Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 36Zborowski RobertOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów77M301236-01:26:074.04272
#2 292Sowa ArturTłokinia WielkaPOL76M4091269-01:46:495.03452
#3 37Franczak MariuszKsięginicePOLDtr Biega77M301337-01:26:114.05179
#4 549Prus MarcinBydgoszczPOL79M30174483-02:05:565.58228
#5 38Kapczynski DanielSzubinPOL82M301438-01:26:144.05419
#6 294Marciniak JacekKoninPOLUks Strzelec Konin79M3090270-01:47:025.04756
#7 39Kryske MariuszBiałe BłotaPOL82M301539-01:26:154.05138
#8 295Lebioda RafałWrocławPOLAnsérine Famille75M4092271-01:47:035.04161
#9 551Broniarz RobertPoznańPOL72M40147484-02:06:315.59331
#10 40Stęclik PrzemysławPoznańPOL/ Brak79M301640-01:26:244.05291
#11 296Ostropolski HenrykDzierżoniówPOLWkb Piast Wrocław57M5032272-01:47:045.04258
#12 552Redlich AdamNowy TomyślPOL81M30175485-02:06:396.00135
#13 41Karkoszka BartoszOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów /80M301741-01:26:424.061198
#14 297Wiśniewski MariuszKaliszPOLMilomarki77M3091273-01:47:105.04524
#15 553Rybski MarekObrzyckoPOLT.p.z.o Obrzycko58M5057486-02:06:516.00445
#16 42Nowak KrzysztofKamionkiPOL16 Jarociński Batalion Remontu Lotnisk73M401442-01:27:004.07653
#17 298Wojciechowski MateuszPrzygodzicePOL88M2053Powi/70274-01:47:105.04791
#18 43Kaczmarek FilipŻerkówPOLŻerków80M301843-01:27:104.07705
#19 299Karbowski JarosławSycówPOLK.s. Leniwiec77M3092275-01:47:135.04609
#20 555Kempiński JarosławOstrów WielkopolskiPOL73M40148Powi/150487-02:06:596.01158
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !44Wojtkowiak PatrykBorek WielkopolskiPOLKb Miś Borek Wlkp.98M16144-01:27:374.08564
#22 300Wolski MichałChwałowicePOLKb Harcownik Jelcz-laskowice75M4093Powi/71276-01:47:175.05601
#23 556Matuszczak MichałGowarzewoPOL82M30176488-02:07:176.01285
#24 45Kulas SławomirDobrzycaPOLBs Truchtacz Dobrzyca71M401545-01:27:374.09204
#25 301Grzelka TomaszKaźmierzPOLBrygada Rumcajsa Rojbera83M3093277-01:47:205.05114
#26 557Romański KrzysiekSzczecinPOLBenesport Szczecin67M40149489-02:07:216.02618
#27 46Czajk RobertZdunyPOLKs Krotosz Krotoszyn /70M401646-01:27:404.091189
#28 302Stempniak KrzysztofInowrocławPOL71M4094278-01:47:425.06393
#29 558Ikonomu GrigorisSzczecinPOLBenesport Szczecin70M40150490-02:07:236.02659
#30 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !47Bartkowiak DariuszOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.65M501Powi/747-01:27:414.09736
#31 303Józefowicz AndrzejPleszewPOLTeam_pleszew75M4095279-01:47:435.06269
#32 559Manczyk AdrianPoznańPOLWixa Poznan91M2088491-02:07:266.02657
#33 48Owczarek TomaszCieszkówPOL/ -81M301948-01:27:434.09785
#34 304Wybraniec MichałWałbrzychPOL85M3094280-01:47:435.06548
#35 560Tomczyk MaciejStęszewPOLTrzynastka Plus76M40151492-02:07:286.02538
#36 561Klaga MichalKarpaczPOLKarpacz80M30177493-02:07:436.03616
#37 50Mroczkowski KarolLutogniewPOLKs Krotosz Krotoszyn85M302049-01:27:534.09300
#38 306Setecki MichałNowe SkalmierzycePOLSupermaraton Kalisz78M3095Powi/72281-01:47:485.06348
#39 51Noculak MichałLubońPOLAngloprojekt.pl79M302150-01:27:544.09165
#40 307Jurski RobertBydgoszczPOLJftc Bydgoszcz74M4096282-01:47:485.06673
#41 563Zieliński PiotrOborniki WielkopolskiePOLBiegajnia Poznań78M30178494-02:07:526.03697
#42 52Durmaj BartekWrocławPOL84M302251-01:27:554.10154
#43 308Figaszewski WitoldOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.85M3096Powi/73283-01:47:495.06109
#44 53Nowakowski MarcinWrocławPOLFeniks Legnica83M302352-01:27:574.10553
#45 309Zakrzewski TomaszWrocławPOLNokia Running Team76M4097284-01:47:505.06633
#46 565Raszewski KrzysztofTopola MałaPOLZielona Mila /70M40152Powi/151495-02:08:226.05426
#47 54Janiszewski WiktorMiliczPOLRunning Team Milicz /75M401753-01:28:184.11602
#48 310Renk RafałPoznanPOL73M4098285-01:47:525.06509
#49 566Szczepański MateuszKrotoszynPOLReh-medic Krotoszyn89M2089496-02:08:526.06121
#50 55Matuszewski KrzysztofPoznańPOLCybina Team/spławie91M201254-01:28:264.11584
#51 311Świątek MaciejOstrów WielkopolskiPOLOsw Tri Team77M3097Powi/74286-01:47:555.06783
#52 567Zawieja PiotrOstrów WielkopolskiPOL92M2090Powi/152497-02:08:566.06565
#53 56Smolis ArkadiuszJeziornaPOL/ Brak82M302455-01:28:504.12293
#54 312Pluskota HenrykPraszkaPOLNeapco Praszka58M5033287-01:48:005.07265
#55 568Grądzielewski PawełKaliszPOL70M40153498-02:08:576.06319
#56 57Grzempowski PiotrKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn88M201356-01:28:514.12170
#57 313Łęcki MariuszWtórekPOL79M3098Powi/75288-01:48:005.07469
#58 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !58Cempel MichałOstrów WielkopolskiPOL/ Niezrzeszony66M502Powi/857-01:28:514.12289
#59 314Szymanowski PawełOstrów WielkopolskiPOL88M2054Powi/76289-01:48:015.07517
#60 570Dudziak JerzyKościanPOL/ Niezrzeszony63M5058499-02:09:156.07146
#61 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 59Uciechowski PiotrOpolePOLLzs Tarchalanka Tarchały Wielkie63M50358-01:28:594.13532
#62 315Mosiala JanPraszkaPOLNeapco Praszka62M5034290-01:48:025.07424
#63 60Kubik MichałMiędzyrzeczPOLWuef Club Decathlon Swadzim / Klub Biegacza91M201459-01:29:014.13281
#64 316Morek KrzysztofKępnoPOLK.s. Leniwiec78M3099291-01:48:205.08312
#65 61Pieczyński SzymonWysocko MałePOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrow77M3025Powi/960-01:29:124.13629
#66 317Szczepański KrzysztofKrotoszynPOLReh-medic Krotoszyn88M2055292-01:48:235.08157
#67 62Dryjański MichałKazimierz BiskupiPOL85M302661-01:29:124.13555
#68 318Pawłowski AdrianOdolanówPOL87M2056Powi/77293-01:48:245.08386
#69 574Dembiński JakubJarocinPOLReh-medic Krotoszyn96M2091500-02:09:406.08671
#70 63Budkiewicz AdrianPoznańPOLNight Runners_poznań79M302762-01:29:254.14627
#71 319Kruszniak DawidKaliszPOLNightrunners_kalisz87M2057294-01:48:295.08392
#72 64Kurzawski WojciechOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp. /62M504Powi/1063-01:29:264.14347
#73 320Dwojak MarcinPrzeźmierowoPOL78M30100295-01:48:305.08249
#74 576Wodiczko TomaszDębniałki KaliskiePOLSupermaraton Kalisz75M40154501-02:09:596.09330
#75 65Szczepański DawidDobrzycaPOLCpryzmat.pl89M201564-01:29:384.14396
#76 321Ratajczyk SzymonOstrów WielkopolskiPOL84M30101Powi/78296-01:48:315.08711
#77 66Pudelko RomanChróścinaPOLWuef Club Decathlon Swadzim /88M201665-01:29:434.15607
#78 322Trąbka DamianKurza GóraPOL74M4099297-01:48:345.08191
#79 578Caruk PrzemysławKaliszPOLBaster Team68M40155502-02:10:116.10701
#80 67Krzywik PawełNowe SkalmierzycePOL81M3028Powi/1166-01:29:504.15128
#81 323Dudek MarcinKaliszPOL88M2058298-01:48:395.09619
#82 579Szałajko JerzyWrocławPOLDuch Gór62M5059503-02:10:136.10383
#83 68Pokora RafałKaliszPOLMcmxxv82M302967-01:30:034.16684
#84 324Mielczarek KrzysztofKaliszPOLNa Pohybel Belowi! /87M2059299-01:48:395.09394
#85 69Florczak KrzysztofOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.72M4018Powi/1268-01:30:224.17104
#86 581Mielnik KamilPoznańPOL79M30179504-02:10:136.10433
#87 70Sosiński TomaszGnieznoPOLSzwagry Team Gniezno75M401969-01:30:254.17180
#88 326Podlecki WojciechRokietnicaPOLRokietnica Biega83M30102300-01:48:565.09115
#89 582Palczewski MarcinOstrów WielkopolskiPOLNight_runners_ostrów Wielkopolski / Night R83M30180Powi/156505-02:10:196.10625
#90 71Garbacz KrzysztofNowogardPOLFaymonville Polska70M402070-01:30:364.17689
#91 327Antkowiak KrzysztofKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn76M40100301-01:49:015.10163
#92 72Zaremba PawełPoznańPOLBula Team82M303071-01:30:384.17733
#93 328Biały AndrzejOstrów WlkpPOLHurtownia To-ja61M5035Powi/79302-01:49:035.10592
#94 584Hertmanowski TomaszKościanPOL70M40156506-02:10:246.10368
#95 73Ceglarek PrzemysławOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I83M3031Powi/13IceM/72-01:30:424.1722
#96 585Gaworski MichałOdolanówPOL91M2092Powi/158507-02:10:246.10262
#97 74Wylęga DominikŁęka MroczeńskaPOLKs Gepard Kępno82M303273-01:30:464.18233
#98 330Wiktorek DariuszOstrów WielkopolskiPOL70M40101Powi/80303-01:49:085.10286
#99 586Kujawiak JacekŁódźPOL66M5060508-02:10:516.12241
#100 75Markowski SebastianMiliczPOLRunning Team Milicz85M303374-01:30:484.18282

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności