Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 101Roszak MikołajOstrów WielkopolskiPOLKb Wielkopolscy Biegacze91M2026Powi/2298-01:34:534.29665
#2 102Markowski MarekKępnoPOLK.s. Leniwiec77M303499-01:35:044.30739
#3 103Lorence AlojzyMichałkówPOL63M508100-01:35:184.311186
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !104Kuczyński PiotrPoznańPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl56M602101-01:35:414.32729
#5 105Pietrzyński BartoszKaliszPOL81M3035102-01:35:444.3215
#6 106Stawowy JakubKrotoszynPOL89M2027103-01:35:454.32623
#7 107Wróbel AndrzejPoznańPOLStart Poznań65M509104-01:35:464.32126
#8 108Zieliński ArturGnieznoPOLSzwagry Team Gniezno / Imperial Running76M4031105-01:35:514.32189
#9 109Kubica TomaszOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.81M3036Powi/23106-01:35:534.32344
#10 110Olszewski MarekWolsztynPOLWolsztyński Klub Biegowy75M4032107-01:36:024.33570
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !111Wojtczak MarzenaPoznańPOL69K401-401:36:084.33724
#12 112Kaczmarek DamianCieślinPOL75M4033108-01:36:104.33484
#13 113Paduch JarosławOstrów WielkopolskiPOL70M4034Powi/24109-01:36:204.34384
#14 114Jasik NorbertKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn91M2028110-01:36:284.34222
#15 115Deresiński TomaszTopola-osiedlePOLRunning Team Topola77M3037Powi/25111-01:36:314.34380
#16 116Najderek CezaryZalasewoPOL71M4035112-01:36:344.34467
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !117Bartkowska JoannaBrzozówkaPOLKm Umk Toruń79K301-501:36:394.34188
#18 118Wieruszewski MateuszGnieznoPOLMaratończyk Poznań80M3038113-01:36:424.35173
#19 119Wołowicz MariuszWtórekPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski75M4036Powi/26IceM/114-01:36:524.3528
#20 120Ratajczak RajmundPoznańPOL62M5010115-01:36:534.35245
#21 121Kasprzak JacekKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn81M3039116-01:36:544.35142
#22 122Kornet PrzemysławToruńPOLPz2k85M3040117-01:36:554.35582
#23 123Marcinkowski PiotrOstrów WielkopolskiPOLOsw Tri Team72M4037Powi/27118-01:37:094.36145
#24 124Kieslich MariuszPoznańPOLBrylant Kórnik62M5011119-01:37:184.36401
#25 125Porada AdamZdzieszowicePOLRajsport Active70M4038120-01:37:274.37774
#26 126Woźniak KamilTrzebnicaPOL78M3041121-01:37:294.37527
#27 127Wójcik MonikaZiębicePOLSobczyk Team92K204-601:37:344.37539
#28 128Baran MarcinPoznańPOL/ -------88M2029122-01:37:354.37622
#29 129Lewandowicz TomaszDobrzycaPOLBs Truchtacz Dobrzyca70M4039123-01:37:444.37391
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !130Wierzchowska IzabelaKaliszPOLSupermaraton Kalisz81K302-701:37:494.38169
#31 131Lubczyński KrzysiekSycówPOL75M4040124-01:37:564.38530
#32 132Florczak MirosławKępnoPOLK.s. Leniwiec74M4041125-01:38:004.38171
#33 133Zimoch PrzemysławKępnoPOLK.s. Leniwiec79M3042126-01:38:014.38432
#34 134Jasiak PrzemysławKrosnoPOL91M2030127-01:38:044.38363
#35 135Frydrychowski PrzemekKleczewPOLOsir Kleczew71M4042128-01:38:074.39427
#36 136Muller AndrzejPuszczykowoPOL58M5012129-01:38:094.39197
#37 137Ewiak KrzysztofKaliszPOL75M4043130-01:38:124.39448
#38 138Radtke RobertNowinyPOL69M4044131-01:38:124.39122
#39 139Sudolski DawidFranklinówPOL/ Niezrzeszony93M2031Powi/28132-01:38:134.39365
#40 140Nowak MarcinPoznańPOLFc Dolina92M2032133-01:38:144.39681
#41 141Kamiński JerzyObornikiPOLMagdalena70M4045134-01:38:174.39218
#42 142Chabierski MarcinKaliszPOL77M3043135-01:38:204.39579
#43 143Lisiecki TomaszLubońPOLTrzynastka Plus75M4046136-01:38:334.40755
#44 144Uciechowski KarolNowe SkalmierzycePOL85M3044Powi/29137-01:38:354.40335
#45 145Poczta RafałDobrzycaPOLTruchtacz Dobrzyca78M3045138-01:38:374.40605
#46 146Baran JarosławWrocławPOL74M4047139-01:38:374.40723
#47 147Mikuś MarcinWrocławPOL81M3046140-01:38:404.40754
#48 148Poczta MarianKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn65M5013141-01:38:444.40208
#49 149Kasprzak MaciejNowe Miasto Nad WartąPOLPolonia Środa89M2033142-01:38:504.41768
#50 150Baranek GrzegorzOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.76M4048Powi/30143-01:38:514.41106
#51 151Zając KrzysztofJelcz-laskowicePOL78M3047144-01:38:594.41418
#52 152Sikora PawełOstrów WielkopolskiPOL74M4049Powi/31145-01:39:004.41597
#53 153Stefański FilipOstrów Wlkp.POLChoży Lódzie83M3048Powi/32146-01:39:074.41640
#54 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !154Kotkowska KarolinaPoznańPOLDrużyna Szpiku / Drużyna Szpiku / Maratonypolskie.pl 775K402-801:39:094.42324
#55 155Młynarz AdamBiadkiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I96M2034IceM/5147-01:39:144.4223
#56 156Urban GracjanOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski96M2035Powi/33IceM/148-01:39:144.4230
#57 157Giernalczyk TomaszOstrów WielkopolskiPOL82M3049Powi/34149-01:39:184.42153
#58 158Juraszek MirosławSieniawkaPOLLipiec Running Team73M4050150-01:39:184.42440
#59 159Wieczorek ŁukaszPoznańPOL84M3050151-01:39:204.42336
#60 160Zaremba JanuszPoznanPOLBiegajnia Poznań57M5014152-01:39:224.42712
#61 161Piekarniak RafałOleśnicaPOLSport - Edukator Oleśnica74M4051153-01:39:274.42589
#62 162Stawski MateuszNiepruszewoPOL92M2036154-01:39:304.43377
#63 163Obal MarcinZdunyPOLKs Krotosz Krotoszyn82M3051155-01:39:344.43634
#64 164Kurczaba KacperOstrówPOL86M3052156-01:39:414.43167
#65 165Woroch RomanDopiewoPOL58M5015157-01:39:474.43443
#66 166Kubica BartoszWielowieśPOL/ ..91M2037Powi/35158-01:39:514.43504
#67 167Krakowski PiotrMiędzyrzeczPOLWuef Club Decathlon Swadzim / Klub Biegacza90M2038159-01:39:534.44590
#68 168Nowak JarosławToruńPOLBbl Toruń68M4052160-01:40:134.45225
#69 169Jankowski PawełKrzywińPOLRun-pole73M4053161-01:40:194.45447
#70 170Sołyga AnnaOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów93K205-901:40:274.45770
#71 171Wiatrak MarcinLewkówPOL79M3053Powi/36162-01:40:304.45614
#72 172Jankowski SławomirOstrów WielkopolskiPOLNight_runners_ostrów Wielkopolski / Night R68M4054Powi/37163-01:40:424.46382
#73 173Żabierek BogumiłKaliszPOL79M3054164-01:40:454.46334
#74 174Walkowiak BartPlewiskaPOLWww.studiomotiv.pl80M3055165-01:40:484.46362
#75 175Rosiak PatrykOstrów WielkopolskiPOL88M2039Powi/38166-01:40:484.4624
#76 176Chwała PrzemysławBarcinPOL73M4055167-01:40:494.46470
#77 177Czechorowski AndrzejPosadaPOLMarathon Team Konin75M4056168-01:40:524.46620
#78 178Ślązak AndrzejPiotrków TrybPOLFan Club Dżem60M5016169-01:40:534.46581
#79 179Żelazny FilipKórnikPOLBrylant Kórnik80M3056170-01:40:554.47561
#80 180Borowiak PiotrBytomPOL76M4057171-01:40:564.47275
#81 181Hofmański TomaszOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I74M4058Powi/39IceM/172-01:40:574.4712
#82 182Hojka TomaszLipiePOL76M4059173-01:40:574.47787
#83 183Dudziak TomaszSieradzPOLSolis Runner80M3057174-01:41:014.47421
#84 184Jędrzejak MichałOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I70M4060Powi/40IceM/175-01:41:024.4717
#85 185Druzga MateuszSośniePOL84M3058Powi/41176-01:41:114.47483
#86 186Kłoczaniuk MarekKępnoPOLLupus Oleśnica /61M5017177-01:41:114.471188
#87 187Matysiak ŁukaszKobyla GóraPOLKobyla Góra84M3059178-01:41:144.47569
#88 188Lisewski PiotrBydgoszczPOL/ Niezrzeszony63M5018179-01:41:224.48406
#89 189Bucoń WiktorSzubinPOL84M3060180-01:41:224.48459
#90 190Kubiak MaciejOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I73M4061Powi/42IceM/181-01:41:364.4829
#91 191Sobusiak JanSuchy LasPOL72M4062182-01:41:394.49492
#92 192Jankowiak KarolKoźmin Wlkp.POLKoźmin Biega82M3061183-01:41:444.49229
#93 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 193Prusiewicz BeataOdolanówPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I69K403Powi/43IceM/-1001:41:564.4919
#94 194Mielcarek ŁukaszLutogniewPOLLutogniew86M3062184-01:41:574.49302
#95 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !195Niespodziany MichałBukPOLBukowski Klub Biegacza99M162185-01:41:594.50757
#96 196Kozłowski PrzemysławPoznańPOLGarnek Mocy K.s.niemaniemoge75M4063186-01:42:004.50744
#97 197Wiatr DariuszWrześniaPOLNight Runners_września72M4064187-01:42:024.50280
#98 198Lis KrzysztofMurowana GoślinaPOL90M2040188-01:42:074.50402
#99 199Dżugaj JacekDąbrowaPOLCała Oleśnica Biega74M4065189-01:42:074.50277
#100 200Kaniewski BłażejRaszkówPOL86M3063Powi/44190-01:42:084.50477

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności