Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Łódzki Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2015, Łódź

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
5
Km
K
M
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1796Krzysztof PietrzykM1979KOLUSZKIPOLSKALKS KOLUSZKI00:34:3800:17:2300:03:27-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2893Leszek MarcinkiewiczM1983ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA00:34:5300:17:2400:03:29-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3710Michał StawskiM1985ŁÓDŹPOLSKAMBANK00:35:5600:17:4300:03:35-3
#4 4923Rafał KazimierczakM1979BOGDANKAPOLSKAROSSBIEGANI00:36:0100:18:0500:03:36-4
#5 5365Maciej JagusiakM1981ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:37:0900:18:3700:03:42-5
#6 6238Artur ChmielewskiM1988ŁÓDŹPOLSKA00:37:1100:18:3300:03:43-6
#7 7648Michał PodgórskiM1989ŁÓDŹPOLSKA00:37:1500:18:3200:03:43-7
#8 8883Szymon SobczakM1996BRZEZINYPOLSKA00:37:2600:18:3900:03:44-8
#9 9230Łukasz BrzeźnickiM1989ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:37:2800:18:4100:03:44-9
#10 1026Piotr RosiakM1976ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:37:3500:18:3900:03:45-10
#11 11390Robert JasionM1991ŁÓDŹPOLSKAAZS WSIU00:38:0600:18:5300:03:48-11
#12 12463Piotr KrukM1979ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:38:2100:19:0000:03:50-12
#13 13667Piotr KędziaM1984ŁÓDŹPOLSKAVERA RUNING TEAM00:38:5900:18:4300:03:53-13
#14 14608Mariusz SzmerkaM1973ŁÓDŹPOLSKAORANGE POLSKA00:39:0600:19:1600:03:54-14
#15 15136Michał PoławskiM1982ŁÓDŹPOLSKA00:39:1400:19:3500:03:55-15
#16 16862Dominik WiewiórskiM1988ZGIERZPOLSKA00:39:1400:19:3000:03:55-16
#17 17207Karol BernasiakM1978ŁÓDŹPOLSKAMPK ŁÓDŹ00:39:1500:19:3500:03:55-17
#18 18517Tomasz KliniewskiM1990ŁÓDŹPOLSKA00:39:2300:19:2800:03:56-18
#19 19881Robert WójcikM1973ZGIERZPOLSKAAMATOR00:39:3700:19:4500:03:57-19
#20 20787Mateusz FijałkowskiM1990ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:39:4300:19:3900:03:58-20
#21 21701Bartłomiej BłaszczykM1985ŁÓDŹPOLSKA00:39:5900:19:5300:03:59-21
#22 2236Bartłomiej KochanowskiM1982ŁÓDŹPOLSKABIEGAMPOLODZI.PL00:40:0000:20:0500:04:00-22
#23 23800Michał SmoleńskiM1980ŁÓDŹPOLSKAORUN.PL00:40:0500:19:4600:04:00-23
#24 24900Karol MaciaszczykM1981PODDĘBICEPOLSKAPODDEBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PL00:40:2100:19:4600:04:02-24
#25 2534Adam LesieńM1974ŁÓDŹPOLSKAMBANK00:40:2700:19:3800:04:02-25
#26 26716Robert SobczakM1982ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:40:2900:19:0700:04:02-26
#27 27373Adam BorowickiM1981ŁÓDŹPOLSKA00:40:3200:19:5900:04:03-27
#28 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !28488Małgorzata Michalak-MattarK1985ŁÓDŹPOLSKASZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ00:40:3900:19:4600:04:031-
#29 29325Krzysztof HarężlakM1976ŁÓDŹPOLSKA4 ŁAPY PSA ŁÓDŹ00:40:5900:20:3700:04:05-28
#30 3010Aleksander KorzeniowskiM1972ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:41:0200:20:1900:04:06-29
#31 31102Mateusz OgłozaM1990ŁÓDŹPOLSKA00:40:4700:21:2300:04:04-30
#32 32520Piotr MasierekM1983ŁÓDŹPOLSKA00:40:5400:20:3500:04:05-31
#33 33274Andrzej KulikM1963OWCZARNIAPOLSKAPODKOWIAŃSKIE TOWARZYSTWO BIEGOWE00:41:0900:20:1800:04:06-32
#34 34671Jakub KimmerM1988ZELÓWPOLSKABIEGING TEAM ZELÓW00:41:1400:19:2700:04:07-33
#35 35263Tomasz WojciechowskiM1972ŁÓDŹPOLSKAATMOSFERA FITNESS & WELLNESS00:41:2300:20:0300:04:08-34
#36 36205Konrad JastrząbekM1981ŁÓDŹPOLSKASZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ00:41:2800:20:5000:04:08-35
#37 37812Waldemar KopecM1970ŁOWICZPOLSKA00:41:3100:20:5100:04:09-36
#38 38295Piotr WalczakM1994ŁÓDŹPOLSKA00:41:3200:20:2100:04:09-37
#39 39127Artur MarszałM1984ZGIERZPOLSKAWCKMED ŁÓDŹ00:41:3400:20:4500:04:09-38
#40 40535Tomasz PakułaM1984ŁÓDŹPOLSKATOMTOM RUNNERS00:41:3700:20:4200:04:09-39
#41 41518Pawel KociszewskiM1988KARCZEWPOLSKAGOLDEN RING ULTRA TRIAL 100KM00:41:3800:20:2100:04:09-40
#42 4222Jakub RutkowskiM1983WOLBÓRZPOLSKA00:41:3900:21:1900:04:09-41
#43 43113Bartłomiej KaźmierczakM1986ŁÓDŹPOLSKATOMTOM RUNNERS00:41:4300:21:2300:04:10-42
#44 4490Dawid StaszczykM1985ŁÓDŹPOLSKA00:41:4600:20:0600:04:10-43
#45 45182Michał ZalewskiM1979ŁÓDŹPOLSKA00:42:0100:20:5300:04:12-44
#46 46352Piotr SzubielskiM1978ŁÓDŹPOLSKAPZPN00:42:0900:20:0500:04:12-45
#47 47793Marcin WalczukM1976BRZEŹNIOPOLSKASIERADZBIEGA.PL00:42:2200:20:4100:04:14-46
#48 48613Michał KrupskiM1979ŁÓDŹPOLSKAINFOSYS RUN00:42:2600:20:3100:04:14-47
#49 49108Jacek KrólM1973ŁÓDŹPOLSKABAXTEAM00:42:2700:21:1500:04:14-48
#50 50147Marcin PilichowskiM1982ŁÓDŹPOLSKAAMATOR RETKINIA00:42:2700:20:5200:04:14-49
#51 51551Przemysław KacprzakM1983KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:42:2800:21:1500:04:14-50
#52 52549Michał JanusM1984DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA00:42:2800:20:5300:04:14-51
#53 53547Maciej MałeckiM1972ŁÓDŹPOLSKAVENTOP.PL / PARKRUN ŁÓDŹ00:42:3000:20:5000:04:15-52
#54 54622Rafał AugustyniakM1994ŁÓDŹPOLSKAPARKRUN ŁÓDŹ00:42:3300:21:2200:04:15-53
#55 55412Waldemar ModrankaM1979ŁÓDŹPOLSKA4MTB IMMERGAS00:42:3600:21:1500:04:15-54
#56 5656Dariusz MajM1965ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:42:4000:21:2900:04:15-55
#57 57737Michał WłodarczykM1980ŁÓDŹPOLSKAGFT RUNNERS00:42:4500:20:5800:04:16-56
#58 58849Michał StańczykM1989ZŁAKÓW KOŚCIELNYPOLSKA00:42:4900:21:3500:04:16-57
#59 59729Michał TurobośM1977ŁÓDŹPOLSKA00:42:5200:20:4400:04:17-58
#60 60840Wojciech BielkowskiM1977PŁOCKPOLSKACOKE RUNNERS00:42:5200:21:1700:04:17-59
#61 61721Michał KarwowskiM1981ŁÓDŹPOLSKANIKE GALERIA ŁÓDZKA00:42:5400:20:3900:04:17-60
#62 62475Marcin TokarskiM1988ŁÓDŹPOLSKA00:42:5700:21:0900:04:17-61
#63 63553Łukasz JagodaM1981ŁÓDŹPOLSKANBP00:42:5800:20:5400:04:17-62
#64 64380Przemek GrzejdziakM1980ŁÓDŹPOLSKA00:43:0100:21:2400:04:18-63
#65 65931Kamil WajsM1984KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKASONOCO LPC RUNNING TEAM00:43:0200:21:3300:04:18-64
#66 66366Zygfryd GlancM1970ŁÓDŹPOLSKAPARKRUN ŁÓDŹ00:43:0200:21:3000:04:18-65
#67 67355Michał KaźmierczakM1975ŁÓDŹPOLSKA400 BIEGA00:43:0600:21:5200:04:18-66
#68 68130Robert SkokowskiM1988ŁÓDŹPOLSKA00:43:0900:21:3100:04:18-67
#69 6923Łukasz RutkowskiM1983ŁÓDŹPOLSKARUTKOWSKI TEAM00:43:0900:21:5900:04:18-68
#70 70658Maciej MazerantM1981ŁÓDŹPOLSKA00:43:1000:21:2800:04:18-69
#71 71835Robert BłaszczykM1978ALEKSANDRÓW ŁODZKIPOLSKAKB GEOTERMIA UNIEJÓW00:43:1000:21:0000:04:18-70
#72 72140Krzysztof KołsutM1994ŁÓDŹPOLSKA00:43:1500:21:1100:04:19-71
#73 73846Grzegorz KubickiM1971ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:43:1800:21:1200:04:19-72
#74 74265Przemysław WiraM1983TUSZYNPOLSKADRUŻYNA BSS00:43:2100:21:2200:04:20-73
#75 75322Jarosław ChybowskiM1977ŁÓDŹPOLSKA00:43:2200:22:4100:04:20-74
#76 76169Konrad SiennickiM1977BUKOWIECPOLSKA00:43:2300:21:2200:04:20-75
#77 77708Krzysztof WiśniewskiM1981ŁÓDŹPOLSKADRUŻYNA BSS00:43:2400:21:5400:04:20-76
#78 78897Paweł SkorupaM1978ROZPRZAPOLSKAKM PSP PIOTRKÓW TRYBUNALSKI00:43:2600:21:5700:04:20-77
#79 79635Dawid CieślaM1977RĄBIEŃPOLSKA00:43:2600:22:3500:04:20-78
#80 80686Szymon DrabM1988ŁÓDŹPOLSKASZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ00:43:3400:21:4100:04:21-79
#81 81176Mariusz UbychM1988ŁÓDŹPOLSKAFIZJO PLUS RUN&NW00:43:4000:21:2300:04:21-80
#82 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !82493Kasia WolskaK1983ŁÓDŹPOLSKALODZ RUNNING TEAM00:43:4200:21:2700:04:222-
#83 83117Mateusz MichałkiewiczM1993ŁÓDŹPOLSKA00:43:5400:21:4400:04:23-81
#84 84387Radek GarnysM1976ŁÓDŹPOLSKA00:43:5500:22:1000:04:23-82
#85 85806Adrian SikorskiM1997ŁOWICZPOLSKA00:43:5700:21:3400:04:23-83
#86 86850Filip IwańskiM1998ŁOWICZPOLSKA00:43:5700:22:0900:04:23-84
#87 87208Wojciech BurdzikM1991JASTRZĘBIE ZDRÓJPOLSKA00:43:5900:22:3600:04:23-85
#88 88901Radosław DąbrowskiM1980PABIANICEPOLSKA00:44:0000:22:3200:04:24-86
#89 89944Grzegorz ZdunekM1989NOWY BEDOŃPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:44:0200:21:2900:04:24-87
#90 9092Andrzej SosnaM1966ŁÓDŹPOLSKABBL ŁÓDŹ00:44:0600:22:0200:04:24-88
#91 91561Łukasz AdamczykM1983ŁÓDŹPOLSKA00:44:1300:21:4200:04:25-89
#92 92490Arkadiusz WysockiM1980RĄBIEŃPOLSKATOMTOM RUNNERS00:44:1300:22:1100:04:25-90
#93 93333Ryszard KubiakM1967ŁÓDŹPOLSKATWIERDZA - OCHRONA00:44:1400:22:0900:04:25-91
#94 94801Witold MartynowskiM1969ROGOZINOPOLSKA00:44:2000:21:5100:04:26-92
#95 95742Julian ŻaromińskiM1966ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:44:2000:22:0900:04:26-93
#96 96922Marcin ŁęgockiM1989ŻAKOWICEPOLSKA00:44:2200:23:0500:04:26-94
#97 97145Tomasz MarkowskiM1983ŁÓDŹPOLSKA00:44:2200:22:1000:04:26-95
#98 98137Arkadiusz KujawskiM1971ŁÓDŹPOLSKAAMATOR00:44:2700:22:2400:04:26-96
#99 99555Rafał BednarczykM1985ŁÓDŹPOLSKA00:44:2700:22:0900:04:26-97
#100 100548Krzysztof KwaśniewskiM1987SZCZAWIN KOŚCIELNYPOLSKAINFOSYS RUN00:44:3000:21:5100:04:27-98

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności