Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Decathlon Run 2

Wyniki - 29 listopada 2015, Łódź

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Tomasz Osmulski1982ŁÓDŹPOLSKA00:11:5700:23:3500:35:0100:35:0000:03:30M1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22Michał Olejnik1992PABIANICEPOLSKAWKS GRUNWALD POZNAŃ00:11:5800:23:5500:35:4700:35:4600:03:35M2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3196Mariusz Dembowski1983LIDZBARKPOLSKALKS WEL LIDZBARK00:11:5800:23:5800:35:5200:35:5000:03:35M3
#4 4152Jan Wychowałek1990PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:11:5800:23:5900:36:0400:36:0200:03:36M4
#5 546Krzysztof Krygier1991GRODZISKOPOLSKASPIESZSIEPOWOLI.PL00:12:0100:24:2300:36:5700:36:5500:03:42M5
#6 6157Michał Stawski1985ŁÓDŹPOLSKAMBANK00:11:5900:24:3400:36:5700:36:5500:03:42M6
#7 7227Mikołaj Dutkowski1992RASZKÓWPOLSKAUKS ARKADY RASZKÓW00:12:2200:24:4900:36:5800:36:5600:03:42M7
#8 8115Michał Kosior1992ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:12:2500:25:3700:38:4900:38:4800:03:53M8
#9 9240Artur Chmielewski1988ŁÓDŹPOLSKA00:12:4400:26:0600:39:2200:39:2000:03:56M9
#10 1016Tomasz Chawawko1974DĘBNOPOLSKA00:13:1000:26:2000:39:2900:39:2700:03:57M10
#11 11256Łukasz Charuba1990ŁÓDŹPOLSKAUKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ00:12:4600:26:1700:39:4800:39:4600:03:59M11
#12 12162Jacek Trociński1970ŁÓDŹPOLSKA00:12:5300:26:3000:40:1900:40:1700:04:02M12
#13 13247Arkadiusz Dudek1972WŁODZIMIERZÓWPOLSKAROSSBIEGANI00:13:0600:26:5200:40:3700:40:3500:04:04M13
#14 14212Kacper Ciesielski1991ŁÓDŹPOLSKAPOTOMKOWIE FILIPPIDESA00:13:0600:27:0300:40:5400:40:5300:04:05M14
#15 15221Łukasz Brzeźnicki1989ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:13:1400:27:1400:41:0100:40:5900:04:06M15
#16 1637Szymon Sobczak1996BRZEZINYPOLSKA00:12:5400:26:5800:41:0800:41:0600:04:07M16
#17 17199Jarosław Cichosz1985ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL SALOS- WODNA ŁÓDŹ00:13:3400:27:3200:41:1100:41:0900:04:07M17
#18 1818Mateusz Ogłoza1990ŁÓDŹPOLSKA00:13:3200:27:3200:41:3800:41:3400:04:09M18
#19 19238Krzysztof Harężlak1976ŁÓDŹPOLSKA4 ŁAPY PSA ŁÓDŹ00:13:5200:28:1700:42:1000:42:0400:04:12M19
#20 2080Przemysław Jabłoński1980ŁÓDŹPOLSKARYTM00:14:0500:28:1800:42:1300:42:0900:04:13M20
#21 2183Jakub Kimmer1988ZELÓWPOLSKABIEGING TEAM ZELÓW00:13:5000:28:1700:42:4800:42:4500:04:17M21
#22 22120Piotr Masierek1983ŁÓDŹPOLSKA00:14:0000:28:2500:42:5000:42:4600:04:17M22
#23 23186Robert Wójcik1973ZGIERZPOLSKAAMATOR00:14:1700:28:4900:43:0100:43:0000:04:18M23
#24 24134Bartłomiej Kochanowski1982ŁÓDŹPOLSKABIEGAMPOLODZI.PL00:13:5100:28:1800:43:1000:43:0800:04:19M24
#25 25202Leszek Marcinkiewicz1983ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA00:12:1900:26:3400:43:1500:43:1300:04:19M25
#26 26143Piotr Rosiak1976ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:14:3400:29:2400:44:0100:43:5800:04:24M26
#27 2714Radosław Sekieta1976ŁÓDŹPOLSKARAJSPORT ACTIVE00:15:1300:30:0400:44:2200:44:1300:04:25M27
#28 28185Maciej Ruta1977ŁÓDŹPOLSKA00:14:5600:29:4400:44:3200:44:2800:04:27M28
#29 29195Michał Godlewski1980ŁÓDŹPOLSKAKS ALASKA00:14:3700:29:3400:44:3500:44:3000:04:27M29
#30 30156Marcin Wróbel1984ŁÓDŹPOLSKARUN FORREST RUN00:14:4300:29:4600:44:4900:44:4600:04:29M30
#31 31127Michał Kowalczykowski1973ŁÓDŻPOLSKARYSIOTEAM00:14:4500:30:0200:45:1700:45:1400:04:31M31
#32 32110Arkadiusz Kujawski1971ŁÓDZPOLSKAAMATOR00:15:0500:30:2300:45:3700:45:3300:04:33M32
#33 3387Mariusz Michalski1980ŁÓDŹPOLSKA00:15:1900:30:4200:45:4100:45:3700:04:34M33
#34 3447Paweł Pskit1980ZGIERZPOLSKAREFS00:15:0500:30:3600:45:5600:45:3400:04:33M34
#35 3586Dariusz Maj1965ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:15:0200:30:3900:46:1100:46:0800:04:37M35
#36 3669Łukasz Łuczak1978ŁÓDŹPOLSKA00:15:5100:31:2200:46:1600:46:0300:04:36M36
#37 37150Arkadiusz Piotrowski1986PABIANICEPOLSKA00:15:2700:30:5500:46:1800:45:5300:04:35M37
#38 3826Mariusz Szmerka1973ŁÓDŹPOLSKAORANGE POLSKA00:15:0200:30:3700:46:2200:46:1900:04:38M38
#39 39116Michał Karwowski1981ŁÓDŹPOLSKANIKE GALERIA ŁÓDZKA00:14:4300:30:3500:46:2900:46:2400:04:38M39
#40 40265Artur Świstek1978ZGIERZPOLSKABORUTA ZGIERZ00:15:1100:31:3500:46:4400:46:3900:04:40M40
#41 41189Adam Dmowski1981ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:15:1700:31:1100:46:4900:46:4600:04:41M41
#42 42206Jacek Grabarczyk1973JANÓWKAPOLSKAMOCNI W DUCHU - ZABIEGANI00:15:0400:31:0300:46:5300:46:4900:04:41M42
#43 4395Piotr Karasiński1967ŁÓDŹPOLSKA00:15:2000:31:1600:46:5600:46:5100:04:41M43
#44 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !44279Adriana Kaźmierczak-Sowa1982ŁÓDŹPOLSKARUCH KLUCH00:15:1200:31:1300:47:0100:46:5800:04:42K1
#45 45271Arkadiusz Kaźmierczak1979ZGIERZPOLSKARUCH KLUCH00:15:1300:31:1400:47:0200:46:5900:04:42M44
#46 46122Michał Janus1984DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA00:14:5300:31:0800:47:0600:47:0400:04:42M45
#47 4762Wojciech Wróblewski1979ZGIERZPOLSKAFRU-FITNESS00:15:4200:31:3500:47:0800:47:0000:04:42M46
#48 48222Bartłomiej Cicherski1983PABIANICEPOLSKACICHOCIEMNI00:15:4600:31:3400:47:0800:46:5700:04:42M47
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !49230Paulina Biernasiak1990PODDĘBICEPOLSKAPODDĘBICKI KB ZDYSZANI.PL00:15:1200:31:1300:47:0900:46:5900:04:42K2
#50 50130Krzysztof Kwaśniewski1987SZCZAWIN KOŚCIELNYPOLSKAINFOSYS RUN00:15:2500:31:1200:47:1000:47:0600:04:43M48
#51 51281Tomasz Smarzek1982ŁÓDŹPOLSKAMBANK00:15:2600:31:2600:47:1800:47:0800:04:43M49
#52 5267Łukasz Jagoda1981ŁÓDŹPOLSKANBP00:15:2400:31:5300:47:1900:47:1800:04:44M50
#53 53224Emil Cicherski1989KSAWERÓWPOLSKACICHOCIEMNI00:15:4700:31:3500:47:2500:47:1300:04:43M51
#54 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5442Dorota Zatke1975ŁÓDŹPOLSKARAJSPORT ACTIVE00:15:5600:31:3700:47:2700:47:1900:04:44K3
#55 55198Marcin Ćwiek1973PIOTRKÓW TRYBPOLSKAKLUB AWANTURNIKA FRAJDA00:16:0800:31:5800:47:3100:47:1900:04:44M52
#56 5652Piotr Tondys1971ŁÓDŹPOLSKAAMBITNE TYGRYSY00:15:5600:31:4600:47:4400:47:3500:04:46M53
#57 57190Marek Galewski1973ŁÓDŹPOLSKA00:15:5500:31:4800:47:5800:47:3900:04:46M54
#58 58158Dariusz Stawski1957ŁÓDŹPOLSKAKB ARTURÓWEK ŁÓDŹ00:15:5500:32:0000:48:0800:48:0300:04:48M55
#59 59174Witold Sabanda1973ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:15:3000:31:5400:48:0800:48:0500:04:49M56
#60 60161Tomasz Pluciński1988ŁÓDŹPOLSKAAGENCJA HANDLOWA HANY00:15:4900:31:5400:48:0900:48:0100:04:48M57
#61 6161Michał Wachowski1975ŁÓDŹPOLSKA00:16:2000:32:2900:48:1600:48:0900:04:49M58
#62 6265Weronika Marciniak1995ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:15:2900:31:5400:48:1800:48:1500:04:50K4
#63 63136Piotr Majewski1977ŁÓDŹPOLSKA00:16:2000:32:5300:48:2600:48:1700:04:50M59
#64 6488Krzysztof Klimczak1991ŁÓDŹPOLSKA00:16:3100:32:2100:48:3600:48:1600:04:50M60
#65 6571Paweł Nowaczyk1968ŁÓDŹPOLSKA00:15:3100:32:1200:48:4200:48:3600:04:52M61
#66 66278Piotr Cieślak1976ŁÓDŹPOLSKA00:16:5100:32:5400:48:4900:48:2600:04:51M62
#67 67228Justyna Boman1990BEŁCHATÓWPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:16:0100:32:3300:48:5200:48:5000:04:53K5
#68 6812Tomek Gula1976ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:16:2900:32:4300:48:5200:48:3500:04:52M63
#69 69123Bogumił Kiegler1987DOBROŃPOLSKA00:16:1900:32:5200:48:5300:48:4300:04:52M64
#70 7096Maciej Krupiński1983ZGIERZPOLSKA00:16:2300:32:5300:48:5400:48:4600:04:53M65
#71 71193Marek Doniec1974PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKAPIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINA00:16:1900:32:2800:48:5600:48:4100:04:52M66
#72 7268Przemysław Murawski1970WARSZAWAPOLSKA00:15:1900:31:5200:48:5800:48:5200:04:53M67
#73 73250Kazimierz Grygiel1963INOWŁÓDZPOLSKAFIT FABRIC00:16:0000:32:4600:49:0900:49:0300:04:54M68
#74 74188Piotr Dyśko1972ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:16:4200:33:1600:49:1000:48:5300:04:53M69
#75 7532Ireneusz Raczyński1959ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:16:1100:32:4800:49:1600:49:0600:04:55M70
#76 7638Wojciech Zalasa1968ŁÓDŹPOLSKA00:16:3900:33:1400:49:2700:49:1600:04:56M71
#77 77258Stanislaw Korczyński1953ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:16:3700:33:1400:49:2900:49:2200:04:56M72
#78 78262Kacper Pawełczyk1987PABIANICEPOLSKAAZYMUT PABIANICE00:16:2600:32:5200:49:3100:49:2000:04:56M73
#79 79131Maciej Kałach1982ŁÓDŹPOLSKA00:16:2100:33:1800:49:4900:49:4100:04:58M74
#80 80223Filip Cicherski1997KSAWERÓWPOLSKACICHOCIEMNI00:15:3400:31:5400:49:5400:49:4200:04:58M75
#81 81269Adam Niedzwiecki1958ŁODZPOLSKAAMATOR00:15:5500:32:4100:49:5500:49:4800:04:59M76
#82 82252Paulina Grygiel1989INOWŁÓDZPOLSKAFIT FABRIC00:16:3900:33:4000:49:5900:49:5300:04:59K6
#83 8334Marcin Szubielski1993ŁÓDŹPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:16:0100:33:1000:50:0000:49:5200:04:59M77
#84 844Dennis Brzeski1992ŁÓDŹPOLSKADECATHLON PASAŻ ŁÓDZKI00:16:5500:33:3200:50:2200:50:0700:05:01M78
#85 8517Hubert Michalski1978ŁÓDŹPOLSKA00:16:2300:33:3000:50:2200:50:1700:05:02M79
#86 86107Piotr Kołudzki1982ŁÓDŹPOLSKARYSIE00:16:2400:33:4800:50:2200:50:1900:05:02M80
#87 87274Marta Kozanecka1981UNIEJÓWPOLSKAKB GEOTERMIA UNIEJÓW00:16:2100:33:3000:50:2700:50:2200:05:02K7
#88 8833Bogusz Raczyński1983ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKARAJSPORT ACTIVE00:16:0700:33:0800:50:3300:50:2500:05:03M81
#89 898Daria Ogrodowczyk1994ŁÓDŹPOLSKADECATHLON PASAŻ ŁÓDZKI00:16:5500:33:5800:50:3700:50:2200:05:02K8
#90 90288Mariusz Gierałt1985ŁÓDŹPOLSKAMDH00:16:1400:33:3100:50:3900:50:3200:05:03M82
#91 91163Marcin Banasiak1999ŁÓDŹPOLSKA00:16:2200:33:2000:50:4000:50:2700:05:03M83
#92 9235Wojtek Święch1968KSAWERÓWPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:16:5700:33:5900:50:4300:50:2900:05:03M84
#93 9339Tomasz Strojecki1983ŁÓDŹPOLSKA00:17:1700:34:1500:50:5000:50:4000:05:04M85
#94 94237Magdalena Ciepłuch-Szmytkowska1985ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:17:0900:34:0800:50:5400:50:4300:05:04K9
#95 9520Krzysiek Wyżykowski1973ŁÓDŹPOLSKANBP00:16:4100:33:5300:51:0100:50:5600:05:06M86
#96 96249Aneta Dawiduk1974SIERADZPOLSKA00:16:3800:33:5700:51:0400:50:5900:05:06K10
#97 97251Iwona Grygiel1969INOWŁÓDZPOLSKA00:16:3900:33:4900:51:1700:51:1100:05:07K11
#98 98108Jacek Krone1972ŁÓDŹPOLSKA00:18:0200:34:5700:51:1900:51:0300:05:06M87
#99 99104Hubert Jabłoński1999ŁÓDŹPOLSKA00:17:0200:34:4700:51:3100:51:2300:05:08M88
#100 10076Marcin Kubus1981LÓDZPOLSKAGILLETT RUN00:16:5400:34:0000:51:3200:51:1300:05:07M89

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności