Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Cztery Pory Roku - Etap I

Wyniki - 20 marca 2016, Kijowice

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !182Korzeń ArturM40OŁAWAATMA00:18:43
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2108Włodarczyk KrzysztofM30MIŁOSZYCE00:19:10
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 366Szukalski BartłomiejM20OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICA00:19:16
#4 478Gancarz PiotrM16OŁAWA00:19:18
#5 5120Wieczorkiewicz AdamM20JELCZ-IASKOWICEKBHARCOWNIK JELCZ-LASKOWlCE00:19:18
#6 658Załubski JacekM30JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-ŁASKOWICE00:19:19
#7 7115Kopeć KrzysztofM20MIŁOWICEKŁODA BiEGA00:19:52
#8 822Kamyk MateuszM20WOJNOWICE00:20:47
#9 9128Grzywacz MarcinM30OLEŚNICA00:21:04
#10 1070Świtoń MarianM50BUKOWNłCABUKOWNICA00:21:08
#11 1174Olbrychowski KrzysztofM40NAMYSŁÓW00:21:26
#12 12116Maciaszczyk RomanM40BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA00:21:34
#13 1310Dec PatrykM16BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA00:21:37
#14 14126Piekarniak RafałM40OLEŚNICASPORT EOUKATOR OLEŚNICA00:21:40
#15 1677Lota StanisławM20OLEŚNICACAłA OLEŚNICA BiEGA00:21:40
#16 1651Sabat KamilM20KOTOWłCE00:21:43
#17 1762Burzyński MarcinM30KARWINlECBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA00:21:47
#18 1857Buczkowski RobertM40OLEŚNICANJEZRZESZONY00:22:02
#19 19113Sobolewski MaciekM16DZIADOWAKŁODA BiEGA00:22:07
#20 2064Jakubowski AdrianM40OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICA00:22:11
#21 2168Papierska PaulinaK20OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICA00:22:22
#22 2213Fabjan BogdanM40OLEŚNICA00:22:31
#23 2329Kubicki TomaszM40OLEŚNICAKUBlSlA TEAM OLESNiCA00:22:57
#24 2431Kwiecień MichałM30BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA00:22:38
#25 2523Kar Goc PiotrM40OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICA00:22:41
#26 2637Łukasik DariuszM40BIERUTÓW00:22:47
#27 27129Domaj SebastianM20BIERUTÓW00:23:01
#28 2854Tołłoczko ArkadiuszM30CHWAŁ owiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWlCE00:03:04
#29 2930Kwiatkowski PiotrM30BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA00:23:16
#30 3071Wasilewicz KrzysztofM40KARWINlECBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA00:23:27
#31 31114Baranowska RenataK20BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA00:23:28
#32 3279Gancarz PawełM20OŁAWA00:23:32
#33 33100Kaczmarski RafałM30WABlENłCeKB LUPUS OLEŚNICA00:23:40
#34 3415Figas KamilM16OŁAWAMOTO-JELCZ OŁAWA00:23:53
#35 3598Pontus RobertM30OLEŚNICACAŁA OLESNICA BiEGA00:23:56
#36 3656Woźniak RyszardM40BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA00:23:56
#37 379Deć RafałM40BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA00:23:56
#38 3887Bularz MateuszM20OŁAWATERMY JAKUBA-PARK WODNY00:24:02
#39 39131Ples Lucky00:24:02
#40 4050Szadkowski LesławM30CHWAŁ OWICETERMY JAKUBA-PARK WODNY00:24:03
#41 4144Pawełka RadekM16BIERUTÓW00:24:12
#42 42110Syperek MarcinM40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW00:24:20
#43 4355Wieczorek RobertM30JELCZ-00:24:23
#44 444Biłogan ŁukaszM30OLEŚNICAPOGROM WICHRA TEAM00:24:27
#45 4569Wielocha MateuszM30OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICA00:24:30
#46 462Bajsarowicz DawidM30JELCZ-LASKOWICE00:24:36
#47 4797Slrlng KrzysztofM20MNKOWSKłE00:24:37
#48 4825Kazimierczak KrzysztofM40DZIADOWA KŁOOAKŁODA B»£GA00:24:40
#49 4941Młynarz CezaryM30DZIADOWA KŁOOAKŁODA BiEGA00:24:42
#50 5072Lebzuch MarzenaK30NAMYSŁÓW00:24:50
#51 5160Woliński KacperM16OLEŚNICACAŁA OLESNIĆA BIEGA00:26:16
#52 5214Fabjan WiesławM50DOBROSZYCE00:25:32
#53 54119Solarkiewicz MarekM40GRĘDZfcNA00:25:58
#54 5638Maślanka MariuszM40OLEŚNICAKU8ISIA TEAM OLEŚNłCA00:26:04
#55 5791Krakowski WaldemarM50KRZECZYNCAŁA OLESNIĆA BIEGA00:26:07
#56 5853Slazyk MarlenaK30OZIADOWAKŁODA BIEGA00:26:08
#57 6067Papjerski KamilM20OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICA00:26:13
#58 61106Lencki DamianMiÓOLEŚNICACAŁA OLESNIĆA BIEGA00:26:13
#59 62102Karczynska JoannaK40ÓLESNICACAŁA OLESNIĆA BIEGA00:26:15
#60 634Pluta KacperMt6OZIAOOWAKŁODA EUEGA00:25:57
#61 6343Nowak PrzemysławM20BIERUTÓWPOGROM WICHRA TEAM00:26:22
#62 6492Bartnik RobertM40OLEŚNICAPOGROM WICHRA TEAM00:26:22
#63 6611Manówski DominikM40OLEŚNICAKUBlSlA TEAM OLESNiCA00:26:04
#64 6616Furman MłrosławM60OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICA00:26:30
#65 6624Kazimierczak EwaK40DZIADOWA KŁOOAKŁODA BiEGA00:26:40
#66 6727Kołek KrzysztofM30BIERUTÓW00:26:42
#67 6884Bularz PaulinaK20OŁAWATERMY JAKUBA-PARK WODNY00:27:09
#68 6926Klrklewicz IreneuszM40OławaKOLEGA MACKA OŁAWA00:26:13
#69 6985Jarosławski MariuszM40OławaTERMY JAKUBA-PARK WODNY00:27:10
#70 7046Piwnik JonaszM16BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA00:27:41
#71 71107Łambucki KrzysztofM30STRZAŁKOWA00:27:44
#72 7245Pawełka MarzenaK40BIERUTÓW00:27:52
#73 7339Mazur MariuszM40OLEŚNICAKU8IS1A TEAM OLEŚNICA00:28:09
#74 7442Nawrot JustynaK30BRALINKŁODA BIEGA00:28:22
#75 7521Kamyk AndżelikaK30WOJNOWICE00:28:23
#76 767Chomiak AnnaK30JElCZ-ŁASKOWICŚKBHARCOWNIK JElĆZ-LASKOWICE00:23:32
#77 7733Kwiecień ZbigniewM50BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA00:28:36
#78 78106Jednoróg DorotaK40OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICA00:28:36
#79 79530Brycka MariolaK40ŁASKMEZRZESZONA00:28:37
#80 8017Góral IzabelaK40ŁAZY00:28:37
#81 813Baranowski PiotrM30BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA00:28:38
#82 8235Łokietko KazimierzM50WABlENSCEBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA00:00:26
#83 8375Grzelak DawidM30RYCHTAL00:28:45
#84 84122Trojanowski PawełM30OLEŚNICA00:29:14
#85 8560Zgud OlgaK16MARCINKOWICEMEZRZESZONA00:29:17
#86 8663Purzyńska EwaK30KARWINIECBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA00:29:20
#87 87121Chorążcz-Trojanowska AnnaK30OLEŚNICA00:29:20
#88 88103Owczarska BeataK20OLESNO00:29:30
#89 89104Nimpsz JoachimM30GORZÓW SLASKI00:29:33
#90 906Chirowska RoksanaK20BIERUTÓW00:29:33
#91 9176Mandat JanekM50OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICA00:29:42
#92 9228Król KatarzynaK20BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA00:29:44
#93 9399Krawiec-Palińska PaulinaK30OLEŚNICA00:29:47
#94 9473Sienkiewicz ElżbietaK30NAMYSŁÓW00:29:47
#95 9588Sołtyński AndrzejM50WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAW00:29:53
#96 9695Kołek PawełM30BIERUTÓW00:29:58
#97 9796Czuczwara KamilaK20WROCŁAWWROCŁAW MARATHON TEAM00:30:11
#98 98101Kos MagdalenaK30OLEŚNICA00:30:13
#99 99111Strug KamilaK30DALBOROWICE00:30:53
#100 10052Strug DamianM30DALBOROWICEKŁODA BIEGA00:30:54

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności