Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Mikołajów

Wyniki - 6 grudnia 2015, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 500653Carboni TaniaCAGLIARI1986K207100:08:037.5000:43:3301:26:3901:26:57-189
#2 378116Fenech NaimanETOBICOKECANADA1993M209100:06:189.5000:33:5701:07:1901:08:06263-
#3 432419Piekos CarolineHINSDALEUNITED STATES1992K205400:06:349.1000:35:2801:10:0601:10:53-144
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !135542Teretyka DorotaKAMIONKIPOLSKA1974K40200:05:0411.9000:27:0200:54:1000:54:40-7
#5 391106Drajerczak MarlenaPOZNAŃPOLSKA1978K304900:06:259.4000:34:2601:08:5801:09:18-123
#6 136310Ludwicki MaciejPOZNAŃKAWA KAMPPOLSKA1980M304700:05:0411.9000:26:0400:54:3300:54:40129-
#7 392498Stasik RafałPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1970M405500:06:259.4000:34:2601:08:5901:09:18269-
#8 137240Koliński PrzemysławPOZNAŃDRUŻYNA ROBAKAPOLSKA1989M204400:05:0411.8000:28:0800:54:1400:54:42130-
#9 393423Pilak MagdalenaPOZNAŃPOLSKA1997K16500:06:269.3000:35:1301:08:3801:09:27-124
#10 138199Kaczmarek KrzysztofSWARZĘDZBEAGLETRIATHLONTEAMPOLSKA1970M402400:05:0411.8000:27:1000:54:2500:54:45131-
#11 394253Kordus TomaszPOZNAŃ2B ACTIVEPOLSKA1979M309500:06:269.3000:34:0001:08:3801:09:27270-
#12 139449Rajewicz TomaszPOZNAŃAQUANETPOLSKA1975M402500:05:0511.8000:27:3300:54:3200:54:50132-
#13 395323Maciejewski MateuszCHYBYPOLSKA1991M209300:06:269.3000:35:1201:09:0401:09:29271-
#14 140315Łukaszewski KamilKROSNOPOLSKA1987M204500:05:0511.8000:27:4000:54:0900:54:50133-
#15 396119Florecka EwelinaŚREMPOLSKA1993K204500:06:269.3000:35:1001:09:0201:09:32-125
#16 14182Czarnecki RafałZŁOTÓWPOLSKA1989M204600:05:0511.8000:26:5400:54:3500:54:53134-
#17 397577Wiśniewski MichałPOZNAŃPOLSKA1985M309600:06:269.3000:36:3701:08:4601:09:32272-
#18 142284Kunc MarcinPUSZCZYKOWOPOLSKA1988M204700:05:0511.8000:28:0500:54:2400:54:54135-
#19 398301Leonhard DariuszBŁAŻEJEWOPOLSKA1981M309700:06:269.3000:36:3701:08:4701:09:33273-
#20 14317Baranowski MaciejPOZNAŃPOLSKA1978M304800:05:0511.8000:27:3900:54:2800:54:55136-
#21 399321Maciejewicz AgnieszkaPOZNAŃPOLSKA1988K204600:06:269.3000:33:5201:09:1001:09:33-126
#22 144513Surków AdrianSWARZĘDZNIE MA LIPY SWARZEDZ TEAMPOLSKA1982M304900:05:0611.8000:27:0300:54:5200:55:00137-
#23 400610Zawadzka SandraSWARZĘDZPOLSKA1992K204700:06:269.3000:33:5301:09:1001:09:33-127
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 145459Roszak-Surków SylwiaSWARZĘDZNIE MA LIPY SWARZEDZ TEAMPOLSKA1977K30300:05:0611.8000:27:0300:54:5300:55:00-8
#25 40192Dalaszyński MarcinKURZA GÓRAPOLSKA1980M309800:06:269.3000:34:0501:09:1301:09:34274-
#26 146236Kocurek EmilLUSÓWKOWUEF CLUB POZIOM WYŻEJPOLSKA1996M16700:05:0711.7000:28:1300:54:4100:55:11138-
#27 402608Zamiar StanisławPOZNAŃPOLSKA1987M209400:06:279.3000:35:1201:05:4001:09:35275-
#28 147601Wygralak PiotrPOZNAŃTEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIEPOLSKA1986M204800:05:0711.7000:27:4500:54:5500:55:13139-
#29 403373Nowaczyk BartoszPOZNAŃPOLSKA1977M309900:06:279.3000:35:3001:08:5001:09:35276-
#30 148548Trambacz PiotrPOZNAŃPOLSKA1992M204900:05:0711.7000:28:1500:55:0100:55:16140-
#31 404571Wieczorkiewicz GrzegorzPOZNAŃWHISKEY IN THE JARPOLSKA1984M3010000:06:289.3000:35:1301:08:5401:09:45277-
#32 149272Kryszak AdamSKÓRZEWOIMPERIAL TOBACCO POLSKAPOLSKA1987M205000:05:0811.7000:28:0500:55:1300:55:24141-
#33 405111Dylawerska AlicjaSZRENIAWAPOLSKA1983K305000:06:299.3000:34:3201:09:3701:09:59-128
#34 150436Przybylski WaldemarŚREMMAJKA TIMPOLSKA1973M402600:05:0811.7000:26:3200:55:1900:55:27142-
#35 406440Przybył HannaJASTRZĘBSKO STARETOTALIZATOR SPORTOWYPOLSKA1975K40-00:06:299.2000:35:1101:09:5201:10:04-129
#36 151399Ordyńska AniaSKARŻYSKO-KAMIENNANIKT CIĘ NIE GONI TEAMPOLSKA1984K30400:05:0811.7000:27:5600:55:1000:55:28-9
#37 407613Zawłocki MarekJASTRZĘBSKO STARETOTALIZATOR SPORTOWYPOLSKA1975M405600:06:299.2000:35:1101:09:5201:10:04278-
#38 152138Gliwa JoannaWOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLSKA1978K30500:05:0811.7000:27:4600:55:2900:55:31-10
#39 408139Gluba BartoszKOŁOBRZEGPOLSKA1995M209500:06:299.2000:31:0001:10:0101:10:06279-
#40 153649Szczypaniak ŁukaszPOLSKA-#N/D!-00:05:0911.7000:27:3700:55:1800:55:34143-
#41 409482Skonieczka DorotaMOGILNOPOLSKA1990K204800:06:319.2000:33:5401:09:3501:10:18-130
#42 154131Gawron MichałPOZNAŃPROGRAMA.PLPOLSKA1985M305000:05:0911.7000:28:0000:55:0800:55:34144-
#43 410375Nowaczyk DorotaPOZNAŃPOLSKA1984K305100:06:319.2000:34:3801:10:1901:10:19-131
#44 155570Wieczorek ŁukaszPOZNAŃKLUB NA WOLIPOLSKA1984M305100:05:0911.7000:29:1500:55:0300:55:35145-
#45 411544Tomaszewska PaulinaNOWY LUBOSZPOLSKA1979K305200:06:319.2000:34:4701:09:5301:10:20-132
#46 156303Leśniewski MarekSWARZĘDZPOLSKA1979M305200:05:0911.7000:28:1400:55:2400:55:36146-
#47 412630Mozyrko BartekPOZNAŃPROGRAMA.PLPOLSKA1986M209600:06:319.2000:31:5801:09:5301:10:21280-
#48 157428Pokotycki DenisKOSTRZYN NAD ODRĄPROGRAMA.PLPOLSKA1990M205100:05:0911.6000:28:0000:55:1200:55:38147-
#49 413489Smolarkiewicz GerardWRONKIWRONKIPOLSKA1992M209700:06:319.2000:35:3501:09:4701:10:25281-
#50 158536Śmichurski PrzemysławZALASEWOKĘSY TEAMPOLSKA1969M402700:05:1011.6000:27:4400:55:1200:55:46148-
#51 414596Woźniak MarcinLUBOŃPOLSKA1987M209800:06:319.2000:35:3501:09:4601:10:25282-
#52 159267Krąpiec DariuszOBORNIKIBRAK KLUBUPOLSKA1964M501100:05:1011.6000:27:2200:55:1000:55:46149-
#53 41564Buczkowski PawełSWARZĘDZPOLSKA1979M3010100:06:319.2000:34:1001:09:5701:10:27283-
#54 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 160414Petri AnetaPOZNAŃPOLSKA1975K40300:05:1011.6000:28:3600:55:0800:55:47-11
#55 416177Janecko PawelPOZNAŃPOLSKA1985M3010200:06:319.2000:35:2101:09:3701:10:27284-
#56 161506Stolarski JanuszWŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK AKTYWNI 50+POLSKA1955M501200:05:1011.6000:28:1400:55:1400:55:50150-
#57 417273Krzyśka ŁukaszPOZNAŃPOLSKA1985M3010300:06:319.2000:36:3201:09:4101:10:28285-
#58 16235Bielecki SławomirWRZEŚNIAPOLSKA1973M402800:05:1111.6000:28:0700:55:5700:55:57151-
#59 418389Ochranowicz MarikaPOZNAŃPOLSKA1985K305300:06:319.2000:35:2101:09:3801:10:28-133
#60 163217Kaszyńska DorotaPOZNAŃPOLSKA1970K40400:05:1111.6000:27:2300:55:5200:56:00-12
#61 419283Kułdo AgataBRANIEWOPOLSKA1987K204900:06:329.2000:34:4901:10:0801:10:33-134
#62 164231Klonowski MichałKÓRNIKBRYLANT KÓRNIKPOLSKA1973M402900:05:1211.5000:29:0000:55:4500:56:09152-
#63 420562Walczak MarcinDĄBRÓWKATHERMOD TEAMPOLSKA1975M405700:06:329.2000:35:0801:10:1001:10:39286-
#64 165112Dziamski KrzysztofPOZNANLATAJĄCE DORSZEPOLSKA1987M205200:05:1211.5000:27:2800:55:4600:56:09153-
#65 421146Górna-Bebejewska JoannaDĄBROWATHERMOD TEAMPOLSKA1982K305400:06:339.2000:35:0801:10:1101:10:39-135
#66 166427Pochylski PawełPOZNAŃDELOITTE ADVENTURE TEAMPOLSKA1985M305300:05:1211.5000:28:3100:55:3500:56:14154-
#67 422538Śnioszek AgataPIŁAPOLSKA1994K205000:06:339.2000:35:4801:10:0901:10:40-136
#68 167379Nowak MichałTRZCIELKACZMAR PROJECTPOLSKA1980M305400:05:1211.5000:28:5300:55:2500:56:14155-
#69 42319Basińska MartaPACZKOWOKĘSY TEAMPOLSKA1995K205100:06:339.2000:34:5901:09:5901:10:41-137
#70 168462Rybacki MateuszWOLSZTYNPOLSKA1991M205300:05:1311.5000:26:4400:56:1900:56:20156-
#71 42420Basińska AgnieszkaPACZKOWOKĘSY TEAMPOLSKA1974K402300:06:339.2000:34:5901:09:5901:10:41-138
#72 16970Chudy SławomirGNIEZNOPOLSKA1972M403000:05:1311.5000:27:3800:56:2400:56:25157-
#73 425349Michalik JoannaPOZNAŃV&P TEAMPOLSKA1982K305500:06:339.2000:35:0801:10:1301:10:41-139
#74 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 170450Rakowska PaulinaPOZNAŃPOLSKA1989K20300:05:1311.5000:28:1800:56:0000:56:25-13
#75 426204Kaczmarek TomaszPOZNAŃPOLSKA1968M405800:06:339.2000:34:4201:10:0201:10:42287-
#76 171304Lewandowska NataliaSKÓRZEWOPOLSKA1981K30600:05:1411.5000:28:0400:56:3100:56:31-14
#77 427302Leśniewska BeataTARNOWO PODGÓRNEPOLSKA1983K305600:06:339.2000:35:1601:10:2101:10:42-140
#78 172483Skóra MichałPOZNAŃPOLSKA1990M205400:05:1511.4000:28:2900:56:1100:56:37158-
#79 4283Adamczak AgnieszkaPOZNAŃPOLSKA1983K305700:06:339.2000:35:1501:10:2101:10:42-141
#80 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !173473Sideł NataliaPOZNAŃMALTA POZNAŃPOLSKA1996K16200:05:1511.4000:28:2500:56:2400:56:43-15
#81 429650Józefowicz EwaLESZNOPOLSKA1988K205200:06:339.2000:34:3701:10:2501:10:44-142
#82 174592Wojtkowiak ElżbietaPOZNAŃ(NIE)DZIELNA DRUŻYNA I PRZYJACIELEPOLSKA1974K40500:05:1611.4000:28:3600:56:2000:56:48-16
#83 430551Trojanowska MałgorzataPOZNAŃVERBAL VICTORYPOLSKA1994K205300:06:339.2000:34:3701:10:2501:10:44-143
#84 175593Wojtkowiak MaciejPOZNAŃ(NIE)DZIELNA DRUŻYNA I PRZYJACIELEPOLSKA1974M403100:05:1611.4000:28:3600:56:2000:56:48159-
#85 431277Kucharski JacekSWARZĘDZPOLSKA1978M3010400:06:339.2000:35:1001:10:0901:10:48288-
#86 176472Sideł MaritaPOZNAŃMALTA POZNAŃPOLSKA1972K40600:05:1611.4000:28:2500:56:3000:56:50-17
#87 177410Pawlak HannaOPALENICAPOLSKA1982K30700:05:1611.4000:28:2100:56:2900:56:51-18
#88 433230Klimek RamonaOŚWIĘCIMWHISKEY IN THE JARPOLSKA1993K205500:06:359.1000:38:4201:10:1601:11:06-145
#89 178387Nyga EmiliaSĄTOPYBERO TEAMPOLSKA1989K20400:05:1611.4000:28:4200:56:3000:56:51-19
#90 434340Matuszak GrzegorzPOZNAŃ#IDZIENOWEPOLSKA1987M209900:06:359.1000:35:1301:10:1901:11:10289-
#91 179442Przywecki LechKOŚCIANKP PSP RAWICZPOLSKA1971M403200:05:1611.4000:27:4800:56:4200:56:53160-
#92 435286Kurkowska DominikaTULCESŁONIUPOLSKA1979K305800:06:369.1000:35:2601:10:4701:11:12-146
#93 180219Kelma KatarzynaPOZNANDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1978K30800:05:1611.4000:28:1300:56:4500:56:56-20
#94 436446Rachwalska MartaSZYDŁOWOPOLSKA1995K205600:06:369.1000:37:5401:10:5001:11:14-147
#95 181457Rogala KrzysztofPŁOCKPOLSKA1994M205500:05:1711.4000:28:0800:56:4400:56:59161-
#96 437647Szaroleta MagdalenaŚRODA WIELKOPOLSKAPOLSKA1991K205700:06:369.1000:33:4901:11:1601:11:16-148
#97 182448Radomski WojciechPOZNAŃPROGRAMA.PLPOLSKA1987M205600:05:1711.4000:29:2400:56:3100:56:59162-
#98 43875Cierpka DominikaŚRODA WLKPKS POLONIA ŚRODA WLKPPOLSKA1988K205800:06:369.1000:33:4601:11:1601:11:16-149
#99 183364Nawrocki ŁukaszNIEŚWIASTOWICEBRAKPOLSKA1986M205700:05:1711.4000:27:3500:56:4300:57:00163-
#100 439130Gawron MarekPOZNAŃPOLSKA1952M501900:06:389.1000:34:4501:11:1201:11:34290-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności