Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXIV Bieg O Lampkę Górniczą

Wyniki - 28 listopada 2015, Konin

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 334314Milena PieszakKazimierz Biskupi-01981K3032-6500:27:3133400:50:4833301:10:4801:10:36
#2 333167Sylwia CichockaPOSADAKKS ENDORFINY1976K3031-6400:27:2933300:50:3533201:10:1301:10:00
#3 332219Tomasz SzemfeldKonin1989M2046269-00:24:5631200:50:1933101:09:5801:09:52
#4 330283Mariusz MajewskiGolinaKawnice1976M3095268-00:26:5233200:48:5533001:08:3601:08:18
#5 331282Gabriela RadomskaPoznańWilda Biega1992K2017-6300:26:4632400:48:3232901:08:3601:08:17
#6 329202Michał BłaszczykKonin1979M3094267-00:25:2731400:47:5932101:06:3301:06:17
#7 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !328139Dorota BogdańskaKoninKonin1955K60+2-6200:26:3632100:47:4332001:06:0701:05:49
#8 32688Wioletta SpławskaposadaKKS ENDORFINY1976K3029-6000:26:4732500:48:0632701:05:2001:05:08
#9 32274Katarzyna KulczewskaKONINKKS ENDORFINY1980K3024-5500:26:4932600:48:0732801:05:1901:05:07
#10 32383Janina BorowskaLicheń StaryKKS ENDORFINY1981K3026-5700:26:5032800:48:0432301:05:1901:05:07
#11 32587Karina GrzywaczKleczewKKS ENDORFINY1981K3028-5900:26:5033000:48:0632601:05:1901:05:07
#12 32730Anna SikorskaKONINKKS ENDORFINY1977K3030-6100:26:5133100:48:0432501:05:2001:05:07
#13 32129Joanna PiekarczykPosadaKKS ENDORFINY1977K3024-5500:26:5032700:48:0432201:05:1901:05:06
#14 32446Michalina GrązielPosadaKKS ENDORFINY1982K3027-5800:26:5032900:48:0432401:05:1901:05:06
#15 320331Sara TyarekKościelec1999K2016-5400:26:0631900:47:3331901:05:0201:04:52
#16 319140Waldemar BogdańskiKoninKonin1954M60+9266-00:26:0932000:47:0231701:05:0001:04:42
#17 317205Wioletta BrzychcyKoninUKS Strzelec Konin1978K3023-5200:25:3831600:46:5531401:04:5701:04:40
#18 318366Beata ReśkiewiczKoninUKS Strzelec1999K2015-5300:25:3831700:46:5531501:04:5701:04:40
#19 316233Joanna StupnowiczŁódźFOREVER YOUNG ŁÓDŹ1975K4010-5100:26:4232300:47:0631801:04:4501:04:32
#20 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !31568Jadwiga WiktorekŁódźŁódź Runnig Team1950K60+1-5000:26:3832200:47:0131601:04:4501:04:27
#21 31452Marzenna ŚwierczyńskaBielawy1964K504-4900:25:5531800:46:2931301:04:0601:03:49
#22 313280Tomasz SzulcWrześnia1971M4084265-00:24:5031100:44:5231201:03:0401:02:46
#23 31258Jan ŻurekStrzałkowoStrzałkowska Grupa Biegowa1960M5035264-00:25:0531300:44:4631101:01:3001:01:17
#24 311250Ewa MelonPoznań1987K2014-4800:24:2130500:44:0831001:00:2101:00:04
#25 31027Monika KubiakŁódź1990K2013-4700:24:2230600:43:0030600:58:3600:58:20
#26 309149Krystian KachelskiGolinaKb Wartko1985M3093263-00:24:2330800:43:0530900:58:2700:58:17
#27 307147Kinga KachelskaGolinaKb Wartko1985K3021-4500:24:2330700:43:0530800:58:2600:58:16
#28 308129Weronika WodiczkoKalisz1983K3022-4600:24:3031000:43:0430700:58:2700:58:14
#29 305137Paulina SzałańskaKłodawaKłodawskie Solniczki1997K2012-4300:23:0529900:41:5430400:58:2100:58:12
#30 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 306325Jolanta SzurgotKoło1958K503-4400:24:2930900:42:5730500:58:2300:58:07
#31 304302Beata PawełkiewiczKoło19781978K3020-4200:22:4828900:41:5330300:58:1100:58:05
#32 302153Aleksandra BegerKonin1986K2011-4100:22:5029300:41:3030100:57:3800:57:28
#33 303154Przemysław KowalikKonin1975M4083262-00:22:4929200:41:2930000:57:3800:57:28
#34 30044Bogusław MonczyńskiKaliszKTK CYKLISTA KALISZ1953M60+8261-00:22:1727800:40:5929600:57:1900:57:10
#35 301341Magdalena MarszałkowskaPiotrowiceKMP Konin1978K3019-4000:23:4830400:41:5230200:57:2700:57:10
#36 299319Adrian JanickiKoninDżanik Team1990M2045260-00:22:0427700:40:5929500:57:1900:57:04
#37 298332Marcin KwiatkowskiBabiak1975M4082259-00:22:5729600:41:0529900:56:2600:56:11
#38 297175Tadeusz ZawrockiŚlesin1972M4081258-00:22:2628000:40:3929000:56:2400:56:10
#39 296278Waldemar NiemeczekJanikowoJanikowo na sportowo1961M5034257-00:23:0630000:41:0229800:56:1700:56:02
#40 295252Daria ZającMalanów19941994K2010-3900:22:5629500:40:5229400:56:0900:55:59
#41 294130Tomasz WodiczkoDębniałki kaliskieKTS SUPERMARATON KALISZ1975M4080256-00:22:3028200:40:4329300:55:5300:55:44
#42 291354Piotr ŁugowskiPoznańWSZYSTKOOBIEGANIU.PL1958M5033255-00:22:3828700:40:2828700:55:4300:55:36
#43 293136Agnieszka KaźmierskaGizałki1987K209-3800:22:3628400:40:3428800:55:4900:55:34
#44 29286Monika ŚwierczyńskaWarszawa1988K208-3700:23:2030300:41:0129700:55:4400:55:27
#45 28935Magdalena AndrzejewskaKONINKonin1980K3018-3600:23:1130100:40:4229100:55:3900:55:21
#46 29081Łukasz AndrzejewskiKoninKatedra WF CKU Konin1982M3092254-00:23:1130200:40:4229200:55:3900:55:21
#47 28831Izabela BartczakKoninKonin1976K3017-3500:23:0029800:40:3828900:55:3100:55:20
#48 287270Agata WaligórskaPoddębicePoddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl1983K3016-3400:23:0029700:40:2728600:55:3100:55:17
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !285225Elżbieta ZającMalanów1964K502-3300:22:4929100:40:1628400:55:0800:54:57
#50 28647Bogdan JanasKonin1960M5032253-00:21:1623600:38:4426400:55:1200:54:54
#51 284265Maciej GruszkaLodzRYSIE1968M4079252-00:22:3528300:40:0628200:54:5900:54:46
#52 283365Krystian SzabelskiKonin1998M2044251-00:22:5229400:40:1228300:54:5900:54:44
#53 281178Dariusz W ĄchnickiKoninMarathon Team konin1968M4078249-00:21:5127100:39:2527700:54:3500:54:22
#54 282229Patryk KowalewskiTurek1989M2043250-00:22:2627900:39:4928000:54:3700:54:19
#55 280362Paweł JaniakTurekKB Maraton Turek1983M3091248-00:22:3828600:40:2128500:54:2700:54:15
#56 277361Marta PawliszewskaWarszawaKaczmar Projekt1982K3015-3200:21:5127000:39:0527000:53:5900:53:56
#57 27961Marian DziałakKoninKB Aktywni Konin1948M60+7247-00:21:5927500:39:1427200:54:0200:53:56
#58 276294Marcin WaselaKonin1980M3089245-00:22:0027600:39:2427600:53:5800:53:51
#59 278306Krzysztof KrystekPoznańDzikie Wieprze / Zgrupka LUBOŃ1985M3090246-00:21:5727300:39:2627800:54:0100:53:48
#60 275169Karolina RygułaGolina-01992K207-3100:21:2524800:38:5626900:53:5700:53:46
#61 27423Dariusz KubiakŁÓDŹBIEGACZ NOWOSOLNA1983M3088244-00:22:4929000:39:5828100:53:5500:53:38
#62 270364Robert RojakTurekUKS Strzelec1996M2041240-00:22:4628800:39:4027900:53:4100:53:31
#63 271257Robert JarzabekStrzalkowoSTRZALKOWSKA GRUPA BIEGOWA1973M4076241-00:21:3726300:39:2027500:53:4300:53:29
#64 272125Tomasz KoralewskiBorysławice Kościelne1967M4077242-00:21:3325700:38:4126100:53:4400:53:29
#65 273110Robert WachockiGolina1988M2042243-00:21:1023200:38:3025500:53:4500:53:29
#66 266299Radosław ŚwitekPoznań1975M4074237-00:21:2725000:38:4826600:53:2400:53:24
#67 268311Rafał PokoraKALISZsupermaraton kalisz1982M3087238-00:21:2925100:38:5426800:53:3200:53:21
#68 267260Magdalena BorkowskaKALISZsupermaraton kalisz1977K3014-3000:21:3025300:38:5426700:53:3100:53:20
#69 26993Emil SulwińskiKonin1974M4075239-00:21:3425900:38:4226200:53:3300:53:18
#70 265230Mieczysław MikołajewskiŻelazkówsupermaraton kalisz1975M4073236-00:21:3526100:38:3125600:53:2300:53:14
#71 263264Andrzej WoźniakŚlesinLokalna Grupa LA im. H. Lectera1975M4072235-00:21:3526000:38:3825900:53:2100:53:09
#72 264266Małgorzata GruszkaŁódźRYSIE1971K409-2900:21:5026900:38:4526500:53:2100:53:09
#73 261222Katarzyna KrupińskaKołoKOBIETY BIEGAJĄ1978K3013-2800:21:2624900:38:3025400:53:1400:53:08
#74 26236Mariusz PigulskiKoninKMP Konin1974M4071234-00:21:4826800:38:4026000:53:2000:52:59
#75 260180Mariusz RutynaTarnobrzeg1982M3086233-00:21:0322800:38:4326300:53:0700:52:51
#76 257170Przemysław WesołowskiStare MiastoDeloitte Adventure Team1989M2040230-00:21:0823000:39:2027400:53:0000:52:50
#77 2583Stanisław JareckiKoninKB Aktywni Konin1952M60+6231-00:21:3726200:38:2525200:53:0100:52:49
#78 259188Adam KlonowskiSkulsk1984M3085232-00:22:2928100:39:1027100:53:0300:52:46
#79 256160Grzegorz ŚwierczyńskiGowarzewoendinioteam1979M3084229-00:21:2424600:38:2425000:53:0000:52:45
#80 255320Zuzanna MiernikŻerkówDżanik Team1992K206-2700:21:2424500:38:2424900:52:5700:52:43
#81 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !25457Irena SzumińskaGolinaKb Wartko1961K501-2600:21:5527200:38:3425700:52:5200:52:39
#82 25373Rafał KujawkaKoło1975M4070228-00:21:3425800:38:2525100:52:4700:52:35
#83 252182Ryszard RoszakGolinaKb Wartko1957M5031227-00:21:4226500:38:1824800:52:4700:52:30
#84 251287Joanna WojtczakKoło1983K3012-2500:21:1323300:38:1424700:52:3400:52:29
#85 25049Paweł ChlebiczSieradz1969M4069226-00:20:0119400:37:0622100:52:3200:52:23
#86 249114Paweł KawkaKonin1973M4068225-00:22:3728500:39:1527300:52:3200:52:14
#87 24855Anna Chojnacka-MarysiakPowidz1981K3011-2400:21:1023100:37:5124200:52:2500:52:13
#88 246223Monika WalichnowskaKonin1975K408-2200:21:4626700:38:2925300:52:1800:52:11
#89 247211Małgorzata JanczykŁódźFOREVER YOUNG ŁÓDŹ1982K3010-2300:21:5827400:38:3525800:52:2400:52:10
#90 244217Andrzej BudnyKraśnica-Kolonia1964M5029223-00:20:5022200:37:4323800:52:1600:52:06
#91 245179Leszek WojtaszakŚwiątniki Wielkieprzeczytamy.pl1961M5030224-00:21:2524700:38:0324600:52:1800:52:03
#92 239284Jacek FajferSwarzędz1960M5028220-00:21:0222600:37:3823700:52:0400:51:59
#93 242293Filip KocotPoznań1986M2039222-00:21:4426600:38:0324500:52:1000:51:56
#94 241166Anna LipskaPaprotnia1990K205-2000:21:1924200:37:5024000:52:0900:51:53
#95 243162Izabela AugustowskaWartkowiceKB GEOTERMIA UNIEJÓW1976K309-2100:21:0122500:37:3623500:52:1000:51:53
#96 240215Kazimierz LipskiPaprotnia1968M4067221-00:21:2024300:37:5124100:52:0600:51:51
#97 237337Rafał ManuszkiewiczŚlesinKrav Maga 5-rytm1981M3083219-00:20:2721400:37:1122300:51:5700:51:46
#98 238145Grażyna ŁechtańskaGolinaKb Wartko1970K407-1900:21:4126400:37:5624400:51:5800:51:45
#99 235285Agnieszka EwertowskaKobylnica1973K406-1800:21:0122400:37:3723600:51:4800:51:42
#100 236141Piotr NowaczykKazimierz BiskupiKonin1957M5027218-00:21:3225400:37:4923900:51:5200:51:32

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności