Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Sopocka Zima - XXXIII Edycja Biegów Przełajowych Po Plaży

Wyniki - 23 stycznia 2016, Sopot

Msc
Nr
Rok
Kat
P1
-
-
-
#1 2258Jankowski SebastianM221987M 20-29983-200 STAROGARD GDAŃSKI, KOLINCZ 56/5000:34:2013.9800:04:1700:17:20
#2 4279Kruczkowski JarosławM421969M 40-498ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOWIAT ALEKSANDROWSKI00:36:2813.1600:04:3400:17:55
#3 4711Bobrowski MaciejM471972M 40-4912BANINOSZEF AKITEK00:37:2112.8500:04:4000:18:37
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 23123Roszkowski ZdzisławM231961M 50-593BORKOWO000:34:2013.9800:04:1700:17:01
#5 939Biskupski MarcinM931974M 40-4924BRANIEWORIM TIM TEAM00:43:2211.0700:05:2500:24:52
#6 32156Zabłotny PiotrM321986M 30-3910BRODNICAMUKL BRODNICA00:35:3013.5200:04:2600:17:32
#7 9243Gawron PiotrM921975M 40-4923BYTÓWKB GOCH BYTÓW00:43:1411.1000:05:2400:22:18
#8 12144Trębacz MichałM121979M 30-394ELBLĄGFLSMIDTH MAAG GEAR /ELBLĄG00:32:5914.5500:04:0700:16:21
#9 74151Wojciechowski DariuszM741976M 40-4917ELBLĄG000:41:1511.6400:05:0900:20:52
#10 11944Gniewkowski PawełM1191992M 20-2926ELBLĄG000:48:279.9100:06:0300:24:21
#11 -45Gojlik KazimierzM-1957M 50-59-G0-00:23:50
#12 16130Solski MarcinM161988M 20-296GDAŃSK000:33:5314.1700:04:1400:16:35
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1719Cechmann AndrzejM171960M 50-592GDANSK000:33:5514.1500:04:1400:16:57
#14 18139Szczykutowicz TomaszM181989M 20-297GDANSK000:33:5814.1300:04:1500:17:07
#15 2081Kucharczyk ArkadiuszM201982M 30-396GDAŃSK000:34:0614.0800:04:1600:17:05
#16 29164Litwin PiotrM291972M 40-494GDAŃSK000:34:5313.7600:04:2200:17:19
#17 30162Kalinowski ArkadiuszM301971M 40-495GDAŃSKTYGRYSY POMORSKIE00:35:1213.6400:04:2400:17:29
#18 35137Sydor TomaszM351984M 30-3913GDAŃSKTRI TROJMIASTO00:36:0313.3100:04:3000:18:00
#19 3857Jagniewski BartoszM381988M 20-2912GDAŃSK000:36:2013.2100:04:3200:18:10
#20 401Adamiak MateuszM401992M 20-2913GDAŃSKPGE ATOM TREFL SOPOT00:36:2213.2000:04:3300:18:10
#21 46158Zawisza DariuszM461971M 40-4911GDAŃSKBCT TEAM00:37:1112.9100:04:3900:18:12
#22 49100Mikołajewski KrzysztofM491988M 20-2915GDAŃSK000:37:4912.6900:04:4400:19:04
#23 5069Klimach KonradM501990M 20-2916GDAŃSK000:38:0112.6300:04:4500:18:49
#24 5239Flis MarcinM521981M 30-3917GDAŃSK000:38:1112.5700:04:4600:18:41
#25 5396Małkowski TomaszM531966M 50-595GDAŃSKSOPOCKI KLUB MORSÓW00:38:3112.4600:04:4900:19:11
#26 5663Kalica PawełM561986M 30-3919GDAŃSK000:39:0112.3000:04:5300:18:43
#27 60154Zabielski TomaszM601980M 30-3922GDAŃSK000:39:2012.2000:04:5500:20:04
#28 63153Wysocki DariuszM631986M 30-3925GDAŃSKWOJSKO POLSKIE00:39:3412.1300:04:5700:19:26
#29 6640Gajdus WiktorM661982M 30-3926GDAŃSK000:40:2911.8600:05:0400:20:18
#30 6790Lulis ZbigniewM671960M 50-597GDAŃSK000:40:3311.8400:05:0400:20:18
#31 687Bednarski PiotrM681987M 20-2917GDAŃSKSGS POLAND TEAM00:40:3911.8100:05:0500:20:03
#32 73128Siedlecki JacekM731980M 30-3928GDAŃSK000:41:1311.6500:05:0900:19:58
#33 7577Kowalik HubertM751979M 30-3929GDAŃSKSTŻ OFENSYWA00:41:2111.6100:05:1000:20:52
#34 7670Kmieć TomaszM761988M 20-2920GDANSKGRUPA ROWEROWA 3 MIASTO00:41:2411.5900:05:1100:20:03
#35 79126Rychter KrzysztofM791978M 30-3930GDAŃSKPARKRUN GDAŃSK00:41:4811.4800:05:1400:21:04
#36 80106Pęśko MichałM801976M 40-4919GDAŃSK000:41:5111.4700:05:1400:20:01
#37 82141Szramka RafałM821975M 40-4920GDAŃSKSZUWAX RUN-LOG.COM.00:42:0311.4100:05:1500:20:27
#38 8373Kosznik MichalM831978M 30-3932GDANSK000:42:1011.3800:05:1600:20:59
#39 8991Łukaszewski PatrykM891990M 20-2922GDAŃSKMRKS GDAŃSK00:42:5111.2000:05:2100:21:50
#40 9480Krzak JerzyM941960M 50-598GDAŃSKTKKF ROZSTAJE00:43:2511.0600:05:2600:21:42
#41 96157Zakrzewski PawełM961973M 40-4925GDAŃSK000:43:4510.9700:05:2800:21:18
#42 97135Stolarczyk MaciekM971970M 40-4926GDAŃSK000:43:4710.9600:05:2800:22:24
#43 100111Pobłocki JanM1001957M 50-599GDAŃSKGRUPA TRÓJMIASTO/SPARTANIE DZIECIOM00:44:1410.8500:05:3200:22:59
#44 10117Brzezinski GrzegorzM1011964M 50-5910GDANSK000:44:4910.7100:05:3600:22:47
#45 102104Pasymowski PiotrM1021973M 40-4928GDANSKTWOJE4KATY00:44:5510.6900:05:3700:23:16
#46 105102Ossowski MichałM1051984M 30-3940GDAŃSK49. BLOT00:45:5410.4600:05:4400:22:29
#47 10676Kowalewski PawełM1061971M 40-4929GDAŃSK000:46:3310.3100:05:4900:23:09
#48 110103Pachura SławomirM1101973M 40-4931GDAŃSK000:46:5610.2300:05:5200:22:43
#49 11186Lepa MichalM1111978M 30-3943GDAŃSK000:46:5910.2200:05:5200:23:32
#50 115145Wardeński MaciejM1151981M 30-3946GDAŃSK000:47:4010.0700:05:5800:23:31
#51 11656Jablonski TomaszM1161988M 20-2925GDANSKSKM TROJMIASTO00:47:4110.0700:05:5800:23:52
#52 118159Zdun MaciejM1181981M 30-3947GDAŃSK000:48:119.9600:06:0100:23:47
#53 121171Brzozowski PawełM1211977M 30-3948GDAŃSK00:48:389.8700:06:0500:25:05
#54 122113Pogonowski WojtekM1221993M 20-2928GDAŃSKFABRYKA DOBREJ FORMY00:48:389.8700:06:0500:25:40
#55 12883Kwaśniewski MaciejM1281964M 50-5914GDAŃSK000:56:078.5500:07:0100:27:04
#56 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1067Keslinke ŁukaszM101983M 30-393GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL00:32:3514.7300:04:0400:16:13
#57 4418Buszman KrzysztofM441971M 40-499GDYNIA000:36:5912.9800:04:3700:18:38
#58 45166Wojdan MiroslawM451975M 40-4910GDYNIA-00:37:0312.9600:04:38
#59 48120Prokopiuk JarosławM481966M 50-594GDYNIAPROCAR GDYNIA00:37:3712.7600:04:4200:18:49
#60 64172Leo MichałM641968M 40-4914GDYNIA00:40:0012.0000:05:0000:20:05
#61 6985Lang MarcinM691982M 30-3927GDYNIALANG TEAM ZABIANKA00:40:3911.8100:05:0500:20:02
#62 71108Piłasiewicz IreneuszM711968M 40-4916GDYNIASP 4400:40:4411.7800:05:0600:20:02
#63 8124Czapiewski AndrzejM811977M 30-3931GDYNIABDOW MW00:42:0111.4200:05:1500:21:22
#64 8828Dragan KarolM881974M 40-4922GDYNIA000:42:5011.2100:05:2100:21:28
#65 99101Noga JacekM991974M 40-4927GDYNIA000:44:1210.8600:05:3200:21:28
#66 107129Skurtys CezaryM1071982M 30-3941GDYNIAKUJATT RUNNERS TEAM00:46:4310.2700:05:5000:24:07
#67 108122Rączka MarcinM1081985M 30-3942GDYNIAHUSARIA RUN GDYNIA/BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM00:46:4310.2700:05:5000:24:07
#68 10935Feszler AdamM1091972M 40-4930GDYNIASTRONG UNIT00:46:5110.2500:05:5100:23:53
#69 11248Gutowski MichałM1121986M 30-3944GDYNIA000:47:3910.0700:05:5700:24:33
#70 113169Kopeć IgorM1131976M 40-4932GDYNIA00:47:3910.0700:05:5700:24:32
#71 11494Majewski PawelM1141986M 30-3945GDYNIA000:47:3910.0700:05:5700:24:33
#72 12065Kaniewski MichałM1201993M 20-2927GDYNIA000:48:319.8900:06:0400:24:35
#73 124112Pobłocki KrystianM1241992M 20-2929GDYNIA000:48:429.8600:06:0500:24:42
#74 126125Rumkowski PiotrM1261983M 30-3949GDYNIAGDYNIA OBŁUŻE00:54:268.8200:06:4800:26:42
#75 12927Domka KrzysztofM1291983M 30-3951GDYNIAREZERWOWE PSY00:56:508.4500:07:0600:28:37
#76 -37Filipczuk GrzegorzM-1970M 40-49-GDYNIA0-00:22:14
#77 1964Kalinowski MaciejM191987M 20-298GOŁDAPŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP00:34:0014.1200:04:1500:16:57
#78 2422Chyliński DawidM241994M 20-2910GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ00:34:3413.8900:04:1900:17:10
#79 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25121Purwin PiotrM251969M 40-492GRUDZIĄDZ000:34:3613.8700:04:1900:17:49
#80 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 378Król BłażejM31987M 20-29-KĘBŁOWOGKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA00:30:0215.9800:03:4500:14:39
#81 7847Gontarz RafałM781973M 40-4918KOŚCIERZYNAPOZYTYWNA ENDORFINA00:41:4411.5000:05:1300:20:47
#82 1045Barański RobertM1041977M 30-3939KRAKÓW000:45:3810.5200:05:4200:22:56
#83 5832Durzyński TomaszM581982M 30-3921LĘBORK000:39:1412.2300:04:5400:20:06
#84 123168Parzyński AdamM1231962M 50-5912LĘBORK00:48:409.8600:06:0500:22:50
#85 28107Pikała KarolM281983M 30-398MALBORKBEZTLENOWI MALBORK00:34:4413.8200:04:2100:17:48
#86 57170Bieszke ArturM571986M 30-3920MALBORKBEZTLENOWI00:39:0912.2600:04:5400:20:06
#87 6197Matejuk ArkadiuszM611981M 30-3923MALBORKBEZTLENOWI MALBORK00:39:2012.2000:04:5500:19:51
#88 3310Błochowiak TomaszM331980M 30-3911MIEJSKA GÓRKAROZBIEGANY RAWICZ00:35:4913.4000:04:2900:17:56
#89 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2660Jędrzejewski DanielM261975M 40-493NOWA WIEŚ RZECZNATRI STAROGARD GDAŃSKI00:34:3913.8500:04:2000:17:21
#90 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1153Hartuna ZenonM111964M 50-591PIECEFLORIAN CHOJNICE00:32:4214.6800:04:0500:16:16
#91 7055Iwanowski PiotrM701988M 20-2918PIŁAZŁODZIEJE ZAPALNICZEK00:40:4311.7900:05:0500:21:06
#92 5488Leśniewski TomaszM541962M 50-596POZNAŃ000:38:4512.3900:04:5100:19:32
#93 -93Maciejewski MichałM-1977M 30-39-POZNAŃ0-00:25:11
#94 8674Kośka TomaszM861986M 30-3934PRABUTYKOLONIA PRABUTY00:42:4011.2500:05:2000:21:30
#95 5931Durałek AndrzejM591976M 40-4913PRUSZCZ000:39:1812.2100:04:5500:19:36
#96 10320Chełkowski DanielM1031989M 20-2924PRUSZCZ GD.CHELEK00:45:2210.5800:05:4000:21:46
#97 72134Stefaniak DamianM721989M 20-2919PRUSZCZ GDAŃSKI000:40:4611.7700:05:0600:20:33
#98 8761Kachniarz AdamM871977M 30-3935PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA00:42:4511.2300:05:2100:22:38
#99 95109Pitak PiotrM951978M 30-3937PRUSZCZ GDAŃSKI49. BLOT00:43:3811.0000:05:2700:21:30
#100 15131Stacherski ŁukaszM151989M 20-295PRZEDBORZKUJATT RUNNERS TEAM00:33:3514.2900:04:1200:16:32

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności