Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

31. Bieg Sokoła

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Bukówiec Górny

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1195Szymanowski KrzysztofKościanKościan/ Lks SanaM 20-2900:47:27
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2495Iveruk MykhayloRivneM 40-4900:47:34
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3447Zagórny MarcinKrosno OdrzańskieTOMATO KROSNO ODRZAŃSKIEM 20-2900:48:48
#4 4308Kumolka MichałLesznoM 20-2900:52:50
#5 5216Sobczak SebastianNowa SólM 40-4900:53:21
#6 653Jankowski GrzegorzJaczówKGHM PM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEM 40-4900:53:43
#7 7522Lizak WojciechJastrzębie-ZdrójM 30-3900:53:51
#8 8149Miaskowski DawidLesznoM 30-3900:53:59
#9 9194Bosy DanielKościanLKS SANA KOŚCIANM 20-2900:54:08
#10 10394Olszewski BartłomiejAdamowoM 20-2900:54:15
#11 11449Olszewski SebastianAdamowoWMLKS Nadodrze PowodowoM 20-2900:54:17
#12 1284Kaźmierczak DamianŚmigielDIMM 30-3900:54:20
#13 13356Kielin GrzegorzPolkowicemSportM 40-4900:54:30
#14 14405Pieczurowski SławomirWrocławTEAM-LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAWM 50-5900:54:35
#15 15435Karasiewicz PiotrGnieznoAltom GnieznoM 50-5900:54:48
#16 16484Ostoja ArturLubońKB Maniac PoznańM 50-5900:55:04
#17 17162Lenda WiesławTwardogóraM 50-5900:56:21
#18 18486Figiel JakubWrocławWrocław Marathon TeamM 30-3900:57:03
#19 1966Stachowiak ŁukaszWilkowiceZS BUKÓWIEC GÓRNYM 30-3900:57:33
#20 20169Stefaniak MieczysławRybnikRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM 50-5900:57:43
#21 21240Gryczka MateuszLesznoMARATON LESZNOM 30-3900:57:56
#22 22262Kaźmierczak TomaszLesznoORZEŁ DŁUŻYNAM 40-4900:58:00
#23 23191Socha DariuszGłogówM 40-4900:58:09
#24 24465Musielak PatrykLesznoUKS Junior NietążkowoM 30-3900:58:35
#25 25154Szymanowski ŁukaszWłoszakowiceŁDOM 30-3900:58:38
#26 2682Szopa MarekGorzów Wlkp.M 40-4900:58:38
#27 27472Nagirnjak NataliaWinnitsaahilles lesznoK 20-2900:58:44
#28 2870Piasecki RadosławGłogówPOCZTOWA GRUPA BIEGOWAM 30-3900:58:45
#29 29222Sobera JanTwardogóraM 50-5900:59:11
#30 30458Lipowy DawidBukówiec GórnyTG SOKÓŁ BUKÓWIEC GÓRNY/ WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA M 20-2900:59:17
#31 31119Michalski MarianBruszczewoM 50-5900:59:20
#32 3211Bieniek KrzysztofKąkolewoM 40-4900:59:25
#33 3331Świętek AndrzejLesznoTG SOKÓŁ BUKÓWIEC GÓRNY/ SPINKO LESZNOM 50-5900:59:45
#34 34395Kaczor MichałRadomierzM 20-2900:59:46
#35 35112Uldynowicz ŁukaszGryficeM 30-3900:59:55
#36 36468Staniszczak ŁukaszWarzymiceM 20-2900:59:56
#37 37238Kędzierski AndrzejNowa SólNowosolska Grupa BiegowaM 40-4900:59:57
#38 3898Kapitańczyk MarianPoznańMALTA POZNAŃM 60-6901:00:18
#39 3958Miłuch TomaszLesznoM 40-4901:00:21
#40 4092Garbarek WiesławJarocinTKKF TRUCHT JAROCINM 60-6901:00:27
#41 41370Paliga PawełGłogówManiac PoznańM 40-4901:00:35
#42 4238Kumiszczo ArturWschowaM 30-3901:00:38
#43 43398Lis PiotrWłoszakowiceNationale NederlandenM 30-3901:00:40
#44 44391Gawroński ArturKamienna GóraM 50-5901:00:42
#45 45478Piskorowska DanutaWrocławTeam Luks Żórawina WrocławK 30-3901:00:43
#46 46174Krymski TomaszJaroszówM 30-3901:00:46
#47 47125Kędzia BartlomiejRadomickoOSP RADOMICKOM 30-3901:00:53
#48 48233Płaczek PiotrPoznanM 50-5901:01:05
#49 49500Murawski PiotrLesznoM 40-4901:01:12
#50 50294Staniszczak TomaszPrzybyszewoWolsztyńska Akademia BiegowaM 30-3901:01:20
#51 51261Graf RadomirLesznoMARATON LESZNOM 30-3901:01:26
#52 524Sadowski GrzegorzLubinM 50-5901:01:35
#53 53339Kazibut ZdzisławPoznańSecuritas PoznańM 60-6901:01:44
#54 54202Zajdel SebastianPrzybyszewoM 20-2901:01:54
#55 55359Nędza SebastianBoguszynDąb BoguszynM 20-2901:01:57
#56 56148Skorupiński MarekLesznoFEBE & REAL TEAMM 40-4901:01:57
#57 57485Chruszcz MagdalenaWrocławSobczyk Team Luks ŻórawinaK 20-2901:02:04
#58 58231Ludwiczak StanisławŚmigielM 30-3901:02:11
#59 59434Bachorski RemigiuszCiosaniecZabiegani SławaM 30-3901:02:15
#60 60537Błachowiak JakubLesznoSTREFASPORTU.PLM 20-2901:02:44
#61 61523Jędrzejczak KrzysztofKsiąż WlkpM 50-5901:02:46
#62 62365Jojte MikołajKrzycko WielkieM 20-2901:02:50
#63 63259Landyszkowski PiotrLesznoM 30-3901:02:53
#64 6490Tkacz TomaszLesznoM 30-3901:02:53
#65 65227Danis MaciejChocianówM 20-2901:03:07
#66 66431Dąbkowski KrzysztofWłoszakowice35 PLUSM 40-4901:03:11
#67 67290Prozorowski WiesławLesznoMaraton LesznoM 40-4901:03:17
#68 68462Katarzyński MarekPawłowiceM 30-3901:03:33
#69 69469Staniszczak PawełWarzymiceM 20-2901:03:38
#70 70368Janasz-Podlewska KatarzynaGłogówK 30-3901:03:42
#71 71221Marcinek MichałBukówiec GórnyDRUŻYNA SZPIKUM 40-4901:03:46
#72 72563Majorczyk AdamKościanM 20-2901:03:47
#73 73316Kaźmierczak KrzysztofLesznoFebe & Real TEAMM 30-3901:03:49
#74 74145Rozwalka MarcinGronówkoM 30-3901:03:52
#75 75204Warczewski TomaszLesznoM 30-3901:03:59
#76 76177Król SebastianStrzępińM 20-2901:04:10
#77 77253Dobrzyński MichałLesznoM 30-3901:04:18
#78 78113Para PrzemysławLesznoPARI TEAMM 30-3901:04:21
#79 79323Zając LeszekWłoszakowiceL.O.T.A. ZM 30-3901:04:22
#80 80450Wojciechowski ZbigniewBrennoM 30-3901:04:24
#81 81364Kasiński PrzemysławLesznoLeszNo Limits RunnersM 40-4901:04:27
#82 8224Andrzejewska MartaBoszkowo- LetniskoKOŁOWNIK WŁOSZAKOWICEK 20-2901:04:28
#83 83504Jesion IreneuszLubinM 40-4901:04:38
#84 84128Talikadze DawidKościanLKS SANA KOŚCIANM 30-3901:04:45
#85 85150Stachowski JanLesznoSPINKO LESZNOM 40-4901:04:47
#86 86512Sokół MichałModrzeGrodziski Klub BiegaczaM 30-3901:04:49
#87 87561Poprawski PawełBukówiec GórnyM 30-3901:04:50
#88 8810Matuszczyk MarekRybnikRYBNICKA GRUPA BIEGOWAM 30-3901:04:51
#89 897Szczupaczyński ArkadiuszGryficeM 50-5901:04:52
#90 90352Musiał TomaszDąbczeM 40-4901:04:56
#91 91246Rejek WiesławKrobiaM 60-6901:04:59
#92 92196Tomaszyk MilenaKościan/ Lks SanaK 20-2901:04:59
#93 93496Pawłowski SławomirNiałek WielkiM 40-4901:05:01
#94 9469Szczurowski WaldemarGłogówM 30-3901:05:03
#95 95164Lenda JolantaTwardogóraK 40-4901:05:05
#96 96361Szreder AndrzejGłogówniezrzeszony emerytM 60-6901:05:05
#97 97298Kurpisz AdrianSądziaM 30-3901:05:15
#98 98525Matuszak BernardŚmigielŚTC ŚMIGIELM 30-3901:05:19
#99 99466Pabich DariuszŻaryJW 2649/Parkrun ŻaryM 40-4901:05:22
#100 10060Stamm WaldemarLesznoM 40-4901:05:25

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności