Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Dolnośląski Bieg Po Zdrowie Dla Chorych Na Raka

Wyniki - 18 października 2015, Oława

Cityzen_ General
Msc
Nr
K
M
Mpo
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1284Sobczyk TomaszLuks Żórawina, Wrocław00:33:5900:33:59-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !257Dziądziak ŁukaszStudio Maciej Bych GTO, Oława00:35:3800:35:37-21 M
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3168Michalak MateuszNKB ZRYW NAMYSŁÓW, Namysłów00:35:4200:35:41-3
#4 487Hurman PiotrNKB ZRYW NAMYSŁÓW, Namysłów00:35:4500:35:44-4
#5 5269Wolański JanOrzeł Marszowice, Marszowice00:36:2900:36:27-52 M
#6 6297Prystasz KrzysztofITMZM 2015 OŁAWA, Oława00:36:5400:36:53-63 M
#7 754Duliniec TomaszKurznie00:37:0000:36:58-7
#8 838Cibis AdamKS Koziołek Kędzierzyn-Koźle/ Edward Rydzewski Team,00:37:0300:37:03-8
#9 9248Świerczek RomanLEWIN BIEGA, Lewin Brzeski00:37:5400:37:53-9
#10 1076Grzegorzak MichałMechnice00:37:5900:37:58-10
#11 11119Korzeń ArturATMA, Oława00:38:2700:38:25-114 M
#12 1241Czyż MarcinDrużyna Pierścienia, Kamieniec Ząbkowicki00:38:2700:38:25-12
#13 1384Herba JakubOława00:38:5000:38:48-135 M
#14 14286Siciarz MarcinBiuro Rachunkowe LIBEROLAWA.PL, Oława00:39:0600:39:03-146 M
#15 15302Krzesiński DariuszOrange Polska S.A., Wrocław00:39:0900:39:08-15
#16 16322Pruciak KrzysztofRUN-LOG.COM, Oława00:39:2600:39:25-167 M
#17 1736Chruszcz Jerzy MarekSOBCZYK Team, Opole00:39:2900:39:27-17
#18 18257Wieczorkiewicz AdamKB Harcownik Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice00:39:3100:39:25-188 M
#19 19187Pelinski AndrzejIndywidualnie, Świdnica00:39:3400:39:33-19
#20 2045Dendys WaldemarBrzeg00:39:4000:39:36-20
#21 21261Włodarczyk KrzysztofJelcz-Laskowice00:39:4300:39:41-219 M
#22 2262Gancarz PiotrZorza Niemil, Oława00:39:4400:39:42-2210 M
#23 23124Kozłowski SylwesterHERAKLES FIGHT CLUB, Ziębice00:39:4600:39:44-23
#24 2486Hurman MirosławNKB ZRYW NAMYSŁÓW, Namysłów00:39:5500:39:53-24
#25 25164Mekitów MaciejNKB ZRYW NAMYSŁÓW, Namysłów00:40:2200:40:20-25
#26 26181Ostolski MarekWrocław00:40:3400:40:32-26
#27 271Adam PiotrWroclaw Marathon Team, Żerniki Wrocławskie00:40:3500:40:34-27
#28 28150Majgier MarcinSkarbimierz Osiedle00:40:4000:40:34-28
#29 29263Wnęk JarosławKluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:40:4600:40:44-29
#30 30123Kownacki KamilNamysłów00:40:5000:40:48-30
#31 31134Kupiński CezarySIŁA OGRA, Wrocław00:40:5200:40:49-31
#32 3267Gizler PiotrKB Harcownik Jelcz-Laskowice, Oława00:40:5500:40:51-3211 M
#33 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3337Chruszcz MagdalenaSOBCZYK Team, Wrocław00:40:5900:40:591-
#34 3460Figiel JakubWroclaw Marathon Team, Wrocław00:41:0000:40:59-33
#35 3592Jakubik WojciechNamysłów00:41:0600:41:04-34
#36 3698Jewusiak RobertBystrzyca00:41:2900:41:27-3512 M
#37 37251Tołłoczko ArkadiuszKB Harcownik Jelcz-Laskowice, Chwałowice00:41:3200:41:30-3613 M
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !38114Koczuła JustynaKędzierzyn-Koźle00:41:3700:41:342-
#39 3950Drabik ArturKamieniec Ząbkowicki00:41:4000:41:36-37
#40 40204Rogacki PiotrOleśnica00:41:4200:41:39-38
#41 41235Strzelczak HenrykKS MARATON NOWA RUDA, Nowa Ruda00:41:4800:41:47-39
#42 4282Hańcza KrzysztofKędzierzyn-Koźle00:41:5500:41:54-40
#43 43293Październik MichałOława00:41:5900:41:55-4114 M
#44 44312Marszałek TomaszNysa00:42:0400:41:59-42
#45 45313Marczuk PiotrRGC Oława, Oława00:42:0600:42:03-4315 M
#46 46192Piotrowski MarekWrocław00:42:2200:42:19-44
#47 47180Orczyk SławomirHERAKLES FIGHT CLUB, Krosnowice00:42:3100:42:29-45
#48 48147Łukasik MarcinOława00:42:3300:42:29-4616 M
#49 4953Drobina MarcinJelcz-Laskowice00:42:3700:42:32-4717 M
#50 5069Gorbenko RafałBystrzyca00:42:5000:42:47-4818 M
#51 51259Wilk Wojciechsam sobie oraz innym, Wrocław00:42:5300:42:44-49
#52 52200Przystawski JarosławStudio Maciej Bych GTO, Oława00:43:0600:43:04-5019 M
#53 53254Tyburek RafałStudio Maciej Bych-GTO, Oława00:43:0600:43:05-5120 M
#54 54105Kawka WojciechAmator, Kamienna00:43:1000:42:55-52
#55 55298Babiniec WojciechBrzeg00:43:1700:43:11-53
#56 56122Kowalski MarcinOława00:43:2700:43:16-5421 M
#57 57144Lota StanisławCAŁA OLEŚNICA BIEGA, Oleśnica00:43:2900:43:23-55
#58 58285Znojek MariuszZorza Niemil, Oława00:43:5300:43:53-5622 M
#59 59224Socha GrzegorzOława00:44:2000:44:15-5723 M
#60 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 60157Markowska KarolinaEuropa Team, Wrocław00:44:2200:44:203-
#61 6143Dec PatrykAmator, Bierutów00:44:2400:44:12-58
#62 62243Szymański MarcinITMZM 2015 OŁAWA, Godzikowice00:44:2900:44:18-5924 M
#63 63234Stózik KrzysztofKris-Daw-Ant, Dziadowa Kłoda00:44:3300:44:28-60
#64 64233Steczkowska AnnaITMZM 2015 OŁAWA, Oława00:44:4200:44:394-1 K
#65 6519Blichert TomaszCzernica00:44:4400:44:38-61
#66 66206Roman ArkadiuszKB Harcownik Jelcz-Laskowice, Bystrzyca Oławska00:44:5100:44:44-6225 M
#67 67154Małek KrzysztofStrzelin00:44:5300:44:43-63
#68 68256Weselski ArekLudów Śląski00:44:5300:44:44-64
#69 69158Markowski MateuszKB Harcownik Jelcz Laskowice, Oława00:45:0200:45:00-6526 M
#70 70203Rejman ŁukaszLOS BIEGANEROS, Wrocław00:45:0800:45:04-66
#71 71289Gross SzymonWołów00:45:1000:45:02-67
#72 72317Pawlik MaciejBystrzyca00:45:1500:45:10-6827 M
#73 735Baj JarosławLOS BIEGANEROS, Marcinkowice00:45:1700:45:11-6928 M
#74 74142Lencki DamianCAŁA OLEŚNICA BIEGA, Oleśnica00:45:1800:45:12-70
#75 7556Dziądziak AleksandraStudio Maciej Bych GTO, Oława00:45:2000:45:155-2 K
#76 76102Kanar SławomirOława00:45:2100:45:16-7129 M
#77 77115Kopczyński TomaszKB Harcownik Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice00:45:2100:45:15-7230 M
#78 7811Bąkowski PatrykJelcz-Laskowice00:45:3200:45:30-7331 M
#79 79110Kiedrowicz TadeuszOława00:45:3200:45:30-7432 M
#80 8061Gałaszewski ŁukaszBystrzyca00:45:3400:45:31-7533 M
#81 81172Możny PawełWiązów00:45:4100:45:34-76
#82 8285Horodyńska AmeliaHERAKLES FIGHT CLUB, Kłodzko00:45:4500:45:436-
#83 83321Morawski PiotrDrużyna M, Oława00:45:4600:45:38-7734 M
#84 8430Chałubiec MichałITMZM 2015 OŁAWA, Oława00:45:4600:45:42-7835 M
#85 85266Wojtczak KrzysztofOława00:45:4900:45:35-7936 M
#86 86294Rogowski PatrykGdańsk00:45:5200:45:33-80
#87 8731Chodorski DominikAmator, Grodków00:45:5500:45:47-81
#88 88307Boczula Krzysztofwkb piast wrocław, Bielawa00:46:0500:45:54-82
#89 89166Michalak DanielStudio Maciej Bych-GTO, Oława00:46:0700:46:04-8337 M
#90 90167Michalak MariuszITMZM 2015 OŁAWA, Oława00:46:0700:46:04-8438 M
#91 9180Hagiel DanielBąków00:46:1700:46:10-85
#92 92318Miśtak JolantaOława00:46:3100:46:277-3 K
#93 93176Niebylski MichałAmator, Opole00:46:3100:46:24-86
#94 94287Żydowski ŁukaszOŁAWSKA STREFA BIEGOWA, Oława00:46:3300:46:20-8739 M
#95 95324Sztypa MarcinATMA, Oława00:46:3600:46:29-8840 M
#96 9681Halicki AndrzejWrocław00:46:4600:46:40-89
#97 97300Zemankiewicz HannaOława00:47:0400:46:568-4 K
#98 9844Dec RafałBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA, Bierutów00:47:1100:47:00-90
#99 99104Kasprzyk SzymonBrzeg00:47:3000:47:19-91
#100 100309Wróbel RobertWrocław00:47:3300:47:22-92

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności