Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 98Adamus RadosławOstrów WielkopolskiPOL65M507Powi/2195-01:34:004.27215
#2 398Andersz RyszardPleszewPOLTeam_pleszew68M40115361-01:54:425.26563
#3 462Andruszkiewicz KrystianOstrów WielkopolskiPOL97M166Powi/116414-01:59:355.40511
#4 288Andruszkiewicz KrzysztofOstrów WielkopolskiPOL73M4090Powi/67265-01:46:355.03510
#5 333Andrzejczak TomaszNowe SkalmierzycePOL89M2062Powi/82306-01:49:145.10415
#6 502Andrzejczak TomaszKoninPOLKb Aktywni Konin73M40136446-02:02:275.48737
#7 327Antkowiak KrzysztofKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn76M40100301-01:49:015.10163
#8 273Augustyniak MichałPoznańPOL73M4085253-01:45:515.01195
#9 546Babiak BartoszKoninPOL86M30173482-02:05:405.57247
#10 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !616Babst AnnaPoznańPOLBiegajnia Poznań98K162-8702:18:566.35668
#11 610Babst MikołajLubońPOLBiegajnia Poznań73M40159527-02:16:456.28650
#12 384Bajer JacekKaliszPOL68M40110349-01:53:225.22156
#13 397Balcer MarcinPleszewPOL79M30123360-01:54:365.25266
#14 257Banach JakubOpatówekPOL/ -98M164242-01:45:084.59727
#15 420Bandur GrzegorzPoznańPOLKb Maniac Poznań88M2075381-01:55:575.29292
#16 146Baran JarosławWrocławPOL74M4047139-01:38:374.40723
#17 128Baran MarcinPoznańPOL/ -------88M2029122-01:37:354.37622
#18 150Baranek GrzegorzOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.76M4048Powi/30143-01:38:514.41106
#19 467Baranowski MichalSzalePOL77M30145418-02:00:075.41781
#20 473Bartczak PawełKruszwicaPOLDrużyna Szpiku82M30147423-02:00:275.42221
#21 498Bartela ŁukaszWieruszówPOLWierunszów83M30157442-02:02:085.47299
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !47Bartkowiak DariuszOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.65M501Powi/747-01:27:414.09736
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !117Bartkowska JoannaBrzozówkaPOLKm Umk Toruń79K301-501:36:394.34188
#24 225Bartoszek AdamOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski77M3070Powi/48IceM/212-01:42:584.5211
#25 383Bartoszek KacperRaszkówPOL/ --------M165348-01:53:185.22735
#26 537Bechert TomaszGnieznoPOLSłynni Kenijczycy77M30169474-02:05:015.55318
#27 277Bednarek JanuszLewkówPOLNight Runners69M4087Powi/64256-01:46:005.01462
#28 544Berger PawełOstrów WielkopolskiPOL88M2086Powi/149480-02:05:365.57217
#29 328Biały AndrzejOstrów WlkpPOLHurtownia To-ja61M5035Powi/79302-01:49:035.10592
#30 413Biliński MichałOstrów WielkopolskiPOL84M30128Powi/101376-01:55:365.28127
#31 254Binek MariuszOstrów WielkopolskiPOL79M3080Powi/56239-01:44:534.58200
#32 540Biniaś PawełPoznańPOLBrylant Kórnik81M30171476-02:05:035.55130
#33 34Biskup ŁukaszZaniemyślPOLPolonia Środa77M301134-01:25:574.04658
#34 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !208Blachowska AnnaLipnoPOL/ Niezrzeszona99K161-1101:42:214.51514
#35 480Blachowski ZbigniewKarnkowoPOL/ Niezrzeszony62M5051429-02:00:515.43513
#36 284Boczula KrzysztofBielawaPOLWkb Piast Wrocław62M5031262-01:46:185.02560
#37 35Bodylski SzymonWęgryPOLCzapaa90M2011Powi/635-01:26:074.04558
#38 390Bogucki KrzysztofSułówPOLSułów81M30122355-01:53:455.231187
#39 460Borkowska MagdalenaOpatówekPOLSupermaraton Kalisz77K3016-4801:59:025.38417
#40 180Borowiak PiotrBytomPOL76M4057171-01:40:564.47275
#41 484Bratkowski TomaszZielona GóraPOLTempo Racula /81M30153432-02:01:215.451200
#42 571Braun EwelinaKiełczewoPOL76K4017-7202:09:156.07465
#43 445Brelik GrzegorzPiłaPOL/ Niezrzeszony76M40126398-01:57:215.33763
#44 214Brodziak RafałKaliszPOL79M3067202-01:42:334.51468
#45 551Broniarz RobertPoznańPOL72M40147484-02:06:315.59331
#46 371Bryłowski MarcinKaliszPOLJemar73M40107340-01:52:175.19521
#47 510Brzeska-PastuszakŁódźPOL64K505-5902:02:425.48310
#48 271Brzezińska DominikaPiłaPOL90K207-2001:45:505.01473
#49 350Brzózka JakubLesznoPOLMeibes Team88M2064322-01:50:485.15226
#50 189Bucoń WiktorSzubinPOL84M3060180-01:41:224.48459
#51 63Budkiewicz AdrianPoznańPOLNight Runners_poznań79M302762-01:29:254.14627
#52 592Bunk DawidOstrów WielkopolskiPOL90M2094Powi/160513-02:11:486.14745
#53 270Błaszczyk RafałSieradzPOLSieradzbiega.pl69M4084251-01:45:375.00143
#54 30Błażutycz PawełCieszkówPOLKs Krotosz Krotoszyn73M401230-01:25:164.02635
#55 578Caruk PrzemysławKaliszPOLBaster Team68M40155502-02:10:116.10701
#56 73Ceglarek PrzemysławOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I83M3031Powi/13IceM/72-01:30:424.1722
#57 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !58Cempel MichałOstrów WielkopolskiPOL/ Niezrzeszony66M502Powi/857-01:28:514.12289
#58 142Chabierski MarcinKaliszPOL77M3043135-01:38:204.39579
#59 464Chlasta DawidOstrów WielkopolskiPOLChoży Lódzie85M30143Powi/117415-01:59:535.40366
#60 228Chojniak WiesławPoznańPOLCybina Team73M4070215-01:43:064.53696
#61 245Chrystek MaciejKaliszPOLColian Na Start76M4076231-01:44:204.56674
#62 176Chwała PrzemysławBarcinPOL73M4055167-01:40:494.46470
#63 577Chłopaś DominikaWrocławPOLRadio Wrocław81K3027-7602:10:076.10557
#64 497Cieluch WojciechOstrów WielkopolskiPOL94M2081Powi/131441-02:02:075.47588
#65 454Cieplik MateuszOstrów WielkopolskiPOL85M30138Powi/113407-01:58:465.37749
#66 470Cierniewski GrzegorzOstrów WielkopolskiPOLSpółka Płomyk77M30146Powi/120421-02:00:255.42772
#67 251Cierniewski RyszardDobrzycaPOLTruchtacz Dobrzyca68M4079236-01:44:404.57628
#68 229Ciesielski ArkadiuszMiędzychódPOL73M4071216-01:43:174.53276
#69 381Cieślak IreneuszCzerminPOL/ Niezrzeszony75M40109346-01:53:155.22244
#70 46Czajk RobertZdunyPOLKs Krotosz Krotoszyn /70M401646-01:27:404.091189
#71 532Czarnecki WojciechOstrów WielkopolskiPOL69M40145Powi/145469-02:04:305.54789
#72 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4Czarnojańczyk RafałOstrów WielkopolskiPOL75M401Powi/14-01:19:453.46325
#73 177Czechorowski AndrzejPosadaPOLMarathon Team Konin75M4056168-01:40:524.46620
#74 523Czerwczak DawidKoninPOLZsge Konin86M30165463-02:03:445.51375
#75 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !79Czuk MarekToruńPOL53M60178-01:31:104.19378
#76 505Czul TomaszOstrów Wlkp.POLKarateostrow.pl81M30158Powi/133447-02:02:295.48409
#77 358Dąbek KrzysztofStrzałkowoPOLStrzałkowska Grupa Biegowa `sokół`89M2067328-01:51:325.17203
#78 405Dąbrówka TomaszOstrów WielkopolskiPOL/ -74M40116Powi/98368-01:55:125.27641
#79 88Dąbrowski DawidMurowana GoślinaPOLKb Katorżnik Murowana Goślina90M202287-01:32:224.22144
#80 574Dembiński JakubJarocinPOLReh-medic Krotoszyn96M2091500-02:09:406.08671
#81 115Deresiński TomaszTopola-osiedlePOLRunning Team Topola77M3037Powi/25111-01:36:314.34380
#82 617Dering DominikaOstrow WlkpPOLDering Team77K3029Powi/167-8802:18:576.35643
#83 615Dering MiloszOstrow WlkpPOLDering Team81M30186Powi/166529-02:18:546.35644
#84 25Domagała RobertKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn70M40825-01:24:314.00140
#85 256Domagała ŁukaszOstrów WielkopolskiPOL/ Niezrzeszony87M2047Powi/57241-01:45:004.58577
#86 548Domazer-Rosa EdytaSwarzędzPOL84K3024-6602:05:565.58264
#87 533Dorobiała KrzysztofKarminekPOL90M2084470-02:04:325.54450
#88 351Drozd WojciechKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn86M30114323-01:50:575.15274
#89 185Druzga MateuszSośniePOL84M3058Powi/41176-01:41:114.47483
#90 425Drygas PiotrPoznańPOL63M5045386-01:56:155.30608
#91 62Dryjański MichałKazimierz BiskupiPOL85M302661-01:29:124.13555
#92 449Dudek AndrzejOstrów WielkopolskiPOL/ Niezrzeszony61M5048Powi/111402-01:58:035.35297
#93 323Dudek MarcinKaliszPOL88M2058298-01:48:395.09619
#94 570Dudziak JerzyKościanPOL/ Niezrzeszony63M5058499-02:09:156.07146
#95 183Dudziak TomaszSieradzPOLSolis Runner80M3057174-01:41:014.47421
#96 52Durmaj BartekWrocławPOL84M302251-01:27:554.10154
#97 320Dwojak MarcinPrzeźmierowoPOL78M30100295-01:48:305.08249
#98 455Dybalski ŁukaszKaliszPOL83M30139408-01:58:485.37242
#99 625Dylawerska AlicjaSzreniawaPOL83K3032-9302:22:416.45260
#100 77Działocha JakubOdolanówPOLOdolanowska Drużyna Biegowa91M2017Powi/1476-01:30:514.18700

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności