Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXIV Bieg O Lampkę Górniczą

Wyniki - 28 listopada 2015, Konin

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 12712Grzegorz ZdrojewskiCzerniejewoczerniejewobiega1972M4036120-00:18:1910100:32:5311300:45:4300:45:37
#2 118189Krzysztof WiatrowskiKazimierz Biskupi1969M4033112-00:18:2010200:32:4611000:45:1200:45:08
#3 7470Cezary NajderekZALASEWO1971M402371-00:18:2110300:31:528300:42:5000:42:39
#4 87213Owen O SullivanKonin1971M402684-00:18:2110400:32:199600:43:4000:43:27
#5 88255Bartosz PalowskiKoninGEKU.pl Team1981M303185-00:18:2110500:32:189400:43:4100:43:29
#6 120251Robert BugajKonin1982M3044114-00:18:2110600:32:4410900:45:1400:45:02
#7 10960Tomasz AndruszewskiZduńska wolaKB GEOTERMIA UNIEJÓW1981M3042105-00:18:2410700:32:4110700:44:4900:44:38
#8 9880Grzegorz MaćkowiakCzerniejewoCzerniejewo Biega1960M50995-00:18:2510800:32:209800:44:2100:44:14
#9 102305Paweł FrątczakKołoWood Mizer1977M303999-00:18:2610900:32:3610400:44:3000:44:25
#10 121190Michał SypułaŻychlin1988M2026115-00:18:2711000:33:0112100:45:1700:45:12
#11 106106Krzysztof WysockiKoninKB Aktywni Konin1984M3041103-00:18:2811100:32:3610500:44:4100:44:30
#12 110268Tomasz BagrowskiLądek1990M2023106-00:18:2911200:32:4210800:44:5000:44:38
#13 12913Jacek PilarskiKoninAktywni Konin1968M4038122-00:18:2911300:33:0612500:45:5200:45:46
#14 108300Piotr ŻuberekPoznańKB Maniac Poznań1971M4031104-00:18:3011400:32:4010600:44:4200:44:36
#15 17195Bronisław ŚwiątekKalisz1960M5019159-00:18:3011500:34:0214900:47:4500:47:35
#16 115123Stanisław MielczarekKaliszKS MARATON OSTRÓW WIELK1957M5011109-00:18:3511600:32:5711700:45:0300:44:59
#17 13425Adam Wierzchowskikaliszsupermaraton kalisz1978M3048127-00:18:3711700:33:1112800:45:5900:45:51
#18 105323Marcin GronostajKonin1979M3040102-00:18:3911800:32:4911200:44:3800:44:24
#19 116281Włodzimierz Adamczykkazimierz biskupi1961M5012110-00:18:3911900:32:5911900:45:0800:45:01
#20 147191Marek KobyłkaKaliszsupermaraton kalisz1967M4042137-00:18:3912000:33:4713900:46:4400:46:35
#21 95204Jacek MarciniakKoninUKS Strzelec Konin1979M303692-00:18:4012100:32:3210200:44:1300:44:00
#22 93232Mariusz MikołajczykTurekKB GEOTERMIA UNIEJÓW1977M303590-00:18:4112200:32:3510300:44:0800:43:54
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 12450Izabela KoralewskaBorysławice Kościelnekobietkibiegaja.pl1997K203-700:18:4112300:33:0112200:45:2700:45:21
#24 12317Dariusz TomczakKonin1970M4034117-00:18:4412400:32:5912000:45:1900:45:11
#25 12582Michał WojciechowskiStare MiastoTOM-CAR KONIN1991M2027118-00:18:4412500:33:0812600:45:3100:45:23
#26 1224Cezariusz DziopaKoninKB Aktywni Konin1958M5013116-00:18:4512600:32:5611500:45:1900:45:12
#27 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !130101Tomasz MoczarskiZGORZELECPGE KWB Turów1955M60+1123-00:18:4512700:33:1913000:45:5200:45:49
#28 11179Piotr SzumińskiGolinaKB Aktywni Konin1990M2024107-00:18:4812800:33:0512300:44:5000:44:42
#29 13851Paweł GawronPOSADAPosada1961M5014131-00:18:4812900:33:3213200:46:0900:46:05
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !11218Beata BecelewskaSłupca1978K302-500:18:5013000:32:5611400:44:5200:44:48
#31 131310Mariusz TarkowskiPiotrków Kujawskiautorecycling1976M3045124-00:18:5313100:33:2613100:45:5500:45:53
#32 13924Izabela Wierzchowskakaliszsupermaraton kalisz1981K304-800:18:5313200:33:3713600:46:1000:46:02
#33 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 11426Hanna WasilewskaGolinaKb Wartko1981K303-600:18:5413300:33:1112700:44:5800:44:56
#34 148351Mariusz KurzajczykKościelna Wieśsupermaraton kalisz1965M5015138-00:18:5513400:33:4714000:46:4400:46:36
#35 149350Beata KurzajczykKościelna Wieśsupermaraton kalisz1978K306-1100:18:5513500:33:4814200:46:4500:46:37
#36 128156Krzysztof WłodarczykKoninAktywni Konin1975M4037121-00:18:5713600:33:3513300:45:4500:45:37
#37 135113Maciej PawlakKoninMPEC - Konin1972M4039128-00:18:5713700:33:3513400:46:0000:45:52
#38 137355Paweł Jagodziński1979M3050130-00:18:5713800:33:3513500:46:0100:45:54
#39 168235Krzysztof GałkowskiKaliszSupermaraton Kalisz/Klub Rugby Husaria Kalisz1984M3056157-00:18:5713900:34:2515400:47:4300:47:35
#40 119185Paweł StawickiBabiakNałęcz Babiak1988M2025113-00:19:0014000:33:1812900:45:1300:45:03
#41 133301Paweł PawełkiewiczKoło19781980M3047126-00:19:0114100:33:4013700:45:5900:45:55
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !14096Zbigniew TomczakGnieznoAltom Gniezno1954M60+2132-00:19:0214200:33:4013800:46:2200:46:16
#43 167347Piotr StankiewiczKleczew1990M2034156-00:19:0214300:34:2915600:47:4200:47:30
#44 145254Aneta Okuńska WejdmanŁódżEVErRUN Łódż1976K305-1000:19:0514400:34:0114800:46:3000:46:27
#45 146253Dariusz WejdmanŁódżEVErRUN Łódż1973M4041136-00:19:0514500:34:0014700:46:3000:46:27
#46 175307Krzysztof WypychKaliszPół marszem pół serio1976M3058163-00:19:0814600:34:4016300:47:5500:47:46
#47 141345Michał BałdysiakSŁUPCAPasjonaci Słupca1990M2028133-00:19:1014700:33:5714300:46:2300:46:15
#48 144349Rafał KrólSłupcaPasjonaci Słupca1994M2029135-00:19:1014800:33:5814400:46:2900:46:21
#49 202261Marcin MałolepszyKonin1981M3066186-00:19:1014900:35:0318100:49:2000:49:17
#50 16465Maciej BojarskiKoninSiniat1978M3053153-00:19:1115000:34:3315900:47:4000:47:27
#51 151326Piotr ProtasiewiczKoninimagecyclingteam.pl1970M4043140-00:19:1315100:34:0615100:46:5200:46:45
#52 142245Dariusz SzymańskiKLECZEWOSIR KLECZEW1967M4040134-00:19:1515200:33:5914500:46:2400:46:20
#53 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !143115Zuzanna HajdrychKLECZEW1966K402-900:19:1515300:34:0014600:46:2400:46:20
#54 153206Janusz GniewkowskiKoninUKS Strzelec Konin1971M4044142-00:19:1515400:34:0515000:46:5500:46:40
#55 186164Paweł NiedźwieckiRussów1976M3061173-00:19:1515500:34:5517700:48:2900:48:20
#56 166171Łukasz KubackiKonin1979M3055155-00:19:1715600:34:3015800:47:4100:47:34
#57 132195Mariusz OlejniczakKoninKonin1977M3046125-00:19:1815700:33:4814100:45:5700:45:47
#58 179218Wojciech SzprutaKonin1957M5020166-00:19:1815800:34:3716000:48:1500:48:08
#59 172317Michał DziaduraLegionowoIDZIEMY TEAM1988M2035160-00:19:1915900:34:5317400:47:4600:47:38
#60 15853Dariusz KokotKoninKB Aktywni Konin1988M2032147-00:19:2016000:34:1915300:47:0000:46:58
#61 195329Marta LejzerowiczLegionowoIDZIEMY TEAM1988K204-1600:19:2016100:34:5617800:48:5000:48:43
#62 150157Leszek PawlaczykKoninStart Konin1963M5016139-00:19:2116200:34:0815200:46:4700:46:46
#63 174292Waldemar MachelskiCZOŁOWO1973M4049162-00:19:2116300:34:4416500:47:5400:47:48
#64 157328Maciej PrzebieraczGolina1987M2031146-00:19:2216400:34:3916100:46:5900:46:49
#65 161100Andrzej KlimczakZGORZELECPGE KWB Turów1964M5017150-00:19:2216500:34:2715500:47:1700:47:08
#66 165228Wojciech HochKoninKB Aktywni Konin1980M3054154-00:19:2716600:34:5016900:47:4000:47:25
#67 177227Krzysztof KrawczykMALANÓW1974M4051165-00:19:2716700:34:5517600:48:0100:47:50
#68 163163Rafal OliweckiKrzymów1981M3052152-00:19:2816800:34:5016800:47:3800:47:23
#69 185103Piotr RudnikZgorzelecPGE KWB Turów1971M4053172-00:19:2816900:35:2319000:48:2900:48:20
#70 15442Roman SkrobańskiGodziesze Małe1975M4045143-00:19:3117000:34:4416400:46:5600:46:41
#71 152212Rafał NowickiKoło1976M3051141-00:19:3617100:34:3015700:46:5300:46:46
#72 15943Piotr PiaskowskiKoninfinanser.pl1972M4047148-00:19:3617200:34:4016200:47:0900:47:07
#73 176111Krzysztof GórskiKonin1970M4050164-00:19:3617300:34:5117000:47:5700:47:54
#74 18399Paweł KaczmarekKostrzynJ14-6.pl1977M3060170-00:19:3617400:35:0718500:48:2000:48:11
#75 11378Zbyszek ZarodaKONINKB Aktywni Konin1970M4032108-00:19:3717500:33:0612400:44:5300:44:45
#76 170196Rafał MakułaKONINKb Wartko1985M3057158-00:19:3717600:34:5317300:47:4500:47:37
#77 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 181121Tadeusz KolebukTurekCyklista Kalisz1951M60+3168-00:19:3717700:35:0318000:48:1600:48:11
#78 196144Rafał WalkowiakKoninAKVO Dystrybucja1970M4058180-00:19:3717800:35:1918800:48:5700:48:48
#79 169159Małgorzata GolonKoninKKS ENDORFINY1977K307-1200:19:3817900:34:5317200:47:4500:47:37
#80 188155Arkadiusz LizikGOWARZEWO1979M3063175-00:19:3818000:35:2018900:48:3500:48:24
#81 191186Jacek BajerKalisz1968M4056178-00:19:3818100:35:1918700:48:4100:48:23
#82 173368Tomasz CzarneckiGłogówZG Polkowice Sieraszowice1974M4048161-00:19:4018200:34:5317500:47:4800:47:41
#83 2012Edmund PilarskiKoninKB Aktywni Konin1951M60+4185-00:19:4218300:35:4819900:49:2000:49:14
#84 160318Piotr PrusińskiWarszawaIDZIEMY TEAM1986M2033149-00:19:4318400:34:5016700:47:1100:47:03
#85 197150Kamil MajewskiKonin1986M2036181-00:19:4818500:35:2619100:49:0300:48:40
#86 15571Kamil NajderekZALASEWO1999M2030144-00:19:5018600:34:5217100:46:5700:46:46
#87 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 178131Anna PiaskowskaKoninfinanser.pl1970K403-1300:19:5118700:35:0518200:48:1300:48:11
#88 180295Marcin ŁuczakTurekKB GEOTERMIA UNIEJÓW1977M3059167-00:19:5218800:35:0618300:48:1500:47:59
#89 187269Wiktor NawrockiRzgów1983M3062174-00:19:5218900:35:3119500:48:3100:48:22
#90 192256Maciej AntasKramskKMP Konin1975M4057179-00:19:5619000:35:2719200:48:4300:48:29
#91 198107Robert PiekarzewiczKoninKonin1974M4059182-00:19:5719100:35:3619600:49:1300:49:01
#92 16237Mirosław AntkowiakGolinaKB Aktywni Konin1962M5018151-00:19:5919200:34:5917900:47:3200:47:28
#93 194239Magdalena TokarzSłupca1977K308-1500:20:0119300:35:3719700:48:4600:48:41
#94 25049Paweł ChlebiczSieradz1969M4069226-00:20:0119400:37:0622100:52:3200:52:23
#95 200249Bartosz ŚwierczyńskiPoznań1985M3065184-00:20:0519500:35:4819800:49:2000:49:09
#96 203117Rafał KrygierŻychlinNZOZ Gemini1973M4060187-00:20:0519600:36:1520300:49:5000:49:42
#97 18956Robert StasiakTUREKKB GEOTERMIA UNIEJÓW1974M4054176-00:20:0619700:35:2919400:48:3800:48:21
#98 199327Piotr KotfasGrodnoOSP GRODNO1982M3064183-00:20:0619800:36:0220100:49:1900:49:19
#99 214161Marek DługoszWartkowiceKB GEOTERMIA UNIEJÓW1966M4064198-00:20:0619900:36:3220800:50:3500:50:18
#100 156108Marek PuchalskiKleczew-01970M4046145-00:20:0720000:34:4816600:46:5700:46:41

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności