Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 375Wojnowski LeonardPoznańPOLMetal-studio60M5039343-01:52:465.20205
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !376Skrzypczak MałgorzataKaliszPOL62K502-3301:52:495.20103
#3 377Szaroleta MichałOstrów WielkopolskiPOL92M2070Powi/90344-01:52:565.21137
#4 378Prawucka PaulinaRawiczPOL87K2013-3401:53:085.21706
#5 379Urbaniak WiesławKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn64M5040345-01:53:105.21357
#6 380Szymanowska AgataPoznańPOL83K3010-3501:53:125.21646
#7 381Cieślak IreneuszCzerminPOL/ Niezrzeszony75M40109346-01:53:155.22244
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !382Mikołajczyk PiotrBędzinPOLTkkf Czeladż40M701347-01:53:185.22786
#9 383Bartoszek KacperRaszkówPOL/ --------M165348-01:53:185.22735
#10 386Tomczak MariuszMosinaPOLFighters Mosina72M40111351-01:53:325.22704
#11 387Janiak PiotrOstrów WielkopolskiPOLOrange Polska80M30121Powi/91352-01:53:385.23536
#12 388Fleischer LeszekOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I75M40112Powi/92IceM/353-01:53:405.2321
#13 389Rasztubowicz DanielToruńPOL/ Niezrzeszony75M40113354-01:53:445.23239
#14 390Bogucki KrzysztofSułówPOLSułów81M30122355-01:53:455.231187
#15 391Smętek MichałOstrów WielkopolskiPOL73M40114Powi/93356-01:53:525.23690
#16 392Wesoły PiotrBolewicePOLKlub Biegacza Bolewice63M5041357-01:53:535.23295
#17 394Komorowski StefanPoznańPOLStrabag50M604358-01:54:055.24287
#18 395Herbik PiotrOdolanówPOL88M2072Powi/94359-01:54:275.25587
#19 396Franka MartaNabyszycePOL95K2014Powi/95-3701:54:325.25667
#20 397Balcer MarcinPleszewPOL79M30123360-01:54:365.25266
#21 398Andersz RyszardPleszewPOLTeam_pleszew68M40115361-01:54:425.26563
#22 399Rybski MariuszSzczecinPOL79M30124362-01:54:435.26766
#23 400Kurzajewski AndrzejOstrow WielkopolskiPOL61M5042Powi/96363-01:54:575.26152
#24 401Pinkowski EdmundLigotaPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.66M5043Powi/97364-01:54:585.26303
#25 403Pilarski EdmundKoninPOLKb Aktywni Konin51M605366-01:55:035.27742
#26 404Hildebrandt TomaszKościanPOLKb Hildas Kościan82M30126367-01:55:085.27253
#27 405Dąbrówka TomaszOstrów WielkopolskiPOL/ -74M40116Powi/98368-01:55:125.27641
#28 406Mielcarek BeniaminKoscielna WiesPOL76M40117369-01:55:135.27491
#29 407Nietreba DariuszTrzebnicaPOL71M40118370-01:55:155.27235
#30 408Zmyślony RafałRadłówPOL89M2073Powi/99371-01:55:165.271050
#31 410Walkowiak TomaszLubońPOLGb Wielkopolscy Biegacze84M30127373-01:55:255.28576
#32 412Kopytek GrzegorzMurowana GoślinaPOLKb Katorżnik Murowana Goślina76M40121375-01:55:265.28455
#33 413Biliński MichałOstrów WielkopolskiPOL84M30128Powi/101376-01:55:365.28127
#34 414Sitek JaroslawWysocko WielkiePOLPromax Runners Crew77M30129Powi/102377-01:55:385.28351
#35 415Kuczkowska AnetaWrocławPOLWkb Piast Wrocław81K3012-3801:55:405.28672
#36 416Walęsiak TomaszJarocinPOL92M2074378-01:55:445.29326
#37 417Fijałkowski WaldemarTrzebnicaPOLŚlęzak Team78M30130379-01:55:445.29753
#38 418Pawlak KazimierzOstrów WielkopolskiPOL59M5044Powi/103380-01:55:495.29342
#39 419Łuczak LidiaOstrów WielkopolskiPOL72K4010Powi/104-3901:55:555.29526
#40 421Wojtyczka JózefMiliczPOLRunning Team Milicz56M606382-01:55:585.29710
#41 422Hłądzyński ŁukaszKępnoPOLK.s. Leniwiec85M30131383-01:56:075.30172
#42 425Drygas PiotrPoznańPOL63M5045386-01:56:155.30608
#43 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 426Wagner JolantaWarszawaPOL66K503-4001:56:155.30661
#44 427Klupś MieczysławSuchy LasPOL/ Niezrzeszony59M5046387-01:56:265.31150
#45 428Sobczyk PiotrWrocławPOL85M30133388-01:56:345.31166
#46 429Nowak SzymonLesznoPOL84M30134389-01:56:345.31212
#47 430Rynowiecki SzymonGołuchówPOLGołuchów Biega90M2076390-01:56:365.31518
#48 431Sikora AgnieszkaPoznańPOLGrunwald83K3013-4101:56:405.31337
#49 434Olejniczak WitoldOstrow WlkpPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.49M607Powi/107392-01:56:515.32752
#50 435Pozorska MartaWilczynPOL89K2015-4301:56:565.32343
#51 436Wojcieszak IwonaKaliszPOL68K4011-4401:56:565.32381
#52 437Przybylak DorotaSwarzedz/jasinPOL/ Niezrzeszona93K2016-4501:56:565.32216
#53 438Pyta GrzegorzGrodzisk WlkpPOL/ Niezrzeszony60M5047393-01:56:595.32359
#54 440Sikora MateuszPoznańPOL82M30135394-01:57:025.32784
#55 441Tomalak PiotrKaliszPOL/ Niezrzeszony73M40124395-01:57:035.32695
#56 442Roksela IwonaOstrów WielkopolskiPOL89K2017Powi/108-4701:57:045.32683
#57 443Sokół BłażejWielowieśPOL/ -96M2077Powi/109396-01:57:055.32632
#58 444Mądrzak SławomirOstrów WielkopolskiPOLOsk Mądrzak74M40125Powi/110397-01:57:115.33529
#59 445Brelik GrzegorzPiłaPOL/ Niezrzeszony76M40126398-01:57:215.33763
#60 446Wiśniewski ArturPoznańPOLIntro75M40127399-01:57:505.35654
#61 447Woźniak TomaszKomornikiPOLN / Speedy Gonzales Team80M30136400-01:57:585.35136
#62 448Przywecki LechKościanPOLKp Psp Rawicz71M40128401-01:58:035.35234
#63 450Muszyński AndrzejDobrzycaPOLBs Truchtacz Dobrzyca53M608403-01:58:085.35436
#64 451Grześczyk MarekOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrów60M5049Powi/112404-01:58:115.36453
#65 452Mucha-Kruczyński Wacław OstrzeszówPOLLzs `orkan`53M609405-01:58:255.36762
#66 453Liszewski DamianWroclawPOLCswiich82M30137406-01:58:355.37248
#67 454Cieplik MateuszOstrów WielkopolskiPOL85M30138Powi/113407-01:58:465.37749
#68 456Lewicki TomaszPoznańPOLSzreniawa - Os. Kompozytorów72M40129409-01:58:545.38660
#69 457Sudolski RafałOstrów WielkopolskiPOLNight Runners86M30140Powi/114410-01:58:565.38645
#70 458Michalski MarekOstrów WielkopolskiPOL78M30141Powi/115411-01:58:565.38220
#71 459Przybył MaciejKaliszPOL65M5050412-01:58:595.38430
#72 460Borkowska MagdalenaOpatówekPOLSupermaraton Kalisz77K3016-4801:59:025.38417
#73 461Kuczyński ArturKaliszPOLNestle Runners82M30142413-01:59:335.40139
#74 462Andruszkiewicz KrystianOstrów WielkopolskiPOL97M166Powi/116414-01:59:355.40511
#75 463Matysiak LidiaKoźmin WlkpPOLTruchtacz Dobrzyca / Truchtacz -dobrzyca90K2018-4901:59:415.40676
#76 464Chlasta DawidOstrów WielkopolskiPOLChoży Lódzie85M30143Powi/117415-01:59:535.40366
#77 465Mądry MateuszOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.87M2078Powi/118416-01:59:545.41388
#78 466Wiśniewski EmilNowe SkalmierzycePOLNight Runners80M30144Powi/119417-02:00:055.41523
#79 467Baranowski MichalSzalePOL77M30145418-02:00:075.41781
#80 468Szczepanik MarcinGodziesze MałePOL/ Niezrzeszony72M40130419-02:00:095.41534
#81 469Kupczyk TobiaszGołuchówPOL92M2079420-02:00:255.42776
#82 470Cierniewski GrzegorzOstrów WielkopolskiPOLSpółka Płomyk77M30146Powi/120421-02:00:255.42772
#83 471Nychowska-SzczerepaLeśnaPOL81K3017-5002:00:265.42435
#84 473Bartczak PawełKruszwicaPOLDrużyna Szpiku82M30147423-02:00:275.42221
#85 474Nasiadek DamianOstrów WielkopolskiPOLPgb Sportowa Paczka85M30148Powi/122424-02:00:295.42621
#86 475Pankiewicz DawidKrotoszynPOL85M30149425-02:00:335.42482
#87 476Gawroński KrzysztofBorekPOL70M40132426-02:00:335.42780
#88 477Jakubowska MartaKaliszPOL76K4012-5102:00:335.42717
#89 479Mrózek PrzemysławOpatówPOLPłomień Opatów85M30150428-02:00:475.43688
#90 480Blachowski ZbigniewKarnkowoPOL/ Niezrzeszony62M5051429-02:00:515.43513
#91 481Rutkowski PawełWarszawaPOL84M30151430-02:00:595.44793
#92 482Michalak MartaOstrów WielkopolskiPOL89K2019Powi/124-5202:01:035.44516
#93 483Karbowiak SzymonWrocławPOL/ ..83M30152431-02:01:195.45361
#94 484Bratkowski TomaszZielona GóraPOLTempo Racula /81M30153432-02:01:215.451200
#95 485Tyran MaciejBolechówkoPOLMsics Poznań70M40133433-02:01:245.45540
#96 486Michalak MałgorzataOstrów WielkopolskiPOL/ ..80K3018Powi/125-5302:01:265.45515
#97 487Kołodziej AdamOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.85M30154Powi/126434-02:01:295.45437
#98 488Porada AnnaZdzieszowicePOLRajsport Active70K4013-5402:01:355.45775
#99 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !489Gręda JózefSycówPOLLupus Syców46M702435-02:01:435.46626
#100 490Kubiak SławomirOstrów Wlkp.POLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I76M40134Powi/127IceM436-02:01:475.4625

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności