Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Bieg Powstańca

Wyniki - 27 lutego 2016, Dobra

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1396Błżej Skowroński1989KOLUSZKIPOLSKA00:35:3700:35:3616.8500:03:34M1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2391Marcin Puszewkiewicz1988BIELAWYPOLSKA00:35:5300:35:5216.7300:03:35M2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3198Tobiasz Olszak1996RAWA MAZOWIECKAPOLSKAMLUKS RAWA - RAWA MAZOWIECKA00:36:4600:36:4616.3200:03:41M3
#4 4301Łukasz Brzeźnicki1989ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:37:0300:37:0116.2100:03:42M4
#5 5273Jarosław Cichosz1985ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:37:5000:37:4915.8700:03:47M5
#6 6365Robert Jasion1991ŁÓDŹPOLSKAAZS WSIU00:38:2400:38:2415.6300:03:50M6
#7 7387Sebastian Duszyński1989RAWA MAZOWIECKAPOLSKA00:38:3300:38:3115.5800:03:51M7
#8 8407Jakub Kimmer1988ZELÓWPOLSKA00:38:3500:38:3115.5800:03:51M8
#9 9508Rafał Kazimierczak1979BOGDANKAPOLSKA00:38:4700:38:4515.4800:03:53M9
#10 10350Mateusz Ogloza1990ŁÓDŹPOLSKA00:38:5100:38:2715.6000:03:51M10
#11 11255Mateusz Fijałkowski1990ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:39:0200:39:0115.3800:03:54M11
#12 12257Adam Florczak1979ŁÓDŹPOLSKA00:39:2200:39:2015.2500:03:56M12
#13 13166Robert Sobczak1982ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:39:3300:39:3015.1900:03:57M13
#14 14299Krzysztof Harężlak1976ŁÓDŹPOLSKA4 ŁAPY PSA ŁÓDŹ00:39:5300:39:4715.0800:03:59M14
#15 15392Dariusz Owczarek1982ŁÓDŹPOLSKA00:40:2900:40:2314.8600:04:02M15
#16 16237Marek Kłysz1968ANDRESPOLPOLSKA00:40:3700:40:3414.7900:04:03M16
#17 17243Dariusz Kudra1973DŁUTÓWPOLSKA00:40:4600:40:4314.7400:04:04M17
#18 18148Wiesław Wasiak1961ŁÓDŹPOLSKA00:41:0400:41:0014.6300:04:06M18
#19 19329Zdzisław Kluf1957BEŁCHATÓWPOLSKAAMATOR00:41:0700:41:0414.6100:04:06M19
#20 20278Kamil Danielski1985WARSZAWAPOLSKA00:41:3900:41:3514.4300:04:09M20
#21 21303Piotr Makówczyński1980KLĘKPOLSKA00:41:5800:41:5114.3400:04:11M21
#22 22234Grzegorz Neska1994PRZYSTAŁOWIECE DUŻEPOLSKA00:42:1600:42:0814.2400:04:13M22
#23 23442Jarosław Szewczyk1974NOWY BEDOŃPOLSKA00:42:2400:42:2014.1700:04:14M23
#24 24454Maciej Ruta1977ŁÓDŹPOLSKAKB ARTURÓWEK ŁODŹ00:42:3900:42:3214.1100:04:15M24
#25 25131Przemek Stupnowicz1995ŁÓDŹPOLSKA00:42:4400:42:1814.1800:04:14M25
#26 26268Marcin Gałczyński1998JANOWICEPOLSKAZSMR PIĄTEK00:42:5500:42:3914.0700:04:16M26
#27 27358Konrad Ciężki1983ŁÓDŹPOLSKA00:42:5700:42:5114.0000:04:17M27
#28 28383Leon Nalepa1987DĘBICAPOLSKA00:42:5800:42:2414.1500:04:14M28
#29 29511Dominik Kopeć1979ŁÓDŹPOLSKA-00:43:0200:42:5613.9800:04:18M29
#30 30224Arkadiusz Kujawski1971ŁÓDZPOLSKARYSIOTEAM00:43:1500:43:0913.9000:04:19M30
#31 31139Bartosz Urbaniak1993GRZEGORZEWPOLSKA00:43:2200:43:1913.8500:04:20M31
#32 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !32253Kinga Jurczyk1986GŁUCHOŁAZYPOLSKAINFOSYS RUN00:43:2900:43:2813.8000:04:21K1
#33 33182Michał Turoboś1977ŁÓDŹPOLSKA00:43:3300:43:3113.7900:04:21M32
#34 34212Jakub Krzysztofik1985ŁÓDŹPOLSKA00:43:3600:43:3313.7800:04:21M33
#35 35315Kamil Góralczyk1995DOBRAPOLSKAKARATE 4400:43:4000:43:3513.7700:04:22M34
#36 36281Michał Janus1984DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA00:43:4500:43:4413.7200:04:22M35
#37 37460Adam Rzeczyca1988ŁÓDŹPOLSKANIGHT RUNNERS00:43:5400:43:4713.7000:04:23M36
#38 38201Tomasz Kotarski1978ŁÓDŹPOLSKAKOTAR TEAM00:44:0300:43:5413.6700:04:23M37
#39 39497Adam Kozarski1987SKIERNIEWICEPOLSKA00:44:0900:44:0213.6300:04:24M38
#40 40189Paweł Meissner1983ŁÓDŹPOLSKAAMBITNE TYGRYSY00:44:1100:44:1013.5800:04:25M39
#41 41188Michał Karwowski1981ŁÓDŹPOLSKANIKE GALERIA ŁÓDZKA00:44:2300:44:1013.5800:04:25M40
#42 42440Wojciech Wróblewski1979ZGIERZPOLSKAFRU-FITNESS00:44:2400:44:0113.6300:04:24M41
#43 43222Łukasz Majchrzak1981ZGIERZPOLSKA00:44:2400:44:2413.5100:04:26M42
#44 44313Damian Rapacz1988SKOTNIKIPOLSKA00:44:2500:44:0013.6400:04:24M43
#45 45483Arkadiusz Piotrowski1986PABIANICEPOLSKA00:44:2600:43:4913.6900:04:23M44
#46 46236Maciej Krupiński1983ZGIERZPOLSKA00:44:2700:44:0313.6200:04:24M45
#47 47232Łukasz Musiał1983ŁÓDŹPOLSKA00:44:3700:44:0413.6200:04:24M46
#48 48321Marcin Żurawik1980KOŁOPOLSKASG SQUAD00:44:4700:44:3813.4400:04:28M47
#49 49384Konrad Siennicki1977BUKOWIECPOLSKA00:44:4900:44:4113.4300:04:28M48
#50 50184Dawid Ratajek1986ŁÓDŹPOLSKA00:44:5200:44:4113.4300:04:28M49
#51 51190Sebastian Kwieciński1977MŁAWAPOLSKA00:44:5400:44:5013.3800:04:29M50
#52 52363Arkadiusz Makowski1973ŁÓDŹPOLSKA00:44:5500:44:4913.3900:04:29M51
#53 53461Rafał Pakuła1985STRYKÓWPOLSKACYKLOMANIACY00:45:0500:45:0013.3300:04:30M52
#54 54208Krzysztof Kotynia1967BRZEZINYPOLSKABRZEZINY BIEGAJĄ00:45:2100:45:0013.3300:04:30M53
#55 55140Dominik Urbaniak2001GRZEGORZEWPOLSKA00:45:2200:45:2013.2400:04:32M54
#56 56319Henryk Kępiński1953BEŁCHATÓWPOLSKAKB SPARTAKUS BEŁCHATÓW00:45:2200:45:1513.2600:04:32M55
#57 57238Tomasz Pluciński1988ŁÓDŹPOLSKAGET TEAM00:45:2300:45:1713.2500:04:32M56
#58 58149Krzysztof Wiśniewski1981ŁÓDŹPOLSKADRUŻYNA BSS00:45:3600:45:2613.2100:04:33M57
#59 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !59311Kasia Wolska1983LODZPOLSKALODZ RUNNING TEAM00:45:3700:45:3113.1800:04:33K2
#60 60152Piotr Tondys1971ŁÓDŹPOLSKATIGERS TEAM00:45:3700:45:3513.1600:04:34M58
#61 61499Stanisław Adam Olbryś1967NASIELSKPOLSKAKB PIMAR LEGIONOWO00:45:4600:45:4313.1200:04:34M59
#62 62143Tomasz Szymkiewicz1964KIELCEPOLSKA00:45:4700:45:3713.1500:04:34M60
#63 63345Lukasz Krawczyk1982BYSZEWYPOLSKABIEGAJĄCY NA WZNIESIENIACH00:45:4800:45:4313.1200:04:34M61
#64 64282Przemek Dyderski1985ŁÓDŹPOLSKANASZA ŁÓDŹ DA SIĘ LUBIĆ00:45:5000:45:3913.1400:04:34M62
#65 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 65309Katarzyna Dąbrowska1984ZGIERZPOLSKA00:45:5000:45:3013.1900:04:33K3
#66 66341Artur Wąsicki1963DOBROŃPOLSKA00:45:5300:45:4813.1000:04:35M63
#67 67142Mariusz Rapacz1969SZCZAWINPOLSKAMPK- ŁÓDŹ00:45:5300:45:3013.1900:04:33M64
#68 68216Dominik Kuś1986ŁOWICZPOLSKA00:45:5300:45:4513.1100:04:35M65
#69 69505Wojciech Majewski1991ŁÓDŹPOLSKA00:45:5800:45:4513.1100:04:35M66
#70 70158Bogusz Raczyński1983ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKATIGERS TEAM00:46:0000:45:5913.0500:04:36M67
#71 71366Przemek Romanów1982RAJSZEWPOLSKATRUCHT TARCHOMIN TEAM00:46:0500:45:4813.1000:04:35M68
#72 72200Paweł Mikołajczyk1984ŁÓDŹPOLSKAROSSBIEGANI00:46:0700:45:5113.0900:04:35M69
#73 73262Michał Godlewski1980ŁÓDŹPOLSKAKS ALASKA00:46:1600:46:1212.9900:04:37M70
#74 74344Mateusz Hemka1992GŁOWNOPOLSKA00:46:1700:46:1112.9900:04:37M71
#75 75185Pawel Szymczak1984ŁÓDŹPOLSKANIE MA00:46:2000:46:1512.9700:04:38M72
#76 76517Robert Kosielski1980ŁÓDŹPOLSKA00:46:2000:46:1013.0000:04:37M73
#77 77219Jakub Kupniewski1971WARSZAWAPOLSKA00:46:2400:46:1812.9600:04:38M74
#78 78317Zbigniew Kamiński1963ŁÓDŹPOLSKA00:46:3000:46:2412.9300:04:38M75
#79 79316Andrzej Kordyzon1975PROBOSZCZEWICEPOLSKASTART RUNNERS PROBOSZCZEWICE00:46:3400:46:1712.9600:04:38M76
#80 80464Bartłomiej Piechota1994ZGIERZPOLSKA00:46:3500:46:1912.9500:04:38M77
#81 81335Zbigniew Krupiński1982KOŁOPOLSKAZADYSZKA00:46:3900:46:3612.8800:04:40M78
#82 82177Hieronim Wejdman1999ŁÓDŹPOLSKA00:46:3900:46:3212.8900:04:39M79
#83 83228Roman Mackiewicz1965ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:46:4200:46:2012.9500:04:38M80
#84 84336Tomasz Bedyk1978ŁÓDŹPOLSKASZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ00:46:5400:46:4712.8300:04:41M81
#85 85348Dorian Mospinek1995GŁOWNOPOLSKA00:46:5500:46:5312.8000:04:41M82
#86 86203Tomasz Nowak1987ŁOWICZPOLSKASTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ00:46:5700:46:5112.8100:04:41M83
#87 87290Paweł Diowksz1973ŁÓDŹPOLSKA00:47:0400:46:5412.7900:04:41M84
#88 88362Radek Garnys1976ŁÓDŹPOLSKA00:47:0400:46:4312.8400:04:40M85
#89 89277Bartosz Drobny1986ŁÓDŹPOLSKA00:47:0400:46:5112.8100:04:41M86
#90 90170Wojciech Zalasa1968ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:47:0900:46:5312.8000:04:41M87
#91 91178Dariusz Wejdman1973ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:47:0900:47:0312.7500:04:42M88
#92 92264Piotr Jaskółowski1987PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKAPIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINA00:47:1100:46:5912.7700:04:42M89
#93 93179Michał Wachowski1975ŁÓDŹPOLSKA00:47:1300:47:0212.7600:04:42M90
#94 94502Jarosław Lesiewicz1969ŁÓDŹPOLSKAORANGE POLSKA00:47:1400:47:0712.7300:04:43M91
#95 95288Robert Działak1982DMOSINPOLSKA00:47:1500:46:5812.7800:04:42M92
#96 96399Robert Lewera-PABIANICEPOLSKA00:47:1900:46:5712.7800:04:42M93
#97 97227Aneta Okunska Wejdman1976ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:47:1900:47:1312.7100:04:43K4
#98 98490Maciek Woźnicki1980ŁÓDŹPOLSKARUNNING SUCKS / PARKRUN ŁÓDŹ00:47:1900:47:1012.7200:04:43M94
#99 99371Krzysztof Łaski1964ŁÓDŹPOLSKABIEGIEM PO PIWO00:47:2200:47:1412.7000:04:43M95
#100 100251Piotr Gajda1964ZGIERZPOLSKAORANGE POLSKA00:47:3200:47:1012.7200:04:43M96

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności