Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Mikołajów

Wyniki - 6 grudnia 2015, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 101632Filipiak WitoldOBRZYCKOPOLSKA1967M401700:04:5612.2000:27:1200:52:4200:53:1698-
#2 102212Karcz MichałPOZNAŃPOLSKA1990M204000:04:5612.2000:24:2300:53:1000:53:1899-
#3 103157Grzegorzewski KonradDĄBRÓWKA4FITERPOLSKA1979M303100:04:5612.1000:27:0500:53:0100:53:21100-
#4 104365Nawrocki MarcinPOZNAŃPIĄTKOWOPOLSKA1986M204100:04:5612.1000:27:1300:52:4300:53:21101-
#5 105385Nowicki JakubPOZNAŃPOLSKA1990M204200:04:5712.1000:26:5200:52:5800:53:24102-
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !106158Grzeszczyk PatrycjaDĄBRÓWKAMAMAZONAIBIEGACZKA.PLPOLSKA1988K20200:04:5712.1000:26:2500:53:1700:53:31-4
#7 107432Prędki RobertDREZDENKOFSD RUNPOLSKA1971M401800:04:5712.1000:25:5500:53:2000:53:32103-
#8 10848Bokun KrzysztofDĄBRÓWKAPOLSKA1983M303200:04:5712.1000:26:0200:53:1600:53:32104-
#9 109337Maśliński MirosławSZUBINNIEZRZESZONYPOLSKA1965M50800:04:5712.1000:26:4400:53:2500:53:32105-
#10 110229Kleiber PiotrLUSÓWKOWUEF TRI TEAMPOLSKA1977M303300:04:5812.1000:26:5300:53:2900:53:33106-
#11 111297Ladek MarcinPOZNAŃPOLSKA1989M204300:04:5812.1000:26:4300:53:2300:53:33107-
#12 112479Sip WojciechDREZDENKOPOLSKA1977M303400:04:5812.1000:25:5500:53:2100:53:34108-
#13 113578Wiśniewski SławomirDREZDENKOPOLSKA1974M401900:04:5812.1000:25:5400:53:2200:53:34109-
#14 11445Bogacz PrzemysławPOZNAŃPOLSKA1981M303500:04:5812.1000:29:4800:53:3600:53:36110-
#15 115339Matusiak JarekPOZNAŃPOLSKA1975M402000:04:5812.1000:26:3100:53:3100:53:38111-
#16 116500Staszak MateuszZAKRZEWOPOLSKA1999M16600:04:5812.1000:25:2400:53:4000:53:40112-
#17 117247Końka TomaszCICHA GÓRABERO TEAMPOLSKA1980M303600:04:5912.1000:27:0000:53:2500:53:46113-
#18 118133Geisler MarekPOZNAŃPOZNAŃ AIRPORT TEAMPOLSKA1959M50900:04:5912.0000:26:3400:53:3100:53:47114-
#19 119216Kaszkowiak BogumilWRONKIWRONKIPOLSKA1978M303700:04:5912.0000:27:0600:53:3300:53:49115-
#20 12076Ciesiolka JakubPOZNAŃGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPOLSKA1980M303800:04:5912.0000:27:1000:53:4000:53:50116-
#21 121115Fechner IreneuszBORÓWIECBIEGAJ Z WSLPOLSKA1952M501000:04:5912.0000:26:2700:53:4500:53:52117-
#22 122497Stanke ŁukaszDĄBRÓWKA4FITERPOLSKA1979M303900:04:5912.0000:27:0500:53:3400:53:53118-
#23 123452Ratajczak DariuszDOLSKNIGHT RUNNERSPOLSKA1972M402100:05:0012.0000:26:3900:53:4700:53:55119-
#24 124214Karolczak PawełPOZNAŃAQUANETPOLSKA1974M402200:05:0012.0000:26:5300:53:3900:54:02120-
#25 12591Czubak WawrzyniecKOSTRZYNSŁONIUPOLSKA1974M402300:05:0012.0000:27:3200:53:3800:54:03121-
#26 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12626Bączyk JolantaRAKONIEWICEWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLSKA1984K30200:05:0012.0000:27:3300:54:0000:54:03-5
#27 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !127296Kwinto LidiaCHORZEMINWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLSKA1972K40100:05:0112.0000:27:3200:54:0400:54:06-6
#28 128168Hrab WojtekPOZNAŃPPH POLKORK S.A.POLSKA1982M304000:05:0112.0000:26:5100:54:0000:54:10122-
#29 129531Szymański MaciejPOZNAŃAQUANETPOLSKA1985M304100:05:0111.9000:26:3600:54:1500:54:15123-
#30 130386Nowicki BartoszPOZNAŃROKIETNICA BIEGAPOLSKA1983M304200:05:0211.9000:26:2200:54:1100:54:18124-
#31 131244Konicki MarcinPOZNAŃPOLSKA1980M304300:05:0211.9000:27:2000:53:5400:54:20125-
#32 132478Siołek MichałŚREMTC PCP RUNNERSPOLSKA1984M304400:05:0211.9000:27:3000:54:0200:54:24126-
#33 133103Dopierała AdamŚREMTC PCP RUNNERSPOLSKA1980M304500:05:0211.9000:27:2900:54:0200:54:24127-
#34 134398Olszewski DariuszPOZNAŃIMPERIAL TOBACCO POLSKAPOLSKA1979M304600:05:0311.9000:26:5000:54:2100:54:28128-
#35 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !135542Teretyka DorotaKAMIONKIPOLSKA1974K40200:05:0411.9000:27:0200:54:1000:54:40-7
#36 136310Ludwicki MaciejPOZNAŃKAWA KAMPPOLSKA1980M304700:05:0411.9000:26:0400:54:3300:54:40129-
#37 137240Koliński PrzemysławPOZNAŃDRUŻYNA ROBAKAPOLSKA1989M204400:05:0411.8000:28:0800:54:1400:54:42130-
#38 138199Kaczmarek KrzysztofSWARZĘDZBEAGLETRIATHLONTEAMPOLSKA1970M402400:05:0411.8000:27:1000:54:2500:54:45131-
#39 139449Rajewicz TomaszPOZNAŃAQUANETPOLSKA1975M402500:05:0511.8000:27:3300:54:3200:54:50132-
#40 140315Łukaszewski KamilKROSNOPOLSKA1987M204500:05:0511.8000:27:4000:54:0900:54:50133-
#41 14182Czarnecki RafałZŁOTÓWPOLSKA1989M204600:05:0511.8000:26:5400:54:3500:54:53134-
#42 142284Kunc MarcinPUSZCZYKOWOPOLSKA1988M204700:05:0511.8000:28:0500:54:2400:54:54135-
#43 14317Baranowski MaciejPOZNAŃPOLSKA1978M304800:05:0511.8000:27:3900:54:2800:54:55136-
#44 144513Surków AdrianSWARZĘDZNIE MA LIPY SWARZEDZ TEAMPOLSKA1982M304900:05:0611.8000:27:0300:54:5200:55:00137-
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 145459Roszak-Surków SylwiaSWARZĘDZNIE MA LIPY SWARZEDZ TEAMPOLSKA1977K30300:05:0611.8000:27:0300:54:5300:55:00-8
#46 146236Kocurek EmilLUSÓWKOWUEF CLUB POZIOM WYŻEJPOLSKA1996M16700:05:0711.7000:28:1300:54:4100:55:11138-
#47 147601Wygralak PiotrPOZNAŃTEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIEPOLSKA1986M204800:05:0711.7000:27:4500:54:5500:55:13139-
#48 148548Trambacz PiotrPOZNAŃPOLSKA1992M204900:05:0711.7000:28:1500:55:0100:55:16140-
#49 149272Kryszak AdamSKÓRZEWOIMPERIAL TOBACCO POLSKAPOLSKA1987M205000:05:0811.7000:28:0500:55:1300:55:24141-
#50 150436Przybylski WaldemarŚREMMAJKA TIMPOLSKA1973M402600:05:0811.7000:26:3200:55:1900:55:27142-
#51 151399Ordyńska AniaSKARŻYSKO-KAMIENNANIKT CIĘ NIE GONI TEAMPOLSKA1984K30400:05:0811.7000:27:5600:55:1000:55:28-9
#52 152138Gliwa JoannaWOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLSKA1978K30500:05:0811.7000:27:4600:55:2900:55:31-10
#53 153649Szczypaniak ŁukaszPOLSKA-#N/D!-00:05:0911.7000:27:3700:55:1800:55:34143-
#54 154131Gawron MichałPOZNAŃPROGRAMA.PLPOLSKA1985M305000:05:0911.7000:28:0000:55:0800:55:34144-
#55 155570Wieczorek ŁukaszPOZNAŃKLUB NA WOLIPOLSKA1984M305100:05:0911.7000:29:1500:55:0300:55:35145-
#56 156303Leśniewski MarekSWARZĘDZPOLSKA1979M305200:05:0911.7000:28:1400:55:2400:55:36146-
#57 157428Pokotycki DenisKOSTRZYN NAD ODRĄPROGRAMA.PLPOLSKA1990M205100:05:0911.6000:28:0000:55:1200:55:38147-
#58 158536Śmichurski PrzemysławZALASEWOKĘSY TEAMPOLSKA1969M402700:05:1011.6000:27:4400:55:1200:55:46148-
#59 159267Krąpiec DariuszOBORNIKIBRAK KLUBUPOLSKA1964M501100:05:1011.6000:27:2200:55:1000:55:46149-
#60 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 160414Petri AnetaPOZNAŃPOLSKA1975K40300:05:1011.6000:28:3600:55:0800:55:47-11
#61 161506Stolarski JanuszWŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK AKTYWNI 50+POLSKA1955M501200:05:1011.6000:28:1400:55:1400:55:50150-
#62 16235Bielecki SławomirWRZEŚNIAPOLSKA1973M402800:05:1111.6000:28:0700:55:5700:55:57151-
#63 163217Kaszyńska DorotaPOZNAŃPOLSKA1970K40400:05:1111.6000:27:2300:55:5200:56:00-12
#64 164231Klonowski MichałKÓRNIKBRYLANT KÓRNIKPOLSKA1973M402900:05:1211.5000:29:0000:55:4500:56:09152-
#65 165112Dziamski KrzysztofPOZNANLATAJĄCE DORSZEPOLSKA1987M205200:05:1211.5000:27:2800:55:4600:56:09153-
#66 166427Pochylski PawełPOZNAŃDELOITTE ADVENTURE TEAMPOLSKA1985M305300:05:1211.5000:28:3100:55:3500:56:14154-
#67 167379Nowak MichałTRZCIELKACZMAR PROJECTPOLSKA1980M305400:05:1211.5000:28:5300:55:2500:56:14155-
#68 168462Rybacki MateuszWOLSZTYNPOLSKA1991M205300:05:1311.5000:26:4400:56:1900:56:20156-
#69 16970Chudy SławomirGNIEZNOPOLSKA1972M403000:05:1311.5000:27:3800:56:2400:56:25157-
#70 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 170450Rakowska PaulinaPOZNAŃPOLSKA1989K20300:05:1311.5000:28:1800:56:0000:56:25-13
#71 171304Lewandowska NataliaSKÓRZEWOPOLSKA1981K30600:05:1411.5000:28:0400:56:3100:56:31-14
#72 172483Skóra MichałPOZNAŃPOLSKA1990M205400:05:1511.4000:28:2900:56:1100:56:37158-
#73 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !173473Sideł NataliaPOZNAŃMALTA POZNAŃPOLSKA1996K16200:05:1511.4000:28:2500:56:2400:56:43-15
#74 174592Wojtkowiak ElżbietaPOZNAŃ(NIE)DZIELNA DRUŻYNA I PRZYJACIELEPOLSKA1974K40500:05:1611.4000:28:3600:56:2000:56:48-16
#75 175593Wojtkowiak MaciejPOZNAŃ(NIE)DZIELNA DRUŻYNA I PRZYJACIELEPOLSKA1974M403100:05:1611.4000:28:3600:56:2000:56:48159-
#76 176472Sideł MaritaPOZNAŃMALTA POZNAŃPOLSKA1972K40600:05:1611.4000:28:2500:56:3000:56:50-17
#77 177410Pawlak HannaOPALENICAPOLSKA1982K30700:05:1611.4000:28:2100:56:2900:56:51-18
#78 178387Nyga EmiliaSĄTOPYBERO TEAMPOLSKA1989K20400:05:1611.4000:28:4200:56:3000:56:51-19
#79 179442Przywecki LechKOŚCIANKP PSP RAWICZPOLSKA1971M403200:05:1611.4000:27:4800:56:4200:56:53160-
#80 180219Kelma KatarzynaPOZNANDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1978K30800:05:1611.4000:28:1300:56:4500:56:56-20
#81 181457Rogala KrzysztofPŁOCKPOLSKA1994M205500:05:1711.4000:28:0800:56:4400:56:59161-
#82 182448Radomski WojciechPOZNAŃPROGRAMA.PLPOLSKA1987M205600:05:1711.4000:29:2400:56:3100:56:59162-
#83 183364Nawrocki ŁukaszNIEŚWIASTOWICEBRAKPOLSKA1986M205700:05:1711.4000:27:3500:56:4300:57:00163-
#84 184132Gawroński MarcinPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1979M305500:05:1711.4000:28:5600:56:2500:57:04164-
#85 185291Kuźma AndrzejPOZNAŃFAR/KUBA TEAMPOLSKA1961M501300:05:1711.3000:28:2900:56:4200:57:06165-
#86 186245Konieczny ArkadiuszLUBOŃPOLSKA1982M305600:05:1711.3000:28:4100:57:0800:57:08166-
#87 18760Brzezińska JoannaPUSZCZYKOWOPOLSKA1991K20500:05:1711.3000:29:1700:56:3700:57:08-21
#88 18812Bagiński KrzysztofŚWIEBODZINSANTANDER CONSUMER BANKPOLSKA1980M305700:05:1811.3000:27:1700:57:1000:57:10167-
#89 18938Biernat RafałMOSINAMOSINABIEGAPOLSKA1976M305800:05:1811.3000:29:2500:56:4300:57:14168-
#90 190263Kozłowski WaldemarPOZNAŃG43POZNANBIEGAPOLSKA1966M403300:05:1811.3000:28:2600:56:5900:57:16169-
#91 191259Kowalski JacekGUŁTOWYNIGHT RUNNERS GUŁTOWYPOLSKA1971M403400:05:1911.3000:28:1200:57:2300:57:23170-
#92 192487Skupniewicz DobrawaPOZNAŃAWF RUNNING TEAMPOLSKA1990K20600:05:1911.3000:29:3400:57:2500:57:26-22
#93 193624Pilarski TomaszSTĘSZEWPOLSKA1968M403500:05:2011.3000:28:2900:57:0800:57:31171-
#94 194403Pajor KrzysztofSZARZĘDZIMPERIAL TOBACCO POLSKAPOLSKA1978M305900:05:2011.2000:29:2300:57:2000:57:36172-
#95 195496Stachowiak AgnieszkaSWARZĘDZPOLSKA1975K40700:05:2111.2000:27:5100:57:3300:57:43-23
#96 196645Klimaszyk JanZŁOTNIKIPOLSKA1995M205800:05:2111.2000:27:5500:57:1500:57:48173-
#97 197400Orzechowski KrzysztofDĄBRÓWKADZIKIE WIEPRZEPOLSKA1983M306000:05:2211.2000:28:5600:57:2200:57:53174-
#98 198396Olszewska NataliaPAMIĄTKOWOUKS PAMIĄTKOWOPOLSKA1977K30900:05:2211.2000:28:2500:57:3400:57:58-24
#99 19933Białoskórski JakubMIELNOPOLSKA1993M205900:05:2211.2000:28:5300:57:5500:57:59175-
#100 200348Michalak RafałWITOBELKB MANIAC POZNAŃPOLSKA1974M403600:05:2211.2000:29:5400:57:3300:58:02176-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności