Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Bieg Leśna Piątka

Wyniki - 28 lutego 2016, Zalasewo

Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
#1 97128Piotr RatajczakSWARZEDZ1978M8686-00:24:3000:24:27
#2 10166Robert PolaczekSwarzędz1973M9090-00:24:4300:24:38
#3 102183Paweł ChołujOstrów Wielkopolski1984M9191-00:24:4400:24:40
#4 104125Jarosław JóźwiakKobylnica1976M9292-00:24:4600:24:31
#5 10552Kamil GumiennyKobylnica1987M9393-00:24:4800:24:26
#6 10694Bartosz RupocińskiPoznań1998M9494-00:24:4800:24:43
#7 108251Krzysztof SłocińskiZalasewo1977M9595-00:24:5300:24:43
#8 113330Małgorzata KacprowskaKłecko1984K15-1500:25:0500:24:58
#9 115305Maciej Karmilo-JankowskiPoznań1975M100100-00:25:0900:24:52
#10 116312Bartosz PiekarskiKostrzyn Wlkp.1977M101101-00:25:0900:24:59
#11 119217Krzysztof GajewskiPoznan1973M103103-00:25:1900:24:57
#12 120349Lidia LeszczyńskaPoznań1975K17-1700:25:2200:25:10
#13 121223Łukasz StefaniakZalasewo1980M104104-00:25:2300:25:16
#14 126187Fabian ŚwitŚroda Wielkopolska1986M107107-00:25:4800:25:44
#15 127286Grzegorz DembskiLuboń1977M108108-00:25:5800:25:53
#16 128230Mateusz WitkowiakLusówko1982M109109-00:26:0000:25:49
#17 129241Karolina WiśniewskaSwarzędz1988K20-2000:26:0300:26:01
#18 130166Marcin PozdrowiczPoznań1978M110110-00:26:1100:25:51
#19 131293Bartosz KolańskiPoznań1973M111111-00:26:1200:25:51
#20 133175Agnieszka StachowiakSwarzędz1975K22-2200:26:1500:25:59
#21 13460Jacek PiszczekPoznań1967M112112-00:26:1900:26:05
#22 13513Jakub SkrzypczakPlewiska1979M113113-00:26:2200:26:16
#23 13748Karol StoińskiPoznań1970M115115-00:26:2500:26:10
#24 141165Jarosław AndrzejewskiSwarzędz1964M118118-00:26:4000:26:25
#25 144304Marcin SydorRakownia1979M121121-00:26:4600:26:18
#26 145207Adam IwańskiKostrzyn1990M122122-00:26:4700:26:27
#27 146202Joanna BurakowskaPoznań1990K24-2400:26:4700:26:28
#28 147209Łukasz PospiesznyPoznań1983M123123-00:26:5300:26:31
#29 152148Szymon JaśSwarzędz1974M127127-00:27:0500:26:50
#30 156124Marek JóźwiakKobylnica1952M131131-00:27:1500:26:59
#31 15943Czesław MalickiSwarzędz1958M133133-00:27:2300:27:14
#32 16188Maciej EjsmontSwarzędz1990M134134-00:27:2600:27:01
#33 1625Małgorzata TarnowskaSwarzędz1984K28-2800:27:3300:27:28
#34 163242Magdalena OdważnyDĄBROWA1979K29-2900:27:3700:27:23
#35 16497Krzysztof PurczyńskiBogucin1994M135135-00:27:4500:27:25
#36 172320Marcin JaźwieckiPoznań1978M140140-00:28:0300:27:51
#37 174254Renata WiśniewskaSwarzędz1960K33-3300:28:1300:28:10
#38 17621Artur WalaGarby1971M142142-00:28:1400:27:46
#39 178204Jola KowalczykWarszawa1990K35-3500:28:2300:28:14
#40 18040Krzysztof GolikGowarzewo1977M144144-00:28:2400:28:19
#41 183205Marcin PrzybyszWarszawa1979M146146-00:28:3700:28:28
#42 184297Sonia GrypczyńskaCzempiń1974K38-3800:28:3900:28:32
#43 185111Michalina JagodzińskaStęszew1987K39-3900:28:3900:28:20
#44 186186Jakub MójtaSwarzędz1986M147147-00:28:4000:28:22
#45 187301Agnieszka WłodarczakKOŚCIAN1976K40-4000:28:4100:28:41
#46 189356Wojciech SłomaZalasewo1988M149149-00:28:5000:28:44
#47 192185Jacek FajferSwarzędz1960M151151-00:28:5800:28:51
#48 194323Jagoda BudniakPoznań1966K43-4300:29:0700:28:51
#49 19545Bartosz MarkiewiczSwarzędz1976M152152-00:29:0800:28:46
#50 196247Magdalena RoszykPoznań1980K44-4400:29:1200:29:06
#51 198355Agnieszka SłomaZalasewo1988K45-4500:29:2300:29:17
#52 20487Anna WalczakZalasewo1985K48-4800:29:3800:29:29
#53 207179Anna GruszkaPlewiska1974K51-5100:29:4300:29:25
#54 21057Klaudia GrajewskaKostrzyn Wielkopolski1996K52-5200:29:4400:29:24
#55 21225Krzysztof PiechalakRokietnica1998M159159-00:29:4700:29:21
#56 213279Renata KoszelaZalasewo1974K54-5400:29:5700:29:33
#57 21533Rafał HelakSwarzędz1976M160160-00:29:5800:29:51
#58 220142Szymon KontorSwarzędz1990M164164-00:30:1200:29:47
#59 221143Aleksandra MieczyńskaSwarzędz1990K57-5700:30:1200:29:46
#60 22224Jacek PiechalakRokietnica1969M165165-00:30:1800:29:52
#61 224298Maciej SibińskiSwarzędz1981M167167-00:30:2400:30:01
#62 225280Marcin KoszelaZalasewo1973M168168-00:30:2600:30:03
#63 230198Dagmara TomaszewskaPoznań1991K61-6100:30:3200:30:18
#64 23161Maciej OlęderekPoznań1969M170170-00:30:3600:30:09
#65 232114Robert GrypczyńskiSwarzędz1969M171171-00:30:3700:30:11
#66 233332Sylwia LesterPoznań1990K62-6200:30:3800:30:17
#67 235228Izabela CiesielczykPoznan1984K64-6400:30:3900:30:20
#68 236213Jolanta GrekSwarzędz1974K65-6500:30:4200:30:36
#69 23977Kasia HrabPoznan1982K68-6800:30:5800:30:53
#70 240119Marcin DrabObrzycko1987M172172-00:31:0000:30:44
#71 241354Mateusz PruchniewiczPoznań1986M173173-00:31:0000:30:43
#72 24559Hanna HarasimowiczZalasewo1980K72-7200:31:1200:30:48
#73 24872Krzysztof CiesielskiGniezno1955M174174-00:31:1800:31:01
#74 25069Sylwia SobkowiakKostrzyn1976K76-7600:31:3700:31:24
#75 251255Wiesława MichalakPoznań1983K77-7700:31:4000:31:34
#76 252269Justyna SekułaPoznań1986K78-7800:31:4500:31:28
#77 25382Marysia LisiakZalasewo2000K79-7900:31:4600:31:28
#78 25539Ewa GolikGowarzewo1982K80-8000:31:4900:31:45
#79 25649Agnieszka StoińskaPoznań1970K81-8100:31:5300:31:39
#80 257325Tomasz ZwolińskiZalasewo1970M176176-00:31:5500:31:40
#81 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2302Mateusz JaśniewiczSwarzędz1987M22-00:17:3200:17:32
#82 25876Kasia KseniczZalasewo1984K82-8200:31:5700:31:33
#83 259229Sandra ZawadzkaSwarzędz1992K83-8300:31:5800:31:48
#84 261244Katarzyna StokowskaPobiedziska1978K85-8500:32:2300:32:09
#85 7359Tomasz PeisertPoznań1984M77-00:18:4900:18:49
#86 263327Angelika JóźwiakSwarzędz1987K87-8700:32:2400:32:09
#87 264291Monika SzafoniSwarzędz1990K88-8800:32:2400:32:09
#88 9288Marek RatajczakSwarzedz1975M99-00:19:2300:19:22
#89 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11360Aleksandra PeisertPoznań1986K1-100:19:2600:19:26
#90 26734Tomasz GawareckiSwarzędz1977M177177-00:32:3000:32:03
#91 269326Maciej SucholińskiMiejska Górka, Dąbrowa1986M178178-00:32:3300:32:17
#92 1435Mariusz PrusWrześnia1989M1313-00:19:4000:19:39
#93 270333Justyna Nowicka-SzczepaniakSkórzewo1971K92-9200:32:3400:32:25
#94 271134Agnieszka JeziórskaZalasewo1983K93-9300:32:3400:32:16
#95 272167Dariusz JóźwiakPoznań1964M179179-00:32:3900:32:27
#96 2068Maciej StęplowskiSwarzędz1997M1919-00:19:5700:19:57
#97 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21270Monika BrzozowskaKrzepice1984K2-200:20:0900:20:07
#98 277272Sandra MielczakZalasewo1992K97-9700:32:5300:32:45
#99 22196Krzysztof PanowiczOstrów Wielkopolski1975M2020-00:20:1700:20:14
#100 278200Dorota Rekowska-KlamerekJasin1984K98-9800:32:5500:32:36

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności