Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Mikołajów

Wyniki - 6 grudnia 2015, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 493652Karpiński ZbigniewPOZNAŃPOLSKA1945M502200:07:367.9000:39:4301:21:2201:22:10309-
#2 439130Gawron MarekPOZNAŃPOLSKA1952M501900:06:389.1000:34:4501:11:1201:11:34290-
#3 121115Fechner IreneuszBORÓWIECBIEGAJ Z WSLPOLSKA1952M501000:04:5912.0000:26:2700:53:4500:53:52117-
#4 161506Stolarski JanuszWŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK AKTYWNI 50+POLSKA1955M501200:05:1011.6000:28:1400:55:1400:55:50150-
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !34279Kuczyński PiotrPOZNAŃNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLSKA1956M50200:04:3013.3000:24:2900:48:2200:48:3333-
#6 508655Olszewski KrzysztofPOZNAŃPOLSKA1957M50--00:27:32--
#7 351505Stolarska DanutaWŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK AKTYWNI 50+POLSKA1957K50500:06:069.8000:32:1501:05:1801:05:54-94
#8 556266Krajewicz-Tylińska AlinaPOZNAŃKOBIETYBIEGAJĄ.PLPOLSKA1958K50--00:36:39--
#9 475519Szalewska JolantaSŁUPIA KAPITULNAROZBIEGANY RAWICZPOLSKA1959K50600:07:028.5000:36:4001:15:4001:15:59-173
#10 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25589Czerwińska ArletaCZERWONAKPOLSKA1959K50200:05:3710.7000:30:0401:00:3201:00:44-46
#11 25690Czerwiński JarosławCZERWONAKPOLSKA1959M501400:05:3710.7000:30:0401:00:3201:00:45210-
#12 70316Łukaszewski TomaszPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLSKA1959M50600:04:4712.5000:25:4800:51:2900:51:3868-
#13 118133Geisler MarekPOZNAŃPOZNAŃ AIRPORT TEAMPOLSKA1959M50900:04:5912.0000:26:3400:53:3100:53:47114-
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !203633Karkowska WiesławaBARANOWOPOLSKA1960K50100:05:2411.1000:29:1200:57:4100:58:15-26
#15 521468Salita LechGNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLSKA1960M50--00:32:03--
#16 293357Młotkowski WaldekPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1960M501500:05:4910.3000:31:3401:02:3201:02:50231-
#17 185291Kuźma AndrzejPOZNAŃFAR/KUBA TEAMPOLSKA1961M501300:05:1711.3000:28:2900:56:4200:57:06165-
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 267397Olszewska JolantaWOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLSKA1962K50300:05:4110.6000:30:0701:01:1601:01:19-51
#19 41454Ratajczak RajmundPOZNAŃPOLSKA1962M50400:04:3613.0000:24:2700:49:3900:49:4539-
#20 6196Dembina AndrzejSUCHY LASXPOLSKA1962M50500:04:4312.7000:25:2300:50:5500:51:0059-
#21 319141Głyda MaciejPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1962M501800:05:5510.1000:30:5601:03:2901:03:59246-
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1749Bokus EugeniuszKOŚCIANIMPERIAL TOBACCO POLSKAPOLSKA1963M50100:04:1614.1000:22:5900:46:0400:46:0617-
#23 546557Urbaniak PiotrPOZNAŃ(NIE)DZIELNA DRUŻYNA I PRZYJACIELEPOLSKA1963M50--00:35:23--
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 40508Straszewski WojciechKOSTRZYN WLKPKB/KOSTROPOLSKA1963M50300:04:3613.0000:24:4500:49:3500:49:4138-
#25 313421Pilak JacekPOZNAŃWIELKOPOLSCY BIEGACZEPOLSKA1963M501700:05:5510.1000:31:2901:03:0801:03:54242-
#26 88569Wesoły PiotrBOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPOLSKA1963M50700:04:5212.3000:25:3000:52:3200:52:3286-
#27 159267Krąpiec DariuszOBORNIKIBRAK KLUBUPOLSKA1964M501100:05:1011.6000:27:2200:55:1000:55:46149-
#28 515193Jóźwiak DariuszPOZNAŃPOLSKA1964M50--00:30:03--
#29 272430Południak ElżbietaPOZNAŃ14 WOGPOLSKA1964K50400:05:4210.5000:30:0601:01:3001:01:39-53
#30 295366Nawrocki MarekLWÓWEKNIEZRZESZONYPOLSKA1964M501600:05:4910.3000:31:0801:02:3701:02:54232-
#31 583549Trambacz RobertPOZNAŃPOLSKA1964M50--00:44:48--
#32 450488Sławicz MarcinPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLSKA1965M502000:06:438.9000:36:5201:11:5001:12:33295-
#33 46837Bieniecki JacekGĄSAWYPOLSKA1965M502100:06:568.7000:37:1401:14:1801:14:53302-
#34 532187Jasiński MirosławSKOKISKOKIPOLSKA1965M50--00:33:56--
#35 533602Wysłużal ElżbietaPOZNAŃPKO BANK POLSKIIPOLSKA1965K50--00:34:21--
#36 109337Maśliński MirosławSZUBINNIEZRZESZONYPOLSKA1965M50800:04:5712.1000:26:4400:53:2500:53:32105-
#37 190263Kozłowski WaldemarPOZNAŃG43POZNANBIEGAPOLSKA1966M403300:05:1811.3000:28:2600:56:5900:57:16169-
#38 206241Kołodziejczyk TomaszPIŁAIMPERIAL TOBACCO POLSKAPOLSKA1966M403800:05:2511.1000:31:5600:58:2100:58:33180-
#39 217639Kuzic IreneuszKOŹMIN WLKPKLUB MIŁOŚNIKÓW PIŁKI NOŻNEJPOLSKA1966M404200:05:2711.0000:28:4200:58:3100:58:54188-
#40 349380Nowak ZbigniewWRZEŚNIAPOLSKA1966M405200:06:039.9000:36:3001:05:1201:05:23257-
#41 389486Skubiszak AndrzejPOZNAŃBRODEX TEAMPOLSKA1966M405400:06:249.4000:34:2701:08:2901:09:04268-
#42 211628Pempera DominikPOZNAŃPROGRAMA.PLPOLSKA1967M404000:05:2611.0000:30:0700:58:1000:58:39184-
#43 4791Abramowska-Guzik AlinaPOZNAŃPOLSKA1967K403000:07:088.4000:35:3901:16:1801:17:04-177
#44 52345Michalak SławomirŚREMNIGHT RUNNERSPOLSKA1967M40600:04:4012.9000:24:3600:50:2000:50:2350-
#45 67618Zielonacki TomaszPOZNAŃTOTALIZATOR SPORTOWYPOLSKA1967M401100:04:4612.6000:26:0200:51:2700:51:3165-
#46 101632Filipiak WitoldOBRZYCKOPOLSKA1967M401700:04:5612.2000:27:1200:52:4200:53:1698-
#47 426204Kaczmarek TomaszPOZNAŃPOLSKA1968M405800:06:339.2000:34:4201:10:0201:10:42287-
#48 193624Pilarski TomaszSTĘSZEWPOLSKA1968M403500:05:2011.3000:28:2900:57:0800:57:31171-
#49 449422Pilak BożenaPOZNAŃPOLSKA1968K402400:06:438.9000:36:1501:11:4001:12:29-155
#50 452335Marczyk IzaPOZNAŃPOLSKA1968K402600:06:448.9000:36:0501:12:0401:12:39-157
#51 31477Cisek EwarystPOZNAŃPOLSKA1968M405100:05:5510.1000:32:3801:03:2201:03:57243-
#52 92413Perzyński KrzysztofWRZEŚNIAPOLSKA1968M401500:04:5312.3000:25:4000:52:4400:52:4490-
#53 158536Śmichurski PrzemysławZALASEWOKĘSY TEAMPOLSKA1969M402700:05:1011.6000:27:4400:55:1200:55:46148-
#54 451504Stefańska-Wronka KarinaPOZNAŃPOZNAŃPOLSKA1969K402500:06:448.9000:36:0601:12:0401:12:39-156
#55 480163Guzik PrzemysławPOZNAŃPOLSKA1969M406000:07:088.4000:35:3901:16:1801:17:04303-
#56 230186Jasiak LeszekPOZNAŃPOLSKA1969M404400:05:3210.9000:29:1100:59:1100:59:42198-
#57 545556Urbaniak MariaPOZNAŃ(NIE)DZIELNA DRUŻYNA I PRZYJACIELEPOLSKA1969K40--00:35:23--
#58 65362Narloch AndrzejPOZNAŃCHARTY Z CHARTOWAPOLSKA1969M401000:04:4612.6000:25:3100:51:2100:51:3063-
#59 365388Ochmańska BarbaraCHOSZCZNOPOSESORPOLSKA1969K401800:06:129.7000:33:4701:06:1201:06:53-104
#60 392498Stasik RafałPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1970M405500:06:259.4000:34:2601:08:5901:09:18269-
#61 138199Kaczmarek KrzysztofSWARZĘDZBEAGLETRIATHLONTEAMPOLSKA1970M402400:05:0411.8000:27:1000:54:2500:54:45131-
#62 163217Kaszyńska DorotaPOZNAŃPOLSKA1970K40400:05:1111.6000:27:2300:55:5200:56:00-12
#63 55281Kulas RafałKROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYNPOLSKA1970M40700:04:4112.8000:25:4500:50:1200:50:3353-
#64 71418Pieczyński RobertPOZNAŃPOLSKA1970M401200:04:4712.5000:25:3000:51:3500:51:4469-
#65 179442Przywecki LechKOŚCIANKP PSP RAWICZPOLSKA1971M403200:05:1611.4000:27:4800:56:4200:56:53160-
#66 191259Kowalski JacekGUŁTOWYNIGHT RUNNERS GUŁTOWYPOLSKA1971M403400:05:1911.3000:28:1200:57:2300:57:23170-
#67 476641Borowska AgnieszkaSKÓRZEWOPOLSKA1971K402900:07:058.5000:38:1301:15:4401:16:25-174
#68 484565Waligórska AnnaPOZNAŃPOLSKA1971K403100:07:138.3000:36:4301:17:4401:17:58-180
#69 52893Dankowski KrzysztofWRZEŚNIAPOLSKA1971M40--00:33:25--
#70 27439Biezrukov NikolayPOZNAŃROSJA1971M404900:05:4410.5000:31:1901:01:0701:01:51221-
#71 277180Janiszewska AnnaDASZEWICEPOLSKA1971K401000:05:4510.4000:30:3801:02:0601:02:06-55
#72 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !36484Skórnicki LeszekPOZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1971M40200:04:3013.3000:24:0100:48:3100:48:3834-
#73 107432Prędki RobertDREZDENKOFSD RUNPOLSKA1971M401800:04:5712.1000:25:5500:53:2000:53:32103-
#74 16970Chudy SławomirGNIEZNOPOLSKA1972M403000:05:1311.5000:27:3800:56:2400:56:25157-
#75 176472Sideł MaritaPOZNAŃMALTA POZNAŃPOLSKA1972K40600:05:1611.4000:28:2500:56:3000:56:50-17
#76 442619Ziętarski BogusławNOWY TOMYŚLDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1972M405900:06:399.0000:36:4201:11:0901:11:54292-
#77 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13221Kędzia DominikCZEMPIŃORANGE POLSKAPOLSKA1972M40100:04:1014.4000:21:5800:44:5600:44:5713-
#78 273343Mazurek MarekPOZNAŃV&P TEAMPOLSKA1972M404800:05:4310.5000:29:5201:01:2801:01:41220-
#79 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 45124Furmaniuk JaromirPOZNAŃSAMOTNY BIAŁY ŻAGIELPOLSKA1972M40300:04:3812.9000:24:3700:50:0000:50:0643-
#80 56113Echaust MaciejLUSÓWKOPOLSKA1972M40800:04:4212.8000:25:3100:50:3800:50:4254-
#81 315108Dudziak ArletaWOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLSKA1972K401400:05:5510.1000:30:1101:03:5401:03:58-72
#82 585322Maciejewska AnnaPOZNAŃ(NIE)DZIELNA DRUŻYNA I PRZYJACIELEPOLSKA1972K40--00:54:46--
#83 367223Kęsy AniaOBORNIKIKĘSY TEAMPOLSKA1972K402000:06:129.7000:34:5901:06:1801:07:01-106
#84 123452Ratajczak DariuszDOLSKNIGHT RUNNERSPOLSKA1972M402100:05:0012.0000:26:3900:53:4700:53:55119-
#85 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !127296Kwinto LidiaCHORZEMINWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLSKA1972K40100:05:0112.0000:27:3200:54:0400:54:06-6
#86 150436Przybylski WaldemarŚREMMAJKA TIMPOLSKA1973M402600:05:0811.7000:26:3200:55:1900:55:27142-
#87 16235Bielecki SławomirWRZEŚNIAPOLSKA1973M402800:05:1111.6000:28:0700:55:5700:55:57151-
#88 164231Klonowski MichałKÓRNIKBRYLANT KÓRNIKPOLSKA1973M402900:05:1211.5000:29:0000:55:4500:56:09152-
#89 461620Ziółkowska AlicjaBORÓWIECOSWIETLENIEMARZENPOLSKA1973K402700:06:488.8000:40:1001:13:2201:13:23-162
#90 504326Maćkowiak WaldemarKOŚCIANPOLSKA1973M40--00:23:46--
#91 252209Kamiński ArkadiuszPOZNAŃPKO BANK POLSKIPOLSKA1973M404500:05:3710.7000:30:1301:00:4001:00:41207-
#92 254265Kózka PrzemsławSKÓRZEWO(NIE)DZIELNA DRUŻYNA I PRZYJACIELEPOLSKA1973M404600:05:3710.7000:30:0001:00:0301:00:43209-
#93 53524Bączkiewicz MałgorzataPOZNAŃV&P TEAMPOLSKA1973K40--00:34:39--
#94 282361Nagodzińska AleksandraPOZNANPOLSKA1973K401100:05:4610.4000:30:5301:01:4401:02:21-58
#95 28616Baraniak BeataDASZEWICEPOLSKA1973K401200:05:4810.4000:31:4401:01:5101:02:33-59
#96 30811Augustyniak KarolinaPOZNAŃ(NIE)DZIELNA DRUŻYNA I PRZYJACIELEPOLSKA1973K401300:05:5310.2000:31:3801:03:0101:03:32-71
#97 30910Augustyniak MichałPOZNAŃ(NIE)DZIELNA DRUŻYNA I PRZYJACIELEPOLSKA1973M405000:05:5310.2000:31:3701:03:0101:03:32238-
#98 565515Surowiak RomanGOWARZEWO(NIE)DZIELNA DRUŻYNA I PRZYJACIELEPOLSKA1973M40--00:38:27--
#99 566514Surowiak KarolinaGOWARZEWO(NIE)DZIELNA DRUŻYNA I PRZYJACIELEPOLSKA1973K40--00:38:27--
#100 571282Kultys JolantaBORÓWEICHENDIPOLSKA1973K40--00:40:10--

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności