Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Warta Challenge Marathon&Half

Wyniki - 5 marca 2016, Biedrusko

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
Rok
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1666Szulc Dominik1-1988POZNAŃMUD GOATS01:20:5615.7900:03:48
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2692Marszałek Sławomir2-1975SZRENIAWAKB MANIAC01:25:0615.0200:04:00
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3659Górczyński Paweł3-1981POZNAŃ01:27:3814.5800:04:07
#4 4690Marszałek Andrzej4-1969SWARZĘDZ01:28:4014.4100:04:10
#5 5695Hirsch Marcin5-1988PLEWISKANIGHT RUNNERS01:33:0513.7300:04:22
#6 6646Welter Przemysław6-1989SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁY01:34:1113.5700:04:25
#7 7651Nowak Marcin7-1985POZNAŃ01:35:3713.3700:04:29
#8 8608Baran Andrzej8-1973POZNAŃNIGHT RUNNERS01:36:5013.2000:04:33
#9 9625Ciećmierowski Łukasz9-1984WĄGROWIECBIEGAJĄCY WRC01:37:1313.1500:04:34
#10 10644Borek Maciej10-1977POZNAŃKB MANIAC POZNAŃ01:37:3613.0900:04:35
#11 11664Muchowicz Pawel11-1974POZNAN01:38:1413.0100:04:37
#12 12613Chylński Dawid12-1994GRUDZIĄDZ01:38:1913.0000:04:37
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13683Nowacka Marlena-11976PIASKIMARATON LESZNO01:38:5912.9100:04:39
#14 14678Marciniak Maciej13-1964POZNAŃ01:40:0012.7800:04:42
#15 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !15609Żebrowska Kasia-21985WRZEŚNIA01:40:0912.7600:04:42
#16 16648Dembiński Marek14-1974POZNAŃW TRI TEAM01:40:3912.7000:04:44
#17 17638Sobolewski Dariusz15-1970POZNAŃVEGE RUNNERS01:40:4012.7000:04:44
#18 18682Brzózka Jakub16-1988LESZNOMEIBES TEAM01:40:5712.6600:04:44
#19 19468Kupiński Cezary17-1968WROCŁAW01:42:1312.5000:04:48
#20 20629Gajewski Tomasz18-1981POZNAŃ01:42:2612.4800:04:49
#21 21256Kuczyński Piotr19-1956POZNAŃNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL01:42:5112.4300:04:50
#22 22680Marciniak Kuba20-1991POZNAŃ01:42:5812.4100:04:50
#23 23699Mieszkowski Andrzej21-1972POZNAŃZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM01:43:1712.3700:04:51
#24 24684Napierała Tomasz22-1977SUCHY LASABC TAX01:43:2712.3500:04:51
#25 25635Zakrzewski Krzysztof23-1971PALĘDZIE3:33 TEAM01:43:4312.3200:04:52
#26 26661Jakubczyk Rafał24-1981LUBOŃ01:45:4312.0900:04:58
#27 27693Mojsiej Michał25-1991POZNAŃDECATHLON SWADZIM01:45:4512.0900:04:58
#28 28676Majchrzak Marcin26-1979GRZYBOWO / SKOKIKLUB PŁYWACKI KOZIEGŁOWY01:46:3112.0000:05:00
#29 29630Banaś Mateusz27-1986KATOWICEPOSTAW NA LEWKA01:46:3112.0000:05:00
#30 30665Demby Michał28-1988PAKOŚĆMUD GOATS01:47:0311.9400:05:02
#31 31696Zawadzki Tomasz29-1986GRUSZCZYNMUD GOATS01:47:0311.9400:05:02
#32 32685Prech Marek30-1968ZŁOTNIKI01:47:1011.9300:05:02
#33 33469Wesołowski Ryszard31-1960POZNAŃFIZJO4FAMILY01:47:4811.8600:05:04
#34 34619Kujawa Maciek32-1979KARCZEWKO01:49:5911.6200:05:10
#35 35634Filipiak Witold33-1967OBRZYCKO01:50:0111.6200:05:10
#36 36624Kasierski Paweł34-1964POZNAŃ01:50:0111.6200:05:10
#37 37698Kliks Dariusz35-1970POZNAŃZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM01:51:0211.5100:05:13
#38 38694Wysoczański Sławomir36-1993KOŚCIAN01:51:1011.5000:05:13
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 39611Tejchma Natalia-31979WARSZAWABIEGAM NA TARCHOMINIE01:51:1711.4800:05:13
#40 40466Tylkowski Aleksy37-1993ŁÓDŹ01:51:1811.4800:05:14
#41 41663Chlebda Klaudia-41990ROGOŹNOROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA01:51:4011.4400:05:15
#42 42667Brust Bartosz38-1991ROGOŹNOROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA01:51:4111.4400:05:15
#43 43654Zboralski Michał39-1975POZNAŃ01:52:3311.3500:05:17
#44 44686Bartnik Tomasz40-1976POZNAŃ01:52:4511.3300:05:18
#45 45620Mendrala Adam41-1973POZNAŃ:)01:54:3511.1500:05:23
#46 46691Ratajczak Konrad42-1978PNIEWYTROCHĘ JUŻ BIEGAM )01:54:4911.1300:05:23
#47 47647Wieczorek Łukasz43-1984SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁY01:54:5411.1200:05:24
#48 48645Szajdak Ada-51989SZAMOTUŁYBUKOWSKI KLUB BIEGACZA01:54:5511.1200:05:24
#49 49669Winkel Artur44-1982POZNAŃ01:55:0111.1100:05:24
#50 50641Roszak Michał45-1990POZNAŃ01:55:0811.1000:05:24
#51 51660Majek Jarosław46-1967DĄBRÓWKA01:55:4311.0400:05:26
#52 52649Fleiszar Tymoteusz47-1974POZNAŃWOJTOWICZ TRI TEAM01:56:0711.0100:05:27
#53 53689Bykowski Jacek48-1976POZNAŃQUAY POZNAŃ / MBEXPERT.PL01:56:0911.0000:05:27
#54 54674Haremza Piotr49-1972POZNAŃSIEMENS01:56:2710.9700:05:28
#55 55643Michalik Michał50-1978POZNAŃ01:57:4310.8600:05:32
#56 56671Kamiński Wiesław51-1967ŚWIĘCIECHOWA01:58:4510.7600:05:35
#57 57642Poturalska Magda-61986POZNAŃ01:58:4610.7600:05:35
#58 58662Karczyńskaq Eliza-71983POZNAŃ01:59:0910.7300:05:36
#59 59675Haremza Kinga-81973POZNAŃNIGHT RUNNERS02:00:0110.6500:05:38
#60 60632Rataj Jacek52-1965POZNAŃ02:00:2810.6100:05:39
#61 61408Łukaszewski Tomasz53-1959POZNAŃKB MANIAC POZNAŃ02:00:3310.6000:05:40
#62 62409Zielińska Marta-91987CZERWONAKKB MANIAC POZNAŃ02:01:2510.5300:05:42
#63 63612Jaworska Anna-101984MUROWANA GOŚLINA02:01:3710.5100:05:43
#64 64631Ploch Tomasz54-1987GLIWICETOKA BHP02:03:1210.3700:05:47
#65 65652Stryjakowska Marta-111981POZNAŃBULA TEAM02:03:1810.3600:05:47
#66 66467Baraniecki Zbigniew55-1958POZNANBRYLANT KÓRNIK02:03:5010.3200:05:49
#67 67615Daniel Krzysztofdaniel56-1981WARSZAWA02:03:5810.3100:05:49
#68 68688Woźniak Jarosław57-1975GNIEZNO02:04:0510.3000:05:50
#69 69214Gruszecka Agnieszka-121980POZNAŃ02:05:5310.1500:05:55
#70 70623Przybył Wojciech58-1987PUDLISZKI02:05:5510.1500:05:55
#71 71656Terefenko Andrzej59-1967POZNAŃ02:06:1410.1200:05:56
#72 72657Materna Tomasz60-1973POZNAŃ02:06:1410.1200:05:56
#73 73633Miedziarek Artur61-1975POZNAŃNARAMOWICE BIEGAJĄ02:06:3810.0900:05:57
#74 74242Baginski Bruno62-1990ZIELONA GÓRA02:07:3110.0200:05:59
#75 75627Karkowska Wiesława-131960BARANOWO02:08:599.9100:06:03
#76 76697Czajkowski Krzysztof63-1991POZNAŃDEACATHLON SWADZIM02:09:069.9000:06:04
#77 77687Zbyszewska Izabela-141975ZŁOTNIKI02:09:339.8600:06:05
#78 78637Pilak Jacek64-1963POZNAŃWIELKOPOLSCY BIEGACZE02:10:199.8100:06:07
#79 79419Rejmisz Rafał65-1964GARBYUNIMAT RUNNERS02:11:359.7100:06:11
#80 80670Kościński Tomasz66-1952POZNAŃ02:14:119.5200:06:18
#81 81658Łuć Sławomir67-1970POZNAŃKB MANIAC POZNAŃ02:16:089.3900:06:23
#82 82673Pawlak Waldemar68-1978LUBOŃMAN BUS02:16:579.3300:06:26
#83 83639Jastrzębowski Adam69-1985POZNAŃ02:23:188.9200:06:44
#84 84614Chylińska Dorota-151967GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ02:24:398.8400:06:47
#85 85221Grochowski Grzegorz70-1961WARSZAWABIEGAMY Z OCHOTĄ02:24:458.8300:06:48
#86 86681Tkowiak-Bronowicka Agnieszka-161982LESZNOMARATON LESZNO02:26:568.7000:06:54
#87 87679Grabińska Hanna-171995ROGOŹNOROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA02:34:578.2500:07:16
#88 88622Przybył Jolanta-181974CZACHOROWOEASY RUNNERS02:46:217.6800:07:49
#89 -655Zaremba Paweł--1982POZNAŃBULA TEAM-
#90 -672Brzozowski Piotr--1972POZNAŃMAN BUS-
#91 -677Czaplicka Izabela--1980POZNAŃ-
#92 --Fidecki Wiesław--1944POZNAŃNIEZRZESZONY-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności