Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Bieg Tropem Wilczym

Wyniki - 28 lutego 2016, Łódź

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1104Tomasz OsmulskiM1982ŁÓDŹPOLSKATRUCHT.COM00:17:1000:17:0900:03:261-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2320Łukasz WojnickiM1990KUTNOPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:17:1200:17:1100:03:262-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3290Szymon SobczakM1996BRZEZINYPOLSKA00:17:3700:17:3600:03:313-
#4 4148Bartosz StrojkowskiM1983ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:17:4400:17:3700:03:314-
#5 5167Paweł KowalskiM1982ŁÓDŹPOLSKA00:17:5900:17:5200:03:345-
#6 6295Piotr BurdkaM1976BRZEZINYPOLSKAKP PSP BRZEZINY00:18:0400:18:0300:03:376-
#7 7165Mariusz SzmerkaM1973ŁÓDŹPOLSKAORANGE POLSKA00:18:4000:18:3500:03:437-
#8 8263Adam FlorczakM1979ŁÓDŹPOLSKA00:18:5000:18:4600:03:458-
#9 9221Mariusz MichalskiM1980ŁÓDŹPOLSKA00:18:5200:18:5000:03:469-
#10 10108Piotr KrukM1979ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:19:0400:19:0100:03:4810-
#11 11375Mikołaj DuźniakM1995GUCINPOLSKABIEGING TEAM ZELÓW00:19:0700:19:0400:03:4911-
#12 12404Bartłomiej KochanowskiM1982ŁÓDŹPOLSKABIEGAMPOLODZI.PL00:19:0800:19:0600:03:4912-
#13 13541Jakub AntosiakM1993ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:19:1300:19:1200:03:5013-
#14 14303Mateusz NowakM1992WIEWIÓRCZYNPOLSKA00:19:1900:19:1700:03:5114-
#15 15467Michał WysockiM1980ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:19:2700:19:2400:03:5315-
#16 16316Jarosław SzewczykM1974NOWY BEDOŃPOLSKA00:19:3100:19:2700:03:5316-
#17 17340Paweł BalickiM1988KROSNOPOLSKA00:19:3900:19:3200:03:5417-
#18 18396Łukasz WiśniewskiM1992ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:19:4200:19:4100:03:5618-
#19 19115Rafał KaszubskiM1989ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:19:4500:19:4200:03:5619-
#20 20536Dawid JezierskiM1981ŁÓDŹPOLSKAŁKS00:19:5200:19:5100:03:5820-
#21 21478Tomasz KotarskiM1978ŁÓDŹPOLSKAKOTAR TEAM00:19:5700:19:5500:03:5921-
#22 22254Konrad CiężkiM1983ŁÓDŹPOLSKA00:20:0300:19:5900:04:0022-
#23 23400Marcin PilichowskiM1982ŁÓDŹPOLSKAAMATOR RETKINIA00:20:0500:20:0300:04:0123-
#24 24480Mariusz UbychM1988ŁÓDŹPOLSKAFIZJO PLUS RUN&NW00:20:0500:20:0100:04:0024-
#25 25373Michał JanusM1984DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA00:20:0900:20:0800:04:0225-
#26 26528Wojtek StefańskiM1987PABIANICEPOLSKA00:20:2100:20:1300:04:0326-
#27 27449Marcin ZelczakM1983PABIANICEPOLSKA00:20:2200:20:1300:04:0327-
#28 28527Dariusz HolakM1989TEODORYPOLSKA00:20:2900:20:2400:04:0528-
#29 29546Maciej RutaM1977ŁÓDŹPOLSKAKB ARTURÓWEK ŁODŹ00:20:3500:20:2900:04:0629-
#30 30358Marcin AdamiakM1974ŁÓDŹPOLSKA00:20:3800:20:3500:04:0730-
#31 31314Dominik WiewiórskiM1988ZGIERZPOLSKA00:20:4300:20:3200:04:0631-
#32 32391Hubert KubickiM1997ŁÓDŹPOLSKA00:20:4500:20:4300:04:0932-
#33 33544Rafał AugustyniakM1994ŁÓDŹPOLSKAPARKRUN ŁÓDŹ00:20:4600:20:2900:04:0633-
#34 34557Łukasz KłosM1983ŁÓDŹPOLSKA25BDOW00:20:4700:20:2800:04:0634-
#35 35215Grzegorz SerafinM1992ŁÓDŹPOLSKAŁKS ŁÓDŹ00:20:4800:20:4400:04:0935-
#36 36206Dominik BednarskiM1990ŁÓDŹPOLSKA00:21:0100:20:5700:04:1136-
#37 37339Mariusz BłaszczykM1986ZGIERZPOLSKAMBANK00:21:0400:20:5500:04:1137-
#38 38260Marcin WięckowskiM1985ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:21:0500:20:5300:04:1138-
#39 39283Łukasz OleszkoM1981ŁASKPOLSKAŁASK CHILLOUT RUNNERS TEAM00:21:0500:21:0400:04:1339-
#40 40382Przemysław KacprzakM1983KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:21:0600:20:5200:04:1040-
#41 41305Michał PabianekM1992ŁÓDŹPOLSKA00:21:0700:21:0200:04:1241-
#42 42469Przemysław KsiążczykM1985ŁÓDŹPOLSKA00:21:0800:21:0600:04:1342-
#43 43257Paweł KurzawaM1977ŁÓDŹPOLSKAŁÓDZKI KLUB FUTBOLU STOŁOWEGO00:21:0900:21:0300:04:1343-
#44 44124Tomasz PlucińskiM1988ŁÓDŹPOLSKAGET TEAM00:21:1200:21:0400:04:1344-
#45 45331Rafał SadowskiM1985TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA00:21:1500:20:5100:04:1045-
#46 46302Mirosław ŁyjakM-POLSKA00:21:1500:20:3400:04:0746-
#47 47166Adrian FrankiewiczM1995ŁÓDŹPOLSKACPM00:21:1700:21:0300:04:1347-
#48 48438Jakub KubśM1989ŁÓDŹPOLSKAKPIP00:21:1800:21:0800:04:1448-
#49 49217Bartłomiej MarczakM1991ZGIERZPOLSKASKOCZKOWIEZLODZI.PL00:21:1800:20:5800:04:1249-
#50 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !50596Monika SzczepaniakK1984ŁASKPOLSKA00:21:1800:21:1600:04:15-1
#51 51455Piotr StulgisM1990ŁÓDŹPOLSKAPODLASIE00:21:2000:20:5900:04:1250-
#52 52496Patryk RatyńskiM1989ŁÓDŹPOLSKA00:21:2000:21:0600:04:1351-
#53 53367Jakub WaszyrowskiM1987ŁÓDŹPOLSKADENTOESTETYKA.PL00:21:2000:21:1700:04:1552-
#54 54539Romuald WitczakM1970ZGIERZPOLSKA00:21:2100:21:1400:04:1553-
#55 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !55538Marta BryszewskaK1978ZGIERZPOLSKA00:21:2800:21:2000:04:16-2
#56 56395Bartosz DrobnyM1986ŁÓDŹPOLSKA00:21:3200:21:2200:04:1654-
#57 57487Gabriel WasilewskiM1978ŁÓDŹPOLSKAWGD RUN00:21:3300:21:1600:04:1555-
#58 58192Marcin SzczepańskiM1973ŁÓDŹPOLSKARETKINIA RUN00:21:3500:21:3100:04:1856-
#59 59525Rafał GuziukM1977ŁÓDZPOLSKA00:21:3600:21:3500:04:1957-
#60 60294Wojciech ZalasaM1968ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:21:3700:21:2100:04:1658-
#61 61477Maciej MałeckiM1972ŁÓDŹPOLSKAVENTOP.PL / PARKRUN ŁÓDŹ00:21:3900:21:2100:04:1659-
#62 62297Mariusz RapaczM1969SZCZAWINPOLSKAMPK- ŁÓDŹ00:21:4300:21:2900:04:1860-
#63 63138Przemek KubickiM1977ŁODZPOLSKA00:21:4700:21:4500:04:2161-
#64 64239Adam KujawaM1999ŁÓDŹPOLSKASKOCZKOWIEZLODZI.PL00:21:4800:21:2800:04:1862-
#65 65515Damian ZakrzewskiM1989ŁÓDŹPOLSKA00:21:4900:21:4300:04:2163-
#66 66429Marcin SzubielskiM1993ŁÓDŹPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:21:5100:21:4900:04:2264-
#67 67120Łukasz CichańskiM1987ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:21:5300:21:4800:04:2265-
#68 68288Kamil ŁebekM1988BIAŁAPOLSKAHBLS00:21:5400:21:5000:04:2266-
#69 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 69112Magdalena PolaK1978ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:21:5900:21:5800:04:24-3
#70 70545Michał KowalczykowskiM1973ŁÓDŻPOLSKARYSIOTEAM00:22:0000:21:5900:04:2467-
#71 71561Artur ChęcińskiM1990ŁÓDŹPOLSKACPM TEAM00:22:0000:21:4300:04:2168-
#72 72306Artur PerczyńskiM-POLSKA00:22:0300:22:0100:04:2469-
#73 73269Paweł ŻydczykM1989ŁÓDŹPOLSKA00:22:0400:21:5500:04:2370-
#74 7492Jarosław GóżańskiM1968ŁÓDŹPOLSKAMPK ŁÓDŹ00:22:0400:21:4900:04:2271-
#75 75364Jacek BieniasM1971PODDĘBICEPOLSKAPODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PL00:22:0400:21:4800:04:2272-
#76 76486Tomek GóreckiM1981ŁÓDŹPOLSKASQRWOL TEAM00:22:0900:21:5000:04:2273-
#77 77122Piotr KuźmińskiM1982ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:22:1200:22:0900:04:2674-
#78 78179Karol PopławskiM1960ŁÓDŹPOLSKA00:22:1300:21:5600:04:2375-
#79 79296Piotr GajdaM1964ZGIERZPOLSKAORANGE POLSKA00:22:1600:22:0100:04:2476-
#80 80110Wojciech MajewskiM1991ŁÓDŹPOLSKA00:22:1800:22:0800:04:2677-
#81 81154Jakub WieruckiM1996BŁASZKIPOLSKA00:22:2000:22:0100:04:2478-
#82 82547Katarzyna LisowskaK1993KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:22:2200:22:0400:04:25-4
#83 83580Robert SadowskiM1976ŁASKPOLSKACHILLOUT RUNNERS00:22:2300:22:1600:04:2779-
#84 84291Robert JabłońskiM1977ŁASKPOLSKAŁASK CHILLOUT RUNNERS TEAM00:22:2300:22:1800:04:2880-
#85 85250Grzegorz MrowickiM1982ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:22:2800:22:2700:04:2981-
#86 86588Łukasz WawrzyniakM1986ŁĘCZYCAPOLSKA00:22:2900:22:0900:04:2682-
#87 87488Grzegorz HerktM1973ŁÓDŹPOLSKA00:22:3200:22:2800:04:3083-
#88 88408Mariusz SzaflikM1972ŁASKPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:22:3600:22:2600:04:2984-
#89 89533Patryk BiałeckiM1998ŁÓDŹPOLSKARETKINIA RUN00:22:3700:22:3500:04:3185-
#90 90180Edward PodzińskiM1961ŁÓDŹPOLSKA00:22:3800:22:2400:04:2986-
#91 91436Mateusz JędrzejczykM1996ŁÓDŹPOLSKA00:22:4100:22:1300:04:2787-
#92 92598Marcin WaszkowskiM1984ŁÓDŹPOLSKANIE ZRZESZONY00:22:4200:22:3100:04:3088-
#93 93186Piotr WieczorekM1972ŁÓDŹPOLSKAWIECZOREK ŁÓDŹ00:22:4700:22:3800:04:3289-
#94 94575Marcin ŁandwijtM1973KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKAEVERRUN00:22:4800:22:4500:04:3390-
#95 95132Marcin PrzepióraM1997ŁÓDŻPOLSKA00:22:4900:22:4600:04:3391-
#96 96475Jędrzej BąkM1991ŁÓDŹPOLSKA00:22:5100:22:3500:04:3192-
#97 97537Rafał LipczyńskiM1989PABIANICEPOLSKADA PRZYSTAŃ / FORMA NA PIĄTKĘ00:22:5100:22:3000:04:3093-
#98 98386Jakub Strzelecki CirrusM1964ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:22:5200:22:4700:04:3394-
#99 99388Kamila Kwiecień - LipińskaK1975ŁÓDŹPOLSKAAMBITNE TYGRYSICE00:22:5200:22:4800:04:34-5
#100 100495Łukasz PyfelM1984ŁÓDŹPOLSKA00:22:5200:22:2700:04:2995-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności