Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXIV Bieg O Lampkę Górniczą

Wyniki - 28 listopada 2015, Konin

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 19243Janusz ŻywickiSzczecinKB Pionier Szczecin1968M40419-00:15:331700:27:371800:38:2500:38:22
#2 215276Radosław PasternakBełchatówKB SPARTAKUS BEŁCHATÓW1979M3072199-00:20:1720500:36:3420900:50:3500:50:30
#3 3566Artur OgórekBełchatówKB SPARTAKUS BEŁCHATÓW1971M401035-00:16:103200:28:463200:39:4600:39:45
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 11426Hanna WasilewskaGolinaKb Wartko1981K303-600:18:5413300:33:1112700:44:5800:44:56
#5 170196Rafał MakułaKONINKb Wartko1985M3057158-00:19:3717600:34:5317300:47:4500:47:37
#6 238145Grażyna ŁechtańskaGolinaKb Wartko1970K407-1900:21:4126400:37:5624400:51:5800:51:45
#7 252182Ryszard RoszakGolinaKb Wartko1957M5031227-00:21:4226500:38:1824800:52:4700:52:30
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !25457Irena SzumińskaGolinaKb Wartko1961K501-2600:21:5527200:38:3425700:52:5200:52:39
#9 307147Kinga KachelskaGolinaKb Wartko1985K3021-4500:24:2330700:43:0530800:58:2600:58:16
#10 309149Krystian KachelskiGolinaKb Wartko1985M3093263-00:24:2330800:43:0530900:58:2700:58:17
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !549Agnieszka KusterKomornikiKGB Grzmot Komorniki1973K401-200:17:065700:30:105300:41:3300:41:31
#12 5510Roman KusterKomornikiKGB Grzmot Komorniki1970M401653-00:17:065800:30:095200:41:3300:41:31
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !62369Katarzyna WernerCelestynyKKB Finisz Kalisz1989K202-300:17:055500:30:215700:41:5500:41:53
#14 32129Joanna PiekarczykPosadaKKS ENDORFINY1977K3024-5500:26:5032700:48:0432201:05:1901:05:06
#15 32274Katarzyna KulczewskaKONINKKS ENDORFINY1980K3024-5500:26:4932600:48:0732801:05:1901:05:07
#16 32383Janina BorowskaLicheń StaryKKS ENDORFINY1981K3026-5700:26:5032800:48:0432301:05:1901:05:07
#17 32446Michalina GrązielPosadaKKS ENDORFINY1982K3027-5800:26:5032900:48:0432401:05:1901:05:06
#18 32587Karina GrzywaczKleczewKKS ENDORFINY1981K3028-5900:26:5033000:48:0632601:05:1901:05:07
#19 32688Wioletta SpławskaposadaKKS ENDORFINY1976K3029-6000:26:4732500:48:0632701:05:2001:05:08
#20 32730Anna SikorskaKONINKKS ENDORFINY1977K3030-6100:26:5133100:48:0432501:05:2001:05:07
#21 333167Sylwia CichockaPOSADAKKS ENDORFINY1976K3031-6400:27:2933300:50:3533201:10:1301:10:00
#22 169159Małgorzata GolonKoninKKS ENDORFINY1977K307-1200:19:3817900:34:5317200:47:4500:47:37
#23 223116Lech Jerzy HajdrychKLECZEWKleczew1960M5024207-00:21:3325500:37:2522800:50:5200:50:52
#24 192256Maciej AntasKramskKMP Konin1975M4057179-00:19:5619000:35:2719200:48:4300:48:29
#25 26236Mariusz PigulskiKoninKMP Konin1974M4071234-00:21:4826800:38:4026000:53:2000:52:59
#26 301341Magdalena MarszałkowskaPiotrowiceKMP Konin1978K3019-4000:23:4830400:41:5230200:57:2700:57:10
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 12450Izabela KoralewskaBorysławice Kościelnekobietkibiegaja.pl1997K203-700:18:4112300:33:0112200:45:2700:45:21
#28 261222Katarzyna KrupińskaKołoKOBIETY BIEGAJĄ1978K3013-2800:21:2624900:38:3025400:53:1400:53:08
#29 319140Waldemar BogdańskiKoninKonin1954M60+9266-00:26:0932000:47:0231701:05:0001:04:42
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !328139Dorota BogdańskaKoninKonin1955K60+2-6200:26:3632100:47:4332001:06:0701:05:49
#31 132195Mariusz OlejniczakKoninKonin1977M3046125-00:19:1815700:33:4814100:45:5700:45:47
#32 136308Przemek PietrzykowskiKoninKonin1981M3049129-00:18:119400:32:5611600:46:0000:45:56
#33 198107Robert PiekarzewiczKoninKonin1974M4059182-00:19:5719100:35:3619600:49:1300:49:01
#34 236141Piotr NowaczykKazimierz BiskupiKonin1957M5027218-00:21:3225400:37:4923900:51:5200:51:32
#35 28831Izabela BartczakKoninKonin1976K3017-3500:23:0029800:40:3828900:55:3100:55:20
#36 28935Magdalena AndrzejewskaKONINKonin1980K3018-3600:23:1130100:40:4229100:55:3900:55:21
#37 42322Marcin WojewodaKołoKOŁO BIEGA1981M301242-00:16:574900:29:564400:40:4000:40:37
#38 237337Rafał ManuszkiewiczŚlesinKrav Maga 5-rytm1981M3083219-00:20:2721400:37:1122300:51:5700:51:46
#39 85238Karol GrabarekBolesławówKS BOLESŁAWÓW1978M303082-00:17:457400:31:548400:43:3200:43:28
#40 76298Marcin ObalZdunyKS KROTOSZ - KROTOSZYN1982M302573-00:17:558500:31:277600:42:5500:42:50
#41 115123Stanisław MielczarekKaliszKS MARATON OSTRÓW WIELK1957M5011109-00:18:3511600:32:5711700:45:0300:44:59
#42 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 6148Piotr FrydrychowskiKleczewKS TEAM RUN GDAŃSK1994M2036-00:14:05600:25:05600:34:3700:34:37
#43 30044Bogusław MonczyńskiKaliszKTK CYKLISTA KALISZ1953M60+8261-00:22:1727800:40:5929600:57:1900:57:10
#44 294130Tomasz WodiczkoDębniałki kaliskieKTS SUPERMARATON KALISZ1975M4080256-00:22:3028200:40:4329300:55:5300:55:44
#45 99346Damian LangowskiBydgoszczkuchniaisport.pl1992M202196-00:17:578800:32:169300:44:2400:44:22
#46 8344Adrian BednarekBydgoszczkuchniaisport.pl1990M2048-00:14:36900:25:55800:35:2000:35:19
#47 305137Paulina SzałańskaKłodawaKłodawskie Solniczki1997K2012-4300:23:0529900:41:5430400:58:2100:58:12
#48 227336Zbigniew KruszonaKostrzynLechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej1976M3078211-00:21:1423400:37:2522900:51:1000:50:50
#49 263264Andrzej WoźniakŚlesinLokalna Grupa LA im. H. Lectera1975M4072235-00:21:3526000:38:3825900:53:2100:53:09
#50 47263Maciej BrzezińskiŚlesinLokalna Grupa LA im. H. Lectera1985M301546-00:16:564800:29:594600:41:1200:41:00
#51 15358Mariusz AdamkiewiczKołoMalinowa Mamba Team1983M30615-00:15:191500:27:181500:37:2400:37:24
#52 38304Grzegorz MójtaKOŁOMalinowa Mamba Team1980M301138-00:16:504500:29:364200:40:2500:40:23
#53 281178Dariusz W ĄchnickiKoninMarathon Team konin1968M4078249-00:21:5127100:39:2527700:54:3500:54:22
#54 10370Robert WernerCelestynyMaraton Turek1994M20610-00:14:461000:25:57900:35:4000:35:39
#55 97138Rafał MoritzBarcinMORANI Barcin1976M303894-00:17:477700:32:028900:44:1800:44:14
#56 135113Maciej PawlakKoninMPEC - Konin1972M4039128-00:18:5713700:33:3513400:46:0000:45:52
#57 119185Paweł StawickiBabiakNałęcz Babiak1988M2025113-00:19:0014000:33:1812900:45:1300:45:03
#58 203117Rafał KrygierŻychlinNZOZ Gemini1973M4060187-00:20:0519600:36:1520300:49:5000:49:42
#59 142245Dariusz SzymańskiKLECZEWOSIR KLECZEW1967M4040134-00:19:1515200:33:5914500:46:2400:46:20
#60 199327Piotr KotfasGrodnoOSP GRODNO1982M3064183-00:20:0619800:36:0220100:49:1900:49:19
#61 141345Michał BałdysiakSŁUPCAPasjonaci Słupca1990M2028133-00:19:1014700:33:5714300:46:2300:46:15
#62 144349Rafał KrólSłupcaPasjonaci Słupca1994M2029135-00:19:1014800:33:5814400:46:2900:46:21
#63 30324Eryk SrweresSłupcaPasjonaci Słupca1989M201330-00:15:552300:28:362700:39:1000:39:02
#64 73342Mirosław MarszałkowskiPiotrowicePasjonaci Słupca / Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Poznań1978M302470-00:17:196500:30:596600:42:3800:42:27
#65 101176Jakub RutkowskiBełchatówPGE KWB Bełchatów1970M403098-00:16:334000:32:109100:44:3000:44:30
#66 72102Dariusz OrzołZAWIDÓWPGE KWB Turów1968M402269-00:17:246600:30:566500:42:3800:42:36
#67 77105Tadeusz ZiołaBOGATYNIAPGE KWB Turów1963M50874-00:17:477600:31:337800:43:0600:43:03
#68 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !130101Tomasz MoczarskiZGORZELECPGE KWB Turów1955M60+1123-00:18:4512700:33:1913000:45:5200:45:49
#69 161100Andrzej KlimczakZGORZELECPGE KWB Turów1964M5017150-00:19:2216500:34:2715500:47:1700:47:08
#70 185103Piotr RudnikZgorzelecPGE KWB Turów1971M4053172-00:19:2816900:35:2319000:48:2900:48:20
#71 221109Jarosław SkiminaZGORZELECPGE KWB Turów1963M5023205-00:21:3025200:37:2623000:50:5000:50:36
#72 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 16104Tomasz RudnikZgorzelecPGE KWB Turów1973M40316-00:15:351800:27:321700:37:2800:37:28
#73 12664Paweł JanowskiBełchatówPGE ODDZIAŁ K.W.B. BEŁCHATÓW1971M4035119-00:18:189700:32:5711800:45:4000:45:36
#74 92112Jacek WaszakBrzeźnoPIGROL TEAM1980M303489-00:17:387200:31:568700:44:0700:44:04
#75 4467Artur MarkiewiczPoddębicePoddębicki Kb Zdyszani.pl1980M301343-00:16:524600:29:484300:40:5500:40:42
#76 96271Zbigniew SkolasaPoddębicePoddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl1977M303793-00:17:488100:31:548600:44:1400:44:01
#77 228272Bogdan KajszczakSARNÓWEKPoddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl1961M5026212-00:21:0322700:37:1022200:51:1200:50:59
#78 287270Agata WaligórskaPoddębicePoddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl1983K3016-3400:23:0029700:40:2728600:55:3100:55:17
#79 2048Jakub WiśniewskiKoninPoradnia dietetyczna OD-NOWA1993M20920-00:16:032800:28:182300:38:3400:38:32
#80 13851Paweł GawronPOSADAPosada1961M5014131-00:18:4812900:33:3213200:46:0900:46:05
#81 175307Krzysztof WypychKaliszPół marszem pół serio1976M3058163-00:19:0814600:34:4016300:47:5500:47:46
#82 6811Artur ChojnackiKoninproarti.pl1979M302265-00:17:548300:31:077000:42:2900:42:26
#83 245179Leszek WojtaszakŚwiątniki Wielkieprzeczytamy.pl1961M5030224-00:21:2524700:38:0324600:52:1800:52:03
#84 83339Rafał MatusiakOsiecinyRafael team1980M302880-00:18:079100:31:508200:43:2500:43:13
#85 264266Małgorzata GruszkaŁódźRYSIE1971K409-2900:21:5026900:38:4526500:53:2100:53:09
#86 284265Maciej GruszkaLodzRYSIE1968M4079252-00:22:3528300:40:0628200:54:5900:54:46
#87 57309Marcin ŻurawikKołoSaint-Gobain SQUAD1980M301655-00:16:585000:30:105400:41:3700:41:32
#88 91338Marcin PasternakWŁOCŁAWEKselek team1981M303388-00:18:199800:32:069000:44:0300:43:52
#89 16465Maciej BojarskiKoninSiniat1978M3053153-00:19:1115000:34:3315900:47:4000:47:27
#90 150157Leszek PawlaczykKoninStart Konin1963M5016139-00:19:2116200:34:0815200:46:4700:46:46
#91 218134Sylwester NadolskiKONINSTART-META KONIN1978M3073202-00:20:3521800:37:0221700:50:3900:50:32
#92 23338Radoslaw PrusstrzalkowoSTRZALKOWSKA GRUPA BIEGOWA1983M3081216-00:20:3821900:37:2222700:51:3000:51:17
#93 271257Robert JarzabekStrzalkowoSTRZALKOWSKA GRUPA BIEGOWA1973M4076241-00:21:3726300:39:2027500:53:4300:53:29
#94 63192Krzysztof NawrocikStrzałkowoStrzałkowska Grupa Biegowa1977M302060-00:17:186400:30:336200:42:0000:41:48
#95 19359Dorota LewandowskaStrzałkowoStrzałkowska Grupa Biegowa1974K404-1400:20:1620400:35:2819300:48:4300:48:30
#96 31258Jan ŻurekStrzałkowoStrzałkowska Grupa Biegowa1960M5035264-00:25:0531300:44:4631101:01:3001:01:17
#97 13425Adam Wierzchowskikaliszsupermaraton kalisz1978M3048127-00:18:3711700:33:1112800:45:5900:45:51
#98 13924Izabela Wierzchowskakaliszsupermaraton kalisz1981K304-800:18:5313200:33:3713600:46:1000:46:02
#99 147191Marek KobyłkaKaliszsupermaraton kalisz1967M4042137-00:18:3912000:33:4713900:46:4400:46:35
#100 148351Mariusz KurzajczykKościelna Wieśsupermaraton kalisz1965M5015138-00:18:5513400:33:4714000:46:4400:46:36

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności