Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXXII Międzynarodowy Bieg Sylwestrowy

Wyniki - 27 grudnia 2015, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1538Marcin KęsyPoznańKAWA KAMP / TriRun1985M11-00:18:07200:35:4400:35:44
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2566Krzysztof HadasPoznań1996M22-00:18:00100:36:2700:36:27
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3510Bartosz MajorczykKarczewo"WIRTUOZI" Karczewo1992M33-00:18:16300:37:0100:37:01
#4 4564Dariusz SzramaDąbrówka LeśnaFire Angel1979M44-00:18:29400:37:5800:37:58
#5 5271Rafał CzarnojańczykOstrów Wielkopolski1975M55-00:19:16500:38:5800:38:58
#6 6505Jacek BodoraTarnowskie Góry1984M66-00:19:28600:40:1200:40:11
#7 7340Radosław LudzkowskiMurowana GoślinaKB Gepard Murowana Goślina1982M77-00:20:27700:40:2500:40:24
#8 8325Tomasz OstajewskiLwówekOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU1975M88-00:21:011100:41:4000:41:40
#9 9403Mariusz WiraBorek WielkopolskiKB MIŚ BOREK WLKP.1973M99-00:21:061300:41:5900:41:56
#10 10375Norbert PrzywartyPoznań1990M1010-00:21:131700:42:0700:42:07
#11 11357Tomasz WojciechowskiStare MiastoTRINERGY/TOM-CAR KONIN1969M1111-00:20:571000:42:1500:42:11
#12 1257Piotr KrakowskiMiędzyrzeczKlub Biegacza ,, Piast" Międzyrzecz1990M1212-00:20:49900:42:2000:42:19
#13 13330Tomasz SzałPoznańMalina TEAM1979M1313-00:21:071400:42:2500:42:25
#14 14182Przemysław LasońRadomsko1990M1414-00:20:35800:42:3300:42:32
#15 1599Marek SkąpskiPrzeźmierowoMarian i Hela Biegają1974M1515-00:21:181800:42:3800:42:35
#16 1638Bartosz BieleńLuboń1980M1616-00:21:021200:42:4700:42:45
#17 1745Marcin SłodzinkaWronki1981M1717-00:21:101600:42:5500:42:51
#18 18513Paweł MelonekGrodzisk Wielkopolskigrodziski klub biegacza1966M1818-00:21:432000:43:0600:43:03
#19 19526Tomasz WlaszczykSwarzedzAMATOR1966M1919-00:21:091500:43:2700:43:21
#20 20263Radosław GluzaOpalenicaCYBINA TEAM1991M2020-00:21:401900:43:3600:43:25
#21 21565Filip MorawskiPuszczykowoEXPARUN1974M2121-00:22:022700:43:4200:43:34
#22 22106Roman DrgasProchyPKO Bank Polski1982M2222-00:22:053000:43:4400:43:38
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !23518Dorota PrzybyszGrodzisk Wlkpgrodziski klub biegacza1966K1-100:21:552200:43:5600:43:54
#24 24392Martin OpaczykPoznańpresto travel1989M2323-00:21:582500:44:0800:44:02
#25 25303Marek WitkiewiczPoznańVolkswagen Samochody Użytkowe MTB Team1958M2424-00:22:002600:44:1900:44:16
#26 26571Łukasz KaczmarekKamieniecKUŹNIA TALENTÓW KAMIENIEC1990M2525-00:22:173200:44:2700:44:22
#27 27512Krzysztof JędrzejczakKsiąż Wlkp.1964M2626-00:22:032900:44:3100:44:27
#28 28522Marcin Nowakborek wlkp.KB MIŚ BOREK WLKP.1971M2727-00:22:022800:44:3600:44:32
#29 2982Piotr WzięchW ągrowiec1984M2828-00:21:562300:44:3800:44:32
#30 3089Sławomir KrupaChodzieżCYBINA TEAM1983M2929-00:22:484100:44:4300:44:42
#31 31406Tomasz KrajewskiPoznań1981M3030-00:22:263400:44:4600:44:43
#32 32277Tomasz ZdanowskiPoznańenduhub.com1972M3131-00:22:273500:44:4700:44:45
#33 33208Krzysztof MatuszewskiPoznańCYBINA TEAM1991M3232-00:21:572400:44:5000:44:48
#34 34523Paweł SuchoraPoznań1973M3333-00:22:253300:44:5600:44:55
#35 35250Janusz RegułaPoznań1981M3434-00:23:044900:45:1300:45:08
#36 36289Adam SzczerbalKościanKościan1961M3535-00:22:443900:45:1600:45:11
#37 37559Joan Ramon Guixe DordasWALDKRAIBURG01983M3636-00:22:283600:45:1700:45:13
#38 38256Grzegorz LibertNowa SólNowosolska Grupa Biegowa1977M3737-00:22:584700:45:2800:45:24
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !39414Anna WięckowskaWarszawa1977K2-200:22:413800:45:3600:45:28
#40 40937Włodzimierz StepakRudzicaKB Aktywni Konin1969M3838-00:23:165100:45:3900:45:32
#41 41298Kacper ŚmichurskiZalasewoCYBINA TEAM1998M3939-00:21:482100:45:4400:45:41
#42 42251Arkadiusz TerlikowskiNOWA SÓLNowosolska Grupa Biegowa1976M4040-00:22:504300:45:4600:45:43
#43 43477Paweł GibasBTS BudzyńCYBINA TEAM1984M4141-00:22:474000:45:5300:45:52
#44 44517Łukasz BasińskiPoznań1977M4242-00:22:363700:45:5300:45:46
#45 45540Seweryn WawrzynowiczKargowa1995M4343-00:22:083100:46:0000:45:56
#46 46456Adrian ŁukasikPoznań1987M4444-00:23:225800:46:0300:45:59
#47 4776Robert SzymańskiPoznańMaratończyk Poznań1974M4545-00:22:564600:46:1100:45:57
#48 48148Karol WalterKokoszczyn1989M4646-00:23:175300:46:2800:46:27
#49 49252Andrzej JalowskiGnieznoINTEC1968M4747-00:22:504400:46:3100:46:16
#50 50104Michał WojtkowiakPoznańDrużyna Szpiku1979M4848-00:22:484200:46:3700:46:33
#51 51122Karol BodakPoznańCYBINA TEAM1988M4949-00:23:265900:46:4000:46:02
#52 52460Rafal DziurkapoznanRetro Mobler Galleri Team1976M5050-00:23:356200:46:4000:46:25
#53 53304Przemysław MieszkowskiPaczkowo1963M5151-00:23:195500:46:5300:46:50
#54 54171Rafał PrzybyłPiaski1989M5252-00:23:215600:47:0200:47:00
#55 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 55319Monika PasiutSzymbarkBartnia Biega1975K3-300:22:584800:47:1200:47:03
#56 56524Krzysztof SienkiewiczPLEWISKASERE TEAM1982M5353-00:23:165200:47:0800:47:05
#57 57435Radosław MisiornyPoznań1973M5454-00:23:215700:47:0900:47:06
#58 58551Piotr LewandowskiJelenia Góra1991M5555-00:23:326100:47:3800:47:15
#59 59474Artur SznekJerzykowoCityZen Poznań1972M5656-00:23:476800:47:3000:47:18
#60 60452Robert KasperskiKościan1968M5757-00:23:185400:47:3300:47:28
#61 61259Jakub DąbrowiczKomorniki1983M5858-00:23:296000:47:3500:47:28
#62 62331Marek JędraszczakPoznań1960M5959-00:23:466700:47:3600:47:29
#63 63230Andrzej BandurowskiNowa SólKB SPOCENI Nowa Sól1972M6060-00:22:514500:47:3400:47:32
#64 64428Damian KozajdaOwińskaJW 15171985M6161-00:24:017400:47:5900:47:34
#65 65196Łukasz FrankowskiPoznań1982M6262-00:24:047500:47:4300:47:36
#66 66233Andrzej FrankowskiPoznań1959M6363-00:24:047600:47:4300:47:36
#67 67305Patrycja KołeckaPoznańBlue Sky Travel1977K4-400:23:446600:47:4200:47:37
#68 68295Robert ChrzanGniezno1967M6464-00:24:088000:47:5200:47:44
#69 69248Włodzimierz SkibaPoznańStowarzyszenie Triathlonowe U64 Poznań1964M6565-00:24:007300:47:5100:47:45
#70 70160Michał ŚcigockiPoznańsam se biegam tej1985M6666-00:23:416500:47:4900:47:45
#71 71351Krzysztof RatajczakPoznań1980M6767-00:24:218700:47:5600:47:47
#72 72504Zofia MazurLesznoCUS Torino1992K5-500:24:309500:47:5800:47:49
#73 73316Andrzej ZielendaRostarzewoWolsztyński Klub Biegowy1961M6868-00:24:088100:47:5700:47:53
#74 74326Jakub RunowskiPodrzewiePWSW Gniezno1986M6969-00:23:476900:48:3200:47:54
#75 7543Piotr KrzymińskiKobylnicaMonster Inside Triathlon Team / apetytnasport.pl1982M7070-00:23:356300:48:0200:47:58
#76 76496Aleksander NiemirPoznańKB Maniac Poznań1965M7171-00:24:178500:48:0000:47:59
#77 77356Piotr OstrowickiPoznańOBUWIE SWARZĘDZ RYNEK 121971M7272-00:24:4911000:48:3900:48:10
#78 78381Dariusz KaczmarekKoninGEO-TECH1969M7373-00:24:057800:48:1800:48:13
#79 79444Adam DziurlaPoznań1958M7474-00:24:138200:48:2300:48:13
#80 80314Agnieszka ŚlebiodaŚroda WielkopolskaKB Aktywni Środa Wielkopolska1985K6-600:24:309600:48:2200:48:19
#81 81315Tomasz ZielińskiŚroda WielkopolskaKB Aktywni Środa Wielkopolska1970M7575-00:24:299300:48:2300:48:20
#82 82525Jakub SołtysikPoznańlamart1989M7676-00:23:125000:48:2300:48:21
#83 83124Paweł WawrzyniakŚrem1981M7777-00:24:148400:48:3500:48:22
#84 8455Andrzej MieszkowskiPoznańZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM1972M7878-00:23:396400:48:3800:48:25
#85 85451Michał ChudzińskiNochowochudy team1976M7979-00:24:238900:48:4400:48:31
#86 86370Michał ZbroszczykKamionkiFTI RACING TEAM1978M8080-00:24:4810800:48:4100:48:35
#87 87475Przemek GłuchowskiŻychlin1976M8181-00:24:289200:48:5100:48:36
#88 88324Tomasz WojciechowskiSwarzędzFogtBikes1976M8282-00:23:577200:48:4500:48:42
#89 89438Radosław KownackiRobakowo1967M8383-00:24:239000:48:5500:48:45
#90 9086Dawid NiedzielaSiekierki Wielkie1977M8484-00:24:309700:48:5300:48:47
#91 9142Maciej BorekPoznańKB MANAC POZNAŃ1977M8585-00:25:0412100:48:5600:48:48
#92 92567Maciej ĆwiklińskiPoznań1974M8686-00:24:138300:49:0200:48:54
#93 9324Jacek WięcekPoznań1960M8787-00:23:477000:48:5700:48:56
#94 94235Jaromir FurmaniukPoznańSamotny Biały Żagiel1972M8888-00:24:4610700:49:1500:49:08
#95 95472Marcin Zielińskichodzież1980M8989-00:23:497100:49:1400:49:09
#96 96150Jarosław SzygendaPoznańMaratonczyk Poznań1972M9090-00:24:4310600:49:2300:49:09
#97 97423Radosław WojtkowiakPoznańTeam KĘSY1981M9191-00:25:0011800:49:4400:49:18
#98 98163Piotr KrupaChodzieżCYBINA TEAM1973M9292-00:24:4010400:49:2200:49:18
#99 99539Remigiusz WierzbickiŚwiebodzinZLKL1960M9393-00:24:3610200:49:2600:49:18
#100 100409Michał WojciechowskiStare MiastoTOM-CAR KONIN1991M9494-00:24:319800:49:2800:49:23

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności