Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Bieg Leśna Piątka

Wyniki - 28 lutego 2016, Zalasewo

Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
#1 165109Paweł KonikowskipoznańPoznań1948M136136-00:27:4700:27:26
#2 156124Marek JóźwiakKobylnica1952M131131-00:27:1500:26:59
#3 303300Roman MisDRUŻYNA SZPIKUPoznań1953M183183-00:34:4000:34:15
#4 24872Krzysztof CiesielskiGniezno1955M174174-00:31:1800:31:01
#5 313140Krystyna MaćkowiakKB Katorżnik Murowana GoślinaDługa Goślina1956K127-12700:37:0300:36:47
#6 15943Czesław MalickiSwarzędz1958M133133-00:27:2300:27:14
#7 202162Piotr ŁugowskiWSZYSTKOOBIEGANIU.PLPoznań1958M155155-00:29:2500:29:18
#8 285220Katarzyna KlajaSCIMCzerwonak1958K105-10500:33:1400:33:02
#9 32162Jolanta GęsiorekPoznań1958K134-13400:48:1700:47:55
#10 1886Wiesław BrodziszewskiBrodexSwarzędz1959M148148-00:28:4900:28:29
#11 174254Renata WiśniewskaSwarzędz1960K33-3300:28:1300:28:10
#12 192185Jacek FajferSwarzędz1960M151151-00:28:5800:28:51
#13 301334Izabela MajchrowiczPoznań1961K120-12000:34:0700:34:01
#14 40173Mieczysław CzekałaPniewy1962M3636-00:21:5200:21:44
#15 157224Jacek PilakWielkopolscy BiegaczePoznań1963M132132-00:27:1700:27:03
#16 122267Józef LinkeamatorKrosinko1964M105105-00:25:2500:25:16
#17 141165Jarosław AndrzejewskiSwarzędz1964M118118-00:26:4000:26:25
#18 272167Dariusz JóźwiakPoznań1964M179179-00:32:3900:32:27
#19 322191Rafał RejmiszUNIMAT RUNNERSGARBY1964M188188-00:49:0400:48:39
#20 194323Jagoda BudniakPoznań1966K43-4300:29:0700:28:51
#21 21844Andrzej SkubiszakBrodex TeamPoznań1966M162162-00:30:0200:29:42
#22 22781Wojciech CholewińskiKB Katorżnik Murowana GoślinaWojnowo1966M169169-00:30:3000:30:14
#23 22880Longina CholewińskaKB Katorżnik Murowana GoślinaWojnowo1966K59-5900:30:3100:30:15
#24 13460Jacek PiszczekPoznań1967M112112-00:26:1900:26:05
#25 4763Grzegorz LemańskiPGB Sportowa PaczkaPoznań1967M4040-00:22:0800:22:05
#26 42194Katarzyna SobczakUNIMAT RUNNERSGARBY1968K6-600:21:5400:21:47
#27 171317Przemysław ŚmichurskiCYBINA TEAMZalasewo1969M139139-00:28:0300:27:46
#28 190238Piotr GizelskiPiątkowo na BiegowoPoznań1969M150150-00:28:5300:28:48
#29 22224Jacek PiechalakRokietnica1969M165165-00:30:1800:29:52
#30 23161Maciej OlęderekPoznań1969M170170-00:30:3600:30:09
#31 232114Robert GrypczyńskiSwarzędz1969M171171-00:30:3700:30:11
#32 308136Piotr PiechowiakPOZNAŃ1969M186186-00:36:0000:35:40
#33 7978Maciej NowackiSwarzędz1969M7070-00:23:5800:23:50
#34 10746Dorota KaszyńskaNie Ma Lipy Swarzędz TeamPoznań1970K13-1300:24:4900:24:45
#35 13748Karol StoińskiPoznań1970M115115-00:26:2500:26:10
#36 25649Agnieszka StoińskaPoznań1970K81-8100:31:5300:31:39
#37 257325Tomasz ZwolińskiZalasewo1970M176176-00:31:5500:31:40
#38 43113Roman KusterKGB GRZMOT KOMORNIKIKomorniki1970M3737-00:21:5400:21:52
#39 84155Maciej TyranBolechówko1970M7575-00:24:0400:23:55
#40 95328Krzysztof BrussDRUŻYNA SZPIKUZalasewo1971M8585-00:24:2000:24:09
#41 150116Andrzej MalisDRUŻYNA SZPIKUSwarzędz1971M126126-00:27:0000:26:37
#42 158237Agnieszka GizelskaPiątkowo na BiegowoPoznań1971K26-2600:27:2200:27:10
#43 17621Artur WalaGarby1971M142142-00:28:1400:27:46
#44 244268Ewa GenderaPink TeamPoznań1971K71-7100:31:1200:30:54
#45 270333Justyna Nowicka-SzczepaniakSkórzewo1971K92-9200:32:3400:32:25
#46 3215Maciej ZandeckiNie Ma Lipy Swarzędz TeamSwarzędz1971M3030-00:21:1900:21:16
#47 70315Szymon BrzozowskiCYBINA TEAMZalasewo1972M6262-00:23:1600:23:11
#48 92150Dariusz Ratajczaknight runners DolskDolsk1972M8282-00:24:1700:24:13
#49 10166Robert PolaczekSwarzędz1973M9090-00:24:4300:24:38
#50 119217Krzysztof GajewskiPoznan1973M103103-00:25:1900:24:57
#51 131293Bartosz KolańskiPoznań1973M111111-00:26:1200:25:51
#52 170226Ewa FelkelPiątkowo na BiegowoPOZNAŃ1973K32-3200:28:0100:27:48
#53 225280Marcin KoszelaZalasewo1973M168168-00:30:2600:30:03
#54 41112Agnieszka KusterKGB GRZMOT KOMORNIKIKomorniki1973K5-500:21:5400:21:51
#55 46201Dariusz MarciniakSwarzędz1973M3939-00:22:0300:22:01
#56 3158Żaneta BrodziszewskaBrodexSwarzędz1973K129-12900:37:2400:37:06
#57 316108Izabela RekawekPolska1973K130-13000:37:4100:37:23
#58 64221Zenon FilipowskiSCIMWschowa1973M5757-00:23:0700:22:56
#59 90250Tomasz PiechotaJasin1973M8080-00:24:1200:24:05
#60 125227Renata WojtkowiakPiątkowo na BiegowoPOZNAŃ1974K19-1900:25:3500:25:22
#61 152148Szymon JaśSwarzędz1974M127127-00:27:0500:26:50
#62 184297Sonia GrypczyńskaCzempiń1974K38-3800:28:3900:28:32
#63 200256Krzysztof CzechowskiCYBINA TEAMSwarzędz1974M154154-00:29:2400:29:15
#64 207179Anna GruszkaPlewiska1974K51-5100:29:4300:29:25
#65 213279Renata KoszelaZalasewo1974K54-5400:29:5700:29:33
#66 236213Jolanta GrekSwarzędz1974K65-6500:30:4200:30:36
#67 18233Stefan WojtkowiakPiątkowo na Biegowopoznań1974M1717-00:19:5300:19:51
#68 25154Daniel MarekCYBINA TEAMSwarzędz1974M2323-00:20:3100:20:29
#69 290296Karina Włodarczakczempiń1974K110-11000:33:2900:33:21
#70 296232Barbara Nadolczakpoznań1974K116-11600:33:4800:33:42
#71 314343Agnieszka BąkSwarzedx1974K128-12800:37:2300:37:04
#72 62146Tomasz RybarczykPoznań1974M5555-00:22:5800:22:51
#73 320295Hubert GrypczyńskiCzempiń1974M187187-00:41:3800:41:38
#74 80133Radek AndryszakRąbczynRabczyn1974M7171-00:23:5900:23:50
#75 115305Maciej Karmilo-JankowskiPoznań1975M100100-00:25:0900:24:52
#76 120349Lidia LeszczyńskaPoznań1975K17-1700:25:2200:25:10
#77 133175Agnieszka StachowiakSwarzędz1975K22-2200:26:1500:25:59
#78 15426Mariusz KałwińskiWATAHA TEAMPoznań1975M129129-00:27:0700:27:03
#79 247144Ewa MajchrzakRONIXDolsk1975K74-7400:31:1700:31:04
#80 9288Marek RatajczakSwarzedz1975M99-00:19:2300:19:22
#81 22196Krzysztof PanowiczOstrów Wielkopolski1975M2020-00:20:1700:20:14
#82 298195Beata ŚwiatlowskaSwarzędz1975K117-11700:33:5300:33:30
#83 44352Katarzyna Kołaczkowska-SzcześniakPotasze1975K7-700:21:5700:21:54
#84 31137Marzena PruszyńskaMamy biegamyPoznań1975K125-12500:36:5200:36:43
#85 104125Jarosław JóźwiakKobylnica1976M9292-00:24:4600:24:31
#86 187301Agnieszka WłodarczakKOŚCIAN1976K40-4000:28:4100:28:41
#87 19545Bartosz MarkiewiczSwarzędz1976M152152-00:29:0800:28:46
#88 199257Anita CzechowskaCYBINA TEAMSwarzędz1976K46-4600:29:2300:29:14
#89 21533Rafał HelakSwarzędz1976M160160-00:29:5800:29:51
#90 25069Sylwia SobkowiakKostrzyn1976K76-7600:31:3700:31:24
#91 275149Anna Ratajczaknight runners DolskDolsk1976K95-9500:32:4200:32:29
#92 280169Renata MichalskaPoznań1976K100-10000:32:5600:32:32
#93 28986Magdalena MarekZalasewo1976K109-10900:33:2900:33:05
#94 291277Anna DomasiewiczPaczkowo1976K111-11100:33:3000:33:14
#95 294189Kinga GrajekLusowo na biegowoLUSOWO1976K114-11400:33:4800:33:38
#96 295240Magda FaderskaLusowo1976K115-11500:33:4800:33:36
#97 300285Anna DembskaPlewiska1976K119-11900:33:5900:33:41
#98 302344Daniel KoniecznyProjekt MSwarzędz1976M182182-00:34:1000:33:51
#99 306121Piotr Boruckiexpert - teamŁowęcin1976M184184-00:35:3100:35:13
#100 317346Justyna GrefkiewiczKB Katorżnik Murowana GoślinaMurowana Goślina1976K131-13100:39:2400:39:06

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności