Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Wyniki - 28 lutego 2016, Murowana Goślina

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !124Ludzkowski Radosław1-00:35:5200:03:3500:35:521
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2104Gramacki Maciej2-00:39:3200:03:5700:39:312
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 399Kliks Dariusz3-00:39:5900:03:5900:39:583
#4 458Gorgoliński Dariusz4-00:40:5300:04:0500:40:534
#5 5131Mazurkiewicz Marcin5-00:40:5900:04:0500:40:595
#6 6175Kukuła Szymon6-00:41:1000:04:0700:41:096
#7 739Wzięch Piotr7-00:41:5000:04:1100:41:477
#8 881Ferchmin Aleksander8-00:42:5000:04:1700:42:508
#9 988Szaszner Łukasz9-00:42:5800:04:1700:42:579
#10 10145Monczak Grzegorz10-00:43:1000:04:1900:43:1010
#11 1149Peta Rafał11-00:43:2100:04:2000:43:1911
#12 1236Ferchmin Łukasz12-00:43:2400:04:2000:43:2312
#13 13179Modrzejewski Tomasz13-00:43:3100:04:2100:43:2913
#14 14174174 Dariusz14-00:43:3400:04:2100:43:3214
#15 1544Molenda Kamil15-00:43:5800:04:2300:43:5715
#16 16162Wieczorek Piotr16-00:44:3100:04:2700:44:3016
#17 17128Gruszczyński Artur17-00:44:5100:04:2900:44:5017
#18 18158Paluczek Zbyszko18-00:46:0200:04:3600:45:5918
#19 19156Żuberek Piotr19-00:46:1400:04:3700:46:1019
#20 20109Weryszko Mateusz20-00:46:1800:04:3700:46:1620
#21 215Lisiak Bartosz21-00:46:3600:04:3900:46:3421
#22 22110Łakomy Piotr22-00:46:4200:04:4000:46:3922
#23 23142Sadło Tomasz23-00:46:4300:04:4000:46:4023
#24 2438Klecha Artur24-00:46:5200:04:4100:46:5225
#25 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2545Pauszek-Substyk Lucyna-100:46:5500:04:4100:46:5024
#26 26132Kurenda Adam25-00:47:4000:04:4600:47:4026
#27 2761Kaczmarczyk Bogdan26-00:47:4600:04:4600:47:4427
#28 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !28135Kasica Renata-200:47:4600:04:4600:47:4629
#29 2962Majchrzak Marcin27-00:47:4800:04:4600:47:4730
#30 3059Wzięch Tomasz28-00:47:5200:04:4700:47:4628
#31 31103Robaszkiewicz Paweł29-00:47:5800:04:4700:47:5731
#32 32172172 Tomasz30-00:48:1400:04:4900:48:0932
#33 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 333Falborska Agnieszka-300:48:1500:04:4900:48:1333
#34 34118Koczewski Paweł31-00:48:3100:04:5100:48:2934
#35 3565Wilczyński Błażej32-00:48:4400:04:5200:48:3935
#36 36154Kaczmarek Robert33-00:48:5300:04:5300:48:4436
#37 37184184 N.N.34-00:48:5600:04:5300:48:5037
#38 3879Ferchmin Alicja-400:49:0500:04:5400:49:0438
#39 39146Pomin Paweł35-00:49:1700:04:5500:49:1239
#40 40147Pomin Michał36-00:49:3100:04:5700:49:2640
#41 4115Paszkiewicz Maciej37-00:49:3800:04:5700:49:3541
#42 4266Gil Mirosław38-00:50:0700:05:0000:49:5642
#43 4312Łatyszew Katarzyna-500:50:1300:05:0100:50:1043
#44 448Tabat Bartosz39-00:50:2300:05:0200:50:1944
#45 4525Strugarek Kuba40-00:51:2600:05:0800:51:2045
#46 46178Czarnecka Marzena-600:51:3300:05:0900:51:3349
#47 4757Gorgolińska Klaudia-700:51:3400:05:0900:51:3348
#48 4835Korta Agnieszka-800:51:3800:05:0900:51:3147
#49 49137Krzysztoń Wojciech41-00:51:3800:05:0900:51:3046
#50 50148Peta Iwona-900:51:5300:05:1100:51:4950
#51 5147Kiełbasiewicz Patryk42-00:51:5500:05:1100:51:4951
#52 5295Torba Damian43-00:52:5200:05:1700:52:4052
#53 5356Wrotyński Piotr44-00:52:5600:05:1700:52:4953
#54 542Ogorzałek Stefan45-00:52:5800:05:1700:52:5154
#55 55134Wargoś Anna-1000:53:0900:05:1800:53:0655
#56 5698Kliks Jakub46-00:54:1900:05:2500:54:0956
#57 5796Torba Michał47-00:54:4600:05:2800:54:3357
#58 58129Pietrzykowska Agnieszka-1100:55:0800:05:3000:55:0759
#59 59130Bartczak Tomasz48-00:55:1200:05:3100:55:0558
#60 60160Pomin Piotr49-00:56:0700:05:3600:56:0260
#61 6178Baliński Szymon50-00:56:1000:05:3700:56:0561
#62 6287Nolka Marta-1200:56:1500:05:3700:56:1362
#63 6343Ritter Marek51-00:56:2600:05:3800:56:1864
#64 64107Morawski Adam52-00:56:2700:05:3800:56:1863
#65 6522Gmur Kinga-1300:56:3400:05:3900:56:2865
#66 6692Long-Kucharczyk Setha-1400:57:1300:05:4300:57:0966
#67 67139Jackowska Katarzyna-1500:57:4400:05:4600:57:4068
#68 6897Tymek Kacper53-00:57:4600:05:4600:57:3467
#69 6931Bednarek Arkadiusz54-00:57:5500:05:4700:57:4669
#70 7074Zawada Grzegorz55-00:58:0600:05:4800:57:5670
#71 71180180 Wojciech56-00:58:1400:05:4900:58:0271
#72 72173Kobus Bogdan57-00:58:1800:05:4900:58:1272
#73 73136Kasprzak Wojciech58-00:58:5800:05:5300:58:5473
#74 7410Książczak Arkadiusz59-00:59:0200:05:5400:58:5474
#75 75177Robaszkiewicz Mariusz60-00:59:2500:05:5600:59:2181
#76 76195Madaj Paweł61-00:59:2600:05:5600:59:1275
#77 77196Stawiński Piotr62-00:59:2600:05:5600:59:1376
#78 78176Robaszkiewicz Anna-1600:59:2600:05:5600:59:2180
#79 7990Kucharczyk Grzegorz63-00:59:2600:05:5600:59:1777
#80 8094Kucharczyk Lynn64-00:59:2600:05:5600:59:1878
#81 81112Nowińska Ewa-1700:59:2700:05:5600:59:2079
#82 82127Galikowski Marcin65-00:59:4900:05:5800:59:4682
#83 83113Polus Marcin66-01:00:1800:06:0101:00:0883
#84 84169Dudojć Karol67-01:00:4800:06:0401:00:4384
#85 85122Maćkowiak Krzysztof68-01:01:1400:06:0701:01:0485
#86 8672Małysz Tadeusz69-01:01:3400:06:0901:01:2586
#87 8775Nawrocka Beata-1801:04:3800:06:2701:04:3387
#88 887Linert Anna-1901:04:5800:06:2901:04:4991
#89 8953Kramer Hanna-2001:04:5800:06:2901:04:4990
#90 90106Morawska Magdalena-2101:04:5800:06:2901:04:4988
#91 916Linert Sławomir70-01:04:5800:06:2901:04:4989
#92 92100Polus Beata-2201:05:3500:06:3301:05:2692
#93 9391Karnabol Zbigniew71-01:05:3600:06:3301:05:2793
#94 9437Kantor Jarosław72-01:05:4000:06:3301:05:3094
#95 95171Napierała Jarosław73-01:05:5800:06:3501:05:4795
#96 9652Paczkowska Anna-2301:06:1900:06:3701:06:0896
#97 9764Pieczul Tomasz74-01:07:3600:06:4501:07:2697
#98 98182Ostrowski Mikołaj75-01:08:5400:06:5301:08:4398
#99 9993Kucharczyk Agnieszka-2401:08:5400:06:5301:08:44100
#100 10028Kotkowski Tomasz76-01:08:5400:06:5301:08:4399

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności