Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Łemkowyna Ultra Trail - Łemko Maraton 45

Wyniki - 24 października 2015, Iwonicz Zdrój

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
P1
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11133Skwarek Piotr1993M1POLŚwieradów-Zdrój04:14:2701:36:27
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21188Żyto Maciej1974M2POLKB RTV Euro AGDPruszkow04:28:1900:13:5201:36:11
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31167Wilk Maciej1980M3POLRambo 3Bytom04:34:1800:19:5001:34:01
#4 41124Rokosz Bogdan1972M4POLWyry04:38:2000:23:5201:36:32
#5 51177Zacharski Damian1983M5POLZabiegani CzęstochowaMyszków04:44:2500:29:5801:40:37
#6 61170Witkowski Michał1974M6POLTornado AcceditToruń04:45:0200:30:3501:48:28
#7 71023Czyżkowski Rafał1981M7POLGremlinWarszawa04:45:3400:31:0601:37:59
#8 81185Zioło Jarosław1977M8POLSanok04:46:0800:31:4001:43:27
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !91169Winiarska Katarzyna1980K1POLPrzemyski Klub BiegaczaPrzemyśl04:46:3100:32:0301:43:51
#10 101122Ramatowski Paweł1982M9POLKW KrakówKraków04:47:5300:33:2501:43:13
#11 111136Snarski Bogdan1979M10POLAlbatrosyJÓZEFOSŁAW04:49:0100:34:3301:43:40
#12 121004Banaszek Adam1980M11POLbiegusiem.plWarszawa04:52:0400:37:3601:44:48
#13 131044Grzelak Adrian1988M12POLDrużyna SzpikuTurek04:54:5700:40:2901:40:17
#14 141183Zieliński Wojciech1983M13POLŁódź04:58:2800:44:0001:46:31
#15 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !151024Ćwik Iwona1984K2POLTychy05:00:2500:45:5801:46:00
#16 161009Boguta Gaweł1976M14POLnapieraj.plWarszawa05:04:0000:49:3201:46:15
#17 171050Istvan Kaholics1978M15HUNBudapest05:07:2800:53:0001:47:53
#18 181132Skowroński Rafał1982M16POLKolbuszowa05:10:4500:56:1701:51:15
#19 191002Badowski Jerzy1974M17POLPZU Sport TeamPiaseczno05:11:3000:57:0301:54:29
#20 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 201111Pasiut Monika1975K3POLBartnia BiegaSzymbark05:13:3600:59:0801:54:26
#21 211067Kowal Amadeusz1987M18POLLubaczów05:14:0300:59:3501:54:10
#22 221035Fogiel-Pawłowska Agnieszka1979K4POLLos BieganerosWrocław05:18:0701:03:4001:55:14
#23 231186Zydroń Tymoteusz1975M19POLKraków05:19:4801:05:2001:58:40
#24 241089Luliński Paweł1985M20POLCIXWarszawa05:21:3001:07:0301:47:01
#25 251065Koszelnik Grzegorz1972M21POLTs Sokół JasłoJasło05:22:3501:08:0801:46:56
#26 261100Najbert Krystian1978M22POLPKO BPWarszawa05:24:5601:10:2901:59:04
#27 271025Dąbrowski Marcin1985M23POLobozybiegowe.plWarszawa05:26:0401:11:3701:58:16
#28 281155Tarabura Szymon1981M24POLKatowice05:26:4401:12:1701:53:22
#29 291175Wyrzykowski Jacek1971M25POLBobrowo05:26:4501:12:1701:52:31
#30 301079Zamojski Robert1976M26POLGliwice05:31:5601:17:2801:48:50
#31 311016Bydoń Agnieszka1977K5POLNiepołomice BiegająKokotów05:32:3201:18:0501:57:46
#32 321114Pietruszka Maciej1982M27POLKrwawe SutyKRAKÓW05:32:3401:18:0702:09:08
#33 331006Bartosiewicz Adam1977M28POLEOL Running TeamGryfino05:35:3101:21:0401:59:34
#34 341128Sadalski Łukasz1974M29POLPruszków05:35:4001:21:1202:03:19
#35 351129Siekanka Stefan1980M30POLKraków05:35:4001:21:1301:58:24
#36 361070Krajewski Jakub1985M31POLOrelecki Klub BiegaczaOrelec05:38:2401:23:5602:06:27
#37 371134Sławska Anna1980K6POLCZECHOWICE-DZIEDZICE05:39:5501:25:2702:01:27
#38 381120Pyrek Joanna1981K7POLJoanna PyrekKraków05:43:4201:29:1502:03:22
#39 391022Czaplicka Izabela1980K8POLMylna TeamPoznań05:45:0201:30:3402:04:38
#40 401047Handziak Tomasz1982M32POLLubaczów05:48:2201:33:5502:07:46
#41 411060Karp Pawel1983M33POLAccentureWarszawa05:48:3901:34:1201:58:05
#42 421148Szpakowska Dominika1983K9POLkobietybiegaja.plPoznań05:52:0801:37:4102:06:14
#43 431158Visentin Eric1977M34FRALos BieganerosWrocław05:52:4801:38:2101:58:51
#44 441005Baran Zenon1960M35POLKB ACTIVESPORTS WARSZAWAWARSZAWA05:53:2401:38:5702:04:17
#45 451150Szydłowski Łukasz1982M36POLRybnik05:55:1001:40:4302:18:34
#46 461147Szlachta Tomasz1985M37POLRzeszów05:56:2301:41:5602:03:03
#47 471036Gabzdyl Michał1985M38POLKW KrakówNawojowa Góra05:56:2401:41:5702:06:30
#48 481017Bylica Paulina1979K10POLPGB Sportowa PaczkaKraków05:56:5101:42:2302:08:47
#49 491098Mikuś Marcin1981M39POLITMZM2011Wrocław05:58:0701:43:4001:54:20
#50 501019Chomicz Slawomir1979M40POLNeverlandZabrzeg05:58:4301:44:1602:10:41
#51 511168Wilk Bartosz1984M41POLBiecz05:59:2501:44:5802:07:58
#52 521041Grymuza Zbigniew1965M42POLSKPB LublinMotycz06:02:4301:48:1602:07:02
#53 531037Gajewska Monika1979K11POLToruń06:03:1401:48:4602:14:02
#54 541058Kamiński Bartosz1979M43POLBiofarm Poznań Running TeamNysa06:04:4501:50:1802:15:44
#55 551051Jach Rafał1986M44POLCross - SportRybnik06:05:0601:50:3802:06:05
#56 561010Bohm Jacek1963M45POLBRAKMIKOŁÓW06:05:1101:50:4402:06:25
#57 571174Woźniak Łukasz1987M46POL5 bspPrzemyśl06:05:4801:51:2102:10:15
#58 581091Machucki Adrian1987M47POL5 bspRogoźno06:05:4801:51:2102:10:17
#59 591013Brzozowska Anna1970K12POLKrasnystaw06:06:0401:51:3702:12:05
#60 601014Brzozowski Armand1969M48POLKrasnystaw06:06:0501:51:3802:12:34
#61 611095Małyszko Mariusz1972M49POLworkpc.plBiałystok06:07:0101:52:3302:11:37
#62 621153Śliwa Anna1988K13POLKKSW KRAKSierosław06:07:0501:52:37
#63 631042Grzanecka Joanna1979K14POLJeep_Najbardziej_Kocham_Mojego_MężaWarszawa06:07:4701:53:1902:11:22
#64 641062Kazakov Shachar1987M50ISRDRAFTING- ISRAELnazareth illit06:08:2801:54:0002:03:01
#65 651172Wolwowicz Zbigniew1973M51POLNowa Dęba06:11:0301:56:3502:19:02
#66 661063Klimas Bartłomiej1981M52POLKW KrakówKrakow06:11:1501:56:4702:09:32
#67 671116Pleśniar Paweł1967M53POLNieformalny Klub TygryskówBiecz06:11:5201:57:2502:04:36
#68 681027Dębiec Karina1981K15POLFinisz RymanówRymanów06:12:0201:57:3502:08:57
#69 691008Bińkowski Artur1991M54POLSTI - IntersportGałków Mały06:13:0801:58:4102:11:58
#70 701018Cendrowski Mariusz1972M55POLBiegnę, żeby Bartek mógł biegaćKielce06:13:5301:59:2502:00:05
#71 711119Ptaszyńska Eliza1980K16POLPiątkow nNaBiegow o/KobietyBiegajaPoznań06:15:2402:00:5602:16:09
#72 721043Grzegorek Paweł1976M56POLPIESKOMANDOSWarszawa06:19:2402:04:5602:18:41
#73 731092Maciuk Michał1983M57POLDrużyna Wzajemnej AdoracjiPolanica Zdrój06:20:0902:05:4202:20:12
#74 741087Leśniewski Jarek1974M58POLWarszawa06:20:2102:05:5302:16:55
#75 751173Wozniak Wojciech1968M59POLBetter than a thousand/elkay and soSwarzędz06:20:4502:06:1702:06:29
#76 761178Zając Józef1975M60POLTuligłowy06:20:4902:06:2102:04:06
#77 771138Stefański Antoni1965M61POLLonger_7 - amator runnerLędziny06:23:5102:09:2402:36:40
#78 781073Królicki Dariusz1966M62POLFinisz RymanówRymanów06:23:5902:09:3202:15:37
#79 791149Szturemski Tomasz1985M63POLWarszawa06:24:0902:09:4202:08:32
#80 801055Kamer Jarek1977M64POLPruszków06:24:1902:09:5201:55:21
#81 811015Bukowski Piotr1973M65POLSaint-Gobain squadJozefow06:24:4902:10:2102:21:30
#82 821123Rogowski Paweł1979M66POLKraków06:26:5702:12:3002:19:00
#83 831038Glajc Daniel1971M67POLCieszyn06:27:2602:12:5902:19:27
#84 841061Kasurinen Milla1986K17FINHelsinki06:27:4502:13:1802:25:27
#85 851130Siemiński Radosław1981M68POLKraków06:28:4402:14:1702:19:28
#86 861045Grzeszczuk Grzegorz1966M69POLKB Galeria WarszawaWarszawa06:31:4202:17:1402:22:53
#87 871102Obarzanowski Michal1978M70POLKrakow06:32:3802:18:1102:22:19
#88 881007Bączkowska Iwona1974K18POLDogon Grodzisk MazowieckiStrzeniowka06:35:0102:20:3402:21:11
#89 891088Lipus Andrzej1968M71POLSICHERGAS TEAMKsiążenice06:35:0202:20:3502:25:03
#90 901107Orzechowski Daniel1982M72POLFRACHT FWO POLSKAWarszawa06:35:1202:20:4402:25:16
#91 911074Krysiak Karolina1979K19POLTEAMOCHAL.PLWarszawa06:35:1202:20:4402:25:15
#92 921040Grodna-Pantera Angelika1985K20POLKW WarszawaKraków06:38:5502:24:2802:18:05
#93 931032Dymek Mateusz1979M73POLRzeszów06:39:0102:24:3402:24:12
#94 941053Jary Paweł1984M74POL70+Świętochłowice06:39:4702:25:2002:28:35
#95 951181Zaręba Jolanta1965K21POLRzeszow skie Gazele i GepardyRzeszów06:40:2602:25:5902:22:29
#96 961140Stępień Alicja1974K22POLBractw o Biegaczy Zielona GóraZielona Góra06:41:0502:26:3802:30:49
#97 971030Dobrowolski Bronisław1959M75POLFinisz RymanówRymanów06:42:3302:28:0602:16:09
#98 981099Morga Cezary1981M76POLWiatrołapyWarszawa06:42:3902:28:1102:26:14
#99 991003Balázs Krisztina1990K23HUNBudapest06:43:4402:29:1602:24:42
#100 1001139Stępień Ireneusz1969M77POLBractw o Biegaczy Zielona GóraZielona Góra06:44:0002:29:3302:30:49

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności