Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Ostrów Wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
-
#1 331Stawik BartoszOstrów WielkopolskiPOL87M2060Powi/81304-01:49:095.10190
#2 587Solecki DamianRaszkówPOL/ Niezrzeszony77M30181509-02:10:526.12603
#3 76Przybylski KrzysztofGnieznoPOLUks Gniezno Biega69M402175-01:30:494.18206
#4 332Kielek JakubKołobrzegPOL92M2061305-01:49:135.10567
#5 588Mazur KrzysztofSzczawno-zdrójPOLTeam_asa - Biegiem Po Zdrowie64M5061510-02:11:146.13549
#6 77Działocha JakubOdolanówPOLOdolanowska Drużyna Biegowa91M2017Powi/1476-01:30:514.18700
#7 333Andrzejczak TomaszNowe SkalmierzycePOL89M2062Powi/82306-01:49:145.10415
#8 589Kordek MariuszŻninPOLŻniński Klub Biegacza 199286M30182511-02:11:186.13792
#9 78Kędzior MateuszPoznańPOL73M402277-01:30:544.18725
#10 334Skorupinski PiotrPoznańPOL83M30103307-01:49:155.10119
#11 590Małecki GrzegorzPleszewPOL92M2093512-02:11:186.13305
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !79Czuk MarekToruńPOL53M60178-01:31:104.19378
#13 335Świętek WojciechPoznańPOL63M5036308-01:49:175.10176
#14 80Litwin PiotrGdańskPOL/ -------72M402379-01:31:274.20593
#15 336Wieczorek RafałKaliszPOLKalisz78M30104309-01:49:215.10408
#16 592Bunk DawidOstrów WielkopolskiPOL90M2094Powi/160513-02:11:486.14745
#17 81Kowalczyk TadeuszPoznańPOL68M402480-01:31:304.20639
#18 337Pera MariuszPleszewPOL84M30105310-01:49:215.11797
#19 82Krzywik TomaszKościelna WieśPOL88M201881-01:31:344.20551
#20 338Szczepański AdamWrocławPOL82M30106311-01:49:235.11317
#21 594Małek StanisławPraszkaPOLNeapco54M6012514-02:11:506.14541
#22 83Kurzeja AdamOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp.75M4025Powi/1582-01:31:414.20372
#23 339Sroka JanOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I58M5037Powi/83IceM/312-01:49:265.1127
#24 595Woźniak TomaszPoznańPOLRunning For Fun57M5062515-02:11:596.15132
#25 84Szych DawidOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.89M2019Powi/1683-01:31:414.20398
#26 340Zawadzki PawełKaliszPOLKalisz85M30107313-01:49:335.11596
#27 85Stupnowicz PrzemekŁódźPOLForever Young Łódź95M202084-01:31:534.21489
#28 341Wawrzyniak RafałWrocławPOL79M30108314-01:49:495.12730
#29 86Wolbach DawidMurowana GoślinaPOLKb Gepard Murowana / ..89M202185-01:31:564.21385
#30 342Niemann JarosławPleszewPOLTeam_pleszew74M40102315-01:49:535.12268
#31 598Pakuła GrzegorzWrocławPOLDrużyna 101 Piw62M5063516-02:12:266.16731
#32 87Szczerbal AdamKościanPOLKościan Team61M50586-01:32:024.21185
#33 343Jaroni TomaszPoznańPOLHandex Poznań77M30109316-01:49:545.12125
#34 599Semkło ŁukaszPoznańPOLBrylant Kórnik84M30183517-02:12:496.17472
#35 88Dąbrowski DawidMurowana GoślinaPOLKb Katorżnik Murowana Goślina90M202287-01:32:224.22144
#36 344Staszak MaciejOstrów WielkopolskiPOLNight_runners_ostrów Wielkopolski / Night R90M2063Powi/84317-01:49:545.12475
#37 600Kowalski MarekTarnów OpolskiPOLKolka Team Opole70M40157518-02:13:396.20746
#38 89Matysik ZbigniewOstrów WielkopolskiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski / Ks I74M4026Powi/17IceM/88-01:32:224.2231
#39 345Gąszczak MariuszKepnoPOLK.s. Leniwiec79M30110318-01:50:065.13479
#40 601Kaczmarek BartłomiejOstrów WielkopolskiPOL89M2095Powi/162519-02:13:546.20500
#41 90Wysoczański SławomirKościanPOLOrepuk93M202389-01:32:304.23610
#42 346Małuszek MaciejOdolanówPOLOdolanowska Drużyna Biegowa79M30111Powi/85319-01:50:135.13617
#43 91Karkoszka MarcinMasanówPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp. /90M2024Powi/1890-01:32:464.23175
#44 347Wachocki MichałKoninPOL84M30112320-01:50:285.14267
#45 603Józefiak MichałOstrów WielkopolskiPOL85M30184Powi/163520-02:14:056.21259
#46 92Rudowicz PiotrRadłówPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.75M4027Powi/1991-01:33:094.24236
#47 604Józefiak ŁukaszWrocławPOL/ ..79M30185521-02:14:066.21240
#48 349Gruszczyński SławomirGnieznoPOL82M30113321-01:50:415.14648
#49 605Marcinkowski JakubOstrów WielkopolskiPOL98M167Powi/164522-02:14:086.21370
#50 350Brzózka JakubLesznoPOLMeibes Team88M2064322-01:50:485.15226
#51 606Szczepaniak MateuszTwardogóraPOLKp Psp Brzeg91M2096523-02:14:256.22714
#52 95Florczak MarekTarchały WielkiePOLLzs Tarchalanka Tarchały Wielkie74M4028Powi/2092-01:33:164.25604
#53 351Drozd WojciechKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn86M30114323-01:50:575.15274
#54 607Matusiak BartoszZbąszyńPOL98M168524-02:14:526.23686
#55 96Kosmecki RobertPoznańPOLNight Runners66M50693-01:33:324.26371
#56 608Matusiak JarosławZbąszyńPOL74M40158525-02:14:526.23685
#57 97Małkowski JacekGnieznoPOLAltom Gniezno73M402994-01:33:484.26364
#58 609Wróbel BartoszWysocko WielkiePOLOsw Tri Team92M2097Powi/165526-02:15:546.26113
#59 98Adamus RadosławOstrów WielkopolskiPOL65M507Powi/2195-01:34:004.27215
#60 354Łech MarcinPamiątkowoPOL93M2065324-01:51:195.16638
#61 610Babst MikołajLubońPOLBiegajnia Poznań73M40159527-02:16:456.28650
#62 99Pawłowski RadosławZielonkaPOLOz Jftc67M403096-01:34:224.28246
#63 355Wnuk DominikPoznańPOLWojownicy Wódy92M2066325-01:51:235.16568
#64 611Mikołajewski MieczysławŻelazkówPOLSupermaraton Kalisz75M40160528-02:16:486.29446
#65 100Hołubowicz JacekPoznańPOLVolkswagen Poznań88M202597-01:34:324.28414
#66 356Szajbe JarosławŁęczycaPOL/ -------72M40103326-01:51:255.16656
#67 101Roszak MikołajOstrów WielkopolskiPOLKb Wielkopolscy Biegacze91M2026Powi/2298-01:34:534.29665
#68 357Miazga MaciejOstrów WielkopolskiPOLKs Maraton Ostrów Wlkp. / Ks Maraton Ostrów79M30115Powi/86327-01:51:315.17777
#69 102Markowski MarekKępnoPOLK.s. Leniwiec77M303499-01:35:044.30739
#70 358Dąbek KrzysztofStrzałkowoPOLStrzałkowska Grupa Biegowa `sokół`89M2067328-01:51:325.17203
#71 103Lorence AlojzyMichałkówPOL63M508100-01:35:184.311186
#72 615Dering MiloszOstrow WlkpPOLDering Team81M30186Powi/166529-02:18:546.35644
#73 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !104Kuczyński PiotrPoznańPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl56M602101-01:35:414.32729
#74 360Kaczmarek MirosławKościanPOLKościan Team70M40104329-01:51:365.17193
#75 105Pietrzyński BartoszKaliszPOL81M3035102-01:35:444.3215
#76 361Sitarek KrzysztofOstrow WlkpPOL85M30116Powi/87330-01:51:365.17578
#77 106Stawowy JakubKrotoszynPOL89M2027103-01:35:454.32623
#78 362Jarzabek RobertStrzalkowoPOLStrzałkowska Grupa Biegowa `sokół`73M40105331-01:51:435.17160
#79 107Wróbel AndrzejPoznańPOLStart Poznań65M509104-01:35:464.32126
#80 363Rogaliński ArturWrześniaPOLKb Kosynier Września75M40106332-01:51:455.17720
#81 108Zieliński ArturGnieznoPOLSzwagry Team Gniezno / Imperial Running76M4031105-01:35:514.32189
#82 364Giel JarosławNowy TomyślPOL86M30117333-01:51:525.18210
#83 620Sobalski StanisławGostyńPOL365 Gostyń57M5064530-02:20:456.40313
#84 109Kubica TomaszOstrów WielkopolskiPOLNiezalezni.pl-akb Ostrów Wlkp.81M3036Powi/23106-01:35:534.32344
#85 365Grygielski KrzysztofKaliszPOL79M30118334-01:51:555.18141
#86 621Śmiałowski GrzegorzGnieznoPOL72M40161531-02:21:216.42630
#87 110Olszewski MarekWolsztynPOLWolsztyński Klub Biegowy75M4032107-01:36:024.33570
#88 366Świątek BronisławKaliszPOL/ Niezrzeszony60M5038335-01:52:025.18387
#89 367Kobyłka TomaszOpatówek, SzałePOL/ -77M30119336-01:52:045.18759
#90 112Kaczmarek DamianCieślinPOL75M4033108-01:36:104.33484
#91 368Talaga MichałOstrów WlkpPOLEsds Runners77M30120Powi/88337-01:52:065.18790
#92 624Jarosz MichałNowy TomyślPOL81M30187532-02:22:266.45211
#93 113Paduch JarosławOstrów WielkopolskiPOL70M4034Powi/24109-01:36:204.34384
#94 369Pakuła BartoszWrocławPOLDrużyna 101 Piw91M2068338-01:52:095.18691
#95 114Jasik NorbertKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn91M2028110-01:36:284.34222
#96 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 370Zdanowski MarianPoznańPOL56M603339-01:52:165.19525
#97 626Karaśkiewicz MirosławTulcePOL65M5065533-02:23:406.48429
#98 115Deresiński TomaszTopola-osiedlePOLRunning Team Topola77M3037Powi/25111-01:36:314.34380
#99 371Bryłowski MarcinKaliszPOLJemar73M40107340-01:52:175.19521
#100 627Talaga JerzyOstrów WlkpPOL58M5066Powi/168534-02:23:596.49178

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności