Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Oleszyce Półmaraton

Wyniki - 14 lutego 2016, Oleszyce

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
P1
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1168Arnold PerezM1993PLKKS VICTORIA STALOWA WOLASTALOWA WOLA00:33:5901:15:3601:15:36
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2190Mateusz RawskiM1982PLLUBACZÓW00:34:1201:17:2401:17:23
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3254Stanisław WażnyM1979PLBIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓW00:34:3701:18:1901:18:18
#4 4171Wojciech PietrzykM1977PLLACHO TEAMKRAKÓW00:34:5301:18:3401:18:33
#5 548Mateusz GolonkaM1989PLWARSAW RUNNING TEAMGORLICE00:34:5201:19:1101:19:10
#6 6266Jacek WójcikM1978PLGODOWA00:36:0601:21:3201:21:31
#7 7218Grzegorz SurowiecM1982PLBESTA SP Z O.O.RZESZÓW00:35:5801:22:1801:22:17
#8 867Krzysztof JaworskiM1980PLVISEGRAD MARATON RYTROSTARY SĄCZ00:37:1001:22:5301:22:49
#9 9182Robert PreisnerM1968PLPKB I PRZEMYSKI KLUB PODKARPACIEPRZRMYŚL00:36:0701:23:2001:23:18
#10 1086Dariusz KohutM1972PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL00:37:5801:24:4101:24:38
#11 11121Kamil MachałaM1991PLPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATRYŃCZA00:36:5901:25:1201:25:10
#12 12187Tomasz PukasM1991PLRUN RUN OLESZYCEZALESIE00:37:4901:25:5401:25:53
#13 13162Krzysztof PachołekM1994PLDACHNÓW00:37:1701:26:0101:25:59
#14 1468Marek JaworskiM1973PLVISEGRAD MARATON RYTROSTARY SĄCZ00:37:1101:26:0601:26:02
#15 15124Grzegorz MajewskiM1990PLCIESZANÓW RUNNERSCIESZANÓW00:38:0601:26:0801:26:04
#16 16620Arkadiusz JanickiM1981PLJAROSŁAW00:38:0501:26:0901:26:08
#17 1797Łukasz KorylM1984PLRZESZÓW00:38:0001:26:1301:26:12
#18 1837Daniel DryniakM1976PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL00:37:5801:26:2101:26:18
#19 1977Maciej KiperM1978PLBBL JAROSLAWJAROSLAW00:38:0501:27:0301:27:01
#20 20236Damian ŚlęczkaM1980PLDIT PRORZESZÓW00:38:0701:27:1201:27:10
#21 21132Jacek MaślankaM1975PLJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA "SOKÓŁ"JAROSŁAW00:38:0501:27:1601:27:15
#22 22274Andrzej ZwierzchowskiM1982PLTGMBUDY GŁOGOWSKIE00:37:5301:27:5301:27:51
#23 23103Marcin KrubaM1987PLJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA "SOKÓŁ"JAROSŁAW00:38:5101:28:2801:28:23
#24 24118Stanisław ŁuczakM1974PLNOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA "TATARY "NOWA SARZYNA00:38:5201:28:4301:28:39
#25 25255Damian WenneM1991PLGROTÓW00:38:5101:28:5701:28:54
#26 2695Janusz KornagaM1962PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓW/HORYNIEC-ZDRÓJHORYNIEC-ZDROJ00:38:5001:29:0401:29:03
#27 2733Jerzy DąbekM1976PLNOWOSARZYNISKA GRUPA BIEGOWA TATARYHUCISKO00:39:1401:29:1201:29:07
#28 2836Zbyszek DorotaM1972PLRUN RUN OLESZYCEOLESZYCE00:38:5001:29:1401:29:12
#29 2971Dariusz KarnatM1972PLNOWA DĘBA00:40:1601:29:4601:29:41
#30 30116Tomasz ŁeptuchM1980PLSTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAKOMORÓW00:38:5101:30:0401:30:02
#31 31246Michał UlmanM1987PLŁAŃCUT00:37:5801:30:1101:30:10
#32 3257Konrad HorodeckiM1990PLPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSK00:39:3101:30:2901:30:22
#33 33230Sebastian SzpindaM1979PLBIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJ00:39:0901:31:0001:30:55
#34 34216Sławomir SurmaczM1970PLJAROSŁAW00:39:2801:31:4701:31:39
#35 3554Tomasz HandziakM1982PLLUBACZÓW00:40:5901:31:4701:31:42
#36 36152Łukasz NowakowiczM1985PLAS LUBACZÓWLUBACZÓW00:41:0201:32:0401:31:58
#37 37108Piotr KrzychM1982PLPIASTOWO00:41:0501:32:2001:32:17
#38 38256Krzysztof WęgrzynM1966PLRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYKRASNE00:41:3601:32:3001:32:24
#39 398Sławomir BosakM1972PLBIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJ00:40:4001:32:5301:32:40
#40 4094Łukasz KordowiczM1979PLBIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJ00:40:3101:33:0401:32:52
#41 4147Ireneusz GolecM1985PLVEGE RUNNERS / KRASNYSTAW BIEGAKRASNYSTAW00:40:2501:33:4801:33:32
#42 42134Sławomir MazurM1977PLGRUPETTO GORLICERZESZÓW00:40:2701:33:4201:33:38
#43 43167Wieslaw PazowskiM1957PLKLUB BIEGACZA LUBACZOWWIELKIE OCZY00:42:2701:33:4501:33:42
#44 44154Grzegorz ObroślakM1977PLTRAPER LUBACZÓWLUBACZÓW00:41:4101:34:1901:34:17
#45 45125Karol MajewskiM1995PLCIESZANÓW RUNNERSCIESZANÓW00:41:1201:34:2601:34:22
#46 46211Bartłomiej StanowskiM1988PLCIESZANÓW RUNNERSCIESZANÓW00:41:1401:34:2601:34:23
#47 47231Ryszard SzpytM1970PLBIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJ00:41:0701:34:3501:34:26
#48 48263Bogdan WitekM1964PLWATER TEAMBARYCZKA00:41:0501:34:5601:34:54
#49 4916Andrzej BurdaM1978PLRUDNIK NAD SANEM00:40:4701:35:1401:35:11
#50 5082Bogdan KlóskaM1970PLHORYNIEC - ZDRÓJ00:42:0901:35:1201:35:12
#51 51113Beata -Agata LangeK1977PLBIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJ00:40:4101:35:2901:35:19
#52 52237Łukasz ŚwitalskiM1991PLCIESZANÓW00:40:4101:35:3001:35:28
#53 5313Dariusz BubaM1975PLLEŻAJSK00:38:5101:35:4701:35:43
#54 54146Magdalena MusialikK1984PLRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓW00:42:0901:36:2301:36:17
#55 55131Dawid MaszlankaM1997PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓW00:41:5801:36:2101:36:20
#56 56197Krzysztof RyznerM1960PLJAROSŁAWJAROSŁAW00:41:1301:36:3501:36:29
#57 5752Andrzej GwóźdźM1968PLJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAW00:41:1401:36:3501:36:30
#58 58233Artur SzykM1976PLJGB " SOKÓŁ "JAROSŁAW00:42:0701:36:4601:36:42
#59 59262Elżbieta WitekK1988PLBARYCZKA00:42:5301:36:5201:36:47
#60 60268Tomasz ZającM1968PLRZESZÓW00:42:2201:37:1001:37:02
#61 61624Piotr DecM1968PLLUBRZYCA KRÓLEWSKA00:42:3001:37:0601:37:03
#62 6228Paweł CiubaM1975PLJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA "SOKÓŁ"JAROSŁAW00:41:5601:37:2901:37:25
#63 6346Tomasz GmiterekM1972PLLUBLIN00:43:1201:37:4801:37:36
#64 6439Agnieszka FaronK1982PLNORAFSPORTKRAKÓW00:43:3901:38:1301:38:03
#65 6564Dariusz JankowskiM1970PLPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSK00:43:2801:38:2301:38:16
#66 66271Artur ZdebM1978PLRUDNIK NAD SANEM00:42:1001:38:3901:38:18
#67 67242Krzysztof TrynieckiM1971PLTRAPER LUBACZÓWLUBACZÓW00:42:0301:39:0901:39:07
#68 68234Adam SzymanikM1979PLTARNOGRÓD00:44:4701:39:2501:39:07
#69 69150Wiktor NesterakM1997PLHORYNIEC - ZDRÓJ00:43:4101:39:3001:39:28
#70 70169Robert PiątekM1970PLOSTRÓW00:43:1201:39:4301:39:34
#71 714Mariusz BączalskiM1976PLMARATON GORLICESĘKOWA00:42:1001:39:4201:39:35
#72 7253Jacek HadamM1968PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZACIESZANÓW00:43:4001:39:4801:39:37
#73 73269Jerzy ZajączkowskiM1970PLFIBRIS TEAMPRZEMYSL00:40:2201:39:5601:39:50
#74 741Tomasz BajekM1984PLWYSOKA GŁOGOWSKA00:43:5701:40:1501:40:11
#75 75135Krzysztof MazurekM1973PLZAMOŚĆ00:43:1101:40:2101:40:11
#76 76138Maciej MederM1973PLAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓW00:44:3101:40:2601:40:17
#77 77196Monika Rychlak - BożekK1978PLSTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLA00:44:3601:40:2801:40:24
#78 78203Jan SłowikM1970PLWYBIEGAMY W PRZYSZŁOSCHERMANOWA00:43:4301:40:3701:40:32
#79 79119Barbara Łuczak-PokójK1988PLNOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA "TATARY"SARZYNA00:43:2801:40:4601:40:39
#80 80111Wojciech KułakowskiM1960PLAMATORLUBACZÓW00:42:4201:41:3901:41:38
#81 81202Bartłomiej SkrzyniarzM1988PLJGB " SOKÓŁ"JAROSŁAW00:44:0901:41:5401:41:50
#82 82261Stanisław WitM1963PLLUBACZÓW00:45:2101:42:1201:42:01
#83 83112Magdalena Lachowska-WójciakK1987PLLUBACZÓW00:43:0101:42:1201:42:10
#84 84164Tomasz PakułaM1973PL00:42:5701:42:1801:42:12
#85 85222Pawel SzawanM1975PLPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSK00:45:0801:42:5701:42:37
#86 86229Robert SzkodaM1985PLBIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJ00:45:0501:42:5701:42:39
#87 87250Radosław WareckiM1981PLPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSK00:44:5901:42:5801:42:40
#88 88120Stanisław ŁukaszM1972PLWRSŁ - SPARTAKUSNAROL00:45:4101:43:5001:43:37
#89 89163Dariusz PaczochaM1979PLNOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA TATARYNOWA SARZYNA00:46:4601:44:0901:43:53
#90 9022Jacek CiągłoM1981PLNOWA SARZYNA00:46:4601:44:0901:43:53
#91 91265Czesław WołoszynM1962PLPIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEPIZUNY00:45:5401:44:1601:44:04
#92 923Maciej BaranM1991PLOLESZYCE00:47:0701:44:1801:44:09
#93 93219Piotr SwachaM1983PLBIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJ00:46:1901:44:3301:44:15
#94 94188Damian PyrkoszM1971PLRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓW00:44:3501:44:2901:44:21
#95 9510Armand BrzozowskiM1969PLKRASNYSTAW00:45:2001:45:1401:44:51
#96 9641Marcin FlorekM1970PLPILZNO00:46:0101:44:5701:44:55
#97 9730Anna CzerniakK1991PLVEGE RUNNERS / KRASNYSTAW BIEGAKRASNYSTAW00:47:5701:45:3201:45:08
#98 98199Paulina SerafinK1987PLRZESZÓW00:44:5401:45:2201:45:11
#99 9972Andrzej KarpM1961PLBIECZBIECZ00:46:2101:45:2101:45:12
#100 100209Dariusz SowaM1961PLRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓW00:47:4901:45:3201:45:14

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności