Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Mikołajów

Wyniki - 6 grudnia 2015, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 4791Abramowska-Guzik AlinaPOZNAŃPOLSKA1967K403000:07:088.4000:35:3901:16:1801:17:04-177
#2 4402Adamczak DawidPOZNAŃPOLSKA1983M3010500:06:389.1000:34:4601:11:1301:11:34291-
#3 4283Adamczak AgnieszkaPOZNAŃPOLSKA1983K305700:06:339.2000:35:1501:10:2101:10:42-141
#4 604Adamek MichałPOZNAŃV&P TEAMPOLSKA1982M301900:04:4312.7000:28:2400:50:4600:50:5958-
#5 575Adamski PiotrPOZNAŃPOLSKA1988M202000:04:4312.7000:25:5900:50:2900:50:5555-
#6 2436Aleksandrowicz MarlenaLUBONPOLSKA1977K301200:05:3410.8000:30:5700:59:2901:00:12-38
#7 777Andrys ŁukaszGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1988M202800:04:4912.5000:26:2500:51:4400:52:0075-
#8 5028Anioła JoannaPOZNAŃPROGRAMA.PLPOLSKA1984K307300:08:167.3000:42:1201:28:5301:29:21-191
#9 2219Arabska AgnieszkaPOZNAŃAQUANETPOLSKA1977K301000:05:2811.0000:29:3600:58:2100:59:00-31
#10 30910Augustyniak MichałPOZNAŃ(NIE)DZIELNA DRUŻYNA I PRZYJACIELEPOLSKA1973M405000:05:5310.2000:31:3701:03:0101:03:32238-
#11 30811Augustyniak KarolinaPOZNAŃ(NIE)DZIELNA DRUŻYNA I PRZYJACIELEPOLSKA1973K401300:05:5310.2000:31:3801:03:0101:03:32-71
#12 18812Bagiński KrzysztofŚWIEBODZINSANTANDER CONSUMER BANKPOLSKA1980M305700:05:1811.3000:27:1700:57:1000:57:10167-
#13 8713Bakun AdamZŁOCIENIECNIGHTRUNNERSPOLSKA1981M302600:04:5212.3000:26:0500:52:2900:52:3085-
#14 23915Bańda MałgorzataPIŁAPOLSKA1995K201300:05:3410.8000:29:3301:00:0101:00:08-36
#15 28616Baraniak BeataDASZEWICEPOLSKA1973K401200:05:4810.4000:31:4401:01:5101:02:33-59
#16 14317Baranowski MaciejPOZNAŃPOLSKA1978M304800:05:0511.8000:27:3900:54:2800:54:55136-
#17 36618Bartkowiak MonikaPOZNAŃPOLSKA1975K401900:06:129.7000:33:1401:06:2801:06:57-105
#18 42319Basińska MartaPACZKOWOKĘSY TEAMPOLSKA1995K205100:06:339.2000:34:5901:09:5901:10:41-137
#19 42420Basińska AgnieszkaPACZKOWOKĘSY TEAMPOLSKA1974K402300:06:339.2000:34:5901:09:5901:10:41-138
#20 22921Basiński MarcinPACZKOWOKĘSY TEAMPOLSKA1974M404300:05:3210.9000:29:0300:59:0900:59:42197-
#21 25722Baszewska PaulinaPOZNAŃPOLSKA1993K201700:05:3810.7000:30:2001:00:3301:00:46-47
#22 53524Bączkiewicz MałgorzataPOZNAŃV&P TEAMPOLSKA1973K40--00:34:39--
#23 46725Bączyk JoannaPOZNAŃPOLSKA1992K206400:06:558.7000:35:4101:13:5901:14:40-166
#24 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12626Bączyk JolantaRAKONIEWICEWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLSKA1984K30200:05:0012.0000:27:3300:54:0000:54:03-5
#25 24627Bąkowska MagdalenaPOZNAŃMAMY BIEGAMYPOLSKA1982K301500:05:3510.7000:29:3401:00:0601:00:20-41
#26 3828Bekasiak MikołajSZAMOTUŁYTAKŻE TEGO...POLSKA1990M201400:04:3213.3000:24:1700:48:4800:48:5436-
#27 7429Bełdzikowski KamilSWARZĘDZPOLONEZ TEAMPOLSKA1992M202600:04:4812.5000:26:1300:51:3000:51:5072-
#28 7930Berdowski ŁukaszPOZNAŃPOLSKA1986M203000:04:4912.5000:26:3000:51:4100:52:0377-
#29 33731Będkowska MartaPOZNAŃWHISKEY IN THE JARPOLSKA1988K202900:06:0110.0000:32:3701:04:1201:05:00-84
#30 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3532Białas AldonaGRUSZCZYNNIE MA LIPY SWARZĘDZ TEAMPOLSKA1977K30100:04:3013.3000:24:1900:48:2900:48:34-2
#31 19933Białoskórski JakubMIELNOPOLSKA1993M205900:05:2211.2000:28:5300:57:5500:57:59175-
#32 32434Biegała PaulinaKOŁACZKOWICEBIEGAJ Z KROBIĄ WOMENPOLSKA1979K303000:05:5610.1000:30:5201:04:0601:04:06-78
#33 16235Bielecki SławomirWRZEŚNIAPOLSKA1973M402800:05:1111.6000:28:0700:55:5700:55:57151-
#34 46936Bieniecka AnnaGĄSAWYPOLSKA1982K306600:06:568.7000:37:1401:14:1901:14:53-167
#35 46837Bieniecki JacekGĄSAWYPOLSKA1965M502100:06:568.7000:37:1401:14:1801:14:53302-
#36 18938Biernat RafałMOSINAMOSINABIEGAPOLSKA1976M305800:05:1811.3000:29:2500:56:4300:57:14168-
#37 27439Biezrukov NikolayPOZNAŃROSJA1971M404900:05:4410.5000:31:1901:01:0701:01:51221-
#38 20540Binczewski BartoszPOZNAŃPROGRAMA.PLPOLSKA1988M206100:05:2411.1000:29:2500:57:5800:58:24179-
#39 28041Biskup TomaszPOZNAŃPOLSKA1984M308000:05:4510.4000:33:2101:01:3301:02:11224-
#40 34842Błaszak MonikaWRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAPOLSKA1982K303700:06:039.9000:32:0201:05:1401:05:23-92
#41 36943Bobrowska AnnaPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1982K304400:06:129.7000:33:2701:06:2701:07:03-108
#42 11445Bogacz PrzemysławPOZNAŃPOLSKA1981M303500:04:5812.1000:29:4800:53:3600:53:36110-
#43 56246Bogusławska MałgorzataPOZNAŃPOLSKA1992K20--00:38:17--
#44 44847Bogusławski KrzysztofPOZNAŃPOLSKA1981M3010700:06:438.9000:35:3401:11:3901:12:28294-
#45 10848Bokun KrzysztofDĄBRÓWKAPOLSKA1983M303200:04:5712.1000:26:0200:53:1600:53:32104-
#46 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1749Bokus EugeniuszKOŚCIANIMPERIAL TOBACCO POLSKAPOLSKA1963M50100:04:1614.1000:22:5900:46:0400:46:0617-
#47 6650Borek MaciejPOZNAŃTOTALIZATOR SPORTOWYPOLSKA1977M302100:04:4612.6000:26:0200:51:2700:51:3164-
#48 57752Borucka Anna-MariaPOZNAŃDZIKIE KUNYPOLSKA1991K20--00:40:59--
#49 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !553Boruczkowski MateuszPOZNAŃKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA1999M16100:04:0015.0000:21:1000:43:1700:43:175-
#50 48554Brambor ZuzannaNOWY TOMYŚLPOLSKA1995K206700:07:168.3000:39:3101:18:2701:18:28-181
#51 20155Braun TomaszSTRYKOWONIGHT RUNNERSPOLSKA1975M403700:05:2211.2000:27:5100:58:0300:58:03177-
#52 46057Bręk AnnaPOZNAŃPOLSKA1980K306200:06:478.8000:35:3301:12:3801:13:19-161
#53 22858Broda AdamPOZNAŃPOLSKA1977M306500:05:3110.9000:30:0000:59:0900:59:33196-
#54 8659Brodowski SebatianSWARZĘDZPOLSKA1989M203400:04:5212.3000:26:4600:52:0900:52:2984-
#55 18760Brzezińska JoannaPUSZCZYKOWOPOLSKA1991K20500:05:1711.3000:29:1700:56:3700:57:08-21
#56 21561Brzezińska MałgorzataWOLSZTYNWOLSZTYNSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLSKA1974K40900:05:2711.0000:29:2900:58:4600:58:48-29
#57 20762Buchnat MarekPOZNAŃ(NIE)DZIELNA DRUŻYNA I PRZYJACIELEPOLSKA1974M403900:05:2511.1000:29:4900:58:0100:58:33181-
#58 20863Buchnat MarzenaPOZNAŃ(NIE)DZIELNA DRUŻYNA I PRZYJACIELEPOLSKA1974K40800:05:2511.1000:29:4900:58:0200:58:33-27
#59 41564Buczkowski PawełSWARZĘDZPOLSKA1979M3010100:06:319.2000:34:1001:09:5701:10:27283-
#60 56865Bukowska AgnieszkaWĄGROWIECBIEGAJĄCY WĄGROWIECPOLSKA1986K20--00:38:43--
#61 28969Chmiel JoannaPOZNAŃVERBAL VICTORYPOLSKA1984K302100:05:4810.3000:33:0801:02:2201:02:41-60
#62 16970Chudy SławomirGNIEZNOPOLSKA1972M403000:05:1311.5000:27:3800:56:2400:56:25157-
#63 25971Chwałkowski ŁukaszGOŁUCHÓWSUPERMARATON KALISZPOLSKA1989M207000:05:3810.7000:30:4301:00:2601:00:49212-
#64 22672Cibor KlaudiaPOZNAŃPOLSKA1990K201000:05:3010.9000:29:3500:59:1000:59:28-32
#65 52373Cichoradzka AlicjaLUBOŃPOLSKA1989K20--00:32:07--
#66 27174Ciechorski AndrzejJANIKOWOZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1985M307800:05:4210.5000:31:0801:00:5501:01:35219-
#67 43875Cierpka DominikaŚRODA WLKPKS POLONIA ŚRODA WLKPPOLSKA1988K205800:06:369.1000:33:4601:11:1601:11:16-149
#68 12076Ciesiolka JakubPOZNAŃGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPOLSKA1980M303800:04:5912.0000:27:1000:53:4000:53:50116-
#69 31477Cisek EwarystPOZNAŃPOLSKA1968M405100:05:5510.1000:32:3801:03:2201:03:57243-
#70 28178Ciszek PaulinaPOZNAŃKĘSY TEAMPOLSKA1995K202000:05:4510.4000:31:4301:01:2901:02:11-57
#71 27679Czapik MartaZANIEMYŚLPOLSKA1994K201800:05:4510.4000:30:4401:01:4601:02:03-54
#72 30680Czaplejewicz KatarzynaMOSINAPOLSKA1976K302500:05:5210.2000:32:0701:02:5401:03:26-69
#73 14182Czarnecki RafałZŁOTÓWPOLSKA1989M204600:05:0511.8000:26:5400:54:3500:54:53134-
#74 49883Czarny AdamPLEWISKAPROGRAMA.PLPOLSKA1987M2010400:08:027.5000:38:1601:26:1901:26:48311-
#75 4284Czarnyszka MichałPOZNAŃPOLSKA1987M201600:04:3713.0000:24:2500:49:4100:49:5040-
#76 26685Czechlewski MaciejBISKUPICECZECHLEWSKI TEAMPOLSKA1987M207200:05:4010.6000:30:3901:00:5901:01:16216-
#77 26886Czechlewski TomaszPOZNAŃCZECHLEWSKI TEAMPOLSKA1985M307600:05:4110.6000:30:4001:01:0401:01:21217-
#78 57987Czerniak MonikaWRZEŚNIAPOLSKA1990K20--00:41:36--
#79 24988Czerwińska AgnieszkaKROTOSZYNNIGHT RUNNERSPOLSKA1982K301600:05:3610.7000:30:0401:00:1401:00:27-44
#80 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25589Czerwińska ArletaCZERWONAKPOLSKA1959K50200:05:3710.7000:30:0401:00:3201:00:44-46
#81 25690Czerwiński JarosławCZERWONAKPOLSKA1959M501400:05:3710.7000:30:0401:00:3201:00:45210-
#82 12591Czubak WawrzyniecKOSTRZYNSŁONIUPOLSKA1974M402300:05:0012.0000:27:3200:53:3800:54:03121-
#83 40192Dalaszyński MarcinKURZA GÓRAPOLSKA1980M309800:06:269.3000:34:0501:09:1301:09:34274-
#84 52893Dankowski KrzysztofWRZEŚNIAPOLSKA1971M40--00:33:25--
#85 50994Dankowski AdamWRZEŚNIAPOLSKA1997M16--00:28:00--
#86 6196Dembina AndrzejSUCHY LASXPOLSKA1962M50500:04:4312.7000:25:2300:50:5500:51:0059-
#87 48797Dembska AnnaPLEWISKAPOLSKA1976K306900:07:188.2000:37:1201:18:4001:18:48-182
#88 2299Demby MichałPAKOŚĆMUD GOATSPOLSKA1988M20800:04:2113.8000:23:2700:46:4800:46:5722-
#89 385100Dolata JagodaPOZNAŃPOLSKA1999K16400:06:219.4000:33:1501:07:5601:08:40-119
#90 263101Domaradzka AnitaPOZNAŃPOLSKA1982K301900:05:4010.6000:31:5301:00:2401:01:10-49
#91 262102Domaradzki WojciechPOZNAŃZGRUPKA LUBOŃPOLSKA1983M307500:05:4010.6000:31:5201:00:2401:01:10214-
#92 133103Dopierała AdamŚREMTC PCP RUNNERSPOLSKA1980M304500:05:0211.9000:27:2900:54:0200:54:24127-
#93 516105Draheim WeronikaGNIEZNOPOLSKA1998K16--00:30:04--
#94 391106Drajerczak MarlenaPOZNAŃPOLSKA1978K304900:06:259.4000:34:2601:08:5801:09:18-123
#95 315108Dudziak ArletaWOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLSKA1972K401400:05:5510.1000:30:1101:03:5401:03:58-72
#96 584109Duszczak MarekPACZKOWOPOLSKA1986M20--00:54:00--
#97 364110Dwornik KalinaLUSOWOPOLSKA1993K203500:06:119.7000:35:4201:06:1801:06:50-103
#98 405111Dylawerska AlicjaSZRENIAWAPOLSKA1983K305000:06:299.3000:34:3201:09:3701:09:59-128
#99 165112Dziamski KrzysztofPOZNANLATAJĄCE DORSZEPOLSKA1987M205200:05:1211.5000:27:2800:55:4600:56:09153-
#100 56113Echaust MaciejLUSÓWKOPOLSKA1972M40800:04:4212.8000:25:3100:50:3800:50:4254-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności