Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Wyniki - 28 lutego 2016, Przeworsk

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
-
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !245Piotr ChmajŁańcutŁańcut00:21:3600:21:362-
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 375Kamil MachałaWólka OgryzkowaPGB00:21:4400:21:443-
#3 5172Karol PszonakPruchnikGimnazjum Publiczne w Pruchniku00:22:5200:22:525-
#4 647Konrad HorodeckiPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:23:0200:23:046-
#5 792Łukasz ŚwitalskiCieszanów00:23:3600:23:377-
#6 8109Patryk JagustynŻołynia00:23:3500:23:388-
#7 9113Krzysztof BurzHucisko Jawornickie00:23:4300:23:439-
#8 1015Jacek GutHuciskoOSP Hucisko00:23:4300:23:4410-
#9 1195Grzegorz NykielLaszczyny00:23:5700:23:5711-
#10 1227Kamil KawaBoguchwała00:23:5900:24:0512-
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13102Beata LangeBiłgorajBiłgoraj Biega00:24:0700:24:08-1
#12 1428Arek PiątekRzeszÓw00:24:3200:24:3213-
#13 15112Tomasz TrynieckiŻołyniaBiegomaniacy00:24:3700:24:3914-
#14 1672Marek GrędysaBratkowice1BSP00:24:4600:24:4615-
#15 1752Tomasz ZawadzkiPrzeworsk00:24:5000:24:5216-
#16 182Pawel SzawanPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:24:5400:24:5617-
#17 19285Krzysztof KudłaZarzecze00:24:5400:25:0018-
#18 2097Krystian TrynieckiŻołyniaFC Błękit00:25:2500:25:2819-
#19 2157Piotr WitalecRzeszówBalajs TEAM00:25:2800:25:3020-
#20 2210Paweł MisiągiewiczTarnogród00:25:3000:25:3221-
#21 2385Krzysztof UrbanŻołyniaFC Błękit00:25:3000:25:3422-
#22 2489Radek WareckiPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:25:3500:25:3823-
#23 2526Bartek KarwatBoguchwała00:25:3700:25:4324-
#24 2684Grzegorz RogalaBoguchwałaKoral Team00:25:4200:25:4425-
#25 2719Jan SłowikHermanowaWubiegamy w Przyszlosc00:25:4500:25:4726-
#26 2886Mariusz PerykaszaRozborz37900:25:4700:25:5127-
#27 29125Karol HubaDębówUKS Azymut Dębów00:25:5200:25:5328-
#28 3151Robert SzkodaBiłgorajBiłgoraj Biega00:25:5600:25:5630-
#29 3261Mariusz CierślińskiPrzeworskZSOiZ00:25:5700:25:5931-
#30 33286Janusz SamolewiczRzeszów00:26:0500:26:0632-
#31 34160Tomasz PieniążekPrzeworsk00:26:1000:26:1133-
#32 35138Marcin SzularŚwiętoniowaZSOiZ00:26:1000:26:1134-
#33 36126Łukasz DąbekRzeszów00:26:0600:26:1435-
#34 37143Paweł CieślińskiKrzeczowiceZSOiZ00:26:1500:26:1636-
#35 38171Kacper FurmanPruchnikGimnazjum Publiczne w Pruchniku00:27:3500:26:1737-
#36 3936Kamil ChajecWólka Małkowa00:26:1600:26:1738-
#37 40121Marcin ŚliwaPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:26:1600:26:2239-
#38 41114Mateusz MłynekŻołyniaDOM - BUD Żołynia00:26:2500:26:2940-
#39 4296Damian SobaszekRzeszów00:26:2800:26:3041-
#40 4382Łukasz BylińskiWarszawa00:26:3500:26:3842-
#41 4537Robert PiątekOstrówIPA Przeworsk00:26:4200:26:4444-
#42 46119Piotr LenarGać00:26:3700:26:4545-
#43 4731Michał MaruszakNowosielceOld School Nowosielce00:26:4300:26:4746-
#44 4859Roman SochaBrzyska WolaLKS Brzyska00:26:4000:26:4747-
#45 4930Andrzej KijankaPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:26:4600:26:4848-
#46 50141Paweł KuźmaZagórzeZSOiZ00:26:5000:26:5049-
#47 5187Bartłomiej MańkowskiGorzyce00:26:5000:26:5550-
#48 5214Konrad TomczykPrzeworsk00:26:5400:26:5851-
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5388Ewelina KiełbońPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:26:5000:26:59-2
#50 54284Remigiusz SzymańskiRzeszów00:26:5200:26:5952-
#51 5521Jerzy PrędkiHermanowaWybiegamy w Przyszlosc00:27:0300:27:0653-
#52 5698Jan DecPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:27:0300:27:0754-
#53 5742Marek KalandykHermanowaWybiegamy W Przyszlosc00:27:0300:27:1055-
#54 5870Sławomir KlocReszów1BSP00:27:0800:27:1556-
#55 5958Tomasz ZamorskiTryńcza Oddział KawaleriiOchotniczej w barwach 20 Pułku Ułanów im. Króla Jana III00:27:1500:27:1857-
#56 60106Ireneusz KotlarczykKraków00:27:1500:27:2158-
#57 626Wacław ToniaPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:27:2100:27:2660-
#58 63164Tomasz SmoliniecDachnówBiegomania Lubaczów00:27:3400:27:3561-
#59 64136Jacek KuźmaZagórzeZSiP Manasterz00:27:3800:27:3862-
#60 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 65131Beata KrawiecPrzeworsk00:28:5600:27:39-3
#61 66105Jacek BiałyPrzeworsk00:27:3900:27:4463-
#62 6765Tomasz KoziołkoRudka00:27:3900:27:4664-
#63 6879Adam RachfałGniewczyna00:27:4500:27:5065-
#64 6978Paweł NiezdropaStary DzikówPerła Ułazów00:27:4500:27:5466-
#65 703Marek MarkiewiczPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:27:5100:27:5467-
#66 71165Michał StańczykMikuliceZSOiZ00:27:5300:27:5568-
#67 7241Tomasz JagiełaPrzeworskPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA00:27:5500:27:5869-
#68 73103Radosław MazurekPrzeworsk00:27:5300:27:5870-
#69 7432Paulina WolańskaPrzeworsk00:27:5400:27:59-4
#70 7590Arkadiusz WareckiSieniawaPrzeworska Grupa Biegowa00:27:5400:28:0171-
#71 7667Andrzej Henryk ŻakGorliczyna Szewniana wózku inwalidzkim00:28:0100:28:1272-
#72 7733Katarzyna KokoszkaPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:28:1800:28:19-5
#73 7817Patrycja AmrożkiewiczNowe Brusno00:28:1800:28:20-6
#74 8064MałgorzataŁańcut00:28:3100:28:33-7
#75 81104Marcin BaworDębówMTU Aero Engines Polska00:28:3500:28:3574-
#76 8271Łukasz SkoczylasTyczyn1BSP00:28:3000:28:3775-
#77 8394Michał BobusiaDobieszynPWSZ KROSNO00:28:3500:28:4176-
#78 84179Arkadiusz MagdaKrzemienica00:28:4100:28:4377-
#79 8574Wiesław FerensZawichost/boguchwWajcha team00:28:4200:28:4778-
#80 86287Krzysztof ObłojDębina00:28:4400:28:4779-
#81 8729Grzegorz MorawskiBoguchwała00:28:4600:28:5280-
#82 88108Daniel SzpunarŁańcut00:28:4900:28:5381-
#83 8924Bartłomiej TelegaPrzeworskRecepcja Team00:29:0200:29:0982-
#84 9039Michał ĆwiąkałaZarszynPW Podkarpackie Wilki00:29:0900:29:1983-
#85 9135Andrzej KępkaPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:29:1700:29:2184-
#86 9262Tomasz KłymPrzemyśl00:29:1800:29:2485-
#87 9368Damian ZiobroRzeszówPWSTE00:29:1700:29:2486-
#88 9438Andrzej PiękośRzeszówPW Podkarpackie Wilki00:29:2500:29:3487-
#89 95166Marcin KobielskiStudzian00:29:3900:29:4788-
#90 9625Piotr MaruszakNowosielce00:29:4400:29:4889-
#91 97139Arkadiusz SolarzNiżatyceZSOiZ00:29:5400:29:5490-
#92 98156Michał BieleckiPrzeworskZSOiZ00:29:5600:29:5991-
#93 99175Piotr NoworolŻołyniaFC BŁĘKIT00:30:0200:30:0692-
#94 100177Mateusz ŁachMrzygłód00:30:1100:30:1193-
#95 10143Marek KiełbasaPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:30:1200:30:1594-
#96 10255Leszek GurakGniewczyna00:30:1700:30:2395-
#97 103174Bartłomiej DrzałŁańcut00:30:2800:30:3496-
#98 10546Przemysław PrędkiHermanowaWybiegamy w Przyszłosc00:30:3400:30:3798-
#99 106115Patrycja HorodeckaPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:30:4000:30:41-8
#100 10780Maciej WilkPrzemyśl00:30:3300:30:4199-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności