Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

8 Bieg Policz Się Z Cukrzycą

Wyniki - 10 stycznia 2016, Szczecin

Msc
Nr
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Piotr Zawarski346SZCZECINIROMAN CS POLSKA00:09:34-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Adrian Szczepański342SZCZECINKS IRONMAN CS POLSKA00:09:37-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Tomasz Waszczuk261WarzymiceWASZCZUK TEAM00:09:52-3
#4 4Bogusław Kozioł79KOSTRZYN NAD ODRATROFEA SPORTOWE WWW.BOKOSPORT.PL00:10:06-4
#5 5Radosław Flisik36SzczecinWojskowy Klub HDK PCK Szczecin00:10:10-5
#6 6Janusz Żywicki267SzczecinKB Pionier00:10:22-6
#7 7Jacek Piechocki323SzczecinRAZ Szczecin00:10:39-7
#8 8Jan Zembik273Gryfinomks hermes gryfino00:10:40-8
#9 9Wojciech Weinar300ŚWIDWINKB SPRINT ŚWIDWIN00:10:42-9
#10 10Robert Nowak178Stargard00:10:43-10
#11 11Michał Sieczkowski160Szczecin00:10:45-11
#12 12Kacper Janas114SzczecinTabalugaTeam00:10:45-12
#13 13Bartosz Drobczynski85SzczecinDreamtirimtimteam00:10:51-13
#14 14Marcin Wójciak118SzczecinVege Runners00:10:55-14
#15 15Damian Gorszka107szczecin00:10:57-15
#16 16Dariusz Pietrowicz152Tychowo00:10:58-16
#17 18Grzegorzz Zembik272Gryfinokb hermes gryfino00:11:06-17
#18 19Artur Zygoń31Stargard Szczeciński00:11:14-18
#19 20Dariusz Plewik109MIERZYN00:11:14-19
#20 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21Nikola Murawska226SzczecinMKL Szczecin00:11:151-
#21 22Łukasz Kelar281WOLINOSOM RUNNERS00:11:16-20
#22 23Tomasz Jabłoński219Czarna ŁąkaExocet Racing Team00:11:19-21
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24Asia Woźniak34100:11:222-
#24 25Damian Hejman14Szczecinrunnersclub.pl00:11:25-22
#25 26Damian Świtlińśki157KołobrzegRams Training House00:11:26-23
#26 27Marcin Michałowski29SzczecinSzczeciński klub rowerowy GRYFUS00:11:31-24
#27 28Marcin Charęza350SZCZECINZAWADZKIEGO SZCZECIN00:11:33-25
#28 29Radosław Gałamaga18PoliceSKB DZIK POLICE00:11:35-26
#29 30Piotr Śnieg217Szczecinniezrzeszony00:11:36-27
#30 31Łukasz Bogusław282WAŁCZ00:11:38-28
#31 32Maciej Witczuk259SZCZECINFSD RUN DREZDENKO00:11:38-29
#32 33Piotr Kuchta75SzczecinKsiążąt Pomorskich Team Szczecin00:11:39-30
#33 34Daniel Adamowicz5SzczecinNiebuszewo00:11:39-31
#34 35Krzysztof Bartnik327SZCZECIN00:11:44-32
#35 36Łukasz Kędzielewski130SZCZECINZAWADZKIEGO SZCZECIN00:11:48-33
#36 37Marcin Szarapanowski335SZCZECIN00:11:51-34
#37 38Paweł Stehnicki99SZCZECIN00:11:52-35
#38 40Sławomir Pindral174Szczecin12 BZ Szczecin00:11:54-36
#39 41Ryszard Kosmaczewski74SzczecinJudo Team Szczecin00:11:56-37
#40 42Mariusz Tomasz Marmura195Stargard00:11:58-38
#41 43Tomasz Marmura197Stargard Szczecinski00:11:58-39
#42 44Małgorzata Marmura196Stargard Szczecinski00:11:584-
#43 45Grzegorz Lewandowski56Goleniów00:12:02-40
#44 46Mateusz Derleta291SZCZECIN00:12:11-41
#45 47Piotr Chrzan49SZCZECINKOLARZE Z GÓRKI "CIŚNIJ" TEAM00:12:12-42
#46 48Maciej Ustupski108SZCZECIN00:12:15-43
#47 49Karina Woźniak347SzczecinCS Polska Ironman00:12:155-
#48 50Oktawia Lewandowska345SzczecinKS IRONMAN C/S POLSKA00:12:176-
#49 51Sebastian Wiktorski270SzczecinCouple More Team00:12:23-44
#50 52Jerzy Szyndel245SzczecinDrużyna Szpiku00:12:29-45
#51 53Przemysław Grzelak229SZCZECINUKS STERNIK00:12:30-46
#52 54Piotr Lew64SzczecinAtak Logistik00:12:30-47
#53 55Grzegorz Józkowski26szczecin00:12:30-48
#54 56Artur Kroehnke51Szczecin00:12:32-49
#55 57Mateusz Skrzyński9500:12:33-50
#56 58Piotr Kruszewski63SzczecinArmetCar KRUSZEWSKI00:12:36-51
#57 59Dawid Szklarz137SCZECINUKS STERNIK00:12:36-52
#58 60Piotr Mucha171SzczecinWieczorne Bieganie w Szczecinie00:12:36-53
#59 61Dariusz Szarmach153SzczecinMaratończyk Team Szczecin00:12:37-54
#60 62Paulina Kaczmarek70Świebodzin00:12:417-
#61 63Paweł Długosz19#NAME?biegaj zdrowo stopyland00:12:44-55
#62 64Jakub Buca292SZCZECIN00:12:45-56
#63 65Tomasz Mańkowski337Szczecin00:12:50-57
#64 66Patryk Dadeło306SZCZECINUKS STERNIK00:12:52-58
#65 67Paweł Pietkiewicz176Szczecin00:12:56-59
#66 68Filip Sobota211SzczecinCanis Flavus00:12:58-60
#67 69Arkadiusz Jasinski52szczecin00:13:00-61
#68 70Jerzy-Maciej Golba310Szczecin00:13:02-62
#69 71Krystian Kęsik320SZCZECINOKS STERNIK00:13:06-63
#70 72Patrycja Hałub145SZCZECINUKS STERNIK00:13:068-
#71 73Dawid Ziobrowski321Szczecin00:13:09-64
#72 74Karol Lewandowski68SzczecinOŻW00:13:10-65
#73 75Mariusz Bieńkowski32SzczecinWojskowy Klub HDK PCK Szczecin00:13:11-66
#74 76Julia Górnicka150GoleniówHanza/Rozbiegany Goleniów00:13:139-
#75 77Robert Gasztold293SZCZECIN00:13:14-67
#76 78Czesław Wiśniewski201SzczecinMaratończyk Team Szczecin00:13:15-68
#77 79Krzysztof Krawczak73SzczecinTT Szczecin00:13:18-69
#78 80Anna Jagniątkowska127szczecin00:13:2310-
#79 81Agata Jędrzejczak100SZCZECIN00:13:2411-
#80 82Daria Dwarzyńska349SZCZECINIRON MAN CS POLSKA00:13:25-70
#81 83Mateusz Kosiński62Szczecin00:13:25-71
#82 84Łukasz Guzanek82Szczecin00:13:26-72
#83 85Monika Bączyk50SZCZECINPuszczyk Bukowy00:13:2712-
#84 86Ryszard Wesołowski266szczecin00:13:28-73
#85 87Jacek Olszewski241szczecin00:13:28-74
#86 88Anna Madrak158Police00:13:2913-
#87 89Krzysztof Głuszko336SZCZECINANIMEX TEAM00:13:29-75
#88 90Dominik Dziąbek136SZCZECINOKS STERNIK00:13:29-76
#89 91Danuta Klaczyńska111SZCZECIN00:13:2914-
#90 92Sebastian Osetek40Gryfino00:13:31-77
#91 93Ryszard Stoltmann200MIERZYN00:13:32-78
#92 94Wiesław Nowak280SZCZECIN00:13:32-79
#93 95Agnieszka Miller182BogdaniecBBL Team Police00:13:3415-
#94 96Arkadiusz Jerzak142SZCZECINUKS STERNIK00:13:36-80
#95 97Dawid Łozicki141SZCZECINUKS STERNIK00:13:41-81
#96 98Marcin Szostak181SzczecinOSOm Runners!00:13:41-82
#97 99Ireneusz Charlej4MIERZYNwieczorne bieganie w Szczecinie00:13:41-83
#98 100Dariusz Ślubowski170Szczecin00:13:45-84
#99 101Łukasz Tyrański218Goleniów00:13:46-85
#100 102Jarosław Czerkawski187SZCZECIN00:13:48-86

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności