Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 543Pietrowski MariuszPoznańPOLKtośtaki Biegają62M5056479-02:05:235.56288
#2 105Pietrzyński BartoszKaliszPOL81M3035102-01:35:444.3215
#3 403Pilarski EdmundKoninPOLKb Aktywni Konin51M605366-01:55:035.27742
#4 401Pinkowski EdmundLigotaPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.66M5043Powi/97364-01:54:585.26303
#5 509Pluciński SławomirOstrów WielkopolskiPOLNight Runners78M30160Powi/135451-02:02:395.48238
#6 312Pluskota HenrykPraszkaPOLNeapco Praszka58M5033287-01:48:005.07265
#7 148Poczta MarianKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn65M5013141-01:38:444.40208
#8 145Poczta RafałDobrzycaPOLTruchtacz Dobrzyca78M3045138-01:38:374.40605
#9 326Podlecki WojciechRokietnicaPOLRokietnica Biega83M30102300-01:48:565.09115
#10 68Pokora RafałKaliszPOLMcmxxv82M302967-01:30:034.16684
#11 125Porada AdamZdzieszowicePOLRajsport Active70M4038120-01:37:274.37774
#12 488Porada AnnaZdzieszowicePOLRajsport Active70K4013-5402:01:355.45775
#13 435Pozorska MartaWilczynPOL89K2015-4301:56:565.32343
#14 255Połom TomaszOławaPOLMłode Wilki Olsztyn87M2046240-01:44:574.58550
#15 378Prawucka PaulinaRawiczPOL87K2013-3401:53:085.21706
#16 16Primke FilipPoznańPOLSpp Team94M20716-01:23:353.57311
#17 549Prus MarcinBydgoszczPOL79M30174483-02:05:565.58228
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 193Prusiewicz BeataOdolanówPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I69K403Powi/43IceM/-1001:41:564.4919
#19 11Przerwa MichałOdolanówPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I87M206Powi/3IceM/111-01:22:513.5513
#20 437Przybylak DorotaSwarzedz/jasinPOL/ Niezrzeszona93K2016-4501:56:565.32216
#21 640Przybylska MałgorzataSochaczewPOLKm Aktywni Sochaczew69K4022-9502:30:387.08133
#22 76Przybylski KrzysztofGnieznoPOLUks Gniezno Biega69M402175-01:30:494.18206
#23 459Przybył MaciejKaliszPOL65M5050412-01:58:595.38430
#24 448Przywecki LechKościanPOLKp Psp Rawicz71M40128401-01:58:035.35234
#25 238Puchalski MarekKleczewPOL70M4072224-01:44:004.55438
#26 66Pudelko RomanChróścinaPOLWuef Club Decathlon Swadzim /88M201665-01:29:434.15607
#27 438Pyta GrzegorzGrodzisk WlkpPOL/ Niezrzeszony60M5047393-01:56:595.32359
#28 493Płóciennik RenataOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski63K504Powi/128IceM-5502:01:545.4620
#29 372Radoń AdamŚroda WielkopolskaPOL92M2069341-01:52:335.201121
#30 230Radtke ArkadiuszNowinyPOL96M2043217-01:43:214.53123
#31 138Radtke RobertNowinyPOL69M4044131-01:38:124.39122
#32 267Rapczyński RadosławKrotoszynPOL73M4083250-01:45:305.00600
#33 565Raszewski KrzysztofTopola MałaPOLZielona Mila /70M40152Powi/151495-02:08:226.05426
#34 389Rasztubowicz DanielToruńPOL/ Niezrzeszony75M40113354-01:53:445.23239
#35 120Ratajczak RajmundPoznańPOL62M5010115-01:36:534.35245
#36 321Ratajczyk SzymonOstrów WielkopolskiPOL84M30101Powi/78296-01:48:315.08711
#37 552Redlich AdamNowy TomyślPOL81M30175485-02:06:396.00135
#38 310Renk RafałPoznanPOL73M4098285-01:47:525.06509
#39 204Rochowski PiotrStalowa WolaPOLSkb Stalowa Wola62M5019194-01:42:164.50164
#40 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Rodewald MateuszWronkiPOLMks Juvenia Puszczykowo93M2033-01:17:543.41678
#41 231Rogala KrzysztofSośniePOLL.p. Nadleśnictwo Antonin66M5028Powi/49218-01:43:284.54512
#42 275Rogalińska ArletaWrześniaPOLKb Kosynier Września71K406-2101:45:585.01721
#43 363Rogaliński ArturWrześniaPOLKb Kosynier Września75M40106332-01:51:455.17720
#44 442Roksela IwonaOstrów WielkopolskiPOL89K2017Powi/108-4701:57:045.32683
#45 557Romański KrzysiekSzczecinPOLBenesport Szczecin67M40149489-02:07:216.02618
#46 175Rosiak PatrykOstrów WielkopolskiPOL88M2039Powi/38166-01:40:484.4624
#47 518Rosik KrzysztofKrotoszynPOL71M40141459-02:03:135.50713
#48 101Roszak MikołajOstrów WielkopolskiPOLKb Wielkopolscy Biegacze91M2026Powi/2298-01:34:534.29665
#49 634Roszak PiotrZdunyPOL88M2099540-02:28:317.02800
#50 411Roszczak PawełWrocławPOL33 Blt76M40120374-01:55:255.28155
#51 92Rudowicz PiotrRadłówPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.75M4027Powi/1991-01:33:094.24236
#52 545Rudziński KrzysztofKoszalinPOLDwujęzyczni.pl88M2087481-02:05:375.57519
#53 481Rutkowski PawełWarszawaPOL84M30151430-02:00:595.44793
#54 553Rybski MarekObrzyckoPOLT.p.z.o Obrzycko58M5057486-02:06:516.00445
#55 399Rybski MariuszSzczecinPOL79M30124362-01:54:435.26766
#56 517Ryczak TomaszPoznańPOLMichałek Team85M30164458-02:03:125.50328
#57 602Rydlewska AngelikaŚremPOLFighters Mosina89K2030-8302:13:546.20751
#58 430Rynowiecki SzymonGołuchówPOLGołuchów Biega90M2076390-01:56:365.31518
#59 232Sarna SławomirKowalewPOL/ Brak64M5029219-01:43:314.54544
#60 599Semkło ŁukaszPoznańPOLBrylant Kórnik84M30183517-02:12:496.17472
#61 306Setecki MichałNowe SkalmierzycePOLSupermaraton Kalisz78M3095Powi/72281-01:47:485.06348
#62 507Siemiątkowski MarekTrzebnicaPOLGckis Trzebnica68M40137449-02:02:365.48162
#63 431Sikora AgnieszkaPoznańPOLGrunwald83K3013-4101:56:405.31337
#64 440Sikora MateuszPoznańPOL82M30135394-01:57:025.32784
#65 152Sikora PawełOstrów WielkopolskiPOL74M4049Powi/31145-01:39:004.41597
#66 361Sitarek KrzysztofOstrow WlkpPOL85M30116Powi/87330-01:51:365.17578
#67 414Sitek JaroslawWysocko WielkiePOLPromax Runners Crew77M30129Powi/102377-01:55:385.28351
#68 272Siwiński PatrykOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrów92M2049Powi/62252-01:45:505.01490
#69 334Skorupinski PiotrPoznańPOL83M30103307-01:49:155.10119
#70 516Skowroński TomaszWrześniaPOLKb Kosynier Września76M40140457-02:03:065.50595
#71 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !376Skrzypczak MałgorzataKaliszPOL62K502-3301:52:495.20103
#72 178Ślązak AndrzejPiotrków TrybPOLFan Club Dżem60M5016169-01:40:534.46581
#73 391Smętek MichałOstrów WielkopolskiPOL73M40114Powi/93356-01:53:525.23690
#74 621Śmiałowski GrzegorzGnieznoPOL72M40161531-02:21:216.42630
#75 56Smolis ArkadiuszJeziornaPOL/ Brak82M302455-01:28:504.12293
#76 393Smurawa AleksandraMosinaPOLFlexlink Running Team81K3011-3601:54:025.24732
#77 521Śniegocki ArturWielowieśPOL/ -------96M2082Powi/141461-02:03:335.51615
#78 620Sobalski StanisławGostyńPOL365 Gostyń57M5064530-02:20:456.40313
#79 428Sobczyk PiotrWrocławPOL85M30133388-01:56:345.31166
#80 32Sobkowski KrzysztofMiędzychódPOLWuef Club Decathlon Swadzim / Niezrzeszony85M30932-01:25:324.03214
#81 233Sobolewska AgnieszkaOstrów WielkopolskiPOLAwf Wrocław91K206Powi/50-1401:43:374.54488
#82 191Sobusiak JanSuchy LasPOL72M4062182-01:41:394.49492
#83 443Sokół BłażejWielowieśPOL/ -96M2077Powi/109396-01:57:055.32632
#84 587Solecki DamianRaszkówPOL/ Niezrzeszony77M30181509-02:10:526.12603
#85 496Sosiński DawidGnieznoPOLImperial Running Team Polska84M30156440-02:02:045.47670
#86 70Sosiński TomaszGnieznoPOLSzwagry Team Gniezno75M401969-01:30:254.17180
#87 292Sowa ArturTłokinia WielkaPOL76M4091269-01:46:495.03452
#88 239Sołtysiak MarekKokaninPOL79M3076225-01:44:014.55322
#89 170Sołyga AnnaOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów93K205-901:40:274.45770
#90 339Sroka JanOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I58M5037Powi/83IceM/312-01:49:265.1127
#91 402Staruch MariuszBolesławiecPOL78M30125365-01:55:015.27199
#92 344Staszak MaciejOstrów WielkopolskiPOLNight_runners_ostrów Wielkopolski / Night R90M2063Powi/84317-01:49:545.12475
#93 331Stawik BartoszOstrów WielkopolskiPOL87M2060Powi/81304-01:49:095.10190
#94 240Stawik TomaszOstrów WielkopolskiPOL88M2044Powi/52226-01:44:044.55606
#95 106Stawowy JakubKrotoszynPOL89M2027103-01:35:454.32623
#96 162Stawski MateuszNiepruszewoPOL92M2036154-01:39:304.43377
#97 40Stęclik PrzemysławPoznańPOL/ Brak79M301640-01:26:244.05291
#98 614Stefaniak AgnieszkaPoznanPOLVegesport76K4021-8602:17:506.32537
#99 153Stefański FilipOstrów Wlkp.POLChoży Lódzie83M3048Powi/32146-01:39:074.41640
#100 302Stempniak KrzysztofInowrocławPOL71M4094278-01:47:425.06393

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności