Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Bieg po schodach Collegium Altum - Bieg Eliminacyjny

Wyniki - 24 października 2015, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 194108Paula SójkaPOZNAŃPOLSMASH SLOTH1987K2017-2709:22:5309:26:1600:03:23
#2 20725Natalia StróżyńskaCzarPOLKP Trzcianka1987K2021-3409:05:5109:09:3300:03:42
#3 1637Radosław MakowskiWarszawaPOLKM PSP m. st. Warszawy1987M201416-09:07:4609:09:4000:01:54
#4 3133Łukasz ChmielewskiPoznańPOLKM PSP Poznań1987M202731-09:52:5509:54:5900:02:04
#5 49167Marcin KorbikKoziegłowyPOL1987M204048-09:34:1209:36:2000:02:08
#6 51142Eryk DymińskiWarszawaPOL1987M204250-09:28:5409:31:0300:02:09
#7 140148Dawid GołębiewskiPoznańPOL1987M2084133-09:30:2709:33:0700:02:40
#8 143147Piotr GalasPoznańPOLPoznańskie Twardziele1987M2086136-09:30:1209:32:5300:02:41
#9 148198Dominik PemperaPoznańPOLrunblog.com.pl team1987M2089141-09:40:4609:43:2900:02:43
#10 154232Jakub TaturPiotrowicePOL1987M2092146-09:48:3309:51:1900:02:46
#11 157169Kornelia KozłowskaRogoźnoPOLNight Runners1987K207-909:34:4309:37:3100:02:48
#12 19576Dorian KraskaPleszewPOLPleszew1988M20101168-09:16:0409:19:2700:03:23
#13 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5162Rafał KlubaWałbrzychPOLAktywny Wałbrzych1988M2035-09:52:3209:54:2000:01:48
#14 13253Mateusz NowickiPoznańPOLOPP Poznań1988M201113-09:51:5109:53:4300:01:52
#15 18131Artur ChmielewskiŁódźPOL1988M201618-09:26:5509:28:4900:01:54
#16 39141Michał DreczkaPoznańPOLDrużyna Szpiku1988M203239-09:28:4009:30:4600:02:06
#17 59196Tomasz PawlakRychwałPOLOSP1988M204958-09:40:1409:42:2600:02:12
#18 64236Grzegorz WesołowskiWrocławPOL1988M205163-09:49:1709:51:3000:02:13
#19 85140Michał DembyPakośćPOLMud Goats1988M206181-09:28:2609:30:4400:02:18
#20 9583Piotr MajłowskiGorzów Wlkp.POLTurbo Żółwie1988M206491-09:17:2109:19:4100:02:20
#21 100210Maciej PutowskiMosinaPOLJAKON / Night Runners1988M206996-09:43:3109:45:5300:02:22
#22 168228Paulina ŚwiątkowskaKoronowoPOL1989K209-1209:47:3409:50:2800:02:54
#23 174180Jędrzej ŁuczewskiOpalenicaPOLKibole w biegu1989M2099158-09:37:1309:40:1200:02:59
#24 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1229Bartosz ŚwiątkowskiKościanPOL4Flex Sport Sana Kościan1989M2011-09:47:5809:49:3400:01:36
#25 27185Jakub MolikPoznańPOLSTR Poznań1989M202427-09:38:1409:40:1600:02:02
#26 457Dawid ObrzeżgiewiczWłocławekPOLKB UE Poznań1989M203644-09:01:3009:03:3800:02:08
#27 53238Dawid WolbachMurowana GoślinaPOL1989M204351-09:49:4509:51:5400:02:09
#28 113244Daniel ZielińskiSYCEWOPOL1989M2073108-09:51:0309:53:3000:02:27
#29 11939Marcin NyczkaPogorzelaPOLSTRAŻ POŻARNA GOSTYŃ1989M2075114-09:08:2109:10:5000:02:29
#30 142166Rafał KomorowskiPoznańPOL1989M2085135-09:33:5709:36:3800:02:41
#31 147241Pawel WydraSwidwinPOL1989M2088140-09:50:3009:53:1300:02:43
#32 1936Mikołaj KlonowskiGostyńPOLKP PSP Gostyń1990M201719-09:07:3209:09:2800:01:56
#33 255Marcin FlotyńskiPoznańPOLKB UE Poznań1990M202225-09:01:1509:03:1600:02:01
#34 2834Marcin DziaduszekBiedruskoPOLKM PSP Poznań1990M202528-09:53:0109:55:0400:02:03
#35 33170Damian KroteckiLudomyPOL1990M202833-09:34:5609:37:0100:02:05
#36 34155Damian JuszczakPoznańPOLWest Sports Team1990M202934-09:31:5509:34:0000:02:05
#37 52207Damian PrzybyłaPoznanPOL1990M204351-09:42:4509:44:5400:02:09
#38 6922Krzysztof LisMurowana GoślinaPOL1990M205467-09:05:0209:07:1700:02:15
#39 153157Jeremiasz KamzaSłupcaPOLPasjonaci Słupca1990M2091145-09:32:2609:35:1200:02:46
#40 169171Malwina KuberkaCzerwonakPOLALTOM GNIEZNO1991K2010-1309:35:1209:38:0600:02:54
#41 182106Alicja SobczakOpatówekPOLPower Rangers1991K2012-1809:22:2109:25:3200:03:11
#42 18958Paulina GorzelańczykPoznańPOLPower Rangers1991K2015-2409:11:3209:14:4800:03:16
#43 1499Filip PiętońKrotoszynPOL1991M201214-09:20:5309:22:4600:01:53
#44 17101Jakub RajczakKoziegłowyPOLtwo laps TEAM1991M201517-09:21:0509:22:5900:01:54
#45 2070Tomasz KlimczakKaliszPOL1991M201820-09:14:4909:16:4500:01:56
#46 5852Tomasz FerczykowskiPoznańPOL1991M204857-09:20:4009:22:5200:02:12
#47 6389Michał MojsiejPoznańPOL#Selekcja1991M205062-09:53:1609:55:2900:02:13
#48 68183Krzysztof MatuszewskiPoznańPOLCYBINA TEAM1991M205366-09:37:5809:40:1300:02:15
#49 8420Przemysław JasiakKrosnoPOL1991M206080-09:04:3109:06:4900:02:18
#50 107174Piotr LewandowskiJelenia GóraPOL1991M2071103-09:35:4209:38:0500:02:23
#51 114200Kamil PiątekPoznańPOL1991M2074109-09:41:1409:43:4100:02:27
#52 123112Marcin TupajPoznańPOL1991M2078118-09:23:2109:25:5200:02:31
#53 130204Dawid PiotrowskiBrzeziePOL31 Baza Lotnictwa Taktycznego Krzesiny1991M2081124-09:41:5909:44:3200:02:33
#54 15194Jacek OlechPoznańPOL1991M2090143-09:19:5309:22:3800:02:45
#55 18796Maja PaluszakPoznańPOL1992K2014-2209:20:2209:23:3700:03:15
#56 19184Marcin MalinowskiPoznańPOLUAM1992M20100166-09:17:3609:20:5600:03:20
#57 208114Paweł TypińskiJutrosinPOLPiątkowo na Biegowo1992M20103174-09:23:5509:27:3900:03:44
#58 20951Joanna DziurawiecpoznanPOL1992K2022-3509:10:1009:14:0500:03:55
#59 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3113Szymon TuzelPoznańPOLBanana Eaterz1992M2023-09:23:3909:25:2200:01:43
#60 695Bartłomiej OleszczukPoznan, PolandPOLColex Racing Team1992M2046-09:20:0509:21:5400:01:49
#61 1080Łukasz LudwiczakSkórzewoPOLBanana Eaterz1992M20810-09:16:3409:18:2500:01:51
#62 1154Jędrzej FrencelSwarzędzPOL2B ACTIVE FITNESS1992M20911-09:10:3509:12:2700:01:52
#63 15199Łukasz PękalaPoznańPOL1992M201315-09:41:0009:42:5400:01:54
#64 2160Rafał GrabskiCicha GóraPOLUE Poznań1992M201921-09:12:0509:14:0400:01:59
#65 2435Paweł GumiennyPoznańPOLKP PSP Środa Wlkp.1992M202124-09:07:1709:09:1800:02:01
#66 30191Jakub NowickiPoznańPOLBanana Eaterz1992M202630-09:39:1509:41:1900:02:04
#67 3761Michał HejzaNakło nad NoteciąPOLBIEŻNIK1992M203037-09:12:1909:14:2500:02:06
#68 38105Piotr RybickiKoziegłowyPOL1992M203138-09:22:0709:24:1300:02:06
#69 4247Jakub ChylakNowy TomyślPOL1992M203542-09:09:1809:11:2500:02:07
#70 5685Adam MaliszewskiPoznańPOLFor Run Team1992M204655-09:17:5009:20:0100:02:11
#71 6671Szymon KoniecznyTrzebawPOL1992M205265-09:15:0409:17:1700:02:13
#72 7872Mikołaj KorbikKoziegłowyPOLDrużyna Szpiku / Politechnika Poznańska1992M205874-09:15:1909:17:3600:02:17
#73 12182Adrian MaćkowiakŚroda WielkopolskaPOL1992M2076116-09:17:0709:19:3700:02:30
#74 12691Łukasz NowickiW ągrowiecPOLBiegający W ągrowiec1992M2080121-09:19:0709:21:3900:02:32
#75 12865Natalia JanikPoznańPOL1992K204-609:13:1809:15:5100:02:33
#76 132102Daniel ReszkowskiPobiedziskaPOL1992M2082126-09:21:2309:23:5700:02:34
#77 13515Wioleta FranczykBiadoliny RadłowskiePOL1992K205-709:03:3109:06:0700:02:36
#78 16477Kinga KubiakPoznańPOL1993K208-1109:16:2109:19:1200:02:51
#79 165115Dawid UlanowskiPoznańPOL1993M2095154-09:24:0809:26:5900:02:51
#80 173109Marta StacheckaPoznańPOL1993K2011-1609:23:0809:26:0600:02:58
#81 203144Joanna FalkowskaKoninPOL1993K2019-3109:29:2409:32:5700:03:33
#82 7158Arkadiusz KarbowyKoninPOL1993M2057-09:32:4209:34:3100:01:49
#83 4687Jakub MichalakŚremPOLNight Runners / Politechnika Poznańska1993M203745-09:18:3709:20:4500:02:08
#84 4853Piotr FrączekPoznańPOL1993M203947-09:10:1709:12:2500:02:08
#85 55103Mateusz RoszakPoznańPOL1993M204554-09:21:3709:23:4700:02:10
#86 5763Cezary HuryszWrześniaPOL1993M204756-09:12:5009:15:0100:02:11
#87 7356Filip GarbaczPniewyPOLAneczka Team1993M205670-09:11:0309:13:1900:02:16
#88 106118Dawid WojciechowskiKsiąż WielkopolskiPOLNight Runners1993M2070102-09:24:3809:27:0100:02:23
#89 12555Sławomir GajcPoznańPOLZ miasta do miasta1993M2079120-09:10:4809:13:2000:02:32
#90 134120Arkadiusz ŻabierekKoninPOL1993M2083128-09:24:5309:27:2700:02:34
#91 16757Radosław GłowackiPoznańPOLWSB Poznań1994M2097156-09:11:1809:14:1000:02:52
#92 17081Mikołaj MaciaszczykPoznańPOLPoznań1994M2098157-09:16:5009:19:4400:02:54
#93 206188Zuzanna NowaczykPoznańPOL1994K2020-3309:39:0109:42:4300:03:42
#94 1269Piotr KlimczakKaliszPOLUE Poznań1994M201012-09:14:3309:16:2500:01:52
#95 26203Błażej PiniarskiStrzałkowoPOLSAPSP Poznań1994M202326-09:41:4309:43:4500:02:02
#96 40104Robert RudaW ągrowiecPOLBiegający W ągrowiec1994M203340-09:21:5309:24:0000:02:07
#97 7549Tomasz DąbekStrzałkowoPOL1994M205772-09:09:3409:11:5000:02:16
#98 8675Błażej KozińskiWitkowoPOL1994M206282-09:15:4909:18:0700:02:18
#99 9059Adrian GórnyPoznańPOL1994M206386-09:11:4809:14:0700:02:19
#100 14946Dominika ChmielewskaPoznańPOLUE Poznań1994K206-809:09:0309:11:4700:02:44

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności