Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Rekrut

Wyniki - 24 października 2015, Gliwice

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1280Khomenko Volodymyr1988MPOWER TRAINING (POL)-1III seria (09:40:00)100:52:11
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21367Jasiak Artur1988M(POL)-2XI seria (12:20:00)100:53:30
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3243Winkler Dawid1990M(POL)-3II seria (09:20:00)100:53:41
#4 4127Smiecinski Dominik1986MBiegaj z Trenerami FC24 Gliwice (P-4II seria (09:20:00)200:54:40
#5 574Kania Karol1985MManiacSport Team (POL)-5I seria (09:00:00)100:56:43
#6 672Greń Artur1986MManiacSport Team (POL)-6I seria (09:00:00)200:56:52
#7 7236Setlak Andrzej1990M(POL)-7II seria (09:20:00)300:57:20
#8 8296Rachwalik Marcin1992MSFC Scout czestochowa (POL)-8III seria (09:40:00)200:57:33
#9 960Madejczyk Karol1991MJATOMI FITNESS BYTOM (POL)-9I seria (09:00:00)300:57:57
#10 10113Łuczyński Michał1992M(POL)-10I seria (09:00:00)400:57:57
#11 111250Matyszczak Dawid1991MAdrenalina Fight Częstochowa M-11XI seria (12:20:00)200:58:06
#12 1252Kraka-Ćwikliński Łukasz1982MIzerska Grupa Biegowa (POL)-12I seria (09:00:00)500:58:24
#13 13161Barton Bartek1988MFreeletics Gliwice (POL)-13II seria (09:20:00)400:58:31
#14 141301Wałtosz Paweł1985MCrossandAktive Nysa (POL)-14XI seria (12:20:00)300:58:33
#15 151286Wierciński Mateusz1987MCFO eXtreme team (POL)-15XI seria (12:20:00)400:58:34
#16 161294Grzesiak Grzegorz1982MCrossandAktive Nysa (POL)-16XI seria (12:20:00)500:58:35
#17 172Brzenczek Michał1971MBiegaj z Trenerami FC24 Gliwice (P-17I seria (09:00:00)600:58:37
#18 18172Bochenek Wojciech1998MHusaria Race Team (POL)-18II seria (09:20:00)500:58:39
#19 191256Franke Karol1986MBESTFITOWCY (POL)-19XI seria (12:20:00)600:58:45
#20 201266Patas Tomasz1982MBESTFITOWCY (POL)-20XI seria (12:20:00)700:58:49
#21 211487Ziomek Jaromir1991MCityFit (POL)-21XIV seria (13:20:00)100:58:52
#22 22811Adamczak Krzysztof1989M(POL)-22VII seria (11:00:00)100:59:15
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !23311Wysłuch Izabela1997KStacja-Fitness Team (POL)1-III seria (09:40:00)300:59:29
#24 24657Święch Rafał1974MNEGRA SPORT (POL)-24VI seria (10:40:00)100:59:55
#25 25286Bartolewski Marcin1988MScout Team (POL)-23III seria (09:40:00)400:59:55
#26 26556Kubacki Krzysztof1988MSztygarzy (POL)-25V seria (10:20:00)101:00:06
#27 271285Myca Tomasz1991MCFO eXtreme team (POL)-26XI seria (12:20:00)801:00:08
#28 281064Pająk Łukasz1979MTEAM DORIS KRAKÓW (POL)-27IX seria (11:40:00)101:00:09
#29 29940Gagon Denis1991MOUTSIDERS (POL)-28VIII seria (11:20:00)101:00:09
#30 301015Karaś Krzysztof1986MDieta na 5 (POL)-29IX seria (11:40:00)201:00:10
#31 311315Dargacz Piotr1977MHusaria Race Team (POL)-30XI seria (12:20:00)901:00:21
#32 321401Czach Tobiasz1988MCityFit (POL)-31XIV seria (13:20:00)201:00:23
#33 331158Kardacz Mariusz1977MFit & Fight Club (POL)-32X seria (12:00:00)101:00:32
#34 34486Starzyk Łukasz1990M(POL)-33IV seria (10:00:00)101:00:33
#35 35385Kobos Tomasz1980MFitness Academy 3 Stawy (POL)-34IV seria (10:00:00)201:00:36
#36 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3671Szulc Magdalena1986KKoniuchy (POL)2-I seria (09:00:00)701:00:59
#37 3788Hajduk Jan1983MSTRONG HOUSE CZELADŹ (POL)-35I seria (09:00:00)801:01:05
#38 381343Dudwał Mateusz1985MSOCIOS GÓRNIK (POL)-36XI seria (12:20:00)1001:01:06
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 39475Melich Dominika1991K(POL)3-IV seria (10:00:00)301:01:12
#40 401193Czechowski Konrad1986MZ. R. T. E. BERETY (POL)-37IV seria (10:00:00)401:02:06
#41 411379Reszka Rafał1999M(POL)-38XI seria (12:20:00)1101:02:10
#42 42610Warzecha Rafał1989M(POL)-39V seria (10:20:00)201:02:33
#43 43553Pilch Józef1979MStacja-Fitness Team (POL)-40V seria (10:20:00)301:02:40
#44 44220Kołodziej Sebastian1987M(POL)-41II seria (09:20:00)601:02:50
#45 45187Kita Sławomir1982MOlimp Team - Perfect Body Center-42II seria (09:20:00)701:02:55
#46 46213Fajfer Michał1988M(POL)-43II seria (09:20:00)801:03:03
#47 471381Skowronek Krystian1985M(POL)-44XI seria (12:20:00)1201:03:08
#48 48202Łabus Rafał1991MSTRAŻNICY CZARNEGO ZŁOTA (PO-45II seria (09:20:00)901:03:11
#49 49171Bochenek Bogusław1992MHusaria Race Team (POL)-46II seria (09:20:00)1001:03:18
#50 501127Sokołowski Jarosław1987M(POL)-47IX seria (11:40:00)301:03:20
#51 51330Gancarczyk Łukasz1986M(POL)-48III seria (09:40:00)501:03:24
#52 521006Stolarski Kamil1991MChłopy (POL)-49IX seria (11:40:00)401:03:26
#53 531735Kolenda Robert1993MBOSE ANTKI (POL)-50XI seria (12:20:00)1301:03:34
#54 541302Więckiewicz Mirosław1977MCrossandAktive Nysa (POL)-51XI seria (12:20:00)1401:03:35
#55 55532Smoła Grzegorz1981MMŁODZI WILCY TEAM (POL)-53V seria (10:20:00)401:03:36
#56 561708Świerdza Bartlomiej1992MLeśne Dziki (POL)-52III seria (09:40:00)601:03:36
#57 57124Sierhej Dariusz1981M(POL)-54I seria (09:00:00)901:03:37
#58 58583Kotliński Karol1981M(POL)-55V seria (10:20:00)501:03:43
#59 59613Zdziebło Tomasz1988M(POL)-56V seria (10:20:00)601:03:44
#60 6047Franke Konrad1992MHeszke w meszke ryszki szyszki (P-57I seria (09:00:00)1001:03:49
#61 61140Nowicki Dominik1998MCrossFit Gliwice (POL)-58II seria (09:20:00)1101:03:55
#62 62291Dąbrowska Sylwia1991KSFC Scout czestochowa (POL)4-III seria (09:40:00)701:03:56
#63 63984Nowak Łukasz1989M(POL)-59VIII seria (11:20:00)201:04:07
#64 641122Morawski Grzegorz1983M(POL)-60IX seria (11:40:00)501:04:08
#65 65595Niedziela Krzysztof1979M(POL)-61V seria (10:20:00)701:04:08
#66 661016Krysiak Sławomir1994MDieta na 5 (POL)-62IX seria (11:40:00)601:04:18
#67 671159Dymanus Damian1981MGang Bang Squad (POL)-63X seria (12:00:00)201:04:28
#68 681453Putek Marcin1988MCityFit (POL)-65XIV seria (13:20:00)301:04:33
#69 691369Klimek Mariusz1975M(POL)-64XI seria (12:20:00)1501:04:33
#70 701056Maj Kamil1992MTEAM DORIS KRAKÓW (POL)-66IX seria (11:40:00)701:04:37
#71 711149Marcinkowski Darek1985MCFO eXtreme team (POL)-67X seria (12:00:00)301:04:42
#72 721692Wojciechowski Tomasz1977M(POL)-68XI seria (12:20:00)1601:04:45
#73 73587Lach Grzegorz1985M(POL)-69V seria (10:20:00)801:05:01
#74 741151Sęk Tomasz1979MCFO eXtreme team (POL)-70X seria (12:00:00)401:05:11
#75 751295Jaroszyński Filip1998MCrossandAktive Nysa (POL)-71XI seria (12:20:00)1701:05:12
#76 7617Świdziński Krzysztof1980MBorn2Fly (POL)-72I seria (09:00:00)1101:05:17
#77 771135Konieczek Artur1992MAMAZONS TEAM (POL)-73X seria (12:00:00)501:05:21
#78 781502Kazatel Michał1984MOGNIOODPORNI (POL)-74XII seria (12:40:00)101:05:27
#79 791592Olczak Katarzyna1987KHusaria Race Team (POL)5-XV seria (13:40:00)101:05:27
#80 8063Żebrowski Sebastian1995MJATOMI FITNESS BYTOM (POL)-75I seria (09:00:00)1201:05:29
#81 81552Macura Kinga1996KStacja-Fitness Team (POL)6-III seria (09:40:00)801:05:39
#82 821081Zwoliński Michał1984MTEAM DORIS KRAKÓW (POL)-76IX seria (11:40:00)801:05:44
#83 83359Sulewski Przemysław1993M(POL)-77III seria (09:40:00)901:05:45
#84 84974Grzesiak Tomasz1983MNight Runners and Friends (POL)-78VIII seria (11:20:00)301:05:47
#85 851041Borczyński Michał1979MTEAM DORIS KRAKÓW (POL)-79IX seria (11:40:00)901:05:49
#86 8649Kostrzewa Patryk1992MHeszke w meszke ryszki szyszki (P-80I seria (09:00:00)1301:05:56
#87 87341Krupa Bartłomiej1991M(POL)-81III seria (09:40:00)1001:06:06
#88 88278Kasiel Anna1987KNight Runners and Friends (POL)7-III seria (09:40:00)1101:06:09
#89 89119Różanowski Łukasz1985M(POL)-82I seria (09:00:00)1401:06:09
#90 9075Wiśniewski Damian1977MNie Lubimy Biegać (POL)-83I seria (09:00:00)1501:06:09
#91 91285Szyjewski Robert1983MSCOUT (POL)-84III seria (09:40:00)1201:06:18
#92 92775Burnus-Rychlewska Agnieszka1975KPOWER TRAINING (POL)8-IV seria (10:00:00)501:06:22
#93 93774Bogusz Rafał1975MPOWER TRAINING (POL)-85IV seria (10:00:00)601:06:25
#94 94299Kołaczek Hubert1995MSpeedshow.pl (POL)-86III seria (09:40:00)1301:06:26
#95 95864Urban Kinga1987KBażanty Team (POL)9-VIII seria (11:20:00)401:06:29
#96 961734Mizera Mateusz1995M(POL)-87XIII seria (13:00:00)101:06:30
#97 971563Cyl Jakub1997M(POL)-88XIII seria (13:00:00)201:06:46
#98 98303Czyż Leszek1980MStacja-Fitness Team (POL)-89III seria (09:40:00)1401:06:52
#99 99150Delewska Kaja1988KD.U.P.A. (POL)10-I seria (09:00:00)1601:06:52
#100 100109Kmieć Adam1986M(POL)-91I seria (09:00:00)1701:06:55

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności