Fudalej Piotr1970POLTG Sokol ZakopaneZakopaneM5626S21503:05:0003:04:53
#19 165Kurek Jacek1972POLSchöckTychyM6600S13103:06:0703:05:59
#20 166Reglinska Joanna1988POLKB "Goch" BytówBytowF7356N32803:54:3003:48:57
#21 167Diebel Krzysztof1980POLRybnikM7541F53703:09:4303:06:16
#22 175Wargocki Mariusz1970POLKW ZAKOPANEZAKOPANEM7006S13303:06:5303:06:42
#23 178Staniszewski Artur1970POLKRAKOW AIRPORT Running Team MATKrakowM7897S22103:07:1903:06:57
#24 191Piotr Zygula1978POLMikolowM6778F54003:08:1603:08:00
#25 203Tomasz Roman Kolodziej1977POLNysa BiegaNysaM7324F54303:08:4303:08:33
#26 204Wasik Katarzyna1978POLRedaF7059W13404:01:4703:51:53
#27 218Blaszczak Andrzej1961POLTowarzystwo Gimnastyczne SokolKoscieliskoM5565S31703:09:3003:09:22
#28 219Gruda Mariusz1971POLYULO RUN TEAM SIEDLCESiedlceM6218S14403:09:4203:09:23
#29 228Sikorski Jacek1969POLKB "Goch" BytówPiłaM7362S22403:10:3503:10:00
#30 231Mazurkiewicz Jerzy1970POLGłogówM6121S22503:11:0303:10:18
#31 234Zwolinski Radoslaw1971POLlodzM7715S14703:11:3603:10:24
#32 239Wachowiak Piotr1974POLGłogówM6122S15103:11:3103:10:46
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !243Wojciechowski Lech1953POLGrodziski Klub BiegaczaGrodzisk WielkopolskiM7159S5203:12:0603:11:20
#34 245Zuk Pawel1975POLBiegiem Radom!WarszawaM7178S15303:11:3303:11:25
#35 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 254Golabek Henryk1960POLBiegiem Radom!MleczkowM7188S4303:12:4403:12:34
#36 267Jozwiak Krzysztof1977POLYULO RUN TEAM SIEDLCESiedlceM6216F55403:13:3003:13:10
#37 271Korzeniowska Sylwia1983POLYULO RUN TEAM SIEDLCEWarszawaF6222N46204:03:4703:57:21
#38 273Szocinski-Klein Marek1976POLLublinM5870F55803:16:4203:13:30
#39 282Krol Wojciech1989POLZakopaneM6792F33703:14:0603:13:58
#40 283Laz Kamil1983POLRUN BYDGOSZCZBydgoszczM5125F44903:15:5403:14:05
#41 297Wioletta Trela1979POLDortmundF7863W14904:01:5703:58:27
#42 301Jaskowiak Maciej1974POLGRODZSIKI KLUB BIEGACZAGRODZISK WLKP.M5398S16203:15:1103:15:07
#43 303Gasinska Aleksandra1990POL-SułkowiceF7114N35104:05:5303:58:38
#44 317Pedzik Renata1970POLNysa BiegaNysaF5987W33204:07:2403:59:24
#45 323Gucman Bartlomiej1976POLBieg OpolskiOPOLEM5393F56803:17:1303:15:48
#46 327Stepien Magdalena1987POLGrodziski Klub BiegaczaGrodzisk WielkopolskiF5415N35404:10:4604:00:23
#47 333Labuda Anna1976POLPowersystemProkowoF7733W15504:08:3904:00:58
#48 346Wieckiewicz Miroslaw1977POLNysa BiegaNysaM7334F57403:17:3403:17:12
#49 347Joasia Leszczynska1977POLWarszawaF7492W15904:05:4404:02:31
#50 353Gradkowska Malgorzata1981POLBrwinowF5995N48204:10:1304:02:57
#51 373Radlak Grzegorz1969POLBieg OpolskiDobrzeń WielkiM5449S24103:18:4603:18:13
#52 378Zaborowska Urszula1962POLKB "Goch" BytówBorzytuchomF7359W42104:11:2104:04:52
#53 382Dulnik Marcin1980POLWarsawM7533F57703:18:4803:18:40
#54 383Bogusz Piotr1977POLWarszawaM4258F57803:18:5703:18:44
#55 390Mojta Grzegorz1980POLBiegiem Radom!KoloM7183F58003:21:2803:19:01
#56 405Sielecka Renata1973POLBiegiem Radom!WarszawaF7195W27204:15:1204:06:40
#57 415Lampart Marcin1976POLRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRybnikM5388F58303:20:4303:20:04
#58 420Rudnicka Anna1981POLBiegiem Radom!WarszawaF7203N49004:18:5404:08:28
#59 422Melonek Pawel1966POLGrodzisk WlkpM5515S24903:21:0703:20:20
#60 428Pietrzak Romek1963POLRAKOWNIAM7321S33803:21:2103:20:39
#61 435Madejak Monika1977POLWarsawF7614W18504:20:2304:09:57
#62 444Mazur Dawid1984POLNowy SšczM6730F47903:24:1503:21:22
#63 485Hernik Dariusz1969POLBiegiem Radom!RadomM7199S25603:25:0103:23:04
#64 486Bajur Barbara1983POLIPA POLANDKrakówF6717N49904:13:5904:12:54
#65 487Gorynski Rafal1991POLRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRybnikM6233F22303:24:2603:23:08
#66 490Ciecielag Jaroslaw1968POLNysa BiegaNysaM7326S25803:23:3203:23:21
#67 496Nowicka Mureau Hanna1964POLKB "Goch" BytówBytowF7353W42904:22:5504:13:33
#68 498Szczygiel Adriana1980POLknsk running teamBIELSKO-BIAŁAF5834W19604:21:5604:13:46
#69 510Pustówka Tomasz1976POLPartnersDziegielowM7686F510203:26:3703:24:17
#70 511Lukaszewicz Barbara1971POLKB "Goch" BytówGdanskF7352W210104:21:0604:14:41
#71 522Kowal Adam1965POLChwałowiceM7241S26203:25:2403:24:42
#72 524Mazinski Andrzej1978POLPruszkowM4039F510403:25:3703:24:48
#73 533Mistarz Justyna1989POLDobczycki Klub BiegaczaDobczyceF5603N38504:21:3504:16:19
#74 551Tomczak Dorota1979POLWUEF ClubKazmierzF5494W111104:20:5104:17:24
#75 553Szubart Kazimierz1957POLWielka SowaDzierzoniowM5465S41203:26:2403:26:09
#76 573Brudlo Beata1977POLGrodziski Klub BiegaczaGrodzisk Wlkp.F5480W111604:30:4504:18:44
#77 574Kupiec Tomasz1982POLDobczycki Klub BiegaczaDobczyceM5609F410203:28:3003:26:41
#78 575Sadowski Jaroslaw1970POLIPA POLANDToruńM6719S27003:27:4703:26:43
#79 582Slawkowski Slawomir1969POLIPA POLANDBydgoszczM6834S27203:28:0203:27:07
#80 607Giba Jacek1970POLSwinoujscieM7171S27703:30:1103:27:36
#81 633Maciej Rek1990POLMilanówekM4037F37103:29:2103:28:10
#82 637Konkiewicz Robert1972POLGrodziski Klub BiegaczaGrodzisk WielkopolskiM5414S114103:28:4803:28:13
#83 642Dziubany Tomasz1971POLWarszawaM6393S114303:28:5703:28:16
#84 646Jakóbczuk Dariusz1972POLIPA POLANDBydgoszczM6747S114503:29:3203:28:26
#85 652Kogut Edyta1972POLHR Max ZoryZoryF6240W212604:37:2204:24:45
#86 653Stefaniak Miroslawa1963POLRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRybnikF6298W44504:35:0204:24:46
#87 660Palubski Arkadiusz1978POLKB SPARTAKUSBełchatówM7568F513003:31:0503:28:42
#88 660Ogonowska Kamila1986POLDobczycki Klub BiegaczaDobczyceF5598N39904:30:4504:25:28
#89 662Zielinski Bartlomiej1981POLKB SPARTAKUSBelchatowM5669F411603:31:0503:28:43
#90 666Staniszewski Zygmunt1960POLSZCZUCZYN A/WISSASzczuczynM7308S36103:29:0603:28:47
#91 695Pankowski Tomasz1974POLBaltic-StarGdańskM5456S115203:30:0603:29:25
#92 697Joanna Kurek1977POLBielsko-BiałaF6277W113704:38:4904:27:21
#93 700Goli Leszek1976POLWarsawM6353F513603:30:1203:29:30
#94 723Marcol Dominika1995POLRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRybnikF6301N24304:38:4604:28:28
#95 727Piwowaczyk Pawel1983POLDobczycki Klub BiegaczaDobczyceM5597F412303:31:5603:30:08
#96 731Turczynska Monika1973POLWarsawF7787W214204:39:3204:29:04
#97 736Weisman Izabela1972POLŻoryF7141W214304:36:3604:29:13
#98 749Hejmej Piotr1971POLSiechniceM5304S116803:39:5503:30:53
#99 754Derewecki Jaroslaw1974POLBaltic-StarSkrzeszewoM5461S116903:31:5703:31:14
#100 755Wisniewski Michal1977POLBaltic-StarGdańskM5459F514703:31:5803:31:14

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności