Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Wyniki - 28 lutego 2016, Przeworsk

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
-
-
#1 792Łukasz ŚwitalskiCieszanów00:23:3600:23:377-
#2 8109Patryk JagustynŻołynia00:23:3500:23:388-
#3 9113Krzysztof BurzHucisko Jawornickie00:23:4300:23:439-
#4 1195Grzegorz NykielLaszczyny00:23:5700:23:5711-
#5 1227Kamil KawaBoguchwała00:23:5900:24:0512-
#6 1428Arek PiątekRzeszÓw00:24:3200:24:3213-
#7 1752Tomasz ZawadzkiPrzeworsk00:24:5000:24:5216-
#8 19285Krzysztof KudłaZarzecze00:24:5400:25:0018-
#9 2210Paweł MisiągiewiczTarnogród00:25:3000:25:3221-
#10 2526Bartek KarwatBoguchwała00:25:3700:25:4324-
#11 2886Mariusz PerykaszaRozborz37900:25:4700:25:5127-
#12 30116Maciej TelegaZarzecze00:25:5000:25:5629-
#13 33286Janusz SamolewiczRzeszów00:26:0500:26:0632-
#14 34160Tomasz PieniążekPrzeworsk00:26:1000:26:1133-
#15 36126Łukasz DąbekRzeszów00:26:0600:26:1435-
#16 3936Kamil ChajecWólka Małkowa00:26:1600:26:1738-
#17 4296Damian SobaszekRzeszów00:26:2800:26:3041-
#18 4382Łukasz BylińskiWarszawa00:26:3500:26:3842-
#19 4434Józef ChajecWólka Małkowa00:26:4100:26:4243-
#20 46119Piotr LenarGać00:26:3700:26:4545-
#21 5187Bartłomiej MańkowskiGorzyce00:26:5000:26:5550-
#22 5214Konrad TomczykPrzeworsk00:26:5400:26:5851-
#23 54284Remigiusz SzymańskiRzeszów00:26:5200:26:5952-
#24 60106Ireneusz KotlarczykKraków00:27:1500:27:2158-
#25 6177Fabian MiaraPrzeworsk00:27:2000:27:2659-
#26 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 65131Beata KrawiecPrzeworsk00:28:5600:27:39-3
#27 66105Jacek BiałyPrzeworsk00:27:3900:27:4463-
#28 6765Tomasz KoziołkoRudka00:27:3900:27:4664-
#29 6879Adam RachfałGniewczyna00:27:4500:27:5065-
#30 73103Radosław MazurekPrzeworsk00:27:5300:27:5870-
#31 7432Paulina WolańskaPrzeworsk00:27:5400:27:59-4
#32 7817Patrycja AmrożkiewiczNowe Brusno00:28:1800:28:20-6
#33 8064MałgorzataŁańcut00:28:3100:28:33-7
#34 84179Arkadiusz MagdaKrzemienica00:28:4100:28:4377-
#35 86287Krzysztof ObłojDębina00:28:4400:28:4779-
#36 8729Grzegorz MorawskiBoguchwała00:28:4600:28:5280-
#37 88108Daniel SzpunarŁańcut00:28:4900:28:5381-
#38 9262Tomasz KłymPrzemyśl00:29:1800:29:2485-
#39 95166Marcin KobielskiStudzian00:29:3900:29:4788-
#40 9625Piotr MaruszakNowosielce00:29:4400:29:4889-
#41 100177Mateusz ŁachMrzygłód00:30:1100:30:1193-
#42 10255Leszek GurakGniewczyna00:30:1700:30:2395-
#43 103174Bartłomiej DrzałŁańcut00:30:2800:30:3496-
#44 10780Maciej WilkPrzemyśl00:30:3300:30:4199-
#45 11263Diana WalczakRzeszów00:31:0700:31:12-9
#46 114111Paweł CholewińskiPrzeworsk00:31:2000:31:25105-
#47 1167Marcin MuchaPrzeworsk00:31:2800:31:37107-
#48 117110Leszek CholewińskiPrzeworsk00:31:3500:31:40108-
#49 120178Michał PelcGniewczyna00:31:4800:31:54111-
#50 127107Andrzej MendykRzeszÓw00:33:1200:33:20118-
#51 13083Wojciech SzczoczarzBorek Stary00:35:1500:35:24121-
#52 13293Beata KucPrzeworsk00:36:0700:36:10-10
#53 13781Barbara OsowskaTuczempy00:37:0800:37:11-13
#54 13949Ewa Cwanek-FlorekRzeszów00:37:3000:37:31-14
#55 142127Hubert GierczakPrzeworsk00:42:1500:42:20127-
#56 13113Krzysztof WigluszGać-00:35:1400:35:24122-
#57 1672Marek GrędysaBratkowice1BSP00:24:4600:24:4615-
#58 5870Sławomir KlocReszów1BSP00:27:0800:27:1556-
#59 8271Łukasz SkoczylasTyczyn1BSP00:28:3000:28:3775-
#60 1405Jerzy MickiewiczJarosławB B L Jarosław00:37:2700:37:31126-
#61 2157Piotr WitalecRzeszówBalajs TEAM00:25:2800:25:3020-
#62 63164Tomasz SmoliniecDachnówBiegomania Lubaczów00:27:3400:27:3561-
#63 15112Tomasz TrynieckiŻołyniaBiegomaniacy00:24:3700:24:3914-
#64 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13102Beata LangeBiłgorajBiłgoraj Biega00:24:0700:24:08-1
#65 3151Robert SzkodaBiłgorajBiłgoraj Biega00:25:5600:25:5630-
#66 118101Dawid CzaickiRzeszówCalypso Rzeszów00:31:4200:31:43109-
#67 11948Grzegorz PucRzeszów DRBCentrum Odszkodowań - PW Podkarpackie Wilki00:31:4100:31:50110-
#68 476Damian ŚlęczkaRzeszówDIT PRO00:22:2100:22:214-
#69 41114Mateusz MłynekŻołyniaDOM - BUD Żołynia00:26:2500:26:2940-
#70 2097Krystian TrynieckiŻołyniaFC Błękit00:25:2500:25:2819-
#71 2385Krzysztof UrbanŻołyniaFC Błękit00:25:3000:25:3422-
#72 99175Piotr NoworolŻołyniaFC BŁĘKIT00:30:0200:30:0692-
#73 11399Bartosz BarćRzeszówGimnazjum JPII w Rzeszowie00:31:2000:31:22104-
#74 5172Karol PszonakPruchnikGimnazjum Publiczne w Pruchniku00:22:5200:22:525-
#75 38171Kacper FurmanPruchnikGimnazjum Publiczne w Pruchniku00:27:3500:26:1737-
#76 4537Robert PiątekOstrówIPA Przeworsk00:26:4200:26:4444-
#77 2684Grzegorz RogalaBoguchwałaKoral Team00:25:4200:25:4425-
#78 4859Roman SochaBrzyska WolaLKS Brzyska00:26:4000:26:4747-
#79 110100Marcin RomanBoguchwałaLO im. JPII w Rzeszowie00:31:0100:31:04102-
#80 81104Marcin BaworDębówMTU Aero Engines Polska00:28:3500:28:3574-
#81 7667Andrzej Henryk ŻakGorliczyna Szewniana wózku inwalidzkim00:28:0100:28:1272-
#82 5958Tomasz ZamorskiTryńcza Oddział KawaleriiOchotniczej w barwach 20 Pułku Ułanów im. Króla Jana III00:27:1500:27:1857-
#83 14160Barbara PawłowskaPrzeworsk Oddzial KawaleriiOchotniczej w barwach 20 Pułku Ułanów im. Króla Jana III00:39:2400:39:27-15
#84 124149Jakub JurkiewiczRozbórz LiceumOgólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły00:32:4500:32:47115-
#85 4731Michał MaruszakNowosielceOld School Nowosielce00:26:4300:26:4746-
#86 1015Jacek GutHuciskoOSP Hucisko00:23:4300:23:4410-
#87 6978Paweł NiezdropaStary DzikówPerła Ułazów00:27:4500:27:5466-
#88 12211Tomasz SzczepanekUłazówPerła Ułazów00:32:2000:32:30113-
#89 12344Krzysztof KłaczkoUłazówPerła Ułazów00:32:2100:32:31114-
#90 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 375Kamil MachałaWólka OgryzkowaPGB00:21:4400:21:443-
#91 647Konrad HorodeckiPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:23:0200:23:046-
#92 182Pawel SzawanPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:24:5400:24:5617-
#93 2489Radek WareckiPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:25:3500:25:3823-
#94 40121Marcin ŚliwaPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:26:1600:26:2239-
#95 4930Andrzej KijankaPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:26:4600:26:4848-
#96 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5388Ewelina KiełbońPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:26:5000:26:59-2
#97 5698Jan DecPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:27:0300:27:0754-
#98 626Wacław ToniaPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:27:2100:27:2660-
#99 703Marek MarkiewiczPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:27:5100:27:5467-
#100 7241Tomasz JagiełaPrzeworskPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA00:27:5500:27:5869-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności