Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Wyniki - 28 lutego 2016, Przeworsk

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
-
-
#1 6879Adam RachfałGniewczyna00:27:4500:27:5065-
#2 7667Andrzej Henryk ŻakGorliczyna Szewniana wózku inwalidzkim00:28:0100:28:1272-
#3 109167Andrzej HołubPrzeworskTurlamSięDoMety00:30:4500:30:50101-
#4 9135Andrzej KępkaPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:29:1700:29:2184-
#5 4930Andrzej KijankaPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:26:4600:26:4848-
#6 127107Andrzej MendykRzeszÓw00:33:1200:33:20118-
#7 9438Andrzej PiękośRzeszówPW Podkarpackie Wilki00:29:2500:29:3487-
#8 1428Arek PiątekRzeszÓw00:24:3200:24:3213-
#9 84179Arkadiusz MagdaKrzemienica00:28:4100:28:4377-
#10 97139Arkadiusz SolarzNiżatyceZSOiZ00:29:5400:29:5490-
#11 7590Arkadiusz WareckiSieniawaPrzeworska Grupa Biegowa00:27:5400:28:0171-
#12 13781Barbara OsowskaTuczempy00:37:0800:37:11-13
#13 14160Barbara PawłowskaPrzeworsk Oddzial KawaleriiOchotniczej w barwach 20 Pułku Ułanów im. Króla Jana III00:39:2400:39:27-15
#14 2526Bartek KarwatBoguchwała00:25:3700:25:4324-
#15 11399Bartosz BarćRzeszówGimnazjum JPII w Rzeszowie00:31:2000:31:22104-
#16 103174Bartłomiej DrzałŁańcut00:30:2800:30:3496-
#17 5187Bartłomiej MańkowskiGorzyce00:26:5000:26:5550-
#18 8924Bartłomiej TelegaPrzeworskRecepcja Team00:29:0200:29:0982-
#19 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 65131Beata KrawiecPrzeworsk00:28:5600:27:39-3
#20 13293Beata KucPrzeworsk00:36:0700:36:10-10
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13102Beata LangeBiłgorajBiłgoraj Biega00:24:0700:24:08-1
#22 476Damian ŚlęczkaRzeszówDIT PRO00:22:2100:22:214-
#23 4296Damian SobaszekRzeszów00:26:2800:26:3041-
#24 9368Damian ZiobroRzeszówPWSTE00:29:1700:29:2486-
#25 88108Daniel SzpunarŁańcut00:28:4900:28:5381-
#26 118101Dawid CzaickiRzeszówCalypso Rzeszów00:31:4200:31:43109-
#27 11263Diana WalczakRzeszów00:31:0700:31:12-9
#28 13949Ewa Cwanek-FlorekRzeszów00:37:3000:37:31-14
#29 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5388Ewelina KiełbońPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:26:5000:26:59-2
#30 6177Fabian MiaraPrzeworsk00:27:2000:27:2659-
#31 121118Grzegorz BajdakPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:32:0900:32:16112-
#32 8729Grzegorz MorawskiBoguchwała00:28:4600:28:5280-
#33 1195Grzegorz NykielLaszczyny00:23:5700:23:5711-
#34 11948Grzegorz PucRzeszów DRBCentrum Odszkodowań - PW Podkarpackie Wilki00:31:4100:31:50110-
#35 2684Grzegorz RogalaBoguchwałaKoral Team00:25:4200:25:4425-
#36 142127Hubert GierczakPrzeworsk00:42:1500:42:20127-
#37 60106Ireneusz KotlarczykKraków00:27:1500:27:2158-
#38 66105Jacek BiałyPrzeworsk00:27:3900:27:4463-
#39 1015Jacek GutHuciskoOSP Hucisko00:23:4300:23:4410-
#40 64136Jacek KuźmaZagórzeZSiP Manasterz00:27:3800:27:3862-
#41 125173Jakub BedronekPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:33:0500:33:10116-
#42 124149Jakub JurkiewiczRozbórz LiceumOgólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły00:32:4500:32:47115-
#43 134147Jakub ŻołyniakStudzianZSZ Przeworsk00:36:1600:36:19123-
#44 138128Jakub ŁobosPrzeworskZHR00:37:0800:37:13125-
#45 5698Jan DecPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:27:0300:27:0754-
#46 2719Jan SłowikHermanowaWubiegamy w Przyszlosc00:25:4500:25:4726-
#47 33286Janusz SamolewiczRzeszów00:26:0500:26:0632-
#48 1405Jerzy MickiewiczJarosławB B L Jarosław00:37:2700:37:31126-
#49 5521Jerzy PrędkiHermanowaWybiegamy w Przyszlosc00:27:0300:27:0653-
#50 4434Józef ChajecWólka Małkowa00:26:4100:26:4243-
#51 38171Kacper FurmanPruchnikGimnazjum Publiczne w Pruchniku00:27:3500:26:1737-
#52 3936Kamil ChajecWólka Małkowa00:26:1600:26:1738-
#53 1227Kamil KawaBoguchwała00:23:5900:24:0512-
#54 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 375Kamil MachałaWólka OgryzkowaPGB00:21:4400:21:443-
#55 29125Karol HubaDębówUKS Azymut Dębów00:25:5200:25:5328-
#56 5172Karol PszonakPruchnikGimnazjum Publiczne w Pruchniku00:22:5200:22:525-
#57 133140Karolina GłąbStudzianZSOiZ00:36:1600:36:19-11
#58 7733Katarzyna KokoszkaPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:28:1800:28:19-5
#59 647Konrad HorodeckiPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:23:0200:23:046-
#60 5214Konrad TomczykPrzeworsk00:26:5400:26:5851-
#61 2097Krystian TrynieckiŻołyniaFC Błękit00:25:2500:25:2819-
#62 9113Krzysztof BurzHucisko Jawornickie00:23:4300:23:439-
#63 19285Krzysztof KudłaZarzecze00:24:5400:25:0018-
#64 12344Krzysztof KłaczkoUłazówPerła Ułazów00:32:2100:32:31114-
#65 86287Krzysztof ObłojDębina00:28:4400:28:4779-
#66 2385Krzysztof UrbanŻołyniaFC Błękit00:25:3000:25:3422-
#67 13113Krzysztof WigluszGać-00:35:1400:35:24122-
#68 117110Leszek CholewińskiPrzeworsk00:31:3500:31:40108-
#69 10255Leszek GurakGniewczyna00:30:1700:30:2395-
#70 30116Maciej TelegaZarzecze00:25:5000:25:5629-
#71 10780Maciej WilkPrzemyśl00:30:3300:30:4199-
#72 81104Marcin BaworDębówMTU Aero Engines Polska00:28:3500:28:3574-
#73 95166Marcin KobielskiStudzian00:29:3900:29:4788-
#74 11140Marcin KrzywonosPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:30:5600:31:06103-
#75 1167Marcin MuchaPrzeworsk00:31:2800:31:37107-
#76 110100Marcin RomanBoguchwałaLO im. JPII w Rzeszowie00:31:0100:31:04102-
#77 40121Marcin ŚliwaPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:26:1600:26:2239-
#78 35138Marcin SzularŚwiętoniowaZSOiZ00:26:1000:26:1134-
#79 1289Marek BuczkoOleszyceRun Run Oleszyce00:33:1600:33:20119-
#80 1672Marek GrędysaBratkowice1BSP00:24:4600:24:4615-
#81 5742Marek KalandykHermanowaWybiegamy W Przyszlosc00:27:0300:27:1055-
#82 10143Marek KiełbasaPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:30:1200:30:1594-
#83 703Marek MarkiewiczPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:27:5100:27:5467-
#84 135162Maria BuczkoOleszyceRUN RUN OLESZYCE00:36:3200:36:33-12
#85 3261Mariusz CierślińskiPrzeworskZSOiZ00:25:5700:25:5931-
#86 2886Mariusz PerykaszaRozborz37900:25:4700:25:5127-
#87 41114Mateusz MłynekŻołyniaDOM - BUD Żołynia00:26:2500:26:2940-
#88 100177Mateusz ŁachMrzygłód00:30:1100:30:1193-
#89 8064MałgorzataŁańcut00:28:3100:28:33-7
#90 98156Michał BieleckiPrzeworskZSOiZ00:29:5600:29:5991-
#91 8394Michał BobusiaDobieszynPWSZ KROSNO00:28:3500:28:4176-
#92 9039Michał ĆwiąkałaZarszynPW Podkarpackie Wilki00:29:0900:29:1983-
#93 4731Michał MaruszakNowosielceOld School Nowosielce00:26:4300:26:4746-
#94 120178Michał PelcGniewczyna00:31:4800:31:54111-
#95 71165Michał StańczykMikuliceZSOiZ00:27:5300:27:5568-
#96 13623Miłosz PleskaczUstrzyki DolneRecepcja Team00:36:3700:36:44124-
#97 7817Patrycja AmrożkiewiczNowe Brusno00:28:1800:28:20-6
#98 106115Patrycja HorodeckaPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:30:4000:30:41-8
#99 115142Patryk BarManasterz Liceum Ogólnokształcącew Przeworsku im. Króla Władysława Jagiełły00:31:3200:31:32106-
#100 8109Patryk JagustynŻołynia00:23:3500:23:388-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności