Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Wyniki - 28 lutego 2016, Przeworsk

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
-
-
#1 86287Krzysztof ObłojDębina00:28:4400:28:4779-
#2 33286Janusz SamolewiczRzeszów00:26:0500:26:0632-
#3 19285Krzysztof KudłaZarzecze00:24:5400:25:0018-
#4 54284Remigiusz SzymańskiRzeszów00:26:5200:26:5952-
#5 84179Arkadiusz MagdaKrzemienica00:28:4100:28:4377-
#6 120178Michał PelcGniewczyna00:31:4800:31:54111-
#7 100177Mateusz ŁachMrzygłód00:30:1100:30:1193-
#8 99175Piotr NoworolŻołyniaFC BŁĘKIT00:30:0200:30:0692-
#9 103174Bartłomiej DrzałŁańcut00:30:2800:30:3496-
#10 125173Jakub BedronekPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:33:0500:33:10116-
#11 5172Karol PszonakPruchnikGimnazjum Publiczne w Pruchniku00:22:5200:22:525-
#12 38171Kacper FurmanPruchnikGimnazjum Publiczne w Pruchniku00:27:3500:26:1737-
#13 109167Andrzej HołubPrzeworskTurlamSięDoMety00:30:4500:30:50101-
#14 95166Marcin KobielskiStudzian00:29:3900:29:4788-
#15 71165Michał StańczykMikuliceZSOiZ00:27:5300:27:5568-
#16 63164Tomasz SmoliniecDachnówBiegomania Lubaczów00:27:3400:27:3561-
#17 135162Maria BuczkoOleszyceRUN RUN OLESZYCE00:36:3200:36:33-12
#18 34160Tomasz PieniążekPrzeworsk00:26:1000:26:1133-
#19 98156Michał BieleckiPrzeworskZSOiZ00:29:5600:29:5991-
#20 124149Jakub JurkiewiczRozbórz LiceumOgólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły00:32:4500:32:47115-
#21 134147Jakub ŻołyniakStudzianZSZ Przeworsk00:36:1600:36:19123-
#22 108144Patryk MichnoNiżatyceZSOIZ00:30:3400:30:42100-
#23 37143Paweł CieślińskiKrzeczowiceZSOiZ00:26:1500:26:1636-
#24 115142Patryk BarManasterz Liceum Ogólnokształcącew Przeworsku im. Króla Władysława Jagiełły00:31:3200:31:32106-
#25 50141Paweł KuźmaZagórzeZSOiZ00:26:5000:26:5049-
#26 133140Karolina GłąbStudzianZSOiZ00:36:1600:36:19-11
#27 97139Arkadiusz SolarzNiżatyceZSOiZ00:29:5400:29:5490-
#28 35138Marcin SzularŚwiętoniowaZSOiZ00:26:1000:26:1134-
#29 64136Jacek KuźmaZagórzeZSiP Manasterz00:27:3800:27:3862-
#30 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 65131Beata KrawiecPrzeworsk00:28:5600:27:39-3
#31 138128Jakub ŁobosPrzeworskZHR00:37:0800:37:13125-
#32 142127Hubert GierczakPrzeworsk00:42:1500:42:20127-
#33 36126Łukasz DąbekRzeszów00:26:0600:26:1435-
#34 29125Karol HubaDębówUKS Azymut Dębów00:25:5200:25:5328-
#35 40121Marcin ŚliwaPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:26:1600:26:2239-
#36 46119Piotr LenarGać00:26:3700:26:4545-
#37 121118Grzegorz BajdakPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:32:0900:32:16112-
#38 30116Maciej TelegaZarzecze00:25:5000:25:5629-
#39 106115Patrycja HorodeckaPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:30:4000:30:41-8
#40 41114Mateusz MłynekŻołyniaDOM - BUD Żołynia00:26:2500:26:2940-
#41 9113Krzysztof BurzHucisko Jawornickie00:23:4300:23:439-
#42 15112Tomasz TrynieckiŻołyniaBiegomaniacy00:24:3700:24:3914-
#43 114111Paweł CholewińskiPrzeworsk00:31:2000:31:25105-
#44 117110Leszek CholewińskiPrzeworsk00:31:3500:31:40108-
#45 8109Patryk JagustynŻołynia00:23:3500:23:388-
#46 88108Daniel SzpunarŁańcut00:28:4900:28:5381-
#47 127107Andrzej MendykRzeszÓw00:33:1200:33:20118-
#48 60106Ireneusz KotlarczykKraków00:27:1500:27:2158-
#49 66105Jacek BiałyPrzeworsk00:27:3900:27:4463-
#50 81104Marcin BaworDębówMTU Aero Engines Polska00:28:3500:28:3574-
#51 73103Radosław MazurekPrzeworsk00:27:5300:27:5870-
#52 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13102Beata LangeBiłgorajBiłgoraj Biega00:24:0700:24:08-1
#53 118101Dawid CzaickiRzeszówCalypso Rzeszów00:31:4200:31:43109-
#54 110100Marcin RomanBoguchwałaLO im. JPII w Rzeszowie00:31:0100:31:04102-
#55 11399Bartosz BarćRzeszówGimnazjum JPII w Rzeszowie00:31:2000:31:22104-
#56 5698Jan DecPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:27:0300:27:0754-
#57 2097Krystian TrynieckiŻołyniaFC Błękit00:25:2500:25:2819-
#58 4296Damian SobaszekRzeszów00:26:2800:26:3041-
#59 1195Grzegorz NykielLaszczyny00:23:5700:23:5711-
#60 8394Michał BobusiaDobieszynPWSZ KROSNO00:28:3500:28:4176-
#61 13293Beata KucPrzeworsk00:36:0700:36:10-10
#62 792Łukasz ŚwitalskiCieszanów00:23:3600:23:377-
#63 7590Arkadiusz WareckiSieniawaPrzeworska Grupa Biegowa00:27:5400:28:0171-
#64 2489Radek WareckiPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:25:3500:25:3823-
#65 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5388Ewelina KiełbońPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:26:5000:26:59-2
#66 5187Bartłomiej MańkowskiGorzyce00:26:5000:26:5550-
#67 2886Mariusz PerykaszaRozborz37900:25:4700:25:5127-
#68 2385Krzysztof UrbanŻołyniaFC Błękit00:25:3000:25:3422-
#69 2684Grzegorz RogalaBoguchwałaKoral Team00:25:4200:25:4425-
#70 13083Wojciech SzczoczarzBorek Stary00:35:1500:35:24121-
#71 4382Łukasz BylińskiWarszawa00:26:3500:26:3842-
#72 13781Barbara OsowskaTuczempy00:37:0800:37:11-13
#73 10780Maciej WilkPrzemyśl00:30:3300:30:4199-
#74 6879Adam RachfałGniewczyna00:27:4500:27:5065-
#75 6978Paweł NiezdropaStary DzikówPerła Ułazów00:27:4500:27:5466-
#76 6177Fabian MiaraPrzeworsk00:27:2000:27:2659-
#77 476Damian ŚlęczkaRzeszówDIT PRO00:22:2100:22:214-
#78 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 375Kamil MachałaWólka OgryzkowaPGB00:21:4400:21:443-
#79 8574Wiesław FerensZawichost/boguchwWajcha team00:28:4200:28:4778-
#80 1672Marek GrędysaBratkowice1BSP00:24:4600:24:4615-
#81 8271Łukasz SkoczylasTyczyn1BSP00:28:3000:28:3775-
#82 5870Sławomir KlocReszów1BSP00:27:0800:27:1556-
#83 9368Damian ZiobroRzeszówPWSTE00:29:1700:29:2486-
#84 7667Andrzej Henryk ŻakGorliczyna Szewniana wózku inwalidzkim00:28:0100:28:1272-
#85 6765Tomasz KoziołkoRudka00:27:3900:27:4664-
#86 8064MałgorzataŁańcut00:28:3100:28:33-7
#87 11263Diana WalczakRzeszów00:31:0700:31:12-9
#88 9262Tomasz KłymPrzemyśl00:29:1800:29:2485-
#89 3261Mariusz CierślińskiPrzeworskZSOiZ00:25:5700:25:5931-
#90 14160Barbara PawłowskaPrzeworsk Oddzial KawaleriiOchotniczej w barwach 20 Pułku Ułanów im. Króla Jana III00:39:2400:39:27-15
#91 4859Roman SochaBrzyska WolaLKS Brzyska00:26:4000:26:4747-
#92 5958Tomasz ZamorskiTryńcza Oddział KawaleriiOchotniczej w barwach 20 Pułku Ułanów im. Króla Jana III00:27:1500:27:1857-
#93 2157Piotr WitalecRzeszówBalajs TEAM00:25:2800:25:3020-
#94 10255Leszek GurakGniewczyna00:30:1700:30:2395-
#95 1752Tomasz ZawadzkiPrzeworsk00:24:5000:24:5216-
#96 3151Robert SzkodaBiłgorajBiłgoraj Biega00:25:5600:25:5630-
#97 13949Ewa Cwanek-FlorekRzeszów00:37:3000:37:31-14
#98 11948Grzegorz PucRzeszów DRBCentrum Odszkodowań - PW Podkarpackie Wilki00:31:4100:31:50110-
#99 647Konrad HorodeckiPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:23:0200:23:046-
#100 10546Przemysław PrędkiHermanowaWybiegamy w Przyszłosc00:30:3400:30:3798-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności