Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego

Wyniki - 12 marca 2016, Karpacz

Cityzen_ General

Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12Bartosz GorczycaSalco Sport TeamSkołyszyn19911-03:02:29105:17:01
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21Piotr PaszyńskiUKS Orientuś ŁódźŁódź19812-03:19:39205:48:03
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 34Piotr BętkowskiCITY TRAIL TeamToruń19873-03:20:37305:52:01
#4 49Miłosz SzcześniewskiSalco Sport TeamWschowa19894-03:34:27806:01:48
#5 520Michał KlamutKarpacz19925-03:27:54406:03:08
#6 56Michał JochymekGOPR KarkonoszeLubawka19825-03:28:05506:03:08
#7 73Paweł DybekSALOMON SUUNTO TEAM POLANDMielec19757-03:29:54606:07:01
#8 810Tomasz BaranowPlaterów19768-03:32:43706:12:10
#9 9207Krystian OgłyKB SobótkaSobótka19779-03:37:58906:22:15
#10 10312Dominik WłodarkiewiczZmianyZmiany / VegeRunnersPoznań197410-03:44:261106:28:26
#11 118Oskar ZimnyWeekendowy ResetWarszawa198211-03:46:091406:28:28
#12 12145Andrzej KowalczykNBR TeamŁekno198712-03:44:361206:28:33
#13 13149Marcin KrasońNBR Team / Smashing PąpkinsMysiadło198113-03:47:551506:30:50
#14 1412Łukasz BelowskiNBR TeamPuławy198214-03:48:211706:32:58
#15 15243Wojciech Ptak"REBELIA" Browar Domowy Ząbkowice ŚląskieZąbkowice Śląskie198515-03:45:051306:35:30
#16 16133Michał Kitapędzący w miejscuWrocław197516-03:49:521906:39:01
#17 17194Thomas MuschinskiAltenberg an der Rax199117-03:39:491006:41:09
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !185Magdalena ŁączakSALOMON SUUNTO TEAM POLANDMielec1978-103:50:572106:42:27
#19 1913Łukasz WróbelMARATON LESZNOWIRY197818-03:51:302206:43:48
#20 2022Piotr Sucheniawww.run-passion.plReda198019-03:49:552006:46:42
#21 21109Sławomir HładkiBS Hładka TEAMGorzów Wlkp.198120-03:49:191806:48:28
#22 22247Wojciech RolińskiDąbrówka197521-03:57:372706:49:07
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2315Agnieszka ŁęckaPasterka Running TeamGolub-Dobrzyń1989-203:54:572506:50:40
#24 24349Artur GruszczyńskiKatowice197722--06:51:40
#25 25101Szymon GramackiGramol TeamPoznań199223-04:02:233206:51:41
#26 26334Mateusz BłaszczykPoco Loco ATPoznań198724-03:52:282306:55:44
#27 2782Michał GadzimskiJelenia Góra198125-03:59:552906:56:31
#28 28158Maciej KucharczykMarcin Świerc TEAMChoszczno197626-03:48:001606:57:26
#29 29100Paweł GramackiTata ArmataTrzcielin198427-03:58:372806:59:01
#30 30330Michał LinkowskiUA Trail TeamSuchy Las197728-03:54:462406:59:55
#31 31103Adrian GronekOrtoreh TeamWarszawa198829-04:02:553307:01:21
#32 3289Mariusz GezelaTJ EuforiaBiegacza.plPoznań198030-04:04:043607:02:00
#33 33328Tomasz ŻurawskiNatural Born RunnersPoznań198731-04:01:483007:02:27
#34 34147Marcin KoziołekWolsztyński Klub Biegowy/PKO Bank PolskiWolsztyn197532-03:55:372607:03:40
#35 35211Mateusz OraczBez LitościPlewiska198833-04:03:253507:04:38
#36 36305Adam WasiewiczWarszawa198334-04:03:183407:05:42
#37 37108Waldemar HibnerKOSZALIN197735-04:11:344007:11:05
#38 38105Kamil GryczCiechanów198936-04:08:593907:15:38
#39 39199Tomasz NiedźwiedźSIŁA OGRASobótka198036-04:20:416007:15:38
#40 4050Tomasz ChmielewskiWarszawa198538-04:12:554307:16:12
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4121Daria LajnGdańsk1989-304:14:504607:16:25
#42 42271Maciej SułatChia Charge PolskaPabianice198239-04:12:074107:16:58
#43 43337Michał AsperskiSupermaraton KaliszKalisz197740-04:05:273807:18:37
#44 44262Ivo SmolisOpole198841-04:15:435107:20:28
#45 45339Tomasz JanuszczakGOPR BieszczadySanok198742-04:18:105607:22:19
#46 4655Rafał CzyżkowskiChłopaki z nizinWarszawa198143-05:26:4322507:22:34
#47 47296Iwona TuroszGOPR BieszczadyLeżajsk1990-404:15:095007:22:42
#48 48292Marcin TopolskiBKB Victoria BrzeskoJadowniki197644-04:14:504607:23:05
#49 49233Bartosz PodkańskiGOPR KarkonoszeJelenia Góra198145-04:02:103107:23:13
#50 50285Łukasz ŚwierczyńskiDąbrowa Górnicza198646-04:14:084507:25:50
#51 51319Aleksander ZakrzewskiZgorzelec197047-04:14:534807:26:53
#52 5259Wojtek DębickiNTT TRIADANAMYSŁÓW197948-04:05:253707:27:35
#53 53318Igor WronkowskiCanes VenaticiBrodnica197949-04:18:055407:29:25
#54 54235Mikołaj PodsiadłoKlub Wysokogórski PoznańPoznań199250-04:14:014407:30:37
#55 5567Przemysław DygdońmBankWarszawa197451-04:16:055207:31:29
#56 56325Wojciech Zieniewiczwww.eiger.plWrocław197552-04:12:074107:32:39
#57 5740Krzysztof BogaczykRówne198253-04:23:426707:33:46
#58 58287Piotr TarasewiczEnervit teamZielona gora197454-04:17:245307:34:54
#59 59129Krzysztof KazimierukPoznań198655-04:18:225707:39:22
#60 60229Krzysztof PiechotaSZWLA StargardStargard Szczeciński197556-04:20:456207:40:39
#61 6199Maciej GramackiRakownia Green Team / Błękitna XIVRakownia197956-04:22:406507:40:39
#62 62180Mariusz MartŁomiankowska Grupa BiegowaŁomianki197058-04:28:337807:40:44
#63 6385Grzegorz GałkaPRO-RUN WrocławSzymanów197359-04:18:055407:42:21
#64 64190Jakub MrowiecKrakow198760-04:15:044907:42:32
#65 65288Kacper TekieliKraków198461-04:25:346907:43:52
#66 66268Krystian StefanskiKB ERGO/WITCOlsztyn198462-04:26:517107:43:58
#67 6776Agnieszka Fogiel-PawłowskaLos BieganerosWrocław1979-504:20:536307:44:43
#68 6838Michał BłaszczakBydgoszcz198863-04:20:446107:45:03
#69 6987Asia Garlewiczbikebrotherskraków1972-604:32:248407:45:19
#70 70346Paweł NowakSupermaraton KaliszKalisz195964-04:20:335907:46:01
#71 71326Kuba ZwolinskiSNOWDOGPoznań197965-04:22:106407:46:46
#72 72202Jan Nyka0Warszawa197066-04:33:328807:46:58
#73 73218Tomasz PałkaLuzyxRzeszów197967-04:27:477407:47:12
#74 7461Tomasz DołoszyńskiALPENPROLETARIATBOLKÓW197868-04:30:588207:47:58
#75 75261Łukasz SmogorowskiFundacja Rozwoju Systemu EdukacjiWarszawa197869-04:28:207607:49:16
#76 76266Paweł StachAmbasador Festiwalu BiegowegoKrzeszowice197670-04:23:056607:51:46
#77 7792Damian GoliatCKBabcieKielce197971-04:28:247707:52:00
#78 7879Artur FrydrychPoznań197472-04:27:437207:52:19
#79 7990Robert GezelaEuforiaBiegacza.plGora197673-04:33:078507:52:28
#80 80134Tomasz KluzČeský Těšín198274-04:25:417007:53:24
#81 81286Witold ŚwierzyńskiBezrzecze197275-04:33:378907:54:16
#82 8237Waldemar BinkowskiMARATON LESZNOLeszno196376-04:27:497507:54:28
#83 83144Amadeusz KowalNaprzód MłocinyLubaczów198777-04:30:208107:54:33
#84 84172Łukasz LipowiczSzcztytniki197678-04:27:467307:55:24
#85 85249Marcin RudzkiRadioAktywniKatowice198379-04:40:419707:55:32
#86 86197Maciek NersNa Metę Po PiwoWarszawa197980-04:43:2310207:55:40
#87 87315Paweł WorchBłonie197681-04:43:2510307:57:03
#88 88214Kamil OstapskiVege RunnersWrocław198282-04:33:138607:59:17
#89 89256Michał SikoraMSH GliwiceGliwice197783-04:47:4211607:59:42
#90 90327Łukasz ŻareckiSiechnice198684-04:35:299108:00:02
#91 91344Piotr KimbortGOPR KarkonoszeKarpacz197985-04:24:156808:01:53
#92 9218Katarzyna BenedykcińskaSmok TrójgłowyPoznań1986-704:41:459908:02:41
#93 93290Viktorija TomaševičieneLankinis TrialVilnius1980-804:37:329308:03:17
#94 94168Filip LewickiKB HarcownikJelcz-Laskowice197986-04:46:3511308:04:13
#95 9528Tomasz BaszakSIŁA OGRASobótka197887-04:44:2210908:05:34
#96 96276Marek SzramowiatBRITALwówek Śląski197788-04:32:168308:06:40
#97 97112Malwina JachowiczSalco Sport TeamWrocław1983-904:45:0711008:07:04
#98 98174Michał ŁubianCTL LogisticsGarwolin197589-04:29:557908:08:56
#99 99269Mirosław SujakMKB DreptakMińsk Mazowiecki196590-04:43:3410408:09:40
#100 10027Andrzej BaranowskiTriWawaWarszawa198891-04:40:489808:10:47

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności