Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXIV Bieg O Lampkę Górniczą

Wyniki - 28 listopada 2015, Konin

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 60126Michał WachockiKonin1984M301958-00:16:585100:30:215600:41:4800:41:42
#2 61315Andrzej PernakPoznań1972M401759-00:17:116100:30:336100:41:5200:41:50
#3 320331Sara TyarekKościelec1999K2016-5400:26:0631900:47:3331901:05:0201:04:52
#4 65247Mariusz TrzmielewskiKonin1967M401962-00:17:266700:31:066700:42:1300:42:10
#5 66333Paweł KrzywikNowe Skalmierzyce1981M302163-00:17:166200:30:426400:42:1700:42:11
#6 69343Tomasz KrzywikKościelna Wieś1988M201866-00:17:356900:31:066900:42:3000:42:23
#7 7019Mariusz BecelewskiSłupca1973M402167-00:17:487800:31:247400:42:3400:42:30
#8 329202Michał BłaszczykKonin1979M3094267-00:25:2731400:47:5932101:06:3301:06:17
#9 7470Cezary NajderekZALASEWO1971M402371-00:18:2110300:31:528300:42:5000:42:39
#10 332219Tomasz SzemfeldKonin1989M2046269-00:24:5631200:50:1933101:09:5801:09:52
#11 80240Marcin TokarzSłupca1975M402477-00:17:568600:31:427900:43:2200:43:18
#12 81208Andrzej JasiczakBełchatów1971M402578-00:17:508200:31:468000:43:2300:43:18
#13 82216Krzysztof LipskiPaprotnia1991M201979-00:17:488000:31:287700:43:2500:43:18
#14 84291Rafał TomaszakTurek1977M302981-00:17:447300:31:478100:43:3100:43:24
#15 8654Przemysław JasiakKrosno1991M202083-00:18:048900:31:548500:43:3400:43:29
#16 87213Owen O SullivanKonin1971M402684-00:18:2110400:32:199600:43:4000:43:27
#17 89152Grzegorz IwińskiKonin1972M402786-00:17:578700:31:598800:43:5400:43:49
#18 90334Karol UciechowskiNowe Skalmierzyce1985M303287-00:18:119300:32:119200:43:5900:43:52
#19 10022Sławomir BudnyKramsk-Pole1972M402997-00:18:159500:32:189500:44:2500:44:17
#20 105323Marcin GronostajKonin1979M3040102-00:18:3911800:32:4911200:44:3800:44:24
#21 110268Tomasz BagrowskiLądek1990M2023106-00:18:2911200:32:4210800:44:5000:44:38
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !11218Beata BecelewskaSłupca1978K302-500:18:5013000:32:5611400:44:5200:44:48
#23 116281Włodzimierz Adamczykkazimierz biskupi1961M5012110-00:18:3911900:32:5911900:45:0800:45:01
#24 118189Krzysztof WiatrowskiKazimierz Biskupi1969M4033112-00:18:2010200:32:4611000:45:1200:45:08
#25 120251Robert BugajKonin1982M3044114-00:18:2110600:32:4410900:45:1400:45:02
#26 121190Michał SypułaŻychlin1988M2026115-00:18:2711000:33:0112100:45:1700:45:12
#27 12317Dariusz TomczakKonin1970M4034117-00:18:4412400:32:5912000:45:1900:45:11
#28 137355Paweł Jagodziński1979M3050130-00:18:5713800:33:3513500:46:0100:45:54
#29 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !143115Zuzanna HajdrychKLECZEW1966K402-900:19:1515300:34:0014600:46:2400:46:20
#30 152212Rafał NowickiKoło1976M3051141-00:19:3617100:34:3015700:46:5300:46:46
#31 15442Roman SkrobańskiGodziesze Małe1975M4045143-00:19:3117000:34:4416400:46:5600:46:41
#32 15571Kamil NajderekZALASEWO1999M2030144-00:19:5018600:34:5217100:46:5700:46:46
#33 157328Maciej PrzebieraczGolina1987M2031146-00:19:2216400:34:3916100:46:5900:46:49
#34 163163Rafal OliweckiKrzymów1981M3052152-00:19:2816800:34:5016800:47:3800:47:23
#35 166171Łukasz KubackiKonin1979M3055155-00:19:1715600:34:3015800:47:4100:47:34
#36 167347Piotr StankiewiczKleczew1990M2034156-00:19:0214300:34:2915600:47:4200:47:30
#37 17195Bronisław ŚwiątekKalisz1960M5019159-00:18:3011500:34:0214900:47:4500:47:35
#38 174292Waldemar MachelskiCZOŁOWO1973M4049162-00:19:2116300:34:4416500:47:5400:47:48
#39 176111Krzysztof GórskiKonin1970M4050164-00:19:3617300:34:5117000:47:5700:47:54
#40 177227Krzysztof KrawczykMALANÓW1974M4051165-00:19:2716700:34:5517600:48:0100:47:50
#41 179218Wojciech SzprutaKonin1957M5020166-00:19:1815800:34:3716000:48:1500:48:08
#42 184142Robert HajdrychKleczew1961M5021171-00:20:0920200:35:1718600:48:2500:48:09
#43 186164Paweł NiedźwieckiRussów1976M3061173-00:19:1515500:34:5517700:48:2900:48:20
#44 187269Wiktor NawrockiRzgów1983M3062174-00:19:5218900:35:3119500:48:3100:48:22
#45 188155Arkadiusz LizikGOWARZEWO1979M3063175-00:19:3818000:35:2018900:48:3500:48:24
#46 191186Jacek BajerKalisz1968M4056178-00:19:3818100:35:1918700:48:4100:48:23
#47 194239Magdalena TokarzSłupca1977K308-1500:20:0119300:35:3719700:48:4600:48:41
#48 197150Kamil MajewskiKonin1986M2036181-00:19:4818500:35:2619100:49:0300:48:40
#49 200249Bartosz ŚwierczyńskiPoznań1985M3065184-00:20:0519500:35:4819800:49:2000:49:09
#50 202261Marcin MałolepszyKonin1981M3066186-00:19:1014900:35:0318100:49:2000:49:17
#51 204248Marek Jaskólskikleczew1969M4061188-00:20:1920700:36:2520600:49:5300:49:44
#52 205201Damian TatusiakKonin1987M2037189-00:20:2721200:36:1520400:49:5500:49:36
#53 206135Ryszard Wojtuckiwilczyn1969M4062190-00:20:1820600:36:2920700:49:5700:49:53
#54 207267Jarosław MakowskiKonin1975M4063191-00:20:3421600:36:3621000:50:0000:49:43
#55 208335Konrad ChojnackiSmaszew1992M2038192-00:21:1523500:36:5721600:50:0100:49:44
#56 20915Tomasz NajewskiKonin1982M3067193-00:20:2020800:36:1620500:50:0200:49:52
#57 21076Jarosław KowalskiBłaszki1980M3068194-00:20:2120900:36:1320200:50:1400:50:03
#58 220330Mikołaj PakułaTurek1982M3075204-00:21:1723900:37:0522000:50:4500:50:29
#59 225352Piotr MichalskiKazimierz Biskupi1963M5025209-00:20:3421700:37:0421900:50:5300:50:46
#60 229193Radosław LizikBydgoszcz1975M4066213-00:21:1824100:37:3123100:51:1400:51:03
#61 230273Marcin ŁętKonin1980M3079213-00:21:0822900:37:3623400:51:1400:50:55
#62 23194Iwona WojcieszakKalisz1968K405-1700:20:5722300:37:3423300:51:1900:51:09
#63 235285Agnieszka EwertowskaKobylnica1973K406-1800:21:0122400:37:3723600:51:4800:51:42
#64 239284Jacek FajferSwarzędz1960M5028220-00:21:0222600:37:3823700:52:0400:51:59
#65 240215Kazimierz LipskiPaprotnia1968M4067221-00:21:2024300:37:5124100:52:0600:51:51
#66 241166Anna LipskaPaprotnia1990K205-2000:21:1924200:37:5024000:52:0900:51:53
#67 242293Filip KocotPoznań1986M2039222-00:21:4426600:38:0324500:52:1000:51:56
#68 244217Andrzej BudnyKraśnica-Kolonia1964M5029223-00:20:5022200:37:4323800:52:1600:52:06
#69 246223Monika WalichnowskaKonin1975K408-2200:21:4626700:38:2925300:52:1800:52:11
#70 24855Anna Chojnacka-MarysiakPowidz1981K3011-2400:21:1023100:37:5124200:52:2500:52:13
#71 249114Paweł KawkaKonin1973M4068225-00:22:3728500:39:1527300:52:3200:52:14
#72 25049Paweł ChlebiczSieradz1969M4069226-00:20:0119400:37:0622100:52:3200:52:23
#73 251287Joanna WojtczakKoło1983K3012-2500:21:1323300:38:1424700:52:3400:52:29
#74 25373Rafał KujawkaKoło1975M4070228-00:21:3425800:38:2525100:52:4700:52:35
#75 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2363Sergii KroulaidisKlaipeda1978M3022-00:13:01200:23:11200:31:5600:31:56
#76 259188Adam KlonowskiSkulsk1984M3085232-00:22:2928100:39:1027100:53:0300:52:46
#77 260180Mariusz RutynaTarnobrzeg1982M3086233-00:21:0322800:38:4326300:53:0700:52:51
#78 266299Radosław ŚwitekPoznań1975M4074237-00:21:2725000:38:4826600:53:2400:53:24
#79 26993Emil SulwińskiKonin1974M4075239-00:21:3425900:38:4226200:53:3300:53:18
#80 1489Artur LorencŚlesin1984M30514-00:15:121400:27:051400:36:5600:36:55
#81 272125Tomasz KoralewskiBorysławice Kościelne1967M4077242-00:21:3325700:38:4126100:53:4400:53:29
#82 273110Robert WachockiGolina1988M2042243-00:21:1023200:38:3025500:53:4500:53:29
#83 18290Kamil SzadyKramsk1997M20818-00:15:552100:27:571900:38:1400:38:10
#84 276294Marcin WaselaKonin1980M3089245-00:22:0027600:39:2427600:53:5800:53:51
#85 2641Rafał ŚlebiodaGolina1987M201126-00:15:361900:28:152000:39:0200:38:53
#86 282229Patryk KowalewskiTurek1989M2043250-00:22:2627900:39:4928000:54:3700:54:19
#87 283365Krystian SzabelskiKonin1998M2044251-00:22:5229400:40:1228300:54:5900:54:44
#88 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !285225Elżbieta ZającMalanów1964K502-3300:22:4929100:40:1628400:55:0800:54:57
#89 28647Bogdan JanasKonin1960M5032253-00:21:1623600:38:4426400:55:1200:54:54
#90 31237Darek FrątczakOsiek Mały1982M301031-00:16:273900:29:003600:39:1200:39:10
#91 3328Artur JóźwiakWTUREK1974M40933-00:16:193500:28:553400:39:3600:39:32
#92 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !34231Leszek CeglewskiW ęglew-Kolonia1964M50234-00:16:093000:28:413100:39:3800:39:36
#93 29286Monika ŚwierczyńskaWarszawa1988K208-3700:23:2030300:41:0129700:55:4400:55:27
#94 293136Agnieszka KaźmierskaGizałki1987K209-3800:22:3628400:40:3428800:55:4900:55:34
#95 4045Bartosz KapralPoznań1986M201440-00:16:203700:29:253800:40:3400:40:31
#96 297175Tadeusz ZawrockiŚlesin1972M4081258-00:22:2628000:40:3929000:56:2400:56:10
#97 298332Marcin KwiatkowskiBabiak1975M4082259-00:22:5729600:41:0529900:56:2600:56:11
#98 45242Štěpán KlímaKonin1977M301444-00:17:005200:30:034700:40:5600:40:53
#99 46258Szymon JanaczykKleczew1996M201545-00:16:153300:29:284000:41:0500:40:59
#100 302153Aleksandra BegerKonin1986K2011-4100:22:5029300:41:3030100:57:3800:57:28

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności