Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Bieg Leśna Piątka

Wyniki - 28 lutego 2016, Zalasewo

Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
#1 201266Katarzyna LisiakCYBINA TEAMPoznań1988K47-4700:29:2500:28:41
#2 202162Piotr ŁugowskiWSZYSTKOOBIEGANIU.PLPoznań1958M155155-00:29:2500:29:18
#3 203106Maciej MarkiewiczWalka KostrzynKostrzyn1992M156156-00:29:3200:29:10
#4 20487Anna WalczakZalasewo1985K48-4800:29:3800:29:29
#5 205351Agnieszka BarcikPolitechnika PoznańskaPoznań1987K49-4900:29:3900:29:26
#6 206329Paulina GolaMamy biegamySWARZĘDZ1986K50-5000:29:4100:29:31
#7 207179Anna GruszkaPlewiska1974K51-5100:29:4300:29:25
#8 20810Łukasz StrzelczakBIEGAJ Z WSLRabowice1988M157157-00:29:4300:29:22
#9 20950Jakub StarszakBIEGAJ Z WSLSwarzędz1994M158158-00:29:4400:29:24
#10 21057Klaudia GrajewskaKostrzyn Wielkopolski1996K52-5200:29:4400:29:24
#11 211235Anna GórskaKobiety biegająDąbrówka1989K53-5300:29:4600:29:29
#12 21225Krzysztof PiechalakRokietnica1998M159159-00:29:4700:29:21
#13 213279Renata KoszelaZalasewo1974K54-5400:29:5700:29:33
#14 214118Joanna BiedermannbezPaczkowo1977K55-5500:29:5700:29:50
#15 21533Rafał HelakSwarzędz1976M160160-00:29:5800:29:51
#16 216262Aneta PluskotaCYBINA TEAMLinie1984K56-5600:30:0000:29:47
#17 217263Andrzej StępieńCYBINA TEAMPlewiska1981M161161-00:30:0000:29:47
#18 21844Andrzej SkubiszakBrodex TeamPoznań1966M162162-00:30:0200:29:42
#19 219318Mateusz MalickiCYBINA TEAMPoznań1981M163163-00:30:0900:29:51
#20 220142Szymon KontorSwarzędz1990M164164-00:30:1200:29:47
#21 221143Aleksandra MieczyńskaSwarzędz1990K57-5700:30:1200:29:46
#22 22224Jacek PiechalakRokietnica1969M165165-00:30:1800:29:52
#23 223120Michał GąskaKobylnicaKobylnica1984M166166-00:30:2200:29:56
#24 224298Maciej SibińskiSwarzędz1981M167167-00:30:2400:30:01
#25 225280Marcin KoszelaZalasewo1973M168168-00:30:2600:30:03
#26 226168Małgorzata Jakubowskabiegam bo lubięPlewiska1982K58-5800:30:2900:30:12
#27 22781Wojciech CholewińskiKB Katorżnik Murowana GoślinaWojnowo1966M169169-00:30:3000:30:14
#28 22880Longina CholewińskaKB Katorżnik Murowana GoślinaWojnowo1966K59-5900:30:3100:30:15
#29 22964Magdalena SzymańskaMamy-BiegamySwarzędz1993K60-6000:30:3200:30:22
#30 230198Dagmara TomaszewskaPoznań1991K61-6100:30:3200:30:18
#31 23161Maciej OlęderekPoznań1969M170170-00:30:3600:30:09
#32 232114Robert GrypczyńskiSwarzędz1969M171171-00:30:3700:30:11
#33 233332Sylwia LesterPoznań1990K62-6200:30:3800:30:17
#34 234282Magdalena BartkowiakKobiety biegająCzapury1984K63-6300:30:3800:30:28
#35 235228Izabela CiesielczykPoznan1984K64-6400:30:3900:30:20
#36 236213Jolanta GrekSwarzędz1974K65-6500:30:4200:30:36
#37 237246Joanna KsiążkiewiczCybinaTEAMTulce1994K66-6600:30:4900:30:35
#38 23823Aleksandra Burnos-PaszczakHernik TeamPoznań1987K67-6700:30:5700:30:45
#39 23977Kasia HrabPoznan1982K68-6800:30:5800:30:53
#40 240119Marcin DrabObrzycko1987M172172-00:31:0000:30:44
#41 241354Mateusz PruchniewiczPoznań1986M173173-00:31:0000:30:43
#42 242122Paulina BlaszkaBLASZKOWCESwarzędz1984K69-6900:31:0100:30:36
#43 243313Monika PająkMamy-BiegamySkórzewo1982K70-7000:31:0500:30:56
#44 244268Ewa GenderaPink TeamPoznań1971K71-7100:31:1200:30:54
#45 24559Hanna HarasimowiczZalasewo1980K72-7200:31:1200:30:48
#46 24651Marlena KędzierskaMamy-BiegamySwarzędz1992K73-7300:31:1400:31:06
#47 247144Ewa MajchrzakRONIXDolsk1975K74-7400:31:1700:31:04
#48 24872Krzysztof CiesielskiGniezno1955M174174-00:31:1800:31:01
#49 249192Anna RejmiszUNIMAT RUNNERSSWARZĘDZ1999K75-7500:31:2200:30:58
#50 25069Sylwia SobkowiakKostrzyn1976K76-7600:31:3700:31:24
#51 251255Wiesława MichalakPoznań1983K77-7700:31:4000:31:34
#52 252269Justyna SekułaPoznań1986K78-7800:31:4500:31:28
#53 25382Marysia LisiakZalasewo2000K79-7900:31:4600:31:28
#54 254141Jędrzej PaulusNight RunnersPoznań1985M175175-00:31:4800:31:29
#55 25539Ewa GolikGowarzewo1982K80-8000:31:4900:31:45
#56 25649Agnieszka StoińskaPoznań1970K81-8100:31:5300:31:39
#57 257325Tomasz ZwolińskiZalasewo1970M176176-00:31:5500:31:40
#58 25876Kasia KseniczZalasewo1984K82-8200:31:5700:31:33
#59 259229Sandra ZawadzkaSwarzędz1992K83-8300:31:5800:31:48
#60 260308Michalina WieczorekCYBINA TEAMPoznań1985K84-8400:32:1500:31:50
#61 261244Katarzyna StokowskaPobiedziska1978K85-8500:32:2300:32:09
#62 262222Aneta Tokarz-0Gorzkie Pole1989K86-8600:32:2400:32:10
#63 263327Angelika JóźwiakSwarzędz1987K87-8700:32:2400:32:09
#64 264291Monika SzafoniSwarzędz1990K88-8800:32:2400:32:09
#65 265177Joanna StańczykSwarzędzSwarzędz1977K89-8900:32:2600:32:19
#66 266182Katarzyna MłynikowskaMłynkiSwarzędz1980K90-9000:32:2800:32:07
#67 26734Tomasz GawareckiSwarzędz1977M177177-00:32:3000:32:03
#68 268159Małgorzata KosteckaNight RunnersSwarzędz1984K91-9100:32:3200:32:10
#69 269326Maciej SucholińskiMiejska Górka, Dąbrowa1986M178178-00:32:3300:32:17
#70 270333Justyna Nowicka-SzczepaniakSkórzewo1971K92-9200:32:3400:32:25
#71 271134Agnieszka JeziórskaZalasewo1983K93-9300:32:3400:32:16
#72 272167Dariusz JóźwiakPoznań1964M179179-00:32:3900:32:27
#73 273322Jakub ZbierskiCYBINA TEAMPoznań1986M180180-00:32:3900:32:17
#74 274321Anna StróżniakCYBINA TEAMSwarzędz1990K94-9400:32:3900:32:18
#75 275149Anna Ratajczaknight runners DolskDolsk1976K95-9500:32:4200:32:29
#76 276303Karolina ZielińskaCYBINA TEAMCzerwonak1991K96-9600:32:4700:32:30
#77 277272Sandra MielczakZalasewo1992K97-9700:32:5300:32:45
#78 278200Dorota Rekowska-KlamerekJasin1984K98-9800:32:5500:32:36
#79 27917Anna KienPoznań1977K99-9900:32:5600:32:34
#80 280169Renata MichalskaPoznań1976K100-10000:32:5600:32:32
#81 281171Michalina ChałupkaPoznań1981K101-10100:32:5600:32:32
#82 282172Dorota ŁagowskaNight RunnersPoznań1977K102-10200:32:5600:32:38
#83 283345Agnieszka MikołajczakSwarzędz1988K103-10300:32:5900:32:34
#84 2841Anna Włodarczyk1987Poznań1987K104-10400:33:0800:32:57
#85 285220Katarzyna KlajaSCIMCzerwonak1958K105-10500:33:1400:33:02
#86 28614Natalia KutznerKB Katorżnik Murowana GoślinaMurowana Goślina1986K106-10600:33:2000:33:04
#87 287234Asia PrzybyłekKórnik1984K107-10700:33:2200:33:11
#88 28838Anna KiwertzMamy-BiegamyPoznań1979K108-10800:33:2200:33:12
#89 28986Magdalena MarekZalasewo1976K109-10900:33:2900:33:05
#90 290296Karina Włodarczakczempiń1974K110-11000:33:2900:33:21
#91 291277Anna DomasiewiczPaczkowo1976K111-11100:33:3000:33:14
#92 292335Katarzyna KaniaCYBINA TEAMTulce1984K112-11200:33:3100:33:18
#93 293126Marzena BardzikKB Katorznik Murowana GoslinaMurowana Goślina1977K113-11300:33:4300:33:27
#94 294189Kinga GrajekLusowo na biegowoLUSOWO1976K114-11400:33:4800:33:38
#95 295240Magda FaderskaLusowo1976K115-11500:33:4800:33:36
#96 296232Barbara Nadolczakpoznań1974K116-11600:33:4800:33:42
#97 297104Filip KantorskiKruszenia1981M181181-00:33:5300:33:33
#98 298195Beata ŚwiatlowskaSwarzędz1975K117-11700:33:5300:33:30
#99 299110Sonia GościniakBOLS SwarzędzPoznań1992K118-11800:33:5400:33:34
#100 300285Anna DembskaPlewiska1976K119-11900:33:5900:33:41

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności