Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Mikołajów

Wyniki - 6 grudnia 2015, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 310439Przybył TomaszPOZNAŃPOLSKA1988M208400:05:5310.2000:32:0701:02:5901:03:37239-
#2 311224Kiełpiński MichałWRONKIWRONKIPOLSKA1989M208500:05:5410.2000:32:3701:03:0201:03:39240-
#3 312609Zator Piotr60-687KB MANIAC POZNAŃPOLSKA1983M308100:05:5410.2000:31:4401:03:1701:03:43241-
#4 287558Urbaniak MikołajJERKAPOLSKA1987M207600:05:4810.3000:30:3701:02:1701:02:37228-
#5 288434Przepióra MichałSWARZĘDZPOLSKA1987M207700:05:4810.3000:30:4601:02:1401:02:40229-
#6 28969Chmiel JoannaPOZNAŃVERBAL VICTORYPOLSKA1984K302100:05:4810.3000:33:0801:02:2201:02:41-60
#7 290433Przepióra AndrzejPOZNAŃPOLSKA1991M207800:05:4810.3000:31:5701:02:2101:02:42230-
#8 291170Ignasiak AgataCHOCZPOLSKA1991K202100:05:4810.3000:31:2601:02:0501:02:43-61
#9 292474Sieradzka JoannaPOZNAŃHICRONPOLSKA1985K302200:05:4910.3000:32:4901:02:0401:02:44-62
#10 293357Młotkowski WaldekPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1960M501500:05:4910.3000:31:3401:02:3201:02:50231-
#11 294363Nawrocka PaulinaLWÓWEKPOLSKA1992K202200:05:4910.3000:31:0701:02:3701:02:54-63
#12 295366Nawrocki MarekLWÓWEKNIEZRZESZONYPOLSKA1964M501600:05:4910.3000:31:0801:02:3701:02:54232-
#13 296354Mikłasz OlaPOZNAŃAQUANETPOLSKA1990K202300:05:5010.3000:32:1601:02:1701:03:00-64
#14 297607Zakrzewski JędrzejPOZNAŃPOLSKA1989M207900:05:5010.3000:32:1601:02:1701:03:01233-
#15 298415Pękalska MartaPOZNAŃMARTA-GOTUJE.PLPOLSKA1986K202400:05:5010.3000:31:2701:02:4501:03:03-65
#16 299280Kujawa TomaszPOZNAŃNBR TEAMPOLSKA1986M208000:05:5010.3000:34:2601:02:4301:03:03234-
#17 300623Szlecht AgataWRZEŚNIAPOLSKA1986K202500:05:5110.3000:30:4901:03:1001:03:10-66
#18 27679Czapik MartaZANIEMYŚLPOLSKA1994K201800:05:4510.4000:30:4401:01:4601:02:03-54
#19 277180Janiszewska AnnaDASZEWICEPOLSKA1971K401000:05:4510.4000:30:3801:02:0601:02:06-55
#20 278189Jaworska NataliaPOZNAŃPOLSKA1988K201900:05:4510.4000:30:2801:02:0401:02:06-56
#21 279553Tuszyński DominikPOZNAŃPOLSKA1989M207300:05:4510.4000:31:4001:01:3201:02:09223-
#22 28041Biskup TomaszPOZNAŃPOLSKA1984M308000:05:4510.4000:33:2101:01:3301:02:11224-
#23 28178Ciszek PaulinaPOZNAŃKĘSY TEAMPOLSKA1995K202000:05:4510.4000:31:4301:01:2901:02:11-57
#24 282361Nagodzińska AleksandraPOZNANPOLSKA1973K401100:05:4610.4000:30:5301:01:4401:02:21-58
#25 283521Szeląg MichałMUROWANA GOŚLINAPOLSKA1996M16800:05:4710.4000:33:2501:01:4001:02:24225-
#26 284197Kacała BartoszPOZNANPOLSKA1993M207400:05:4710.4000:31:2601:02:1501:02:24226-
#27 285173Jakubowski RobertKLECZEWPOLSKA1991M207500:05:4710.4000:30:4101:02:2201:02:26227-
#28 28616Baraniak BeataDASZEWICEPOLSKA1973K401200:05:4810.4000:31:4401:01:5101:02:33-59
#29 269480Sitkowski KrzysztofWOLSZTYNPOLSKA1978M307700:05:4110.5000:30:1101:01:2201:01:26218-
#30 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 270591Wojtkowiak AdaDASZEWICEPOLSKA1996K16300:05:4210.5000:31:3801:01:2901:01:29-52
#31 27174Ciechorski AndrzejJANIKOWOZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1985M307800:05:4210.5000:31:0801:00:5501:01:35219-
#32 272430Południak ElżbietaPOZNAŃ14 WOGPOLSKA1964K50400:05:4210.5000:30:0601:01:3001:01:39-53
#33 273343Mazurek MarekPOZNAŃV&P TEAMPOLSKA1972M404800:05:4310.5000:29:5201:01:2801:01:41220-
#34 27439Biezrukov NikolayPOZNAŃROSJA1971M404900:05:4410.5000:31:1901:01:0701:01:51221-
#35 275285Kupczyk RafałSŁUPIA KAPITULNAROZBIEGANY RAWICZPOLSKA1980M307900:05:4410.5000:30:1301:01:3201:01:51222-
#36 260539Tarnowska MałgorzataSWARZĘDZPOLSKA1984K301800:05:3910.6000:29:4801:00:4601:00:57-48
#37 261325Maćkowiak WaldemarSTĘSZEWPOLSKA1974M404700:05:3910.6000:30:4701:00:3101:01:00213-
#38 262102Domaradzki WojciechPOZNAŃZGRUPKA LUBOŃPOLSKA1983M307500:05:4010.6000:31:5201:00:2401:01:10214-
#39 263101Domaradzka AnitaPOZNAŃPOLSKA1982K301900:05:4010.6000:31:5301:00:2401:01:10-49
#40 264402Pająk MonikaSKÓRZEWOMAMY-BIEGAMYPOLSKA1982K302000:05:4010.6000:31:1401:00:4401:01:13-50
#41 265475Sierzant AdrianPOZNAŃPOLSKA1989M207100:05:4010.6000:32:0001:00:5301:01:15215-
#42 26685Czechlewski MaciejBISKUPICECZECHLEWSKI TEAMPOLSKA1987M207200:05:4010.6000:30:3901:00:5901:01:16216-
#43 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 267397Olszewska JolantaWOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLSKA1962K50300:05:4110.6000:30:0701:01:1601:01:19-51
#44 26886Czechlewski TomaszPOZNAŃCZECHLEWSKI TEAMPOLSKA1985M307600:05:4110.6000:30:4001:01:0401:01:21217-
#45 245172Iwańska BeataPOZNAŃPOLSKA1976K301400:05:3510.7000:30:3900:59:5501:00:18-40
#46 24627Bąkowska MagdalenaPOZNAŃMAMY BIEGAMYPOLSKA1982K301500:05:3510.7000:29:3401:00:0601:00:20-41
#47 247524Szklarek AnnaNOWY TOMYŚLPOLSKA1992K201500:05:3510.7000:29:1601:00:2001:00:23-42
#48 248580Witek AngelaKOŹMIN WLKP.POLSKA1991K201600:05:3610.7000:29:0801:00:1501:00:24-43
#49 24988Czerwińska AgnieszkaKROTOSZYNNIGHT RUNNERSPOLSKA1982K301600:05:3610.7000:30:0401:00:1401:00:27-44
#50 250190Jeremiejko MałgorzataLUBINPOLSKA1983K301700:05:3610.7000:30:3901:00:1101:00:29-45
#51 251648Mikulski DariuszPOZNAŃPOLSKA1978M307200:05:3710.7000:30:4701:00:0501:00:40206-
#52 252209Kamiński ArkadiuszPOZNAŃPKO BANK POLSKIPOLSKA1973M404500:05:3710.7000:30:1301:00:4001:00:41207-
#53 253192Jędrzejczak PiotrSKÓRZEWO(NIE)DZIELNA DRUŻYNA I PRZYJACIELEPOLSKA1978M307300:05:3710.7000:29:5901:00:0201:00:42208-
#54 254265Kózka PrzemsławSKÓRZEWO(NIE)DZIELNA DRUŻYNA I PRZYJACIELEPOLSKA1973M404600:05:3710.7000:30:0001:00:0301:00:43209-
#55 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25589Czerwińska ArletaCZERWONAKPOLSKA1959K50200:05:3710.7000:30:0401:00:3201:00:44-46
#56 25690Czerwiński JarosławCZERWONAKPOLSKA1959M501400:05:3710.7000:30:0401:00:3201:00:45210-
#57 25722Baszewska PaulinaPOZNAŃPOLSKA1993K201700:05:3810.7000:30:2001:00:3301:00:46-47
#58 258307Leżałka KrystianSWARZĘDZBRAKPOLSKA1978M307400:05:3810.7000:30:1401:00:1701:00:47211-
#59 25971Chwałkowski ŁukaszGOŁUCHÓWSUPERMARATON KALISZPOLSKA1989M207000:05:3810.7000:30:4301:00:2601:00:49212-
#60 231341Matuszak TomaszŚREMPOLSKA1984M306600:05:3210.8000:29:3500:59:2500:59:49199-
#61 232218Kaźmierczak SławomirPOZNAŃPOLSKA1984M306700:05:3410.8000:29:5600:59:3801:00:03200-
#62 233622Żerko KlaudiaPOZNAŃPOLSKA1990K201100:05:3410.8000:29:1400:59:5201:00:05-33
#63 234278Kucharski JakubGRUSZCZYNJKU1979POLSKA1979M306800:05:3410.8000:30:4800:59:1701:00:06201-
#64 235117Filipkowska MonikaHUTAPOLSKA1987K201200:05:3410.8000:30:4400:59:4601:00:06-34
#65 236369Niedzielska MonikaPOZNAŃPOLSKA1981K301100:05:3410.8000:30:3600:59:5101:00:07-35
#66 237511Suchacki MichałTARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCO POLSKAPOLSKA1989M206900:05:3410.8000:26:5600:59:5101:00:07202-
#67 238311Łakomy SzymonWĄGROWIECPOLSKA1977M306900:05:3410.8000:30:1800:59:2601:00:07203-
#68 23915Bańda MałgorzataPIŁAPOLSKA1995K201300:05:3410.8000:29:3301:00:0101:00:08-36
#69 240129Gawęcka KlaudiaKUROZWĘCZPOLSKA1995K201400:05:3410.8000:29:3301:00:0101:00:08-37
#70 241525Szlecht KarolWRZEŚNIAPOLSKA1984M307000:05:3410.8000:30:4901:00:1001:00:11204-
#71 242516Sygocki KonradWARSZAWABIEGAM NA TARCHOMINIEPOLSKA1978M307100:05:3410.8000:30:5700:59:2901:00:12205-
#72 2436Aleksandrowicz MarlenaLUBONPOLSKA1977K301200:05:3410.8000:30:5700:59:2901:00:12-38
#73 244344Melerska LucynaPOZNAŃPOLSKA1980K301300:05:3510.8000:30:1100:59:4001:00:14-39
#74 224485Skrzypczak PiotrPOZNAŃPOLSKA1984M306300:05:2910.9000:30:0500:58:3500:59:17193-
#75 225312Łączka ArkadiuszLWÓWEKT.G SOKÓŁ BRODYPOLSKA1984M306400:05:3010.9000:28:1900:59:1700:59:23194-
#76 22672Cibor KlaudiaPOZNAŃPOLSKA1990K201000:05:3010.9000:29:3500:59:1000:59:28-32
#77 227644Wielechowski MarcinZŁOTNIKIPOLSKA1989M206800:05:3010.9000:29:3100:58:4900:59:28195-
#78 22858Broda AdamPOZNAŃPOLSKA1977M306500:05:3110.9000:30:0000:59:0900:59:33196-
#79 22921Basiński MarcinPACZKOWOKĘSY TEAMPOLSKA1974M404300:05:3210.9000:29:0300:59:0900:59:42197-
#80 230186Jasiak LeszekPOZNAŃPOLSKA1969M404400:05:3210.9000:29:1100:59:1100:59:42198-
#81 211628Pempera DominikPOZNAŃPROGRAMA.PLPOLSKA1967M404000:05:2611.0000:30:0700:58:1000:58:39184-
#82 212239Kolińska AnnaGNIEZNOPOLSKA1993K20800:05:2611.0000:28:3200:58:0800:58:40-28
#83 213383Nowak AdrianGNIEZNOGNIEZNO BIEGAPOLSKA1991M206400:05:2611.0000:28:3200:58:0800:58:40185-
#84 214560Wachowiak ArturPOZNAŃPROGRAMA.PLPOLSKA1987M206500:05:2711.0000:29:2000:58:2100:58:48186-
#85 21561Brzezińska MałgorzataWOLSZTYNWOLSZTYNSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLSKA1974K40900:05:2711.0000:29:2900:58:4600:58:48-29
#86 216295Kwiatkowski PawełSKÓRZEWOPOLSKA1974M404100:05:2711.0000:28:5600:58:5200:58:52187-
#87 217639Kuzic IreneuszKOŹMIN WLKPKLUB MIŁOŚNIKÓW PIŁKI NOŻNEJPOLSKA1966M404200:05:2711.0000:28:4200:58:3100:58:54188-
#88 218206Kaczmarek ZuzannaKOZIEGŁOWYPROGRAMA.PLPOLSKA1987K20900:05:2711.0000:29:1900:58:3000:58:56-30
#89 219120Fortowski JędrzejPOZNAŃPOLSKA1995M206600:05:2811.0000:30:1100:58:3600:58:57189-
#90 220561Wachowiak AndrzejPIOTROWO PIERWSZEPOLSKA1983M306100:05:2811.0000:28:1100:58:3700:58:58190-
#91 2219Arabska AgnieszkaPOZNAŃAQUANETPOLSKA1977K301000:05:2811.0000:29:3600:58:2100:59:00-31
#92 222251Korbas MariuszSADYPOLSKA1976M306200:05:2811.0000:28:2400:59:0700:59:07191-
#93 223420Pieszała MaciejPOZNAŃPOLSKA1987M206700:05:2911.0000:29:5800:58:1500:59:10192-
#94 202329Majda-Konieczna AlicjaPOZNAŃPOLSKA1987K20700:05:2411.1000:29:0800:57:3500:58:15-25
#95 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !203633Karkowska WiesławaBARANOWOPOLSKA1960K50100:05:2411.1000:29:1200:57:4100:58:15-26
#96 204621Żarnecki MichałPOZNAŃPROGRAMA.PLPOLSKA1988M206000:05:2411.1000:29:2400:57:5800:58:24178-
#97 20540Binczewski BartoszPOZNAŃPROGRAMA.PLPOLSKA1988M206100:05:2411.1000:29:2500:57:5800:58:24179-
#98 206241Kołodziejczyk TomaszPIŁAIMPERIAL TOBACCO POLSKAPOLSKA1966M403800:05:2511.1000:31:5600:58:2100:58:33180-
#99 20762Buchnat MarekPOZNAŃ(NIE)DZIELNA DRUŻYNA I PRZYJACIELEPOLSKA1974M403900:05:2511.1000:29:4900:58:0100:58:33181-
#100 20863Buchnat MarzenaPOZNAŃ(NIE)DZIELNA DRUŻYNA I PRZYJACIELEPOLSKA1974K40800:05:2511.1000:29:4900:58:0200:58:33-27

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności